Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Elu sportlasega on nagu elu raske erivajadusega inimesega – kõik keerleb tema treeningkavade, vitamiinipurkide ja valgupulbrite ümber. Kogu pereelu ja majapidamine on partneri õlul.

Muidugi muidugi, ju sul kui naisel muud väärtust ei ole sisi vähemalt nõudepesemises on sul esimene järk nag uolimar kallas oma koomiksis joonistas

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma m6tlen alati selliseid artikleid lugedes, et mina vist nende naiste asemel ei halaks niimoodi avalikult. Riisalu naine oli shokis ja Mae naise elu on nüüd kui 6udusunenägu. Pea püsti ja eluga edasi! Ja meedias mitte mingisuguseid kommentaare ei annaks.

Ma mõtlen sama. Lisaks paneb selliste ahastavate intekate andmine suhtele viimse põntsu ja no milleks see. Kollane ajakirjandus muidugi kasutab neid “šokiseisundis” ja “õudusfilmis elajaid” eksnaisi mõnuga ära.

 

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma m6tlen alati selliseid artikleid lugedes, et mina vist nende naiste asemel ei halaks niimoodi avalikult. Riisalu naine oli shokis ja Mae naise elu on nüüd kui 6udusunenägu. Pea püsti ja eluga edasi! Ja meedias mitte mingisuguseid kommentaare ei annaks.

Ma mõtlen sama. Lisaks paneb selliste ahastavate intekate andmine suhtele viimse põntsu ja no milleks see. Kollane ajakirjandus muidugi kasutab neid “šokiseisundis” ja “õudusfilmis elajaid” eksnaisi mõnuga ära.

Täpselt. Milleks naised selliseid intervjuusid annavad? Soovivad mingit õnnetu inimese kuvandit, kellele on liiga tehtud ja see mahajätmine on ootamatult tulnud? No ei tulnud ju tegelikult kummalegi. Mehed on vait, ei soovi kommenteerida, aga naised ei suuda suud kinni hoida.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mees ei olnud lihtsalt õnnelik selles abielus?

Ja kui naine ei ole abielus õnnelik, võiks ta ju näiteks salaja mehe mootorratta või auto maha müüa. Ausõna, ise läksid kaduma.

Tegelikult mees ikka tunneb oma mitte õnnelikuks olemise varem ära ja astub ise minema, mitte ei hakka oma abieluprobleeme esmalt võõrale lapsele kurtma.

Miks sa alati pead vastanduma? Kui mees polnud õnnelik, siis kindlasti ka naine ei olnud. Kui naine nii kaua elas selle mehega, ju siis mida ikka sai seal, muidu oleks ammu minema mehe juurest läinud. Aga teil on jah enamustel siin sedasi, et kui lõpp halb, siis kõik halb, ehk ainult halb jääbki meelde millest peab vananema. Negatiivne mõtlemine. Kui ikka 20 aastat kooselu saab läbi, siis võiks tõesti ka naine hingata ja midagi uut proovida, aga mitte kibestuda, mind jäeti maha ja reedeti, sest mina ei saanud esimesena seda teha.

Sa ilmselt ei tunne antud paari. Ei ole prouast äraminejat, kogu tema identiteet oli tema abikaasa ja tema jumaldamine.

Ehkki vaevalt ta juba ammuilma selles suhtes sama vastu sai ja end õnnelikuna tundis.

Mehel olid avalikel vastuvõttudel alati silmad krillis ja sügavad pilgud, kui kaunid naised läheduses olid. Naine oli krampis, kriipsusuuga haiglaselt klammerduv.

Tulla näiteks lõbusasse, vastuvõtul toimuvasse, smalltalki sisse sõitma, kui tema mees täiesti süütus kontekstis juhtumisi atraktiivse naisega suhtleb, pole just hea käitumine.

Iga sõbralik suhtlus pole kaugeltki soov suhteks. Aga ebakindlad klammerduvad naised sellest aru ei saa. Ja see on mehe jaoks koormav ja väga piinlik. Häbenedki oma naist, et ta nii nõmedalt käitub.

