Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Minu 80-aastane isa on ka mulle väga kallis, aga temavanust meest ma endale küll ei soovi.

Oled juba jrk mitmes sama korrutaja. Ükski mees vägisi naiseks ei tee ja loodetavasti on naisel õigus valida, kellele ennast anda ja keda jätta. Kui aga noor naine väidetavalt vihkab pässe, on taga traumeeriv elusündmus. Mis puutub suguti seismisse nt,siis see võib lakata ka väga noorelt eri põhjustel.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu sõnum jõuab muidugi meestele pärale. Kui palju mehi sa tead perekoolis käivat?

Minu eesmärk ei ole siin kogu meessugu teavitada. Aga hästi on ka siis, kui üks turakas valgustatuks saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga noorte naiste jaoks ongi ju nii. Mis siin imestada.

Kui noor on noor? Seaduse järgi kuni 26( kaasa arvatud). Ükski naine ei ole lõpuni noor. Me käik vananeme.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 80-aastane isa on ka mulle väga kallis, aga temavanust meest ma endale küll ei soovi.

Oled juba jrk mitmes sama korrutaja. Ükski mees vägisi naiseks ei tee ja loodetavasti on naisel õigus valida, kellele ennast anda ja keda jätta. Kui aga noor naine väidetavalt vihkab pässe, on taga traumeeriv elusündmus. Mis puutub suguti seismisse nt,siis see võib lakata ka väga noorelt eri põhjustel.

Jeerum küll, kui ma ei soovi endale isavanust meest abikaasaks, ei tähenda see ju ometi, et ma vihkan vanu mehi :D. Kõik mehed, kellega ma ei soovi intiinsuhet, ei ole seetõttu vihkamisobjektid.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kui ma ei soovi endale isavanust meest abikaasaks, ei tähenda see ju ometi, et ma vihkan vanu mehi :D. Kõik mehed, kellega ma ei soovi intiinsuhet, ei ole seetõttu vihkamisobjektid.

Hea üldse, kui mees abikaasaks teeb ja süütus pulmaööl kaotatakse. Muidu suurt vahet pole, mis vanuses tüüp otsas aeleb. Hoia oma tuppe, ära sinna kindlasti kõiki lase.

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga noorte naiste jaoks ongi ju nii. Mis siin imestada.

Kui noor on noor? Seaduse järgi kuni 26( kaasa arvatud). Ükski naine ei ole lõpuni noor. Me käik vananeme.

Ei peagi olem lõpuni noor, piisab ka, kui olla noor(em) võrreldes kellegi teisega, näiteks endast 20-30 aastat vanemaga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu eesmärk ei ole siin kogu meessugu teavitada. Aga hästi on ka siis, kui üks turakas valgustatuks saab.

Turakad on turakad, kui noored naised nad turakateks muudavad. Ega ükski mees ei mutu vaakumis ülbeks. Naised jumaldavad ja ümmardavad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peagi olem lõpuni noor, piisab ka, kui olla noor(em) võrreldes kellegi teisega, näiteks endast 20-30 aastat vanemaga.

20 on normaalne. Pole pässiga tegu. 30 on tõesti paljuvõitu. Ideaalne on 5-10.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kui ma ei soovi endale isavanust meest abikaasaks, ei tähenda see ju ometi, et ma vihkan vanu mehi :D. Kõik mehed, kellega ma ei soovi intiinsuhet, ei ole seetõttu vihkamisobjektid.

Hea üldse, kui mees abikaasaks teeb ja süütus pulmaööl kaotatakse. Muidu suurt vahet pole, mis vanuses tüüp otsas aeleb. Hoia oma tuppe, ära sinna kindlasti kõiki lase.

????????????  eilsest veel purjus või?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peagi olem lõpuni noor, piisab ka, kui olla noor(em) võrreldes kellegi teisega, näiteks endast 20-30 aastat vanemaga.

20 on normaalne. Pole pässiga tegu. 30 on tõesti paljuvõitu. Ideaalne on 5-10.

Kuidas kellelegi, minu jaoks on 20a vanem mees vastuvõetamatu.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised jumaldavad ja ümmardavad.

Sind ilmselgelt mitte, sellest see kibestumus. Aga vatra siin palju tahad, sa ei saa nooremat naist, midagi pole teha. Mõni rikas mees saab, sest naised on rahaahned, aga suurem osa mitte. Ja naine, kellel on endalgi raha, ei soovi iialgi vana meest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????????  eilsest veel purjus või?

Võibolla vanem mees hindab nsist rohkem kui noor nolk.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???????????? eilsest veel purjus või?

See tüüp on tsüklis. Teistes teemades tuleb ka välja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind ilmselgelt mitte, sellest see kibestumus. Aga vatra siin palju tahad, sa ei saa nooremat naist, midagi pole teha. Mõni rikas mees saab, sest naised on rahaahned, aga suurem osa mitte. Ja naine, kellel on endalgi raha, ei soovi iialgi vana meest.

Minu meelest mehed, kes visuaalselt liiga noort naist tahavad, on peast natuke kummalised. Naine võib isegi olla 30, aga kui näebvälja nagu nägi youtuber Yumi King ja tema endineabikaaS. Vabatahtlik, aga kummaline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???????????? eilsest veel purjus või?

See tüüp on tsüklis. Teistes teemades tuleb ka välja.

Mis teemades? Päevitamise teemas? Ilmselgelt olen purjus kui 4h magasin ja veel magan.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest mehed, kes visuaalselt liiga noort naist tahavad, on peast natuke kummalised. Naine võib isegi olla 30, aga kui näebvälja nagu nägi youtuber Yumi King ja tema endineabikaaS. Vabatahtlik, aga kummaline.

Minu arust on ka need mehed pervod, keda kütavad üles naised, kes on nooremad kui nende enda tütred. Normaalsel mehel peaks peas väike error selle peale tekkima, aga neile meeldib. Ja see tuleb ausalt öeda mujal ka ju välja. Meie naaber on rikkur vanamees, sellel on kogu aeg noored naised majas. Ise on 60+, aga talle jäi juba neljakümnene naine ka liiga vanaks, pidi ümber vahetama. Vahepeal läksid need tibid aina nooremaks. Aga kui nüüd tervisega probleemid tekkisid, kadusid kõik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 63 aastane mees käib kaks korda nädalas ujumas – 2 km ca 1 h ja 15 min. Kord nädalas mängime sulgpalli, lisaks absoluutselt igapäevane 4,5 km sörk koeraga. Mängib malet, käib kinos, loeb raamatuid, sai just ametikõrgendust, koristab, käib kalal, suitsutab kana ja kala.

Isver, see kõlab umbes nii, nagu ma peaksin mehe pärast õnnelik olema, kui ta jaksab 4 km jalgrattaga sõita ja üleüldse veel kuidagi püsti püsib ning näeb veel raamatut lugeda ja võib-olla isegi kuuleb teiste inimeste kõnet ning on adekvaatne ????.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on ka need mehed pervod, keda kütavad üles naised, kes on nooremad kui nende enda tütred. Normaalsel mehel peaks peas väike error selle peale tekkima, aga neile meeldib. Ja see tuleb ausalt öeda mujal ka ju välja. Meie naaber on rikkur vanamees, sellel on kogu aeg noored naised majas. Ise on 60+, aga talle jäi juba neljakümnene naine ka liiga vanaks, pidi ümber vahetama. Vahepeal läksid need tibid aina nooremaks. Aga kui nüüd tervisega probleemid tekkisid, kadusid kõik

Jah, on kummaline, aga siiski vabatahtlik. Kyi minul täisealine tütar tuleks jutuga, et tal 20+ aastat vanem mees, ega ma midagi teha ei saaks. Ütleksin ahah ja kõik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver, see kõlab umbes nii, nagu ma peaksin mehe pärast õnnelik olema, kui ta jaksab 4 km jalgrattaga sõita ja üleüldse veel kuidagi püsti püsib ning näeb veel raamatut lugeda ja võib-olla isegi kuuleb teiste inimeste kõnet ning on adekvaatne ????.

Aga kujuta ette, et olete 65 ja 60, et sinust 5 a noorem vajab juba abi ja sina naisena juba tead, et elad lisaks vitaalsusele mehest kauem. Seega vahet pole. Vanema mehe võtmisel on eelis, et kui lahkub teise jahimaale, oled sina 40ndates ja leiad uue mehe. Noore mehega aga võite elada 60-70ni ja ikka jääd leseks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega vahet pole. Vanema mehe võtmisel on eelis, et kui lahkub teise jahimaale, oled sina 40ndates ja leiad uue mehe

Ma ei näe siin küll plussi. Kui võtan endaealise mehe, oleme eluga ühes punktis ja saame koos aega nautida, aga kui võtan vana mehe, on mul algusest peale kodus vanamees. Kui see ära sureb, saan siis jälle uue vanamehe sinu loogika järgi, keda hakka varsti jälle hooldama. Millal siis minu elus see nauditav aeg on, kui on erutav ja elujõus mees kodus? Ega naiste jaoks ka vana mees erutav ei ole.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei näe siin küll plussi. Kui võtan endaealise mehe, oleme eluga ühes punktis ja saame koos aega nautida, aga kui võtan vana mehe, on mul algusest peale kodus vanamees. Kui see ära sureb, saan siis jälle uue vanamehe sinu loogika järgi, keda hakka varsti jälle hooldama. Millal siis minu elus see nauditav aeg on, kui on erutav ja elujõus mees kodus? Ega naiste jaoks ka vana mees erutav ei ole.

Mis aega sul see noor ikka naudib. Elu on üheülbaline. Teiseks, mis mehevõtust sa räägid. Sinu mehed on alati vanemad olnud, aga pässidest pole haisu ei passi, ei välimuse järgi. Rohkem vormis kui isegi noored.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinu mehed on alati vanemad olnud, aga pässidest pole haisu ei passi, ei välimuse järgi.

Minu mees on minuealine, ei soovi mingeid pässe.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on minuealine, ei soovi mingeid pässe.

Selge. Ega mina ei halvustagi sinu valikuid. Teie vanusevahe pole ka väga suur ja tänapäeva noored mehed on palju kehvemas vormis. On paljisuurema vanusevajega paare ja naised ongi nooremad meestest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 63 aastane mees käib kaks korda nädalas ujumas – 2 km ca 1 h ja 15 min. Kord nädalas mängime sulgpalli, lisaks absoluutselt igapäevane 4,5 km sörk koeraga. Mängib malet, käib kinos, loeb raamatuid, sai just ametikõrgendust, koristab, käib kalal, suitsutab kana ja kala.

Isver, see kõlab umbes nii, nagu ma peaksin mehe pärast õnnelik olema, kui ta jaksab 4 km jalgrattaga sõita ja üleüldse veel kuidagi püsti püsib ning näeb veel raamatut lugeda ja võib-olla isegi kuuleb teiste inimeste kõnet ning on adekvaatne ????.

Mina olen küll õnnelik mehe pärast, kes kõike loetletut suudab. Küll ka 40-aastaseid mehi, kes enamuse ajast vedelevad diivanil teleka ees.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

See intervjuu on minu meelest nii õudne, et on isegi keeruline kommenteerida. Lugesin seda juttu juba mitu päeva tagasi, aga millegipärast koguaeg kummitab see artikkel. Ma lihtsalt ei saa aru, mida kohutavat on sellise naisega juhtunud, kes näeb oma suhet sellisena? Kas vanaema antud “elutarkus” ongi inimese elu rappa juhtinud?

Artikli lõpp oli veel eriti räige. Oma naine on andnud nö andestava, alandliku ja lepliku intervjuu, mille peale mees sõimab teda nähvitsaks. Mees ilmselt ei teadnud, millise tonaalsusega intervjuu naine temast andis ning teades endal süüd, eeldas kohe, et midagi head seal olla ei saanud. Tegelikult ikka uskumatu! Kuidas on võimalik oma poegade emale nii teha? Imelik, et pojad temaga üldse enam mingit tegemist teevad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kujuta ette, et olete 65 ja 60, et sinust 5 a noorem vajab juba abi ja sina naisena juba tead, et elad lisaks vitaalsusele mehest kauem.

Ma olen selliseks ohverduseks valmis 65-selt, kui elame vaid kahekesi, aga mitte noorena, kui vaja lapsi kasvatada ja mehest täit tuge ootan. Ei soovi tõesti juba 30-selt rõõmustada mehe puhul vaid selle üle, et ta pissides wc-poti sisule pihta saab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

See intervjuu on minu meelest nii õudne, et on isegi keeruline kommenteerida. Lugesin seda juttu juba mitu päeva tagasi, aga millegipärast koguaeg kummitab see artikkel. Ma lihtsalt ei saa aru, mida kohutavat on sellise naisega juhtunud, kes näeb oma suhet sellisena? Kas vanaema antud “elutarkus” ongi inimese elu rappa juhtinud?

Artikli lõpp oli veel eriti räige. Oma naine on andnud nö andestava, alandliku ja lepliku intervjuu, mille peale mees sõimab teda nähvitsaks. Mees ilmselt ei teadnud, millise tonaalsusega intervjuu naine temast andis ning teades endal süüd, eeldas kohe, et midagi head seal olla ei saanud. Tegelikult ikka uskumatu! Kuidas on võimalik oma poegade emale nii teha? Imelik, et pojad temaga üldse enam mingit tegemist teevad.

see abikaasa tal ka päris norm ei tundunud. Väga veidrad põhimõtted ja arvamused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

See intervjuu on minu meelest nii õudne, et on isegi keeruline kommenteerida. Lugesin seda juttu juba mitu päeva tagasi, aga millegipärast koguaeg kummitab see artikkel. Ma lihtsalt ei saa aru, mida kohutavat on sellise naisega juhtunud, kes näeb oma suhet sellisena? Kas vanaema antud “elutarkus” ongi inimese elu rappa juhtinud?

Artikli lõpp oli veel eriti räige. Oma naine on andnud nö andestava, alandliku ja lepliku intervjuu, mille peale mees sõimab teda nähvitsaks. Mees ilmselt ei teadnud, millise tonaalsusega intervjuu naine temast andis ning teades endal süüd, eeldas kohe, et midagi head seal olla ei saanud. Tegelikult ikka uskumatu! Kuidas on võimalik oma poegade emale nii teha? Imelik, et pojad temaga üldse enam mingit tegemist teevad.

Tsitaat artiklist

“Ma olen oma meest juhtinud, ta on elanud ainult minu peaga, minu mõtetega. See, mis ta on teinud, on minu kätetöö. Naine ju loob meest. Kuid see on mulle arusaamatu, kuidas keegi teine püüab hävitada seda, mida mina olen loonud?” küsib ta.

 

Kui mõni mees naise kohta sama kirjutaks, süüdistataks teda õigustatult vaimses vägivallas ja manipuleerimises. Sellise suhtumisega inimese juurest peabki jooksma ja kiiresti ja kaugele, ei saa ühtegi meest süüdistada, kes lõpuks kuitahes pika kooselu järel nägema hakkavad, kui toksilises suhtes nad olnud on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see abikaasa tal ka päris norm ei tundunud. Väga veidrad põhimõtted ja arvamused.

No ei olegi normaalne! Täiesti ebanormaalne suhtumine asjadesse! Sellepärast ma küsisingi, et ei tea, mis selle naise elus (lapsepõlves?) juhtus, et ta on nii maha tambitud? Mingisugune allaheitlikus sai õpitud vanaema käest. Aga midagi peab ikka veel olema, kui inimene nii viltu mõtleb.

Ja täisti arusaamatu on ka, kuidas uus naine, kes vist on noor ja ilus, sellise suhtumise ja mõtteviisiga meest tahab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sitaat artiklist “Ma olen oma meest juhtinud, ta on elanud ainult minu peaga, minu mõtetega. See, mis ta on teinud, on minu kätetöö. Naine ju loob meest. Kuid see on mulle arusaamatu, kuidas keegi teine püüab hävitada seda, mida mina olen loonud?” küsib ta.   Kui mõni mees naise kohta sama kirjutaks, süüdistataks teda õigustatult vaimses vägivallas ja manipuleerimises. Sellise suhtumisega inimese juurest peabki jooksma ja kiiresti ja kaugele, ei saa ühtegi meest süüdistada, kes lõpuks kuitahes pika kooselu järel nägema hakkavad, kui toksilises suhtes nad olnud on.

Ehk siis, saan aru, et Original Taste ärkas lõpuks? Mine ravi oma pohmelli kuskil mujal.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 392 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast