Esileht Kodunurk Vanad märkmikud

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Vanad märkmikud

Postitas:

Mida teha märkmikega, mis on n-ö pooleldi kasutatud? Nt alguses midagi kirjutatud, need lehed välja tõmmatud, enamik alles. Ja siis veel suur osa kalendermärkmikke samamoodi, kus veel ka kuupäevad sees, nii et neid saab veel vähem kasutada. Olen keskkonnahoidlik inimene ja ära ei tahaks visata, aga neid pooltäis märkmikke on ikka päris palju kogunenud ja ei taha neid enam kodus hoiustada. Nii suuri lapsi ka ei ole, et annaks, et joonistage täis. Või panekski keldrisse ja annaks 5 aasta pärast kätte, las teeb oma “joonistusteraamatut”? Veel variante?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 08:35; 01.09 11:32; 01.09 11:33; 01.09 19:02; 02.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole siis vist rasegi veel, et alles viie aasta pärast?

/vaatab oma neljast, kes on julgelt aasta või paar pabereid täis sodinud, anna ainult kätte/

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:13; 01.09 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märkmepaberiks kasutanud. Rebin lehed välja, vahel lõikan pooleks (et oleks parajad tükid). Märgin sinna poenimekirju (kui miski on otsa lõppemas, siis kohe poodi ei jookse. Hiljem aga võib olla meelest läinud juba), teenuste kuupäevi (nt millal prügikast/pakendikott värava taha), sündmused ja tähtpäevad (millal lasteaias teatriraha, kellel sünnipäev jne).

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 11:32; 02.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, eks ma jah veidi liialdasin vist, laps saab 1 :D. Aga paar aastat ikka aega selleni, et väiksemõõdulise paberi peale joonistada sooviks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 08:35; 01.09 11:32; 01.09 11:33; 01.09 19:02; 02.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märkmepaberiks kasutanud. Rebin lehed välja, vahel lõikan pooleks (et oleks parajad tükid). Märgin sinna poenimekirju (kui miski on otsa lõppemas, siis kohe poodi ei jookse. Hiljem aga võib olla meelest läinud juba), teenuste kuupäevi (nt millal prügikast/pakendikott värava taha), sündmused ja tähtpäevad (millal lasteaias teatriraha, kellel sünnipäev jne).

Aa, jah! Märkmepaberit on küll juba palju, kuid kulub rohkem ikka kui märkmikutüüpi kokkuköidetud paberit. Tewn siis mõnega sama. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 08:35; 01.09 11:32; 01.09 11:33; 01.09 19:02; 02.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan märkmete tegemiseks edasi. Mis sind takistab poolikut märkmikku edasi kasutamast ? Kõrvalda see takistus ja kasuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta enam märkmikke, enamik on Google Calendaris kirjas (ja see mulle sobib – igalt poolt kättesaadav) või siis mujal arvutis. Märkmik vaid tööalaselt kasutuses, aga vaid periooditi. Ei jõua neid kuskil ära kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 08:35; 01.09 11:32; 01.09 11:33; 01.09 19:02; 02.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen keskkonnahoidlik inimene ja ära ei tahaks visata, aga neid pooltäis märkmikke on ikka päris palju kogunenud

Keskkonnahoidlik inimene (nagu mina) ostab iga aasta detsembris endale täpselt ÜHE (järgmise aasta) kalendermärkmiku ja kasutab seda siis järgmise aasta 31. detsembrini. Kõik.
Mida sul seal koguneb, on arusaamatu, eriti kui väidad end olevad keskkonnasäästlik.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:04; 03.09 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen keskkonnahoidlik inimene ja ära ei tahaks visata, aga neid pooltäis märkmikke on ikka päris palju kogunenud

Keskkonnahoidlik inimene (nagu mina) ostab iga aasta detsembris endale täpselt ÜHE (järgmise aasta) kalendermärkmiku ja kasutab seda siis järgmise aasta 31. detsembrini. Kõik.

Mida sul seal koguneb, on arusaamatu, eriti kui väidad end olevad keskkonnasäästlik.

Nagu juba eespool mainitud, siis keskkonnasäästlik kasutab Google kalendrit või midagi muud sarnast.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:13; 01.09 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märkmepaberiks kasutanud. Rebin lehed välja, vahel lõikan pooleks (et oleks parajad tükid). Märgin sinna poenimekirju (kui miski on otsa lõppemas, siis kohe poodi ei jookse. Hiljem aga võib olla meelest läinud juba), teenuste kuupäevi (nt millal prügikast/pakendikott värava taha), sündmused ja tähtpäevad (millal lasteaias teatriraha, kellel sünnipäev jne).

Ma arvasin, et peale minu ema ei kirjuta enam keegi paberile mingeid meelespäid ja nimekirju.

Poenimekirjaks on vastav äpp või tellin otse netist, igasuguste eraeluliste meelespeade jaoks on kalendermärkmik (tööasjadele loomulikult eraldi), sinna lisan ka paar märget ilma või mõne huvitava uudise, sündmuse vm kohta. Kiireloomulised ja olulised meelespead (näiteks võta tablett, vii raamatukogusse raamat ära vm) tulevad telefoni.
Kindlasti ei taha ma oma elamisse mingeid paberitükikesi (hullemast hullem on täiskleebirtud külmkapp).

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:09; 03.09 10:57; 03.09 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei taha ma oma elamisse mingeid paberitükikesi (hullemast hullem on täiskleebirtud külmkapp).

Meil on külmkapi peal magnetiga märkmepaberiblokk. Midagi taolist, aga mitte täpselt sama http://www.karto.ee/tellimine/?sh=tos&show=pm&ag=vis&peagrupp=29&alagrupp=48&id=7240
Sinna kirjutan üles kõik olulised asjad, nt
11.09 kell 13 Ants hambaarsti juurde
18.09 kell 17 lastevanemate koosolek

Tavaliselt saab ühe kuu asjad ühele lehele mahutatud, uue kuu alguses tõmbaan vana lehe küljest ära ja alustan otsast. Külmkapi küljes on see nimekiri kõigile kogu aeg silma all ja ei unustata midagi ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märkmepaberiks kasutanud. Rebin lehed välja, vahel lõikan pooleks (et oleks parajad tükid). Märgin sinna poenimekirju (kui miski on otsa lõppemas, siis kohe poodi ei jookse. Hiljem aga võib olla meelest läinud juba), teenuste kuupäevi (nt millal prügikast/pakendikott värava taha), sündmused ja tähtpäevad (millal lasteaias teatriraha, kellel sünnipäev jne).

Ma arvasin, et peale minu ema ei kirjuta enam keegi paberile mingeid meelespäid ja nimekirju.

Poenimekirjaks on vastav äpp või tellin otse netist, igasuguste eraeluliste meelespeade jaoks on kalendermärkmik (tööasjadele loomulikult eraldi), sinna lisan ka paar märget ilma või mõne huvitava uudise, sündmuse vm kohta. Kiireloomulised ja olulised meelespead (näiteks võta tablett, vii raamatukogusse raamat ära vm) tulevad telefoni.

Kindlasti ei taha ma oma elamisse mingeid paberitükikesi (hullemast hullem on täiskleebirtud külmkapp).

Mulle just sobib see paberilehekesi täis külmkapi uks. Sest need meelespea lehed ei ole mitte minu jaoks, vaid sageli ka mu mehe (või ka mu isa/ema jaoks) – oleneb, kes läheb hommikul lapsi lasteaeda viima – mind pole sel ajal võib-olla koduski. Teavitused võivad telefoni tulla, aga need, kel vaja, ei saa neid sealt õigel ajal kätte (sama poenimekirjaga – kui see on minu telefonis, siis jäävad asjad ostmata, sest mina võib-olla ei lähegi poodi).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 11:32; 02.09 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskkonnahoidlik inimene (nagu mina) ostab iga aasta detsembris endale täpselt ÜHE (järgmise aasta) kalendermärkmiku ja kasutab seda siis järgmise aasta 31. detsembrini. Kõik.
Mida sul seal koguneb, on arusaamatu, eriti kui väidad end olevad keskkonnasäästlik.

Mõned märkmikud kingitud, mõned juba aastatetagusest ajast (nt 8 aastat), mil ei osanud olla nii keskkonnasäästlik veel, mõni on alustamise hetkel tundunud oluline, aga lõpuks selle teemavaldkonnaga ikkagi mitte täis saanud jne jne jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.09 08:35; 01.09 11:32; 01.09 11:33; 01.09 19:02; 02.09 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba eespool mainitud, siis keskkonnasäästlik kasutab Google kalendrit või midagi muud sarnast.