Ega ma armukesepidamist õigusta, ise ka 25+ abielus. Aga neid põgusalt teades, ei imesta. Mees lihtsalt lõpuks ei suutnud enam.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sul ongi alaväärsus kompleks, keegi ei saa sind aidata

Alaväärsuskompleks üks sõna!  Ja kuidas see teemasse puutub? Petad kodus, oled sa võimeline petma oma sõpru, tööandjat jne. Kui kodus on kokkulepe, et kõik magavad kõigiga, siis ei ole petmine. Kui tööl on kokkulepe, et kõik saavad varastada, siis ei ole petmine. Ühesõnaga saad ise otsustada, kas tahad teiselt aidsi saada või mitte. Alaväärsuskompleksi põdevad inimesed ei taha kodus asju selgeks rääkida. Paha lugu!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt ei tunne antud paari. Ei ole prouast äraminejat, kogu tema identiteet oli tema abikaasa ja tema jumaldamine. Ehkki vaevalt ta juba ammuilma selles suhtes sama vastu sai ja end õnnelikuna tundis. Mehel olid avalikel vastuvõttudel alati silmad krillis ja sügavad pilgud, kui kaunid naised läheduses olid. Naine oli krampis, kriipsusuuga haiglaselt klammerduv. Tulla näiteks lõbusasse, vastuvõtul toimuvasse, smalltalki sisse sõitma, kui tema mees täiesti süütus kontekstis juhtumisi atraktiivse naisega suhtleb, pole just hea käitumine. Iga sõbralik suhtlus pole kaugeltki soov suhteks. Aga ebakindlad klammerduvad naised sellest aru ei saa. Ja see on mehe jaoks koormav ja väga piinlik. Häbenedki oma naist, et ta nii nõmedalt käitub. Ega ma armukesepidamist õigusta, ise ka 25+ abielus. Aga neid põgusalt teades, ei imesta. Mees lihtsalt lõpuks ei suutnud enam.

Täiesti mõttetu jutt! Sina jälle tead ja tunned kedagi, raiu endale kõrvade vahele, et mittemidagi sa tegelikult ei tea. See ei ole võimalik.  Ütleme nii et äärmine kannatlikkus on pidanud naisel olema! Miks peaks üks pereisa naistega sügavaid pilke vahetama, ajukramp tekib vahepeal või? Naine ei klammerdu iialgi ilalõuga.  Vaesed mehepunnid, kodus on keti otsas, häbenevad oma naist ja lahkuda ka ei julge, küll on hirmus!

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt ei tunne antud paari. Ei ole prouast äraminejat, kogu tema identiteet oli tema abikaasa ja tema jumaldamine. Ehkki vaevalt ta juba ammuilma selles suhtes sama vastu sai ja end õnnelikuna tundis. Mehel olid avalikel vastuvõttudel alati silmad krillis ja sügavad pilgud, kui kaunid naised läheduses olid. Naine oli krampis, kriipsusuuga haiglaselt klammerduv. Tulla näiteks lõbusasse, vastuvõtul toimuvasse, smalltalki sisse sõitma, kui tema mees täiesti süütus kontekstis juhtumisi atraktiivse naisega suhtleb, pole just hea käitumine. Iga sõbralik suhtlus pole kaugeltki soov suhteks. Aga ebakindlad klammerduvad naised sellest aru ei saa. Ja see on mehe jaoks koormav ja väga piinlik. Häbenedki oma naist, et ta nii nõmedalt käitub. Ega ma armukesepidamist õigusta, ise ka 25+ abielus. Aga neid põgusalt teades, ei imesta. Mees lihtsalt lõpuks ei suutnud enam.

Tahtsid meest kaitsta ja naist maha teha, aga mulle tundub küll mees täieliku mölakana sinu jutu põhjal. Naise ebakindla käitumise oli ju mees põhjustanud oma ringiajamisega. Miks peaks korralik abielumees armukesi pidama ja kogu aeg silmad krõllis teisi naisi jõllitama. Hoopis see on tõsiselt piinlik. Keegi ei hoidnud teda selle naise juures kinni. Kui naist ei armastanud, oleks võinud ammu lahku minna, mitte ringi ajada ja teisi naisi põrutada. Kõige nõmedam käitumine üldse.

+24
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulla näiteks lõbusasse, vastuvõtul toimuvasse, smalltalki sisse sõitma, kui tema mees täiesti süütus kontekstis juhtumisi atraktiivse naisega suhtleb, pole just hea käitumine.

Miks naine ei tohi liituda, kui ta abikaasa kellegagi räägib? Kui mu mees peol kellegagi vestleb, loomulikult olen ma oodatud samuti vestlusest osa võtma. Või sinu arust peab oma naine peol olema omaette hoidma ja viibima diskreetses kauguses, kui mees teiste naistega flirdib? Mehe käitumine on piinlik.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minumeelest on küll kiiks küljes, kes vanamehi ihaldab.  Peab ikka väga suur nälg olema, et endast 20- 30 aastat vanema mehega sugu teha.  Kui juba nooremad mehed enam ei taha neid siis vanameest on nad nõus lutsima, väga odavad naised.  Vanusega hakkavad mehed kiiremini haisemas. Vöäkkkk… on ikka hirmus küll kui vansmees nillib noort naist ja vastupidi

+10
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

nii et hea on arvamust avaldada võõrana. Aga kui oleksite selle 30aastase naise ema? Kas ütleksite ka tütrele et see mees on sulle vana, voodis vilets kindlasti,  ajasid pere lahku ja mõistaks ta  hukka. Või oleksite rõõmus või teeskleksite rõõmu oma lapse kaaslase leidmise üle? Mul on peres u taoline olukord. See mida ma arvan ei ühti vanema kohusega  lapsele toeks olla. Mind just huvitab see lugu emade seisukohast. Ehk on jaagu ema veel elus ja noore naise ema on olemas. Kuidas ja mida nad võivad mõelda oma laste käitumise üle. Lõpuks on nii et need on laste otsused ja kritiseerimise või kukkamõistule ei kuulu emade poolt! Hukka mõista, arvata miskit, kritiseerida võivad vaid need võõrad, kellel pole ei jaagust, tema vanast ega noorest naisest vähimatki. Ei tunnegi neid.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minumeelest on küll kiiks küljes

Vaata suurt pilti ja mille lõhna sa päriselt tunned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind just huvitab see lugu emade seisukohast.

Mida soovitaksin tütrele? Lüpsa ja kasuta ära nii kuidas jaksad. Kodus räägi, kuidas sa meest palavalt armastad ja sa ei ole iialgi selliseid tundeid mitteühe mehe vastu varem tundnud. Kui raha enam peale ei tooda, saada mees päevapealt p..se. raha-raha-raha

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind just huvitab see lugu emade seisukohast.

Mida soovitaksin tütrele? Lüpsa ja kasuta ära nii kuidas jaksad. Kodus räägi, kuidas sa meest palavalt armastad ja sa ei ole iialgi selliseid tundeid mitteühe mehe vastu varem tundnud. Kui raha enam peale ei tooda, saada mees päevapealt p..se. raha-raha-raha

Aga päriselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga päriselt?

Päriselt, päriselt, kui mees on nii nõrk ja oma perest on võimeline eemalduma, siis sul ei ole mehest telge. Lihtsalt naudi ja lõbutse selle inimesega. Kui oma tervist kurdab, vangutad pead, oiii kui kole lugu.  Igal naisel peab olema oma uks!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga päriselt?

Päriselt, päriselt, kui mees on nii nõrk ja oma perest on võimeline eemalduma, siis sul ei ole mehest telge. Lihtsalt naudi ja lõbutse selle inimesega. Kui oma tervist kurdab, vangutad pead, oiii kui kole lugu. Igal naisel peab olema oma uks!

