Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Järjekordne tüüpjuhtum. Mitut paari te teate, kus naine jätab oma mehe 20 aastat noorema kallima pärast?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120024922/endine-suusaass-jaak-mae-laks-naisest-lahku-abikaasa-jana-elan-nagu-oudusfilmis

Ma ei mõista, mis naised need on, kes ajavad lõhki 25 kestnud abielu? Vanamees sureb ära 10-20 aasta pärast, mingit ühist õnnelikku tulevikku pole.

+39
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanamees sureb ära 10-20 aasta pärast, mingit ühist õnnelikku tulevikku pole.

Mae on ikka 50, mitte 70, kes lähima 10 aasta jooksul surema hakkab. Samas minu arust ka väga inetu tegu.

+25
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaüks elab oma pereelu nii nagu oskab.

+12
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaüks elab oma pereelu nii nagu oskab.

Aga tundub, et eriti ei oska.

+36
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muinasjutt, õudusfilm….
Äkki ei seaks kogu oma õnne ja elu ühest mehest sõltuvaks?

+23
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest pole ju juttu, vaid reetmisest, mis on loomulikult suur pauk, kui seda teeb inimene, keda oled usaldanud ja kellega nii pikka aega oma elu sidunud.

+42
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordne tüüpjuhtum. Mitut paari te teate, kus naine jätab oma mehe 20 aastat noorema kallima pärast?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120024922/endine-suusaass-jaak-mae-laks-naisest-lahku-abikaasa-jana-elan-nagu-oudusfilmis

Ma ei mõista, mis naised need on, kes ajavad lõhki 25 kestnud abielu? Vanamees sureb ära 10-20 aasta pärast, mingit ühist õnnelikku tulevikku pole.

Ju siis oli igav abielu kus nii mees kui naine elasid endale. Oleks võinud oma suhte nimel rohkem vaeva näha kui see oleks mõlemale oluline olnud, aga ju siis tülitseti omavahel end siniseks ja mõistlik on eludega edasi minna.

Vanamees sureb ära? Selliste juttude peale peaks iga mees sellise naise juurest kiiresti vehkat tegema, sellised mürgid võiks üksi elada.

+8
-38
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest pole ju juttu, vaid reetmisest, mis on loomulikult suur pauk, kui seda teeb inimene, keda oled usaldanud ja kellega nii pikka aega oma elu sidunud.

Mis muinasjutt see on? Kui ta suusatamaisega tegeles, palju ta üldse kodus oli? Koguaeg eemal, koguaeg muud teemad ja paljudel naistel on armukesed. ega loodus tühja kohta salli. see et naine paremini varjab ja valetab, ei tee teda kuidagi suhtes paremaks. Eks mahajäetul on ikka suur šokk, sest tema ju ei julgenud esimest sammu teha.

+11
-35
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnnelikku abielu ei olnus seal kuskil.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellisena, nagu ajakirjandus näitab, on see kole tegu tõesti. Kas ajakirjandus aga tõest pilti peegeldab, seda me ju ei tea. Mehe poolne vaade on täiesti avamata.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

50-aastane on täis elujõus mees, mitte mingi vanamees :D, kes varsti surema hakkab.
täiesti jabur seisukoht ikka.

+22
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju see mees kodus oli ja peret mängis? Pigem on naine ju enamuse ajast üksi olnud lastega ja kui meeskoju tuli, siis tuli veel poputada ka.

Aga kui enam võistlustelja laagrites ei käi, siis tundubki kodus  jama olevat ja on midagi muud huvitavamat vaja.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellisena, nagu ajakirjandus näitab, on see kole tegu tõesti. Kas ajakirjandus aga tõest pilti peegeldab, seda me ju ei tea. Mehe poolne vaade on täiesti avamata.

Tõesti keegi ei mäleta aega, kui Mae aktiivselt suusatas? Naise tollaseid sõnavõtte, absoluutset toetuse puudust ja pidevat raha-raha-raha.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Automaatselt eeldatakse kohe, et mehel on keskeakriis ja küllap armuke lõhkus abielu ja mees on üldse õudselt paha… Äkki mees ei olnud lihtsalt õnnelik selles abielus? Äkki nüüd avastas, et otsib tegelikult teistsugust suhet ja elu ning leidis lõpuks endas jõu ja julguse edasi liikuda? Vaevalt see nainegi nii superõnnelik selles suhtes oli, kui mees ilmselgelt polnud… Eks ta külma dušina muidugi tuleb, kui üks osapool liigub edasi ja võtab riski uut suhet alustada. Teisele oleks ilmselt mugavam olnud vanas ja harjumuspärases, ehkki mitte kuigi õnnelikus stagnatsioonis edasi tiksuda. Paraku läks nii. Lapsed juba kannavad kaela, ei hüljanud ju keegi imikuga või rasedat naist. Tavaline elu.

+21
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis muinasjutt see on? Kui ta suusatamaisega tegeles, palju ta üldse kodus oli? Koguaeg eemal, koguaeg muud teemad ja paljudel naistel on armukesed. ega loodus tühja kohta salli. see et naine paremini varjab ja valetab, ei tee teda kuidagi suhtes paremaks. Eks mahajäetul on ikka suur šokk, sest tema ju ei julgenud esimest sammu teha.

Artiklis ju kirjutas, et naine käis kaasas. Kuidas saab naine samal ajal olla kodus ja samal ajal mehega kaasas ?

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti keegi ei mäleta aega, kui Mae aktiivselt suusatas? Naise tollaseid sõnavõtte, absoluutset toetuse puudust ja pidevat raha-raha-raha.

Ei, tõesti ei mäleta. Pole kunagi suurem asi seltskonnaajakirjanduse lugeja olnud.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Artiklis ju kirjutas, et naine käis kaasas. Kuidas saab naine samal ajal olla kodus ja samal ajal mehega kaasas ?

Kirjutas, et käis võimalusel kaasas. Seda ei saa ju nt kooliealiste kõrvalt teha.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usud ka kroonika artikleid? Loba kõik mida need ajakirjanikud kokku luuletavad.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks aeg näitab. Vana see mees igatahes veel pole. Keegi kedagi ära võtta ei saa. Ju see mees ise soovis seda ja tegi. Nõmedaid stamplauseid, millele mõte puudub, ma ei loobi. Et ju midagi puudu, ei olnud õnnelik, ei olnud liblikaid, oli rutiin jne jne. See on jube nõme. Pikas abielus on rutiin elu osa ja mingist “puudu ja muu jura” räägitakse rohkem sinilinnu püüdjatele.
Asi on lihtsalt uue otsingul ja uus on huvitav. Seda, kas see uus alati õigem on ja absoluutselt kõiki vajadusi täidab, ei saa me kunagi teada ja nemad ise ka ei saa seda kunagi teada, kes keskeas uue võtavad. Sest, uuega ei kaasne 25-40 aasta kuni 40 aasta pikkust abielu, kus saadakse kolm last näiteks, kus kogutakse raha, et külmik osta ja esimene pann. Kui ei kaasne sama pikk suhet ja sama arv lapsi, siis ei saa ka võrrelda. Et kui palju suudab uus kaaslane k´pakkuda täpselt sama ajaga samas mõõdus ja kas on sama traksis ja vaimustunud või ütleb enne üles…

+27
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas mälu teil nii lühike? Juba nii 2015 kirjutati ju Mae kõrvalsuhtest. On see nüüd sama v uus naine, ei mina tea. Aga kirjutati, et kellegi uue juures koguaeg jne.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki mees ei olnud lihtsalt õnnelik selles abielus? Äkki nüüd avastas, et otsib tegelikult teistsugust suhet ja elu ning leidis lõpuks endas jõu ja julguse edasi liikuda?

Kui keegi avastab, et ta pole enam oma suhtes õnnelik ja leiab endas jõu edasi liikuda, siis öeldakse seda ka kaaslasele ja alustatakse lahkuminekuprotsessi. Kui aga mees valetab oma kodus naisele, et kus ta käis, mis toimub, “ei kallis, pole midagi” – siis ju pole tegemist inimesega, kes on avastanud, et ta pole suhtes õnnelik? Milleks siis see pingutus ja valed, et hoida end koos ebameeldiva kaaslasega? Vastupidi, see inimene on õnnelik nii oma suhtes abikaasaga kui ka armukesega korraga samal ajal. Kui naine ei meeldiks, siis oleks kerge öelda otse, et tead, ma ei soovi enam sinuga suhtes olla, ma kolin välja, lõpetame selle. Raske on öelda neid sõnu sellele, kellest sa tegelikult ilma jääda ei taha. Tahadki mõlemat ja siis valetad kuidas vaja, et mõlemaid lõa otsas hoida.

+23
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kuidas need naised küll neid vanamehi tahavad ja suudavad nendega füüsiliselt lähedased olla. Keda huvitab rikkus või staatus, aga minus tekitaks 20a vanem mees füüsiliselt vastikust. 20ndates poleks ette kujutanud, et mingi 40+ mees tõmbaks. Nüüd 30ndate alguses isegi ei mõtleks iialgi mingist 50+ mehest nii. Vastikus tekib. Ikka omavanuseid vaadatakse.

Ise naisena ei tahaks ka iial endast 20a nooremat meest.

+25
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oma pikaajalise suhte lõhkiajamise eest vastutab eelkõige ikka meesisend. Tegemist on täiskasvanud inimesega, kellel mõistus peas ja ilmselt pole ka uus tükk mingi nõisiv maag, kes suudab sõrmenipsust muidu ontliku pereisa ära tinistada ja suhtest lahkuma panna. Armuke on siin küll eksinud moraalinormide vastu aga suhte osas on vastutav ikka see, kes seal suhtes osapooleks on.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kuidas need naised küll neid vanamehi tahavad ja suudavad nendega füüsiliselt lähedased olla. Keda huvitab rikkus või staatus, aga minus tekitaks 20a vanem mees füüsiliselt vastikust. 20ndates poleks ette kujutanud, et mingi 40+ mees tõmbaks. Nüüd 30ndate alguses isegi ei mõtleks iialgi mingist 50+ mehest nii. Vastikus tekib. Ikka omavanuseid vaadatakse.

