Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vanad linnavaadete pildid-kust leida

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vanad linnavaadete pildid-kust leida

Postitas:
Kägu

Oskab keegi soovitada, kus oleks hea valik vanade linnavaadetega pilte, mis oleksid tavalisest postkaardist pisut suuremad. Huvitavad just Tartu vanad linnavaated.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muisist võib ka leida

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen mingeid uuema aja raamatuid sirvinud – nimed ei tule muidugi meelde.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teemaalgataja

Unustasin lisada, et soovin pilte osta mitte vaid vaatamiseks!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kus oleks hea valik vanade linnavaadetega pilte

Hea “valik” on kellegi erakogus, kes on sellega aastaid tegelenud.

Või mida see valik sinu jaoks tähendab, kas tahad lihtsalt näha või tahad paremad kaasa võtta?

Edit: see tavaline “ahjaa, unustasin veel, et …” lisandus hiljem.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kasulik postitus!

Teemasse: antikvariaatidest võid uurida, kui sa mõnda pilti tahad. Kui oled kokkuostja, siis pead ilmselt hästi maksma ja lehes kuulutama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kasulik postitus!

Teemasse: antikvariaatidest võid uurida, kui sa mõnda pilti tahad. Kui oled kokkuostja, siis pead ilmselt hästi maksma ja lehes kuulutama.

Vihje minna mõnda suuremasse raamatupoodi või raamatukokku fotoraamatuid sirvima pole üldse halb tegelikult.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Alles tuli mingi tartu vanade fotodega raamat välja, nimi küll ei meenu. Ja siis on terve sari selliseid raamatuid – Tallinn vanadel fotodel, Viljandi vanadel fotodel, Narva vanadel fotodel jne. vist mitte päris a4 formaadis raamatud, pigem sellised kõrged ja kitsad, pastelltoonis kaanepaberiga.
Ja nt mu isal on selline a4 formaadis suur Tartu album, vist 60ndate algusest või nii. Seal on täitsa korralikud suured mustvalged fotod.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.ra.ee/digikoopiad/?category=tartu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain peale vanaisa surma ühe vanaisa tehtud pidi. Ta oli omatehtud fotodest kokku kleepinud (4 pilti järjest) ühe vaate nõukaaegsest Tartust. Tõeliselt kihvt pilt. Hoopis midagi muud kui klassikalised Tartu pildid (kivisild jne). Vanaisa oli mul fotohuviline. Peale pommitamisi tegi pilte Tartust ja Tallinnast rusudest ja siis Tartu ülesehitamisest. Ehk temast jäi järele Tartu piltide kogu vabariigi ajast, sõja ajast ning peale sõda kuni iseseisvuseni välja.

Ja egas mu vanaisa ainuke polnud. Kui sind ka vanad fotod huvitavad, neid liigub palju ringi. Pane ise kuulutusi üles ja küllap midagi ikka saad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Unustasin lisada, et soovin pilte osta mitte vaid vaatamiseks!

Kui oled rahul koopiatega, siis:
http://www.ra.ee/fotis/index.php/et/photo/searchAdvanced?adminUnitDetail=Tartu&q=1

https://www.muis.ee/search

Kui originaalid, siis asu osta.ee-d, antikvariaate ja kollektsionääride foorumeid läbi otsima

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alles tuli mingi tartu vanade fotodega raamat välja, nimi küll ei meenu. Ja siis on terve sari selliseid raamatuid – Tallinn vanadel fotodel, Viljandi vanadel fotodel, Narva vanadel fotodel jne.

Miks see vaeme Tartu väikese tähega on?
Vähemalt oled lausealgustähed suureks saanud – tubli!

0
-1
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vanad linnavaadete pildid-kust leida