Esileht Kodunurk Vanad perepildid koduseintel

Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )

Teema: Vanad perepildid koduseintel

Postitas:
Kägu

Nooremad põlvkonnad isegi ei suhtle enam omavahel, miks siis matusest mingi teatraalne palagan korraldada?

Miks ei suhtle? Kumb on põhjus, kumb tagajärg? Ei suhtle, sest pole varem pulmas, sugulaste kokkutulekul, matusel kokku saanud ja lähemalt tutvunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad põlvkonnad isegi ei suhtle enam omavahel, miks siis matusest mingi teatraalne palagan korraldada?

Miks ei suhtle? Kumb on põhjus, kumb tagajärg? Ei suhtle, sest pole varem pulmas, sugulaste kokkutulekul, matusel kokku saanud ja lähemalt tutvunud.

Meie suguvõsas korraldati neid kokkutulekuid ja palagane viimati 80.-ndatel. Siis oli nii kombeks ja maarahval raha ajas üle ääre.

Laud lookas alkoholist ja heast-paremast.

Minu vanemad olid ainsad, kes Tallinnasse kolisid ja ülikoolid lõpetasid. Tõtt-öelda ei haakunud juba siis selle rahvaga ja veel vähem nüüd. Miks peab kedagi vägisi kalliks mõtlema, kui ta pole seda?

Mul puudub sugulastega igasugune side , mul on vanemad, mehe vanemad, oma kolm last. Mulle piisab.

Surnud pereliikmete fotosid ei eksponeeri, ei ole kunagi isegi selle peale tulnud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad põlvkonnad isegi ei suhtle enam omavahel, miks siis matusest mingi teatraalne palagan korraldada?

Miks ei suhtle? Kumb on põhjus, kumb tagajärg? Ei suhtle, sest pole varem pulmas, sugulaste kokkutulekul, matusel kokku saanud ja lähemalt tutvunud.

Meie suguvõsas korraldati neid kokkutulekuid ja palagane viimati 80.-ndatel. Siis oli nii kombeks ja maarahval raha ajas üle ääre.

Laud lookas alkoholist ja heast-paremast.

Minu vanemad olid ainsad, kes Tallinnasse kolisid ja ülikoolid lõpetasid. Tõtt-öelda ei haakunud juba siis selle rahvaga ja veel vähem nüüd. Miks peab kedagi vägisi kalliks mõtlema, kui ta pole seda?

Mul puudub sugulastega igasugune side , mul on vanemad, mehe vanemad, oma kolm last. Mulle piisab.

Surnud pereliikmete fotosid ei eksponeeri, ei ole kunagi isegi selle peale tulnud.

Su sugulastel veab, et ennast ise oled eemaldanud. Au sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie suguvõsas korraldati neid kokkutulekuid ja palagane viimati 80.-ndatel. Siis oli nii kombeks ja maarahval raha ajas üle ääre. Laud lookas alkoholist ja heast-paremast.

Kogemused on erinevad. Meie kandis polnud mingit palagani ega joomist. Tuldi kokku, tutvustati vahepeal sündinuid, meenutati noorust ja eelmisi kogunemisi, vaadati fotoalbumeid. Söödi katlasuppi, kringlit.

PS Õige on ilma punktita 80-ndad või 80ndad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad põlvkonnad isegi ei suhtle enam omavahel, miks siis matusest mingi teatraalne palagan korraldada?

Miks ei suhtle? Kumb on põhjus, kumb tagajärg? Ei suhtle, sest pole varem pulmas, sugulaste kokkutulekul, matusel kokku saanud ja lähemalt tutvunud.

Meie suguvõsas korraldati neid kokkutulekuid ja palagane viimati 80.-ndatel. Siis oli nii kombeks ja maarahval raha ajas üle ääre.

Laud lookas alkoholist ja heast-paremast.

Minu vanemad olid ainsad, kes Tallinnasse kolisid ja ülikoolid lõpetasid. Tõtt-öelda ei haakunud juba siis selle rahvaga ja veel vähem nüüd. Miks peab kedagi vägisi kalliks mõtlema, kui ta pole seda?

Mul puudub sugulastega igasugune side , mul on vanemad, mehe vanemad, oma kolm last. Mulle piisab.

Surnud pereliikmete fotosid ei eksponeeri, ei ole kunagi isegi selle peale tulnud.

Minul ka selliseid kogemusi ei ole.
Ma käisin igal aastal suguvõsa kokkutulekutel ja ka sõrulaste kokkutulekul ning kõik olid rahulikud ja toredad üritused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )


Esileht Kodunurk Vanad perepildid koduseintel