Esileht Pereelu ja suhted Vana supi soojendamine ehk kes, eelmise mehega uuesti suhet alustanud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Vana supi soojendamine ehk kes, eelmise mehega uuesti suhet alustanud

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mida teha ja mida ma tahan…mees, kellega ma oli kaheksa aastat koos olnud, jättis mind ca aasta tagasi teise naise pärast maha. See oli minu maailma lõpp ning ka lapsed (eelkooliealised) olid täiesti \”liimist lahti\”. Põdesin pikalt ja siis kui hakkasin kõigest vaikselt üle saama, ilmus mees minu ellu tagasi (teise naisega ei sujunud vist kõik nii nagu planeeritud – sel teemal me ei räägi). Kuna lapse olid hullult õnnelikud ja ega minagi tahtnud järgnevad 15 aastat üksi veeta (kuni lapsed elavad minuga, siis ma ühtegi meest meie koju \”issiks\” toonud ei oleks), siis võtsin mehe tagasi. Nüüdseks oleme ligi kolm kuud perena elanud, kuid minul endist tunnet ei ole – meest ma usaldada ei suuda ja kui ma varem olin suhteliselt armukade inimene, siis nüüd on mul kuidagi ükskõik ning üldse ei ole ma kindel, kas ma ikka tahan temaga olla. Mees ise on hullult õnnelik, et ta jälle meiega on. Kellel kogemusi – kas ütlus peab pailka ja suhe leiab varem või hiljem oma lõpu või on siiski sellisest suhtest ka asja saanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Vana supi soojendamine ehk kes, eelmise mehega uuesti suhet alustanud

Usaldus on suhtes number 1 Tegi ühe korra, teeb varsti jälle. Ära raiska oma elu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

iga inimene eksib.Kui selle mehe muud isikuomadused on normaaalsed võib uut suhet alustada, ära ürita vana soojendada. Lähtu sellest , et ilmselt polnud ka sina \”eelmises\” suhtes kukupai, mida ka ise tunnistad (armukadedus),nüüd olete mõlemad elust õppinud(kindlasti ka mees).Kasuta siis seda õppetundi oma uue elu alustalaks.Kui mees on õnnelik, järelikult ta leidnud selle, mida otsis.Sa pead üle olema neist tunnetest, mis sind negatiivses mõttes valdavad, lase ligi vaid positiivsed. Ajapikku saad aru, et sina ja sinu pere kaalus üles mehe jaoks vahepealse suhte, teie olete tema jaoks kõige tähtsamad. Põhiline on mitte näägutada eelnevat-teil on olemas võimalus uueks, paremaks eluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa tegid oma südames kompromissi laste nimel ja siin ei tasugi enam tundeid oodata. Ükskõiksus on sellisel juhul väga normaalne, kuid ma arvan, et sa peaks sellest ka mehega rääkima.
Te peaks oma tunded välja ütlema ja mida üksteiselt tulevikus ootate.
Sa kül ei kirjutanud milline on hetkel Teie seksuaalelu, kuid ükskõiksuse puhul see n.ö soendatud supp jahtub kiiremini, kui arvata oskaksid.

Mina isiklikult ei ole suuteline endise mehega uuesti kokku elama, justnimelt selle seksuaalse poole pealt.. teiste naiste poolt trööbatud mees ei ole minu jaoks enam kõlblik, tekib vastikustunne.

Aga Sinul soovitan jah kindlasti oma tunnetest rääkida ja välja selgitada ka see miks mees Sind tagasi tahtis? Oli see pelgalt kartus üksi jääda nagu sina mainisid.. või ta tõesti armastab Sind ja lapsi nii meeletult, et ei taha Teieta olla. Selle viimase variandi teadmine aitaks kindlasti sul sellest ükskõiksusest üle saada ja kül ajapikku kõik rööpasse jookseb 🙂

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Pereelu ja suhted Vana supi soojendamine ehk kes, eelmise mehega uuesti suhet alustanud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.