Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vana Tallinna jäätis?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vana Tallinna jäätis?

Postitas:

Kas võib seda süüa? Ma vana tallinna likööri ei ole kunagi armastanud, ajab öökima, aga see jäätis on päris hea ja 1-2korda aastas tuleb isu:P Kas ikka võib seda süüa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 10:03; 15.03 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi!
Ära söö, päris kindlasti kohe- jääd veel purju:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino lihtsalt mõtlesin kui siin alkoholi tarbimise kohta räägitakse et üks tilk on lapsele juba suur joove…siis jäätises on ju piiritust 0,5% ehk see ka mingi suur näitaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 10:03; 15.03 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ajas mulle millegipärast oma jäätisejutuga kondenspiima isu peale. Tõingi poest paki, nüüd on muidugi paha olla sest magusast 😀

Aga see 0,5 vaevalt, et miskit teeb. Ma sööks julgelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sööd ära liitri seda jäätist, siis see on 500g. Selles on puhast alkoholi 0.5% ehk 2.5g (tegelt vist vähem, sest piiritus pole ju puhas alkohol?). See on umbes sama, mis supilusikatäis 15-16% kangusega veini.

Minu jaoks see poleks probleem. No arvatavasti sööks max 1/4 pakki niikuinii seda, enne kui isu ära läheb. Ma arvan, et see vähem kui teelusikatäiele veinile vastav kogus alkoholi ei ole probleem. Võibolla esimesel trimestril ei riskiks (mul on katkemisi olnud), aga edaspidi tundub mulle, et risk on imeväike.

Aga eks algataja peab ise otsustama, kas selline kogus alkoholi on tema jaoks liig või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et rase võib juua (siiski väga harva!) pool klaasi veini või pool pitsi Vana Tallinnat, pool klaasi õlut?

Vot. Võib. Pole vaja paanikat tekitada siin oma ühe tilgaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vana Tallinna jäätis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.