Esileht Koolilaps vana emmaljunga käru

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: vana emmaljunga käru

Postitas:

Tere,
siin nii suurte laste emad, et peaks olema õige sihtgrupp. Nimelt otsin mööda ilma ja maad taga mõnda vana ent toimivat (kuni 10a) EJ vankerkäru – kasvõi coronette mudel vms, olulised oleks 4 suuremat sorti ratast, hea vedrustus ja istumisosas turvarihmad. Kummalisel moel selliseid üldse ei ole, müügis on ainult aasta-paar vanad ehk peaaegu uued mudelid 🙁 Täitsa arusaamatu, kuhu need vanemad mudelid kadunud on või ei hakata selliseid üldse müüki pakkumagi?
Mulle sobiks täitsa kunagine sitsikangas, ei ole mul vaja ka muudetava kõrgusega sanga, sisseintegreeritud termomeetrit ja muid imevidinaid. Kui kellelgi Teist peaks mõni säärane mudel kuskil keldris-pööningul seisma, palun pakkuge mulle – minukirjad@gmail.com .
Ja moded – palun säästke seda postitust siin mõni päevgi, sest mitte keegi, kellel on juhuslikult eelkirjeldatud asi lihtsalt kuskil seismas, ei märkaks tulla osturubriiki mu vastavat kuulutust vaatama, aga siin ehk juhuslikult avab ja reageerib 🙂

Tänan ette

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 10:28; 27.04 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, ma ei saa aru, miks sa imestad, et neid müügis pole? Mul oli just selline eelpool kirjeldatud käru oma lapsel 7 aastat tagasi. Maha müüsin edukalt ja ühe päevaga ca 5,5 aastat tagasi. Ka siis oli juba perekool ja ost-müük käis siin vilkalt, nii et ma ei näe põhjust imestamiseks. Hetkel käib selles vankris sõitnud laps juba koolis, ma ei näe põhjust, mis hea pärast ma oleks pidanud heal kärul sada aastat kuskil koitada laskma, et siis odavalt praegu müüa pakkuda. Müüsin omal ajal ca 4000 krooniga ja usun, et enamus ülejäänuid tegid samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot, ma ei saa aru, miks sa imestad, et neid müügis pole? Mul oli just selline eelpool kirjeldatud käru oma lapsel 7 aastat tagasi. Maha müüsin edukalt ja ühe päevaga ca 5,5 aastat tagasi. Ka siis oli juba perekool ja ost-müük käis siin vilkalt, nii et ma ei näe põhjust imestamiseks. Hetkel käib selles vankris sõitnud laps juba koolis, ma ei näe põhjust, mis hea pärast ma oleks pidanud heal kärul sada aastat kuskil koitada laskma, et siis odavalt praegu müüa pakkuda. Müüsin omal ajal ca 4000 krooniga ja usun, et enamus ülejäänuid tegid samamoodi.[/tsitaat]
Vot selle vastaja jutu pointist mina küll aru ei saa. Üks räägib aiast, teine räägib aiaaugust. Seemneid söönud või (viimasele kirjutajale)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot, ma ei saa aru, miks sa imestad, et neid müügis pole? Mul oli just selline eelpool kirjeldatud käru oma lapsel 7 aastat tagasi. Maha müüsin edukalt ja ühe päevaga ca 5,5 aastat tagasi. Ka siis oli juba perekool ja ost-müük käis siin vilkalt, nii et ma ei näe põhjust imestamiseks. Hetkel käib selles vankris sõitnud laps juba koolis, ma ei näe põhjust, mis hea pärast ma oleks pidanud heal kärul sada aastat kuskil koitada laskma, et siis odavalt praegu müüa pakkuda. Müüsin omal ajal ca 4000 krooniga ja usun, et enamus ülejäänuid tegid samamoodi.[/tsitaat]
Täiesti arusaamatu vastus, sry.
Ja ilmselgelt ei olegi sina see sihtgrupp, kelle poole teemaalgataja pöördub 😛 Sihtgrupiks on vast see, kellele sina kunagi oma käru müüsid või siis see, kellele sinu käest käru ostnu selle omakorda edasi müüs. Kuhugi pidid ju kõik need kärud lõpuks saama ja ei tahaks uskuda, et otse prügimäele. Olen ka üpris kindel, et nii mõneski panipaigas seisab selline käru, mida viimane kasutaja enam müüa ei viitsinud-julenud vms.
Kusjuures alles hiljaaegu jäi mulle mingites müügirubriikides vähemalt 2 kirjeldusele vastavat käru silma, aga kuna ise olen kergkäru otsinguil, siis ei pööranud suuremat tähelepanu neile. Aga olen vaadanud perekooli, buduaari ja osta kuulutusi, seega sooviatn sul ka need kuulutused läbi vaadata ja äkki leiad soovitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 27.04 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan sulle. Ei ole leidnud oma vanker-kärule omanikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täiesti arusaamatu vastus, sry.
Ja ilmselgelt ei olegi sina see sihtgrupp, kelle poole teemaalgataja pöördub 😛 Sihtgrupiks on vast see, kellele sina kunagi oma käru müüsid või siis see, kellele sinu käest käru ostnu selle omakorda edasi müüs. Kuhugi pidid ju kõik need kärud lõpuks saama ja ei tahaks uskuda, et otse prügimäele. Olen ka üpris kindel, et nii mõneski panipaigas seisab selline käru, mida viimane kasutaja enam müüa ei viitsinud-julenud vms.
Kusjuures alles hiljaaegu jäi mulle mingites müügirubriikides vähemalt 2 kirjeldusele vastavat käru silma, aga kuna ise olen kergkäru otsinguil, siis ei pööranud suuremat tähelepanu neile. Aga olen vaadanud perekooli, buduaari ja osta kuulutusi, seega sooviatn sul ka need kuulutused läbi vaadata ja äkki leiad soovitu.[/tsitaat]

Näe, siinsamas perekooli laada all on 2 tk, mis peaksid vist sobima:
http://laat.perekool.ee/Kuulutus/16096/vana-ja-vrikas-retrovanker.html
http://laat.perekool.ee/Kuulutus/56154/vanem-vankerkru-emmaljunga.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 27.04 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seisab üks vanemat sorti käsipiduriga EC-Sport garaa¸is, aga ma ei tea, mis sorti vedrustus tal on. Käisin ise rullitamas sellega. Ühel turvarihmal oli vist kinnitus ka kadunud. Arvan, et selline vanker ei vasta sinu nõuetele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seisab ka juba pool aastat kasutuseta vana EJ. isegi ei tea täpselt, kui vana. Raam on alumiiniumist ja rattad analoogsed sellele kärule, mille link siin antud. Korviosa suur ja korralik, istumisosa samuti. Jalakate olemas. Põhi puudus on: kaarvari on pleekinud. Mudel on musta ja ruudulisega kombinatsioon ja nüüd on kaarvari pigem pruuniks pleekinud. Kuna elan maal, siis oli mul tähtis, et vanker toimiks kobedalt ja see pleekimine mind ei häirinud. Kui oled huvitatud, siis anna teada. Võin teha pilte ka, aga enne pean ta tolmust puhtaks harjama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki pakkujaid, teid on nii siin kui meilile olnud üle ootuste palju ja kärud nii muhedad, tuleb kohe vanema lapse titepõlv meelde 🙂 Kujundan nädalavahetuse jooksul otsuse ja annan teada. Lahe vaadata neid vankreid ja mõelda, et neis kunagi maganud piiiisikesed lapsed on nüüd juba nii suured inimesed …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 10:28; 27.04 23:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps vana emmaljunga käru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.