Ta ju ei taha kuulda seda. Tahab toetust, rõõmu, head meelt oma elu valikute üle. Nagu ikka tahetakse.  Ta ei taha kuulda seda et ema ei usu tema valikusse.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te olete ju näinud neid õnnelikke abielupaare, keda kõik teised kadestavad. Nende inimeste pilgud ja suhtlus teiste inimestega on teistsugune. Vaata naisele otsa ja sa näed, kuidas mees naist 4 seina vahel kohtleb. Kui mehel pea flirtivalt iga tussu peale keerab, siis sa ei taha ju sellise inimesega majalaenu võtta.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ju ei taha kuulda seda. Tahab toetust, rõõmu, head meelt oma elu valikute üle. Nagu ikka tahetakse. 

eks peab ikka tõestama, ma olen veel mees. Muidu mõni äkki ei usu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ju ei taha kuulda seda. Tahab toetust, rõõmu, head meelt oma elu valikute üle. Nagu ikka tahetakse.

eks peab ikka tõestama, ma olen veel mees. Muidu mõni äkki ei usu.

Teatud mõttes on mul hea meel te vastuste üle. Ei arva ise ka midagi head, aga kui ma ütlen midagi irooniaga või ausalt. Ega see meid lähenda küll.  Ja siis ma mõtlen kuidas vanemad oma lapsi toetavad läbi elu nende otsustes. Kas nad täiskasvanud lastele ütlevad oma ausa arvamuse. Ja siis saab siis lugeda siiski kuidas täiskasvanud lapsed kurdavad et ema kritiseerib neid. Lõpeta suhe, soovitatakse.  ma tahaks oma lapsega siiski hästi läbi saada. Valetades oma päris arvamuse vastu?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste kaitsjad, minge tehke endale tinderisse libakonto 28 aastase naisena. Haledad mehenässid hakkavad igast nurgast peale ajama, jutus on kõvad tegijad. Pooled on firmaomanikud ja endised tippsportlased, teise poole naised ahistavad ja elavad nende kulul.

Mulle on tinderis ema sõbranna mees ligi ajanud. Tundus jabur olukord ja lasin sellel jutul päris kaugele areneda. Mees valetas ennast vähemalt 5 aastat nooremaks, saatis pildi ‘oma’ ilusast korterist mis pildiotsinguga hoopis airbnbks osutus. Kui ütlesin et ta on suhtes, hakkas rääkima, kuidas naine ta kulul elab ja on mõttetu ja mina hoopis edukam ja küpse on vanuse kohta ja mida kõike. Ta naine on hambaarst ja ei teeni mitte vähe ja on päris tore naine. Andsin info edasi ja lahku nad läksid. Naine oli veel asjalik ja lükkas mehele lapsed ka kaasa, kui talle nii väga meeldib noortega suhelda.

Kui suhe on halb tuleb koos partneriga selle nimel töötada. Ja siis järgmise sammuna vastutus võtta ja lahku minna. Mitte noori naisi salaja nillida.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste kaitsjad, minge tehke endale tinderisse libakonto 28 aastase naisena. Haledad mehenässid hakkavad igast nurgast peale ajama, jutus on kõvad tegijad. Pooled on firmaomanikud ja endised tippsportlased, teise poole naised ahistavad ja elavad nende kulul.

Mulle on tinderis ema sõbranna mees ligi ajanud. Tundus jabur olukord ja lasin sellel jutul päris kaugele areneda. Mees valetas ennast vähemalt 5 aastat nooremaks, saatis pildi ‘oma’ ilusast korterist mis pildiotsinguga hoopis airbnbks osutus. Kui ütlesin et ta on suhtes, hakkas rääkima, kuidas naine ta kulul elab ja on mõttetu ja mina hoopis edukam ja küpse on vanuse kohta ja mida kõike. Ta naine on hambaarst ja ei teeni mitte vähe ja on päris tore naine. Andsin info edasi ja lahku nad läksid. Naine oli veel asjalik ja lükkas mehele lapsed ka kaasa, kui talle nii väga meeldib noortega suhelda.

Kui suhe on halb tuleb koos partneriga selle nimel töötada. Ja siis järgmise sammuna vastutus võtta ja lahku minna. Mitte noori naisi salaja nillida.

Petmine oli, on ja jääb. Nagu alkoholism.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhe on halb tuleb koos partneriga selle nimel töötada. Ja siis järgmise sammuna vastutus võtta ja lahku minna. Mitte noori naisi salaja nillida.

Väga hea kommentaar! Väga õige, et täku oma linade vahelt lõpuks eemaldas. Suhe ei lähe ühepoolselt halvaks, kui mees kael kõveras ainult noori naisi nillib, mis usaldust ja mõistmist selline vennike kodust tahab. Ega sellist meest seksi pärast kodus küll kinni ei hoita. Lastehoidmises ju ikka abi vaja ja perele sissetulekut. Siis kui lapsed piisavalt iseseisvad, võib nillimehe ukse taha tõsta ju küll.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmine oli, on ja jääb.

Kaua võib, ütle, et magad ka teistega, mida sa teed kodus kokkuleppeid, et ei maga.  Meestele ei pidanud üldse sobima, kui keegi teine nende naist rahuldab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutt, õudusfilm….

Äkki ei seaks kogu oma õnne ja elu ühest mehest sõltuvaks?

Jaak Mae naine ongi iseseisev ega sõltu mehest, aga eks selline asi lööb sageli ka kõige tugevama naise mingiks ajaks rööpast välja.  Reetmine kalli inimese poolt on raske.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ju siis tülitseti omavahel end siniseks ja mõistlik on eludega edasi minna.

Petetakse ka siis, kui oma abikaasaga on suhted head ja tülisid ei ole. Kui inimesel on liiderdamine loomuses,  siis mingil hetkel lööb see ikka välja.

Ja ka vastupidi – kes petta ei taha, see ei peta ka siis, kui abikaasa eriline tulehark on ja igapäevaselt tülitsetakse.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petmine oli, on ja jääb.

Kaua võib, ütle, et magad ka teistega, mida sa teed kodus kokkuleppeid, et ei maga. Meestele ei pidanud üldse sobima, kui keegi teine nende naist rahuldab.

Milleks isiklikuks minna? Ega mina petmist välja ei mõelnud. Elu polegi lust ja lillepidu, miks seda arvatakse, et on?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma m6tlen alati selliseid artikleid lugedes, et mina vist nende naiste asemel ei halaks niimoodi avalikult. Riisalu naine oli shokis ja Mae naise elu on nüüd kui 6udusunenägu. Pea püsti ja eluga edasi! Ja meedias mitte mingisuguseid kommentaare ei annaks.

Kui sul reaalselt selline olukord tekib, siis käib ilmselt peast mingi krõks ära ja mingil hetkel sa ei suuda end kontrollida.

Olen näinud enda ema ja sõbranna pealt, kuidas nad peale mahajätmist suht kummaliselt käitusid-rääkisid.  See periood möödus õnneks küll ruttu ja nemad pole ka avaliku elu tegelased, aga paistab küll, et hetkeks võivad n.ö murduda ka kõige tugevamad.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ju siis tülitseti omavahel end siniseks ja mõistlik on eludega edasi minna.

Petetakse ka siis, kui oma abikaasaga on suhted head ja tülisid ei ole. Kui inimesel on liiderdamine loomuses, siis mingil hetkel lööb see ikka välja.

Ja ka vastupidi – kes petta ei taha, see ei peta ka siis, kui abikaasa eriline tulehark on ja igapäevaselt tülitsetakse.

Väga õigesti öeldud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Aga kui oleksite selle 30aastase naise ema? Kas ütleksite ka tütrele et see mees on sulle vana, voodis vilets kindlasti,  ajasid pere lahku ja mõistaks ta  hukka.

Mina mõistaksin hukka ja ütleksin oma tütrele, et tema õnn ei saa tulla teise pere arvelt. Mõelgu natuke, mehel on pere, lapsed. Jättis mees nemad sinu pärast, võib kunagi jätta ka sind kellegi kolmanda pärast. Lisaks oleks minu tütar alatiseks naine nr 2, perelõhkuja nagunii.  Ja tõesti palun mõtelda ka selle peale.  kas selline n.ö vanaisaga voodis variant talle ka 15-20 aasta pärast meeldiks.

