Esileht Pereelu ja suhted Vana romanss õpetajaga

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Vana romanss õpetajaga

Postitas:

Olen segaduses ja mõtlesin, et tulen küsin abi. Olukord üsna delikaatne ja ei saa seda ka teistega jagada.
Üritan lühidalt.
Umbes kuus aastat tagasi käisin veel gümnaasiumis, täpsemalt lõpuklassis. Sellel perioodil oli mul suhe minu noore õpetajaga. Kõik oli ilus ja põnev, suurt vanusevahet ei olnud (mina 18, õpetaja 25). Kõik oligi tore sinnamaani, kui kooli lõpetasin. Mina läksin teise linna kooli, too õpetaja lahkus samuti koolist, asus mujale tööle. Elud läksid lahku, sellist konkreetset lõppu meil ei olnud. Ülikool oli põnev aeg ning temast hiljem enam aega mõelda polnudki.
Aga nüüd.. Kohtasin teda oma sõbra sünnipäeval. Vestlesime väga põgusalt ja mina armusin ära. Järsku! Ma ei saa aru. Ma olen üsna kindel, et temal ei ole minust sooja ega külma. Kuidas sellest lollist armumisest lahti saada? Ma isegi ei taha teada, kas ta oma vallaline või mitte. See tekitaks veel rohkem kiusatust ehk. Appi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 00:43; 07.12 16:55; 08.12 10:41; 08.12 15:04; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ta on vallaline ja sinust huvitatud, milles küsimus siis? Kui ta pole vallaline või sinust huvitatud, siis tuleb sul nagunii oma armumisest lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, enne oli suhe, siis ei olnud armunud, nüüd vestlesid põgusalt ja põmm, armunud. Äkki see armumine on su enda peas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 07:00; 08.12 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida selle vana supi soojendamise kohta öeldigi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB-st või kuskilt välja uurida ei anna, kas on suhtes või ei.
Ja kui pole siis tuld!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see armumine on su enda peas.

No kes oleks võinud selle peale tulla!? 🙂

Aga kas sina ise oled suhtes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 11:07; 07.12 14:14; 07.12 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi!

Alul lood suhteid meestega, kellesse sa isegi pole armunud; noh, lihtsalt põnev ja lahe on.
Äkki tema OLI sinusse armunud ja elas seda väga üle?

Nüüd juhtus see endal ja karjud valjuhäälselt appi? Inimene ammu sellest vastuarmastuseta suhtest üle saanud….ja miks ta peaks sind veelkord usaldama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 13:23; 07.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alul lood suhteid meestega, kellesse sa isegi pole armunud; noh, lihtsalt põnev ja lahe on.
Äkki tema OLI sinusse armunud ja elas seda väga üle?

Nüüd juhtus see endal ja karjud valjuhäälselt appi? Inimene ammu sellest vastuarmastuseta suhtest üle saanud….ja miks ta peaks sind veelkord usaldama?

Sa nagu poolt iseoma peakesest juurde ei luuleta? Mingit suurt usalduse purustamist ja vastuarmastuseta piinlemist jne mina küll välja ei lugenud, lihtsalt noored kahekesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 11:07; 07.12 14:14; 07.12 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Eks ma ikka olin gümnaasiumi lõpus ja ülikooli alguses löödud, et me enam koos olla ei saa. Tema ka kindlasti. Samas kogu see salatsemine ja suhte varjamine oli tõeline töö, eriti sellises väikses linnas. Eks mul oli ehk alateadlikult kogu aeg tema vastu mingid tunded, kuid kuna ma polnud inimest kuus aastat näinud, siis lihtsalt ei mõtle sellest kogu aeg.
Võtsin temaga siis täna ka Facebook’i kaudu ühendust. Alustasin äärmise tagasihoidlikkusega, ala kuidas läheb, kus töötad, elad jms. Tegin väikest uurimistööd ja avastasin, et ta on abielus. Ometi vestluse lõpus mainis, et mõtleb sageli meie peale. Mis mõttes!? Vähemalt nüüd on süda rahulikum. Midagi juhtuda ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 00:43; 07.12 16:55; 08.12 10:41; 08.12 15:04; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui midagi muud mitte, saate oma ripakil suhtelõpu korralikult selgeks rääkida ja siis ei peagi mõtlema, mis oleks olnud ja ehk oleks tulnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 11:07; 07.12 14:14; 07.12 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes!?

No selles mõttes, et tema tahtiski rohkem, kui sina.
“Noored kahekesi” luges üks mitte eriti osav kägu sellest asjast välja, aga päris nii see ju ei olnud.

Aga praegu, jah, unusta see teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 13:23; 07.12 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, enne oli suhe, siis ei olnud armunud, nüüd vestlesid põgusalt ja põmm, armunud. Äkki see armumine on su enda peas.

Kuskohas see armumine siis olema peab kui mitte peas? Jalas või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ometi vestluse lõpus mainis, et mõtleb sageli meie peale. Mis mõttes!?

Vat selles mõttes, et armukese koht on täitsa saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohas see armumine siis olema peab kui mitte peas? Jalas või?

No selles mõttes, et armumist polegi, mõtled selle endale lihtsalt välja, sest pole ammu näinud ja kedagi pole parajasti. Lisaks mõne jaoks on kättesaamatu (suhtes) mees kohe poole huvitavam kui mõni teine. Pole ju eriti loogiline, et oli suhe, siis ei armunud ära ja oli suht savi, et enam ei kohtunud, aga nüüd korra rääkis, kohe suur armumine platsis. Ilselgelt pole see mingi päriselt armumine, lihtsalt inimene kujutab endale ette, et on armunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 07:00; 08.12 07:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed õpetajad, ma ütlen. Teemaalgataja suguste hulludega päevast päeva kembelda. Ükski palgatõus ega pikk puhkus ei kompenseeri seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed õpetajad, ma ütlen. Teemaalgataja suguste hulludega päevast päeva kembelda. Ükski palgatõus ega pikk puhkus ei kompenseeri seda.

Ja mis valu sul on ühte ja sama vastust igasse teemasse toppida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla tõesti nii, et kujutlen oma peas lihtsalt seda kõike ette.
Keegi kirjutas, et kui oli suhe, siis ei armunud ära. Armusin küll ja kuidas veel. Lihtsalt elu läks hiljem mõlemal teises suunas. Ei saanud mina temalt hiljem mingeid kirju, armastusavaldusi või muud sellist. Ei oodanudki seda.
Ilmselt tema nägemine tõi palju ilusaid mälestusi esile ja seetõttu selline suur armumine tekkiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 00:43; 07.12 16:55; 08.12 10:41; 08.12 15:04; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa enam torgid, kui teine on nüüd abielus?
Kui sina tema abikaasa oleksid, kuidas sulle meeldiks, kui mingi endine armunud õpilane sinu meest piirama kukuks?
Jäta asi sinnapaika ja mine edasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see õpetaja on Vilhelmiine Vibu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Ma olen paljastatud. Pean teema ära kustutama! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 00:43; 07.12 16:55; 08.12 10:41; 08.12 15:04; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olengi nüüd edasi läinud. Kui ma talle kirjutasin, et teadnud ma ju, et ta abielus. Nüüd ma siin lihtsalt pisut arutlesin. Fakt, et inimene kirjutab ise abielus olles, et mõtleb minust tihti, lööb juba häirekella tööle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.12 00:43; 07.12 16:55; 08.12 10:41; 08.12 15:04; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana romanss õpetajaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.