Ka interneti kasutamine reostab keskkonda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:04; 03.09 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märkmepaberiks kasutanud. Rebin lehed välja, vahel lõikan pooleks (et oleks parajad tükid). Märgin sinna poenimekirju (kui miski on otsa lõppemas, siis kohe poodi ei jookse. Hiljem aga võib olla meelest läinud juba), teenuste kuupäevi (nt millal prügikast/pakendikott värava taha), sündmused ja tähtpäevad (millal lasteaias teatriraha, kellel sünnipäev jne).

Ma arvasin, et peale minu ema ei kirjuta enam keegi paberile mingeid meelespäid ja nimekirju.

Poenimekirjaks on vastav äpp või tellin otse netist, igasuguste eraeluliste meelespeade jaoks on kalendermärkmik (tööasjadele loomulikult eraldi), sinna lisan ka paar märget ilma või mõne huvitava uudise, sündmuse vm kohta. Kiireloomulised ja olulised meelespead (näiteks võta tablett, vii raamatukogusse raamat ära vm) tulevad telefoni.

Kindlasti ei taha ma oma elamisse mingeid paberitükikesi (hullemast hullem on täiskleebirtud külmkapp).

Mulle just sobib see paberilehekesi täis külmkapi uks. Sest need meelespea lehed ei ole mitte minu jaoks, vaid sageli ka mu mehe (või ka mu isa/ema jaoks) – oleneb, kes läheb hommikul lapsi lasteaeda viima – mind pole sel ajal võib-olla koduski. Teavitused võivad telefoni tulla, aga need, kel vaja, ei saa neid sealt õigel ajal kätte (sama poenimekirjaga – kui see on minu telefonis, siis jäävad asjad ostmata, sest mina võib-olla ei lähegi poodi).

Meie pere sellistel puhkudel suhtleb (või helistab). Näiteks ütlen hommikul mehele, et mina täna lastev.koosolekule ei lähe, käi palun ise ära ja mees palub siis möödaminnes pesumajast tema triiksärgid ära tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:09; 03.09 10:57; 03.09 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et keskkonnahoidjad elektrisõidukite, interneti ja igasugu äppide fännid ei tunne kunagi huvi, kust elekter tuleb ja kui palju seda kulub.

No algatuseks kasvõi üks keskmine serveripark.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et keskkonnahoidjad elektrisõidukite, interneti ja igasugu äppide fännid ei tunne kunagi huvi, kust elekter tuleb ja kui palju seda kulub.

No algatuseks kasvõi üks keskmine serveripark.

Mina olen see “äppide fänn” ja pole ennast siin teemas küll keskkonnasäästlikuks nimetanud. Päris 0-kuluga ei saa ka kahjuks elust läbi minna, seda võiks ikka aru saada. Lihtsalt et neid pabereid ja sildikesi saab asendada muuga, aga eks igaüks toimetab oma harjumuste kohaselt.

Minu kodune elekter tuleb taevast päikeselt. Osa saab Eesti Energia endalegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:09; 03.09 10:57; 03.09 16:48;
To report this post you need to login first.

mina kasutan ka vanakooli kalendermärkmikke. iga aasta ostan uue ja vana panen sahtlisse. just nüüd suvel vaatasin seda sahtlitäit ja mõtlesin mida nendega teha. prügisse nagu ei taha visata, sest sisaldavad siiski isiklikku infot. põletamiseks ka tülikad. panin sahtli sama targalt kinni jälle.
pabermärkmikku kasutan seepärast, et mulle on see mugavam. nt saab telefoniga rääkimise ajal infot üles kirjutada. ja mul on silmamälu, leian vajaliku koha märkmikest lihtsalt lehitsedes. mingis äpis jääkski kerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikud asjad olen kopinud kuskile mujale, aga puhtaid lehti kasutan ka kiirmärkmete tegemiseks. neid kollaseid kleepsuga lipikuid ma tegelikult ei salligi, esiteks on nad liiga väikesed, teiseks liim kuivab ära ja siis kaovad nad ära. ja üldse. märkmikulehed on piisavalt suured, et seal peal vahel mingeid kalkulatsioone ja arvutusi ja nimekirjugi teha, ja mitte liiga väikesed, et see lihtsalt peene pudina ära kaoks või prükki rändaks (ilma kontrollimata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Vanad märkmikud