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ju siis tülitseti omavahel end siniseks ja mõistlik on eludega edasi minna.

Petetakse ka siis, kui oma abikaasaga on suhted head ja tülisid ei ole. Kui inimesel on liiderdamine loomuses, siis mingil hetkel lööb see ikka välja.

Ja ka vastupidi – kes petta ei taha, see ei peta ka siis, kui abikaasa eriline tulehark on ja igapäevaselt tülitsetakse.

Väga õigesti öeldud.

Mis “liiderdamine loomuses”. Ei peta ainult liiderdajad, pigem arvan, et liiderdajad ei loogi peret või siis on see pere algusest peale ja kohe katkine. Inimesel on vajadused, nõrkused, vead, mille koosmõjuna võivad nad teha asju, mida tegelikult järele mõeldes ei tahagi teha, kuid üks asi viib teiseni. Sul võib olla imeline suhe 95% asjades oma abikaasaga, aga on üks asi, mis on sinu jaoks ülioluline, kuid tema seda ei hinda. Olgu selleks seks, tähelepanu, ühised õhtused ajaveetmised. Kaua-kaua võib inimene elada nii, et tema suur soovi on täitmata. Võimalik, et ta ise ei hakkagi kunagi oma soovi täitumist otsima ega taotlema, kuid pakkumine tuleb ise kätte – ja siis on jube raske keelduda. Ma võin rääkida omast kogemusest, kuidas ma petjaks sain. Mu mees on klassikaline Eesti mees, põhimõtetega, tubli töömees, hea isa, aga emotsionaalses plaanis ei suuda ta lihtsalt üldse tähelepanu osutada, häid sõnu öelda. Ja mul oli selle järele metsik põud. No elasin ja kannatasin, midagi ette võtta ei plaaninud, kuni tekkis töö kaudu tuttav, kes sundimatult selle vajaduse ära rahuldas – tegi komplimente, märkas mu meeleolusid. Kui ma seda märkasin, oli juba hilja, olin silmini armunud – armunud inimesse, kes mind märkas. Tema oli vallaline, sellest oleks võinud ka perekond katki minna, aga hambad ristis sain siiski lõpuks pidama ja lõpetasin selle jama. Mees teadis, tegime omad draamad läbi, analüüsisime põhjusi … ja nüüd tiksume koos edasi ikka samamoodi, ikka pole seda tähelepanu. Ka see on ilmselt tema üks põhimõtteid, mitte teha, mida teine soovib … No ja nüüd ma kardangi metsikult mingeid uusi kontakte, aga mis saab kui jälle keegi peaks mind märkama hakkama? Mul ei ole mingit soovi perekonda lõhkuda, kuid see on mu nõrk koht.

Samamoodi tean, on seks paljude meessõprade nõrk koht. Mul on ammusest ajast mitmed meestuttavad, ülikooli aegadest (20 aastat tagasi), kellega siiamaani saab päris avameelselt asju rääkida. Kaks sõpra on hädas naisega, kes lihtsalt ei taha enam seksida. Ma küll kindel ei ole, kaua nad vastu peavad. Ise enese rahuldamine ei ole ju kaugeltki see, mis teise inimese puudutamine ja seks.

Aga muidu – teema pealkiri on lahe. Vana mees heitis oma naise kõrvale … ja jäädi koos tuttu.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis “liiderdamine loomuses”.

Petmine on loomuses ja kõik. Inimesed on kõik erinevad. Kasvatus, keskkond, sh kultuur, hormoonid, võimalused jne. Kõik teavad, et petmine on vale, aga nad ikka petavad, ja varjavad, sest nad teavad, et see on vale, aga ikka teevad. Sama on ükskõik, millega. Mitte ainult petmisega. Maailmas elab peaaegu 8 miljardit inimest. Tänapäeval on moes ka hookup kultuur. Kõik soosib petmist lihtsalt ja aseksuaalseid ning monogaamseid inimesi on väike protsent.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 392 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast