Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 392 )

Teema: Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast

Postitas:
Kägu

Aga kui see kõrvalseisja eksib ja teeb oma lähedasele oma aususega lihtsalt muret ja haiget? Seda ka tagasi ei võta. Mida enam ma mõtlen, seda enam tundub, et eriti lähedastega tuleb hell olla. Miks lähedasele võib öelda seda mida sülg suhu toob, aga võõraste ees tehakse head nägu ja valitakse sõnu…

 

Öelda “mida sülg suhu toob” ja oma arvamuse väljaütlemine (antud teema kontekstis oma lapsele, kes on astunud suhtesse oma eelmise suhte lõhkunud inimesega) on erinevad ütlemised.   Ka oma lähedastega tuleb ebameeldivatest teemadest rääkida viisakalt, rahulikult ja sõnu valides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need perelõhkujad on minu arust jubedad, aga veel jubedamad on sellised naised, kes on aastaid kellegi armukesed ja siis ütlevad, et mina ei soovi kellegi elu lõhkuda, aga see on minu eluarmastus. Nagu Helgi Sallo oma lapse isaga või siis Sulev Nõmmiku “muusa”. Mul on endal samasugune sõbranna. Tema on nii tubli ja vaga, et ei soovi perekonda lõhkuda, samas oma elu armastusega on kümme aastat juba koos, lapski olemas. Minu arust selline variant on oma naise suhtes veel kõige jubedam.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mind on ka noorema pärast maha jäetud, mis oli paar aastat tõesti õudusunenägu, aga pärast seda on mul olnud rahulik elu. Ja see armuke, kellest sai proua nr 2 just helistas mulle ükspäev ja otsis oma meest taga. Järelikult pole mees ennast muutnud ja nüüd on tal jälle armuke. Kui ma tema ahastust kuulsin, siis tuli kõik vana meelde ja mõtlesin, et issand kui jube elu on petturiga elada, sa ei saa iialgi rahu. Kogu aeg mõtled, kus ta on või mis ta teeb, sest usaldust ei ole. Ja mõtlesin, et issand kui tore, et mina sellest mehest pääsesin, kohe üldse ei tahaks enam midagi sellist läbi elada.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult hindan palju rohkem neid inimesi, kes ütlevad oma seisukoha välja. Kes julgevad vastanduda ja oma seisukohti argumenteeritult põhjendada.  Mulle ei meeldi inimesed, kes delikaatselt vaikivad, kuigi sa saad vaistlikult aru, et sel delikaatsel inimesel on olemas oma arvamus ja see on sinu omale täiesti vastupidine. Siin ei pea silmas ainult pereelu, vaid ka muid olukordi – näiteks tööl või sõbrannadega suheldes.

Vaikiv delikaatsus ei ole minu jaoks mitte mingi hea joon inimese juures. No mõnedes olukordades küll, aga kindlasti mitte alati ja igal juhul.

Mul ühe oma sõbrannaga on tihti erinevad vaated elule ja olukordadele. Seetõttu me ka tihtipeale vaidleme tuliselt. Ja see on nii huvitav ja äge. Mõlemale meeldib ja kumbki ei solvu. Lihtsalt vaidleme ja sageli väga emotsionaalselt.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need perelõhkujad on minu arust jubedad, aga veel jubedamad on sellised naised, kes on aastaid kellegi armukesed ja siis ütlevad, et mina ei soovi kellegi elu lõhkuda, aga see on minu eluarmastus. Nagu Helgi Sallo oma lapse isaga või siis Sulev Nõmmiku “muusa”. Mul on endal samasugune sõbranna. Tema on nii tubli ja vaga, et ei soovi perekonda lõhkuda, samas oma elu armastusega on kümme aastat juba koos, lapski olemas. Minu arust selline variant on oma naise suhtes veel kõige jubedam.

Nõus!

Aga oma naine on ka väga nõme, et sellisele suhtele lõppu ei tee. Reeglina need oma naised ju teavad, et mehel on teine naine veel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus! Aga oma naine on ka väga nõme, et sellisele suhtele lõppu ei tee. Reeglina need oma naised ju teavad, et mehel on teine naine veel.

Seda ka jah, õudne elu selline minu arust.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka jah, õudne elu selline minu arust.

Inimesi on igasuguseid ja see, mis ühele õudne, võib teisele vägagi sobida. Ei tasu kõike oma mõõdupuuga hinnata.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka jah, õudne elu selline minu arust.

Inimesi on igasuguseid ja see, mis ühele õudne, võib teisele vägagi sobida. Ei tasu kõike oma mõõdupuuga hinnata.

Tõsiselt ütled nii, et oma naisele võib vägagi sobida see, et tema mees topeltelu elab? Pigem on tegemist ikka leppimisega, mitte sellega, et see on naise jaoks ideaalne pereelu.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi on igasuguseid ja see, mis ühele õudne, võib teisele vägagi sobida. Ei tasu kõike oma mõõdupuuga hinnata.

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata. Ja süümekaid ka ju pole, sest naised on ju niimoodi otsustanud.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka jah, õudne elu selline minu arust.

Inimesi on igasuguseid ja see, mis ühele õudne, võib teisele vägagi sobida. Ei tasu kõike oma mõõdupuuga hinnata.

Tõsiselt ütled nii, et oma naisele võib vägagi sobida see, et tema mees topeltelu elab? Pigem on tegemist ikka leppimisega, mitte sellega, et see on naise jaoks ideaalne pereelu.

Ideaalset pereelu otsivad ullikesed. Seda pole olemas. Naisi, kes lepivad abikaasa kõrvalsuhtega, võib olla mitut liiki. Võivad olla naised, kes kardavad, et ei saa üksi hakkama (ja tihti ei saagi, kuigi mõnikord nad ka alahindavad end). Võivad olla naised, kes kalkuleerivad hoolikalt lahutuse plussid ja miinused läbi ning leiavad, et ei ole mõtet lahutada. Ja võivad olla naised, kellel on ka endal vabadusevajadus ning kuigi kaaslasega pole kokkulepet armukesepidamises, on koos kaks ühesugust.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata. Ja süümekaid ka ju pole, sest naised on ju niimoodi otsustanud.

Minul ka on olnud suhe kahenaisepidajaga. Jah, me naistena mõlemad olime sellega väga rahul pärast esimest ehmatust ja oleme senini sõbrannad. Kohe väga head sõbrannad, kuigi minu suhe selle mehega sai otsa juba mitu aastakümmet tagasi, nende oma tiksub mingil moel seni edasi. Ja see mees on ka mulle väga armas ja kallis sõber, meie perekonna sage külaline.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võib oma naisele sobida, et mees rahuldab oma naisele mitteolulisi vajadusi mujal, mitte ei ahista naist. Inimesed ei abiellu alati suurest armastusest, armastus ei vördu seksiga jne. Me keegi ei näe teise sisse ja tegelikukt ei tea ka seda, kuidas tegelikult mingis olukorras käituksime kui see olukord kätte jõuab. Inimeste käitumist mõjutab palju öpitu ja ümbritsev keskkond, vähesed julgevad elada nii, nagu neile tõesti meeldib. Ja võibki meeldida, et mehel on intiimsõbranna või viimasele see, et mees pole temaga kogu aeg koos. Eriti kui nii elatakse vastastikusel teadmisel aastaid. Põhjusi võib olla palju, inimesed ja nende soovid on erinevad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka on olnud suhe kahenaisepidajaga. Jah, me naistena mõlemad olime sellega väga rahul pärast esimest ehmatust ja oleme senini sõbrannad. Kohe väga head sõbrannad, kuigi minu suhe selle mehega sai otsa juba mitu aastakümmet tagasi, nende oma tiksub mingil moel seni edasi. Ja see mees on ka mulle väga armas ja kallis sõber, meie perekonna sage külaline.

Kohe väga head sõbrannad olete endise armukese abikaasaga ja mõlemad olite selle olukorraga väga rahul?  Kuidagi kahtlane tundub.

Mulle tuleb siin meelde vanasõna – hoia sõbrad lähedal, aga vaenlased veelgi lähemal.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe väga head sõbrannad olete endise armukese abikaasaga ja mõlemad olite selle olukorraga väga rahul? Kuidagi kahtlane tundub.

Mõni tõesti mõtleb endale suure lugulaulu välja, kuidas kõik on nii tore. See minu sõbranna, kes on ka aastaid armuke, ükskord purjus peaga siiski hakkas mulle kurtma, et tema sooviks ka ikkagi lõpuks normaalset perekonda, aga mehed ei kõlba kuskile jne. Sellise olukorraga kuidagi lepitakse, sest alternatiivid tunduvad veel hullemad, aga et oleks suur õnn ja rõõm sellises kolmeses suhtes olla, ei ole praktiliselt mitte kunagi tõsi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe väga head sõbrannad olete endise armukese abikaasaga ja mõlemad olite selle olukorraga väga rahul? Kuidagi kahtlane tundub.

Mõni tõesti mõtleb endale suure lugulaulu välja, kuidas kõik on nii tore. See minu sõbranna, kes on ka aastaid armuke, ükskord purjus peaga siiski hakkas mulle kurtma, et tema sooviks ka ikkagi lõpuks normaalset perekonda, aga mehed ei kõlba kuskile jne. Sellise olukorraga kuidagi lepitakse, sest alternatiivid tunduvad veel hullemad, aga et oleks suur õnn ja rõõm sellises kolmeses suhtes olla, ei ole praktiliselt mitte kunagi tõsi.

Millegipärast arvatakse, et see, mida inimene purjuspäi räägib, on absoluutne ainutõde. Ei ole. Siis räägitakse lihtsalt asju, mida muidu ei räägiks. See, et su sõbranna “tegelikult tahaks normaalset perekonda” võib olla emotsionaalsel tasandil üks tema soove, kuid kainena juhib teda realistlik tasand ning siis teeb ta oma otsused mõistuse kaasabil. Emotsioon ei pea olema juhtiv jõud. Ta annab ehk aru, et sobivat meest pole kuskilt võtta ja seega käib see armukesesuhe parema puudumisel ka. See on teadlik valik.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seda saab teha täitsa nii, et see ei ole õpetamine, hinnangute andmine, näägutamine, oma arvamuse peale surumine…

Mna küll ei saa. Iga arvamus mis on tema omast erinev, on tema arust kriitika. Ka kõige tühisem- ära osta seda kleiti, see kortsus. Mis veel muust rääkida  mina saan ainult kiita  või valetada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe väga head sõbrannad olete endise armukese abikaasaga ja mõlemad olite selle olukorraga väga rahul?  Kuidagi kahtlane tundub.

Siis olime me lihtsalt head tuttavad, viisakad. Lugupidavad. Muidugi teadsime teineteisest, kokku saades ajasime jupi juttu. Kumbki ei roninud teise aegadesse ega traditsioonidesse. Kas käis närvidele, no teinekord ikka. Harva, aga ikka. Tahaks helistada, aga ta on praegu teise naisterahvaga. Sõbrustama sõna tõsises mõttes hakkasime siis, kui mõlemad suhted veel kestsid, aga mees kolis teise riiki.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta annab ehk aru, et sobivat meest pole kuskilt võtta ja seega käib see armukesesuhe parema puudumisel ka

Seda ma ju just ütlesingi. Et õnnelik pole keegi, aga lepitakse, sest arvatakse, et paremat ei saada, on majanduslikud põhjused vms. Minu jaoks on leppimisel ja õnnelik olemisel ikka väga suur vahe sees.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on leppimisel ja õnnelik olemisel ikka väga suur vahe sees.

Heh, sa väidad, et sina oled 100% õnnelik ning pole mitte millegagi leppinud?? 😀 Nalja teed, eks. Kõik me lepime millegagi ning see on absoluutselt õige ning vajalik, et üldse olla võimelised õnne tundma. Millegipärast aga arvatakse, et vat mitteideaalse partneriga leppimine on midagi madalat ja haletsemisväärset. Tegelikult on haletsemist väärt need idealistid, kes jäävadki seda 110% sobivat suhet otsima ning elu saab selle käigus läbi. Eluterve ja edasiviiv on natuke otsida ning mingil hetkel teha kompromiss, võtta, mis võtta on. Kes nii suudab, suudab olla ka õnnelik.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, sa väidad, et sina oled 100% õnnelik ning pole mitte millegagi leppinud??

Kahe naise pidamine on tõesti selline asi, millega mina iialgi ei lepiks. Sa räägid nii, nagu see oleks samal pulgal mõne pisiasjaga nagu et partner jätab sokid põrandale vms. Petmine on minu jaoks üle piiri ja enne olen üksi, kui hakkan mingiks naiseks nr 2, 3 või 4. Paljud mehed räägivad nii nagu sina, et milleks siis nüüd kisa tõsta, mis see väike seks teisega ikka teeb, aga millegipärast ise on nad ikka väga endast väljas, kui nende enda naine petab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selles konkreetses abielus oli isegi minu kui parima sõbranna silmade jaoks kõik korras ja miski ei viidanud, et mees lahkub päeva pealt. sama päeva hommikul olid neil veel tavalised peretoimetused.

Vot sellest mina aru ei saa. Igal naisel on ju naiselik vaist. Mehel ei ole võimalik elada kuigi pikalt sellist topeltelu, kus mitte ükski märk ei reeda või isegi mitte vaevuaimatavalt märku ei anna, et midagi on teoksil. See ju paistab kohe välja, kui mehel on teised mõtted peas, tal on mingi plaan käimas, tema koju saabumise kellaaeg muutub, käigud ja tegemised muutuvad jne.

Kuidas on võimalik niimoodi varjata oma plaane nii, et naisele tuleb täiesti kui välk selgest taevast – hommikul oli kõik korras – tavapärased peretoimetused, ja õhtul on mees välja kolinud? Eriti veel juhul, kui mängus on teine naine (saan aru, et mees lahkus teise naise juurde?).

Ei usu, et naine üldse mitte midagi ei aimanud. Pigem on siin tegemist pikaajalise silmade sulgemisega “millegi koleda” ees. Usun, et aimas, aga lootis, et küll asjad laabuvad. Siiani olid ju laabunud.

Lisaks on paljudel naistel häbi tunnistada isegi oma sõprade ees, et mees vaatab kõrvale. Kui isegi iseendale ei juleta tunnistada, et abielus pole kõik korras, siis on selge, et seda üritatakse varjata ka isegi kõige lähemate sõprade eest. Kurb, aga nii on. Tean omast kogemusest…

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud mehed räägivad nii nagu sina, et milleks siis nüüd kisa tõsta, mis see väike seks teisega ikka teeb, aga millegipärast ise on nad ikka väga endast väljas, kui nende enda naine petab.

Sa ära tee otsuseid teiste järgi, vaid selle järgi, kuidas sinuga on. Minu jaoks on tõest talutav, kui mees kellegagi veel seksib peale minu – AGA seda vaid seni, kuni ma tajun, et perekond ehk mina ja lapsed oleme esikohal kõiges, meiega ollakse 90% ajast, raha ei kao kuhugi kõrvale ja muidu ka on suhe abikaasaga hea. Palju

Petmine on minu jaoks üle piiri ja enne olen üksi, kui hakkan mingiks naiseks nr 2, 3 või 4.

Jah, sinu jaoks. Aga ära kanna seda reeglit teistele üle. Mõne jaoks võivad mustad sokid põrandal olla hullem patt kui nädalas korra armukesega seksimine.

hullem oleks, kui ta oleks füüsiliselt täiesti truu, kuid käiks mingite sõpradega meie pere musta pesu klaarimas või latraks töökaaslastega minust lugupidamatul toonil.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise kommentaari kohta – neetud, juhtus see, mis tihti – teine tsitaat läks esimese ridade vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on tõest talutav, kui mees kellegagi veel seksib peale minu – AGA seda vaid seni, kuni ma tajun, et perekond ehk mina ja lapsed oleme esikohal kõiges, meiega ollakse 90% ajast, raha ei kao kuhugi kõrvale ja muidu ka on suhe abikaasaga hea.

Kui teisega pidevalt seksitakse, pole sa ju enam esikohal kõiges. Kui armukesesuhe kestab pikka aega, pole kunagi enam seks ainult seks. Seda võiks ehk mõne üheöösuhte korral öelda. Aga kui mehel on püsiarmuke, pole sina ja su lapsed enam igas olukorras nr 1. Lisaks ei kulu sulle 90 protsenti aega, vaid hakatakse valetama. Küll on tööd palju, sõpradega tegemist vms.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Helgi Sallo rääkis ka, et kõik olid nii rahul selle elukorraldusega. Aga tegelikkus on ikka see, et need kaks naist ei ole õnnelikud, ainuke õnnelik on seal mees, kes saab mitut karata.

Kas keegi teab, mis selle mehe nimi oli või on.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94187113/helgi-sallo-oma-elu-suurest-armastusest-tahtsin-teda-oma-lapse-isaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teisega pidevalt seksitakse, pole sa ju enam esikohal kõiges. Kui armukesesuhe kestab pikka aega, pole kunagi enam seks ainult seks. Seda võiks ehk mõne üheöösuhte korral öelda. Aga kui mehel on püsiarmuke, pole sina ja su lapsed enam igas olukorras nr 1. Lisaks ei kulu sulle 90 protsenti aega, vaid hakatakse valetama. Küll on tööd palju, sõpradega tegemist vms.

Kirjeldasin olukorda, kus kõrvalsuhe minu jaoks oleks talutav. Kõrvalekallete puhul neist asjadest ei ole enam talutav.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjeldasin olukorda, kus kõrvalsuhe minu jaoks oleks talutav. Kõrvalekallete puhul neist asjadest ei ole enam talutav.

Aga seda sinu kirjeldatud kõrvalsuhet polegi ju olemas, seega polegi kunagi kõrvalsuhted talutavad. Pigem on ikka see uus ja uudne vähemalt ajutiselt nr 1 teie perekonnas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjeldasin olukorda, kus kõrvalsuhe minu jaoks oleks talutav. Kõrvalekallete puhul neist asjadest ei ole enam talutav.

Aga seda sinu kirjeldatud kõrvalsuhet polegi ju olemas, seega polegi kunagi kõrvalsuhted talutavad. Pigem on ikka see uus ja uudne vähemalt ajutiselt nr 1 teie perekonnas.

On ikka olemas. Meestel ei ole seksiga tunded taevani. Naised on need, kes ära armuvad, kui seks hea on. Jah, mees tunneb kahtlemata mingit seotust ja lähedust armukesega, aga mismoodi see küll peaks oma perekonna tähtsuselt teiseks tõukama, seda ma päris aru ei saa.

See, miks peaks kindlasti valetama hakatama, jääb aga hoopis arusaamatuks. Sa ikka nagu eeldad, et mees kindlasti armub ja hakkab armukesega kohvikus, päikeseloojangul ja Hurghadas käima? No ei pea nii olema.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, miks peaks kindlasti valetama hakatama, jääb aga hoopis arusaamatuks. Sa ikka nagu eeldad, et mees kindlasti armub ja hakkab armukesega kohvikus, päikeseloojangul ja Hurghadas käima? No ei pea nii olema.

Ei pea, aga tavaliselt on, kui asi pikemat aega kestab. Kui mehel oleks täiesti savi, kellega seksida, poleks ju armukest tarvis, piisaks ka oma naisest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 392 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana mees heitis oma naise kõrvale noore näitsiku pärast