Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:

Sa ikka ei tunne mind mitte üks raas.

Loomulikult on mul ka tunded, aga ma ei lase neil tunnetel enda üle võimust võtta, siis on ka haigetsaamise võimalus väiksem.

Üks õige eesti mees ei näita oma tundeid välja.

Jumal tänatud, et ei tunne!

Aga pean ütlema, et kõigi nende sinu loendamatute sõnavõttude kaudu erinevates teemades olen kahjuks liiga palju tundma õppinud juba. Ja sinu joon on püsivalt samasugune, mõtted korduvalt ühed ja samad. Ei ole märganud mingit sügavamat tasandit seal.

Ja taaskord poed õigustuse taha, kuidas teised mehed on ka sellised. “Üks õige eesti mees ei näita oma tundeid välja”. Sinu kasvatuses on miskit väga nihu läinud. Ilmselt oled kasvanud keskkonnas, kus kõiki emotsioone tauniti ja üks tubli poisslaps pidigi selline emotsioonitu praktiline sõdur olema, kes lihtsalt tegi ja kunagi mingit emotsiooni ei näidanud.

Ei, õige mees pole selline, sest õige inimene pole selline. Tunded ja emotsioonid on normaalne osa inimesest.

Kõige kindlam viis haiget mitte saada on end inimestega mitte siduda. Milleks sul seda üldse vaja on? Raha peaks jaguma. Selle asemel, et sada last valmis toota, oleks võinud raha investeerida prostituutidesse. Justkui jätkusuutlikum ka? Mõtle, palju seksi oleks saanud selle raha eest, mis elatisele pidevalt kulub. Rohkem ju kui praeguses väärtusetult seksitus sekssuhtes?

Mingit tunnet naise suhtes pole. Lihtsalt nagu mingi kargupukk kuskil nurgas. Kui naine minema ei läheks, siis peaks hea meelega avalikult veel mitut sellist pukki..

Nüüd ma küll naersin, kohe kõva häälega ja tükk aega! ???? Minu paha tuju sai heaks ja minu leksikasse sai uus sõna! ????

See oli lihtsalt esimene sõna, mis mul pähe tuli, kirjeldamaks seda, kuidas Yxikmees paistab naisi nägevat.

Mul vanaema ikka rääkis, kuidas loomad kargutavad…

Kui ei tunne, siis ära tuututa.

Loomulikult oleks minu ja iga mehe unistuseks kui tal oleks oma haarem noorte ja ilusate naistega.

Kuid olles realist, siis tean, et see on täitumata unistus. Minu soov on kõigest elada koos noorema naisega ja kasvatada koos lapsi. Kuigi ma just naist ei armasta, siiski hoolin ma nii temast kui ka oma lastest.

Kargupukki pole ju koju vaja, kui naine ei taha kargutamist (sinu sõnavara) , siis võin ma ka mujal seksimas käia, ei ole ju probleem. Ei hakka midagi peale sundima, vabad valikud.

Kasvatada koos lapsi? Aga milleks siis see pikk teema, et ühest lapsest on vaja vabaneda?

Kui lastehoid võrdub sinujaoks vabanemine, siis jah.
Et lapse emal oleks teise lapsega kergem. Minujaoks see tähendabki hoolimist. Õnneks saime teise lahenduse ja nüüd käib laps lasteaias. Ema viib-toob rattakäruga, kui mind kodus pole.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4729692203738155&set=a.1099874553386623&type=3&theater

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laps näeb üsna õnnetu välja…Ma tõesti loodan, et see oli lihtsalt hetkeline tuju mitte tema pidev olek.
Aga kogu selle teema kirjelduse põhjal on põhjust ühe väikese hinge pärast muretseda küll. Millises keskkonnas üles kasvab. Kõik selline õhkkond ja tõrjutuse tunne mõjutab tugevalt lapse kujunemist.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 00:32; 30.09 13:50; 02.10 22:01; 02.10 22:57; 04.10 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike pole läbi lugenud, aga Ardile tahaks küll öelda, et see lasteaed oli võib-olla hea mõte. Samas teades sind siitsamast perekoolist, on selge, et kohusetunne on sul keskmisest suurem, ja töökas ning hakkamasaaja oled sa ka. Kuid häda on ülimas pragmatismis, millele lisandub metsik, suurte nõudmistega seksivajadus.
Vanem laps jalust ära saata, kui sünnib uus, on suur viga! Ennustan selle lapsega probleeme, kui suuremaks saab, sest turvatunne on tal juba praegu kadunud. Sinu meesterahva süda ilmselt ei hooma, milles puudujääk seisneb, aga su järjekordsel naisel võiks endal süda sees olla, et niisugust “abi” ei paluks. Sa teed, mis naine tahab, ehk otsid kohta, kuhu vanem laps eest ära saata.
Kõik naised saavad hakkama, kui teine laps sünnib. Sinu oma võiks ka saada. Keiser või mitte keiser – hakkama tuleb saada. Kui jaksab last lasteaeda vedada, siis on ilmselt juba suhteliselt terve.
Vanem laps peaks saama kodus uuest õest-vennast rõõmu tunda ja temaga mängida, et pere kokku kasvaks. Jah, ma tean, et Ardi on orienteerunud kvantiteedi peale, ei mõista ei naise ega lapse hinge ega tunne suurt kellelegi kaasa, aga naine paistab samasugune olevat. See on kurb.
Õnneks on Ardil, nagu ma ütlesin, väga suur kohusetunne, mis ei luba tal vähemalt lapsi hooletusse jätta, lisaks on Ardi aldis naisegi nõudmisi täitma. Nii et oma peremehekohustusi Ardi täidab. Abikaasa- ja isakohustused on juba kõrgem tase, mida ilmselt ta ei saavutagi.
Mina sind, Ardi, erinevalt paljudest kägudest, ei peksa ega mõista hukka, paljalt sellepärast, et kõik seda teevad, või et tahaks lihtsalt kedagi tümitada. Soovitan lihtsalt, et löö naisele kord majja ja ära lase tal vanemat last solgutada. Ise käid sa tööl, arusaadav, et sa ei saa kogu aeg juures olla, aga naine tulgu toime, nagu me kõik oleme toime tulnud ja tuleme ka edaspidi.

+11
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:51; 05.10 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on pandud foorumis avalikult näitamiseks ja arutamiseks välja, samas lõimes lahkab isa oma suhet laste emaga ja arutleb oma vajaduste ja uue naise kojutoomise üle. Lapsed saavad tulevikus guugeldada ja üks neist paraku ka lugeda, kuidas temast vabaneda üritati. Kes kaitseks lapsi vanemate lolluse eest?

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 14:41; 06.10 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on pandud foorumis avalikult näitamiseks ja arutamiseks välja, samas lõimes lahkab isa oma suhet laste emaga ja arutleb oma vajaduste ja uue naise kojutoomise üle. Lapsed saavad tulevikus guugeldada ja üks neist paraku ka lugeda, kuidas temast vabaneda üritati. Kes kaitseks lapsi vanemate lolluse eest?

See on massiline. Kõik lahkavad oma suguelu meedias üksteise võidu, alates ratastooli Tiiast ja lõpetades Ardi Soovikuga. Ardi vähemalt püüab oma karja ära toita, asi seegi. Lastest võivad toredad inimesed saada, aga ega neil mugav pole. Templid mällu igaveseks.
Mispoolest see Ardi erineb muudest kehkadiveidest ja suunamudijatest, enamjaolt paraku naissoost, kes ekraanil sooneutraalset k…pi harrastavad, joovad, ropendavad ja iba ajavad? Eks neist saa ka kunagi lapsevanemad. Ardi vähemalt teeb päris tööd.

Tervel põlvkonna lastel on oma vanemate suguelu kroonika digiarhiividest võtta. See on küll masendav.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 10:51; 05.10 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunnud lapsed tegelikult.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 12:27; 01.07 18:10; 02.07 19:06; 05.07 12:22; 13.07 13:56; 29.09 07:07; 05.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks pole tõutäkul ja muudel tühikargajatel suurt vahet. Ma ei tahaks oma “tõutäkust” isa nn reljeefseid arvamusi naistest ja elust lugeda, aga ta on terve interneti neid täis kirjutanud ja jätkab. Kõik oli väga humoorikas, kuniks oli anonüümne ja võis loota, et ehk on nali. Praeguseks hetkeks on laste isikud vaatamiseks välja pandud ja teame, et paraku on kõik päris. Mõned pole aru saanud, et suure netivabadusega käib kaasas vastutus ja laste elu pole tõutäkkude oma, vaid nende endi oma ja lapsed peaksid saama täiskasvanueas ise valida, mil määral netis esineda. Praegu on neil valikuvabadus ära võetud.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 14:41; 06.10 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukukesel on kindlasti lasteaias parem kui kodus, kus emale n.ö. koormaks kaela peal on, hakkamasaamisega. Jääb ära tõrjutus, võib olla ka närvilised vihapursked.
Selge see, et sellise elulooga meesinimesele ei lähegi naiseks/elukaaslaseks ja liiatigi veel lastelisa tootma eriti kirgas kriit.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:37; 06.10 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ardi, sul Facebookis kirjas, et oled vallaline? Kas elukaaslane läkski minema? S. ju ootab ja pidi siis kohe sisse kolima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 11:21; 30.10 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ardi, sul Facebookis kirjas, et oled vallaline? Kas elukaaslane läkski minema? S. ju ootab ja pidi siis kohe sisse kolima?

Muutsin ära. S sissekolimiseks peab vist ära ootama, kuni polügaamia seadustatakse, sest praegu pole elukaaslasekoht vaba.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suhted elukaaslasega paremad nüüd? Lastekaitse jättis rahule? Muuseas su tütred on kõik väga kaunid! 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 11:21; 30.10 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutsin ära. S sissekolimiseks peab vist ära ootama, kuni polügaamia seadustatakse, sest praegu pole elukaaslasekoht vaba.

Abielus ei saa kahega korraga olla, aga koju võid neid vedada ju karjade kaupa, kes keelab. Seega seaduste kaela pole küll midagi ajada.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suhted elukaaslasega paremad nüüd? Lastekaitse jättis rahule? Muuseas su tütred on kõik väga kaunid! ????

Tänan. Nii rahvas räägib jah.

Eks lastekaitse käib siin ikka. Hetkel läks elukaaslane rattaga Raplasse, ma lapsevahis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellest tsirkusest saanud on nüüdseks? Uus beebi ju majas, mis suurematest lastest saanud on? Naine ikka alles? Oled maja ehitanud elamiskõlblikuks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellest tsirkusest saanud on nüüdseks? Uus beebi ju majas, mis suurematest lastest saanud on? Naine ikka alles? Oled maja ehitanud elamiskõlblikuks?

Kolm väikelast nüüd seal majas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sellest tsirkusest saanud on nüüdseks? Uus beebi ju majas, mis suurematest lastest saanud on? Naine ikka alles? Oled maja ehitanud elamiskõlblikuks?

Kolm väikelast nüüd seal majas?

Teise teema all tuli välja, et eelmise aasta lõpus sündis kolmas laps ka veel. Aga üks ( või kaks?)  last asendusperes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise teema all tuli välja, et eelmise aasta lõpus sündis kolmas laps ka veel. Aga üks ( või kaks?)  last asendusperes.

Oled sa ikka päris kindel, et vanemad lapsed on asendusperes? Kui see nii ei ole, siis on ikka väga alatu sellist infot levitada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise teema all tuli välja, et eelmise aasta lõpus sündis kolmas laps ka veel. Aga üks ( või kaks?) last asendusperes.

Oled sa ikka päris kindel, et vanemad lapsed on asendusperes? Kui see nii ei ole, siis on ikka väga alatu sellist infot levitada.

Kui vaadata Facebookis ringi siis Ardi on avalikult mingis lastekaitse vihkakate grupis ( avalik grupp) kirjeldanud hetkeolukorda.

Huvilised saavad sealseid postitusi lugeda. Tsiteerin veidi ( postitatud veebruaris): Praegu on kodus 2 last, 3-kuune ja 3-aastane ( tema oli 4 kuud lastekaitse poolt röövitud). Praegu on kodust ära 1,5-aastane. Põhipõhkusens tuuakse välja, et laps on erivajadusega, et lapse ema ei saaks hakkama janmina käin tööl.

 

Nii kurb tundub see kõik.

 

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise teema all tuli välja, et eelmise aasta lõpus sündis kolmas laps ka veel. Aga üks ( või kaks?) last asendusperes.

Oled sa ikka päris kindel, et vanemad lapsed on asendusperes? Kui see nii ei ole, siis on ikka väga alatu sellist infot levitada.

Kui vaadata Facebookis ringi siis Ardi on avalikult mingis lastekaitse vihkakate grupis ( avalik grupp) kirjeldanud hetkeolukorda.

Huvilised saavad sealseid postitusi lugeda. Tsiteerin veidi ( postitatud veebruaris): Praegu on kodus 2 last, 3-kuune ja 3-aastane ( tema oli 4 kuud lastekaitse poolt röövitud). Praegu on kodust ära 1,5-aastane. Põhipõhkusens tuuakse välja, et laps on erivajadusega, et lapse ema ei saaks hakkama janmina käin tööl.

Nii kurb tundub see kõik.

Appi kui jube 🙁 miks ta kurat treib neid lapsi, hunnik katkiseid hingi, milleks küll 🙁

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise teema all tuli välja, et eelmise aasta lõpus sündis kolmas laps ka veel. Aga üks ( või kaks?) last asendusperes.

Oled sa ikka päris kindel, et vanemad lapsed on asendusperes? Kui see nii ei ole, siis on ikka väga alatu sellist infot levitada.

Kui vaadata Facebookis ringi siis Ardi on avalikult mingis lastekaitse vihkakate grupis ( avalik grupp) kirjeldanud hetkeolukorda.

Huvilised saavad sealseid postitusi lugeda. Tsiteerin veidi ( postitatud veebruaris): Praegu on kodus 2 last, 3-kuune ja 3-aastane ( tema oli 4 kuud lastekaitse poolt röövitud). Praegu on kodust ära 1,5-aastane. Põhipõhkusens tuuakse välja, et laps on erivajadusega, et lapse ema ei saaks hakkama janmina käin tööl.

Nii kurb tundub see kõik.

See oli õudne lugemine. Siin teemas on ju must- valgelt kirjas, mida isa mõtles nii oma lastest, kui naisest. Ja nüüd jaurab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas ta oma naisele kunagi armastust ja avaldab ja midagi ilusat ütleb?

Lapsed on toredad aga mida kurat sa neid saad kui ei suuda hoolitseda ega tagada neile sobilikke elamistingimusi. Loomulikult on naisel raske lastega hakkama saada kui pole isegi elementaarseid tingimusi lapse peput pesta või süüa teha. Loodan, et see seis seal parem ja lapsed kodus tagasi aga eelkõige, et eluolu lastele ja naisele sobilik.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisest tehtud sünnitus- ja kodumasin.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisest tehtud sünnitus- ja kodumasin.

Ja siis need eesti mehed kiruvad moslemeid, et need ei austa naisi ja kasutavad neid vaid ühel eesmärgil. Siinkirjeldatu järgi on olemas meesisend, kes süstemaatiliselt käitub nagu naine oleks lihtsalt mingi asi, midagi, kelle abil saada lapsi ja kellega seksida. Ta peab olema sale ja noor ning viljastuma probleemideta. Täpselt selline moslemimaade mehe mõtlemine.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta peab olema sale ja noor ning viljastuma probleemideta. Täpselt selline moslemimaade mehe mõtlemine.

Moslemimaade naine sale ja noor ei pea vähemalt olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ardi, kas laps on tagasi kodus?

Olen sõnatu..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult kohtasin tema naist hiljuti poes. Kaks tüdrukut oli kaasas. Lapsed olid puhtad ja kenad. Suuremal lapsel oli tukk siilikaks nüsitud, ei teagi, kas tahtlikult või laps ise juuksurit mänginud.

Naisest on kahju, ilmselgelt räsitud moega. Ta tundub natuke lihtsake olevat aga lastega minu arvates selle põgusa mulje põhjal ilusti tuli toime. Eks ta enamus ajast ilmselt peabki lastega üksi majandama samal ajal kui Tõutäkk tegeleb oma asjadega.

Täitsa huvitav oleks teada, mis täku eesmärk on laste hulga osas, 15 täis saada? Praegu on 11 äkki? Ei tea kas elavad ikka selles 18 ruutmeetrises uberikus, mida seal Facebooki kommentaariumis presenteeris kui suurepäraseid elamistingimusi.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui teemaalgataja nimi siin perekoolis elavamalt pildile tuli, siis käisin ja vaatasin ma seda inimest esimest korda Facebookis. Millegipärast olin ma alati arvanud, et tegu on vanema härrasmehega a la “Georg Clooney”, no ühesõnaga väga hea välimusega ja elukorraldusega mehega, kes vaatamata oma eale neid noori naisi kuidagi kätte saab.

Kui ma aga sellele profiilile jõudsin, siis pidin, vabandage väljendust, aga p*rseli kukkuma, kui sealt vaatas vastu üks vanamehenäss lapselapsed süles. Ma lihtsalt ei saa aru, kust pagan ta leiab neid noori ullikesi, kellele tittesid taha treida???

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis see pärisnimi on? Tahan ka Facebookist vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis see pärisnimi on? Tahan ka Facebookist vaadata.

Googelda Toutakk Ardi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui teemaalgataja nimi siin perekoolis elavamalt pildile tuli, siis käisin ja vaatasin ma seda inimest esimest korda Facebookis. Millegipärast olin ma alati arvanud, et tegu on vanema härrasmehega a la “Georg Clooney”, no ühesõnaga väga hea välimusega ja elukorraldusega mehega, kes vaatamata oma eale neid noori naisi kuidagi kätte saab.

Kui ma aga sellele profiilile jõudsin, siis pidin, vabandage väljendust, aga p*rseli kukkuma, kui sealt vaatas vastu üks vanamehenäss lapselapsed süles. Ma lihtsalt ei saa aru, kust pagan ta leiab neid noori ullikesi, kellele tittesid taha treida???

Paraku ongi rõhk sõnal ullikesi 🙁

Kui laps(ed) käest võetud siis mis veel peaks juhtuma, et ta natuke mõtleks ja saaks aru, et enne lastekarja tegemist võiks neile võimaldada korralikud elamistingimused jm. Kui palju aastaid see Yxik on rääkinud, et kohe-kohe tuleb maja remont jne. Kui ta koguaeg tööl on siis peaks ju nagu raha olema ja juba mitu maja ehitatud selle ajaga. Ebanormaalne, et pere peab elama kitsastes tingimustes, dušinurk keset tuba jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.