50 a endine tippsportlane on füüsiliselt paremas vormis kui 30 aastased. Sul ilmselt pole kogemusi.

+23
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma m6tlen alati selliseid artikleid lugedes, et mina vist nende naiste asemel ei halaks niimoodi avalikult. Riisalu naine oli shokis ja Mae naise elu on nüüd kui 6udusunenägu. Pea püsti ja eluga edasi! Ja meedias mitte mingisuguseid kommentaare ei annaks.

+31
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

50 a endine tippsportlane on füüsiliselt paremas vormis kui 30 aastased. Sul ilmselt pole kogemusi.

Üldse ei huvita, et sportlane on 50a paremas vormis kui mõni lodev 30a. Kindlasti võib olla ka paremas vormis kui keskmine 20a. Point on selles, et looduse vastu ei saa. Võid trenni uhada, tervislik olla, aga fakt on see et 50a mees juba liigub sinna vanamehe poole. Rääkida mingist täies elujõus mehest on küll liialdus. 50a heas vormis mees võib olla ideaalne 40  või 45a naise jaoks, aga aga 20a ja 30a naise jaoks on tegemist ikkagi vanamehega. Kortsud ja looduse vastu ei saa, tee palju trenni kui tahad. Organism vananeb ja sinna ei ole midagi parata. Olla koos vana mehega, teeb ennast ka vanemaks. Näost näen ikka ära et vanamees.

+19
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse ei huvita, et sportlane on 50a paremas vormis kui mõni lodev 30a. Kindlasti võib olla ka paremas vormis kui keskmine 20a. Point on selles, et looduse vastu ei saa. Võid trenni uhada, tervislik olla, aga fakt on see et 50a mees juba liigub sinna vanamehe poole. Rääkida mingist täies elujõus mehest on küll liialdus. 50a heas vormis mees võib olla ideaalne 40 või 45a naise jaoks, aga aga 20a ja 30a naise jaoks on tegemist ikkagi vanamehega. Kortsud ja looduse vastu ei saa, tee palju trenni kui tahad. Organism vananeb ja sinna ei ole midagi parata. Olla koos vana mehega, teeb ennast ka vanemaks. Näost näen ikka ära et vanamees.

Aga kogu see lugu saigi ju alguse sellest, et naine võttis omavanuse mehe.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma m6tlen alati selliseid artikleid lugedes, et mina vist nende naiste asemel ei halaks niimoodi avalikult. Riisalu naine oli shokis ja Mae naise elu on nüüd kui 6udusunenägu. Pea püsti ja eluga edasi! Ja meedias mitte mingisuguseid kommentaare ei annaks.

Sa ei ole kunagi selles olukorras olnud, seega sa ei tea, kuidas käituksid. Mina olen ja see on tõesti nagu õudusfilmi sattumine. Inimesed teevad sellises seisundis palju hullemaid asju, kui intervjuu andmine.

Tegelikult meeldib mulle väga ütlus, et kui mujal tundub rohi rohelisem, on viimane aeg oma aeda kasta.

+28
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse ei huvita, et sportlane on 50a paremas vormis kui mõni lodev 30a. Kindlasti võib olla ka paremas vormis kui keskmine 20a. Point on selles, et looduse vastu ei saa. Võid trenni uhada, tervislik olla, aga fakt on see et 50a mees juba liigub sinna vanamehe poole. Rääkida mingist täies elujõus mehest on küll liialdus. 50a heas vormis mees võib olla ideaalne 40 või 45a naise jaoks, aga aga 20a ja 30a naise jaoks on tegemist ikkagi vanamehega. Kortsud ja looduse vastu ei saa, tee palju trenni kui tahad. Organism vananeb ja sinna ei ole midagi parata. Olla koos vana mehega, teeb ennast ka vanemaks. Näost näen ikka ära et vanamees.

Aga kogu see lugu saigi ju alguse sellest, et naine võttis omavanuse mehe.

Et siis ikka tuleb võtta vähemalt 10-20a vanem, et siis lihtsalt sureb enne ära või jääb liiga viletsaks, kui tuleb tahtmine armuke võtta?

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, mis naised need on, kes ajavad lõhki 25 kestnud abielu?

Päriselt arvad, et 50 aastaseid pereisasid nagu vägisi veetakse pere juurest eemale. Ei veeta, ise vabatahtlikult eemalduvad.

Oleneb kokkulepetest, kuid tundub müstiline, kui paljud suudavad süütute musimopsudega kodus oma kaaslastele otsa vaadata, näkku valetada ja väita, et midagi ei ole olnud. Siis kurdavad kuidas neid ei usaldata. Aga miks ei usaldata, miks küll ei usaldata!? Jumala eest, on raske kodus öelda, lähen k..pima. Ei saa teiselt ära võtta võimalust teha asjast omad järeldused.

+15
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 392 )

Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast