Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Ehk siis, saan aru, et Original Taste ärkas lõpuks? Mine ravi oma pohmelli kuskil mujal.

Ärkas jah, vahutab nüüd ka Sina123 nime all.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsitaat artiklist “Ma olen oma meest juhtinud, ta on elanud ainult minu peaga, minu mõtetega. See, mis ta on teinud, on minu kätetöö. Naine ju loob meest. Kuid see on mulle arusaamatu, kuidas keegi teine püüab hävitada seda, mida mina olen loonud?” küsib ta.   Kui mõni mees naise kohta sama kirjutaks, süüdistataks teda õigustatult vaimses vägivallas ja manipuleerimises. Sellise suhtumisega inimese juurest peabki jooksma ja kiiresti ja kaugele, ei saa ühtegi meest süüdistada, kes lõpuks kuitahes pika kooselu järel nägema hakkavad, kui toksilises suhtes nad olnud on.

Ilmselgelt pole see asi nii, nagu naine ütles. Naine tahtis lihtsalt tunda ennast mõjuka pereliikmena, mida ta tegelikult ilmselt mitte kunagi ei olnud. See jutt on soov end pisut upitada ning näidata lugejale, et ega ta mingi jalamatt nüüd küll ei ole ja et kogu pereelu, sh mees ainult tänu temale püsti seisabki. Võimalik, et mees isegi jättis naisele mulje, et naine on pereelus tegelik niiditõmbaja. Noh, nii natukene nagu tunnustades oma naist sellega. Sellist meetodit harrastavad päris paljud mehed, kelle pereelu käib tegelikult mehe taktikepi all. Selline asi on tavaline moslemi kultuuris, kus naisele jäetakse osavalt mulje, et naine on see kõige olulisem lüli, keda kantakse kätel ja keda jumaldatakse ning kelle tahtmiste järgi kogu pereelu käib. Tegelikkus on ju hoopis midagi muud. Need naised on korralikult kontrollitud ning elavad rangelt mehe reeglite järgi. Osavalt serveeritakse aga hoopis vastupidist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen selliseks ohverduseks valmis 65-selt, kui elame vaid kahekesi, aga mitte noorena, kui vaja lapsi kasvatada ja mehest täit tuge ootan. Ei soovi tõesti juba 30-selt rõõmustada mehe puhul vaid selle üle, et ta pissides wc-poti sisule pihta saab.

Aga ma pole iial kuulnud, et eestimaalane peab sunnismaiselt ätiga asja tegema.Laste kasvatamisele eelneb sünnitus, sünnitusele rasedus, tollele triipude püüdmine. tõesti ei tea, kui vana mehega lapsi teha, isegi vanust ei tea? Mina olen näinud palju mehi, kes 60-80 iseendaga sama hästi hakkama saavad kui varem. Täiskarsklus on minu meelest jõige tähtsam tegur. Ülekaal, arstide külastamine ja ravimite võtmine sinna järgi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen näinud palju mehi, kes 60-80 iseendaga sama hästi hakkama saavad kui varem.

Aga soovin ju võrdset partnerit, kellest oleks tuge ja abi, mind ei rahulda, et iseendaga kuidagi hakkama saab. Elagu üksi siis, pereelu pole sellise taadu jaoks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla ilusatel naistel on pidev meeste vägivaldne pealetung, aga ma ei tea, mis selle vastu aitaks. Kõige räigem on minu arust pehme keelega lolli ümber augu möla ajav alkost vinnastatud jutt, kus näed, et alkohol on rikkunud terve ja ilusa mehe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga soovin ju võrdset partnerit, kellest oleks tuge ja abi, mind ei rahulda, et iseendaga kuidagi hakkama saab. Elagu üksi siis, pereelu pole sellise taadu jaoks.

No sina ei taha tuge pakkuda vanalemehele, miks peaks noor mees sulle pakkuma? Pereelu on selle jaoks, ked on viljastamisvõimeline ja kelle naine ümardab.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pereelu on selle jaoks, ked on viljastamisvõimeline ja kelle naine ümardab.

Sa oled väga ajast maha jäänud. Nii oli ehk eelmisel sajandil asjad. Nüüd on perekond partnerlus, kus keegi ei pea kedagi ümmardama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled väga ajast maha jäänud. Nii oli ehk eelmisel sajandil asjad. Nüüd on perekond partnerlus, kus keegi ei pea kedagi ümmardama.

Ma üritan sulle selgeks 1+1=2 teha. Ma tean suurepäraselt, kuidas mehed on, muidu oleksin ammu juba ema.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üritan sulle selgeks 1+1=2 teha. Ma tean suurepäraselt, kuidas mehed on, muidu oleksin ammu juba ema.

Ära määri neid vanamehi teistele pähe, kes ei soovi. Noor naine saab endale lubada ka endavanust meest, kellest on ka rõõmu ja tuge, mitte mees pole mingi hooldamiskohustus kaelas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üritan sulle selgeks 1+1=2 teha. Ma tean suurepäraselt, kuidas mehed on, muidu oleksin ammu juba ema.

Ära määri neid vanamehi teistele pähe, kes ei soovi. Noor naine saab endale lubada ka endavanust meest, kellest on ka rõõmu ja tuge, mitte mees pole mingi hooldamiskohustus kaelas.

Sinu endavanune mees tüütas mind juba 10 min videosse ära. Maitsed on nii erinevad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ühe päris vana intervjuu samal teemal, aga teise tonaalsusega:

https://www.ohtuleht.ee/115658/minu-armastus-on-endine-

See intervjuu on minu meelest nii õudne, et on isegi keeruline kommenteerida. Lugesin seda juttu juba mitu päeva tagasi, aga millegipärast koguaeg kummitab see artikkel. Ma lihtsalt ei saa aru, mida kohutavat on sellise naisega juhtunud, kes näeb oma suhet sellisena? Kas vanaema antud “elutarkus” ongi inimese elu rappa juhtinud?

Artikli lõpp oli veel eriti räige. Oma naine on andnud nö andestava, alandliku ja lepliku intervjuu, mille peale mees sõimab teda nähvitsaks. Mees ilmselt ei teadnud, millise tonaalsusega intervjuu naine temast andis ning teades endal süüd, eeldas kohe, et midagi head seal olla ei saanud. Tegelikult ikka uskumatu! Kuidas on võimalik oma poegade emale nii teha? Imelik, et pojad temaga üldse enam mingit tegemist teevad.

see abikaasa tal ka päris norm ei tundunud. Väga veidrad põhimõtted ja arvamused.

Just. ‘Naine loob meest’. No mida iganes, selliselt mõtlev ja ütlev naine küll päris…hmmm….ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma pole iial kuulnud, et eestimaalane peab sunnismaiselt ätiga asja tegema.Laste

Selles ju teema ongi, et ei taha ja õnneks ei pea ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, saan aru, et Original Taste ärkas lõpuks? Mine ravi oma pohmelli kuskil mujal.

Ärkas jah, vahutab nüüd ka Sina123 nime all.

Tegelikult olemegi siin kahekesi, sina ja mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti, miks see kõik peaks olema eestimaalaste asi, lahku minnakse elu jooksul mõne puhul mitmeid kordi.

Mis puudutab 50-aastaseid mehi, siis natuke noorema naisena saan öelda enda kogetu põhjal- kõik oleneb inimesest, mis elu ta on elanud, millele end kulutanud, kas on head geenid kaasa saanud jne.

Mõni 60-le lähenev mees võib olla igatepidi atraktiivsem kui 45-ne ja tervem. Muidugi neid ja üldse selliseid mehi, pole palju.

Mis puudutab Maed, siis mulle isiklikult mehed sportlastena ei meeldi- ületreeninud, kohati kitsama silmaringiga, sest sport on esikohal nii kaua olnud.

Mae-s pole inimese ega mehena ligitõmbavust, tundub igav persoon, aga nagu näeme, kellegi jaoks atraktiivne. Ja nii ongi okei. Kui kõik mehed-naised kõigile meeldiksid, siis…. 🙂

Tore on näha, et on siiski ka aastakümnetepikkusi suhteid ja ollakse õnnelikud. Siiski tehakse ka neis suhetes kompromisse ja on tõusud-mõõnad.

Isiklikult ei pea õigeks kannatada laste pärast või muul põhjusel vedada selliseid suhteid läbi aastate. Tuleb väärikalt lõpetada, anda mõlemale poolele veel võimalus uuesti õnnelikuks saada. Vajadusel tunnistada lüüasaamist, kindlasti õppida sellest kogemusest. Aga enda latti mitte seetõttu alla lasta.

Kõige olulisem läbi elu on siiski meil suhe iseendaga. Kõigepealt peame iseennast armastama ja aktsepteerima, siis saame armastust jagada teistega. See sära paistab ka väljapoole ja tõmbab ligi õigeid inimesi.

Paljud mehed ütlevad, et headus on vaat et üks esimene omadus peale füüsilist meeldivust naiste puhul.

Äkki siis pikaajalise suhte retseptiks ongi headus, eeldades et mõlemad on head, ausad ja truud 🙂

Oluline on lõpetada enda võrdlemine teiste inimeste, naiste või meestega. Leida oma tasakaal ja olla julge proovima kui saatus sulle kellegi/millegi teele saadab, sest mitte ükski kohtumine/kogemus pole juhuslik.

Kena suve jätku!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oluline on lõpetada enda võrdlemine teiste inimeste, naiste või meestega. Leida oma tasakaal ja olla julge proovima kui saatus sulle kellegi/millegi teele saadab, sest mitte ükski kohtumine/kogemus pole juhuslik.

Mida sa targutad? Mis asi on saatus, seletad ehk lahti. Mina jällegi arvan, et kõi kohtumised elus on juhuslikud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oluline on lõpetada enda võrdlemine teiste inimeste, naiste või meestega. Leida oma tasakaal ja olla julge proovima kui saatus sulle kellegi/millegi teele saadab, sest mitte ükski kohtumine/kogemus pole juhuslik.

Aga kui pole juhuslik, siis on see tegude tegematus. Pole raha, oled laisk. Jood, oled ise süüdi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94187113/helgi-sallo-oma-elu-suurest-armastusest-tahtsin-teda-oma-lapse-isaks

Nii Sallo kui Karisma on oma liiderliku eluviisi ja selle õigustamise ja idealiseerimisega täiega vastumeelseks muutunud. Vanainimestel tõesti muust rääkida ja tähtsamatele asjadele mõelda ei ole?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii Sallo kui Karisma on oma liiderliku eluviisi ja selle õigustamise ja idealiseerimisega täiega vastumeelseks muutunud.

Näita parem meest, kes ei ütleb. Ega seda asja ikka toppimata ei jäeta kui võimalus avaneb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94187113/helgi-sallo-oma-elu-suurest-armastusest-tahtsin-teda-oma-lapse-isaks

Nii Sallo kui Karisma on oma liiderliku eluviisi ja selle õigustamise ja idealiseerimisega täiega vastumeelseks muutunud. Vanainimestel tõesti muust rääkida ja tähtsamatele asjadele mõelda ei ole?

Mis pagana liiderlikest eluviisidest sa siin jahud? Tavaline eesti inimeste kärgperendus.

Mõlemal selle tulemusena andekad ja ilusad lapsed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94187113/helgi-sallo-oma-elu-suurest-armastusest-tahtsin-teda-oma-lapse-isaks

Nii Sallo kui Karisma on oma liiderliku eluviisi ja selle õigustamise ja idealiseerimisega täiega vastumeelseks muutunud. Vanainimestel tõesti muust rääkida ja tähtsamatele asjadele mõelda ei ole?

Mis pagana liiderlikest eluviisidest sa siin jahud? Tavaline eesti inimeste kärgperendus.

Mõlemal selle tulemusena andekad ja ilusad lapsed.

Mis kärgpere see on, kui ollakse aastakümneid abielumehe armuke?

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis kärgpere see on, kui ollakse aastakümneid abielumehe armuke?

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Ei, tema pettis oma meest liiderdajaga, kellel oli üsna samal ajal kolm erinevat naist, mingil ajal vist ikka abielud ka olid ühel ajal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Ei, tema pettis oma meest liiderdajaga, kellel oli üsna samal ajal kolm erinevat naist, mingil ajal vist ikka abielud ka olid ühel ajal.

Mis kärgpere see on, kui ollakse aastakümneid abielumehe armuke?

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Muidugi, tema oli palju korralikum: sebis ise abiellus olles teise mehega, sai sellega lapse ja määris oma mehele, kellel polnud asjast aimuga, lapse salaja kaela.  Vanast peast veel räägib sellest uhkusegagi!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära loe kui ei meeldi.

Kõik ei peagi sinu jaoks olema arusaadav.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Ei, tema pettis oma meest liiderdajaga, kellel oli üsna samal ajal kolm erinevat naist, mingil ajal vist ikka abielud ka olid ühel ajal.

Mehel oli kaks abielu ühel ajal?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94187113/helgi-sallo-oma-elu-suurest-armastusest-tahtsin-teda-oma-lapse-isaks

Nii Sallo kui Karisma on oma liiderliku eluviisi ja selle õigustamise ja idealiseerimisega täiega vastumeelseks muutunud. Vanainimestel tõesti muust rääkida ja tähtsamatele asjadele mõelda ei ole?

Mismoodi nad seda õigustanud on? Pigem on ikka nii, et kuna mõlemad on väga tuntud inimesed, siis nendega tahetakse intervjusid teha ja nad on lihtsalt oma loo rääkinud. Ilmselgelt on neil mõlemal savi, mida lihtrahvas nende eraelust arvab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Ei, tema pettis oma meest liiderdajaga, kellel oli üsna samal ajal kolm erinevat naist, mingil ajal vist ikka abielud ka olid ühel ajal.

Mis kärgpere see on, kui ollakse aastakümneid abielumehe armuke?

Karisma küll aastaid abielumehe armuke ei olnud.

Muidugi, tema oli palju korralikum: sebis ise abiellus olles teise mehega, sai sellega lapse ja määris oma mehele, kellel polnud asjast aimuga, lapse salaja kaela. Vanast peast veel räägib sellest uhkusegagi!

Loomulikult oli aimu ja täiesti vabatahtlikult ja teadlikult võttis oma lapsek/lapsena. Sellest on igal pool juttu olnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult oli aimu ja täiesti vabatahtlikult ja teadlikult võttis oma lapsek/lapsena. Sellest on igal pool juttu olnud.

Täpselt!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees ei olnud lihtsalt õnnelik selles abielus?

Ja kui naine ei ole abielus õnnelik, võiks ta ju näiteks salaja mehe mootorratta või auto maha müüa. Ausõna, ise läksid kaduma.

Tegelikult mees ikka tunneb oma mitte õnnelikuks olemise varem ära ja astub ise minema, mitte ei hakka oma abieluprobleeme esmalt võõrale lapsele kurtma.

Miks sa alati pead vastanduma? Kui mees polnud õnnelik, siis kindlasti ka naine ei olnud. Kui naine nii kaua elas selle mehega, ju siis mida ikka sai seal, muidu oleks ammu minema mehe juurest läinud. Aga teil on jah enamustel siin sedasi, et kui lõpp halb, siis kõik halb, ehk ainult halb jääbki meelde millest peab vananema. Negatiivne mõtlemine. Kui ikka 20 aastat kooselu saab läbi, siis võiks tõesti ka naine hingata ja midagi uut proovida, aga mitte kibestuda, mind jäeti maha ja reedeti, sest mina ei saanud esimesena seda teha.

Sa ilmselt ei tunne antud paari. Ei ole prouast äraminejat, kogu tema identiteet oli tema abikaasa ja tema jumaldamine.

Ehkki vaevalt ta juba ammuilma selles suhtes sama vastu sai ja end õnnelikuna tundis.

Mehel olid avalikel vastuvõttudel alati silmad krillis ja sügavad pilgud, kui kaunid naised läheduses olid. Naine oli krampis, kriipsusuuga haiglaselt klammerduv.

Tulla näiteks lõbusasse, vastuvõtul toimuvasse, smalltalki sisse sõitma, kui tema mees täiesti süütus kontekstis juhtumisi atraktiivse naisega suhtleb, pole just hea käitumine.

Iga sõbralik suhtlus pole kaugeltki soov suhteks. Aga ebakindlad klammerduvad naised sellest aru ei saa. Ja see on mehe jaoks koormav ja väga piinlik. Häbenedki oma naist, et ta nii nõmedalt käitub.

Ega ma armukesepidamist õigusta, ise ka 25+ abielus. Aga neid põgusalt teades, ei imesta. Mees lihtsalt lõpuks ei suutnud enam.

Päris karm kirjeldus.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab mees vana luuaga elama kui enam pinget ei paku? Pole mõtet süüdistada noori naisi, et nad võrgutavad vanemaid mehi. Kui elatakse koos vaid rutiinist siis ongi õige lahku minna, pole ju vahet, kas minnakse noorema või vanema juurde.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 392 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast