Esileht Kodunurk Vana eterniidi tasuta äravedu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vana eterniidi tasuta äravedu

Postitas:

Lugesin paar päeva tagasi kusagilt (aga enam ei mäleta), et vana eterniiti saab tasuta ära anda (tullakse järele). Kahjuks ei leia enam seda artiklit. Kas keegi oskab infot anda või linki sellele artiklile?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No muidugi jäta ütlemata mis linnas või kohas asud. Teame kohe umbes pakkuda…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin paar päeva tagasi kusagilt (aga enam ei mäleta), et vana eterniiti saab tasuta ära anda

Jah, ma lugesin ka, nimelt Riigihangete Registrist: otsiti jäätmekogumisega tegelevat firmat, mis korjaks teatud kindlal ajal ja eri maakondadest kokku vana eterniidi (tavainimese jaoks tasuta, kuid riik maksab selle eest hanke võitjale).
Arvestades kui kaua riigihanked aega võtvad, siis ma pakun, et äraveoni jõuab vast mitme kuu pärast (kui hanget enne ei vaidlustata).

Lihtsam ja kiirem on teha nii nagu meie tegime oma katust vahetades: rendid 1 päevaks auto järelkäru, laod eterniiti tihedalt täis, koormakate peale. ID-kaart kaasa ja Jõelähtme prügilasse. ja vajadusel mitu korda edasi tagasi. jõelähtme prügila hinnakirjas vaata nimetus asbesti sisaldavad ehitusmaterjalid.
Meie katusest tuli kokku 3 koormat ja kokku läks natuke üle 100€ kõik koormad kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda eterniidi kogumisring nt https://sauevald.ee/jaatmeringid

https://www.err.ee/966308/vanad-eterniitkatused-taidavad-jaatmejaamu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab tasuta ära anda (tullakse järele)

Ei tea, et seda oleks.

Sõltuvalt asukohast saab küll tasuta ÄRA ANDA, aga et keegi paneks oma mehed, autod ja tunnihinna eest sinna papi magama, ei tea, et oleks.
Kuna asukoht on suur saladus, siis pane ise googlesse “eterniidi tasuta vastuvõtt” ja helista ja küsi.

Käru pead, jah rentima, aga see on mingi alates 15€ vist päev vms. Osad rendivad ka tunni kuni kolme kaupa.

P.S. Isegi metalli, mis maksab ju tegelt raha, tasuta äravedu on vaid kampaaniate kaupa ja ei toimi kogu aeg.
Selle vana asbestiga pole halligi teha ja sellest vabanemiseks pead peale maksma. Auto puhul vähemalt sulatatakse üles ja tehakse uus auto.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 20:48; 22.07 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsam ja kiirem on teha nii nagu meie tegime oma katust vahetades: rendid 1 päevaks auto järelkäru, laod eterniiti tihedalt täis, koormakate peale. ID-kaart kaasa ja Jõelähtme prügilasse. ja vajadusel mitu korda edasi tagasi. jõelähtme prügila hinnakirjas vaata nimetus asbesti sisaldavad ehitusmaterjalid.
Meie katusest tuli kokku 3 koormat ja kokku läks natuke üle 100€ kõik koormad kokku.

pagan, mul saaremaalt on ikka jõhkralt kauge sinna jõelähtmele sõita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pagan, mul saaremaalt on ikka jõhkralt kauge sinna jõelähtmele sõita…

Pagan jah.

Aga mul on sulle üks salajane Link.

Ära seda kuskil avalda, muidu tekib liigne rahvaste voorimine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 20:48; 22.07 12:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Vana eterniidi tasuta äravedu