Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

Ja muidugi on kohal ka need kaks vanemat, kes kõigis sotsmeedia kanalites juba aastaid kuulutavad, et nende täiesti normaalne ja terve tütar on röövitud ja teda hoitakse vägisi kuskil hooldekodus.

Kes? Ma nägin seal ai ult mingit rän ploomi?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja muidugi on kohal ka need kaks vanemat, kes kõigis sotsmeedia kanalites juba aastaid kuulutavad, et nende täiesti normaalne ja terve tütar on röövitud ja teda hoitakse vägisi kuskil hooldekodus.

Need vanemad võtavad sõna kommentaarides. A.Meri postitaja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need vanemad võtavad sõna kommentaarides. A.Meri postitaja.

Pane grupi otsingusse “lühikasvuline”, siis leiad ka. 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal teema all mingi mees kirjutas, et nende laps rööviti ära hooldekodusse vms.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tsiteerin avalikkus grupis olevat postitust:

Meie lühikasvuline, täisealine tütar on röövitud äärmiselt jõhkra vägivallaga omast kodust rohkearvulise ametnike grupi poolt. Eestkoste määrus, mis on 2006.a ja viimati pikendatud 17.07.2017.a viieks aastaks, tehti ümber peale inimröövi Alge Elmiku poolt omavalitsuse kasuks. Meid abikaasaga on laimatud ja alandatud. Samas hooldekodus vägivaldne hoidmine läheb vallale kallimaks. Teda hoitakse Jõhvi linna OÜ Corrigo hooldekodus ning pole teda nähagi saanud. Ei tea isegi, kas ta on elus. Terve ja sportlik inimene viibib vägivaldsel vaimu ja keha hävitamisel ning me ei saa miskit tema heaks teha.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Yeah, right. Miks sa siis nii ei kirjuta, kui tead?

Sellepärast, et värvikamalt kirjutada ja mulle ei meeldi väljend roosad prillid.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei teadnudki, et Jõhvis asub sellenimeline hooldekodu. Asub või?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tsiteerin avalikkus grupis olevat postitust:

Meie lühikasvuline, täisealine tütar on röövitud äärmiselt jõhkra vägivallaga omast kodust rohkearvulise ametnike grupi poolt. Eestkoste määrus, mis on 2006.a ja viimati pikendatud 17.07.2017.a viieks aastaks, tehti ümber peale inimröövi Alge Elmiku poolt omavalitsuse kasuks. Meid abikaasaga on laimatud ja alandatud. Samas hooldekodus vägivaldne hoidmine läheb vallale kallimaks. Teda hoitakse Jõhvi linna OÜ Corrigo hooldekodus ning pole teda nähagi saanud. Ei tea isegi, kas ta on elus. Terve ja sportlik inimene viibib vägivaldsel vaimu ja keha hävitamisel ning me ei saa miskit tema heaks teha.

Miks viidi terve ja sportlik täiskasvanu oma kodust minema?
Midagi on seal mäda ja jäetakse rääkimata.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks viidi terve ja sportlik täiskasvanu oma kodust minema? Midagi on seal mäda ja jäetakse rääkimata.

Loomulikult! Terve selle lehekülje üllitised on sellised, et “midagi jäetakse rääkimata”. Mitte ühestki normaalsest kodust ei võeta lapsi niisama ära.

Olen ülimalt hämmeldunud, et on nii palju inimesi, kes nende rumalate ja üldjuhul täiesti seosetute sõimukommentaaride alla toetavaid hüüdeid kirjutavad. See näitab, et meil on selliseid asotsiaalseid umpasid ikka väga palju. Sest, sellisele sõimule kaasakiitjad on ilmselt ise samasugused laste väärkohtlejad või on nad lihtsalt ullikesed.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ülimalt hämmeldunud, et on nii palju inimesi, kes nende rumalate ja üldjuhul täiesti seosetute sõimukommentaaride alla toetavaid hüüdeid kirjutavad. See näitab, et meil on selliseid asotsiaalseid umpasid ikka väga palju. Sest, sellisele sõimule kaasakiitjad on ilmselt ise samasugused laste väärkohtlejad või on nad lihtsalt ullikesed.

Imelik jah, et seda lehte veel kinni pole pandud. Igapäevane sõim ja hala lastekaitse töötajate pihta, postitustes nimedki välja toodud– ma oleks asja ammu politseisse andnud.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma imestan ka, kuidas need nimetatud ametnikud ei ole raporteerinud seda gruppi veel.

Kes siin ütles, et miks naisest räägitakse kui pole avaliku elu tegelane…..siis 90% infost on Ardi enda jagatud ju. Lisandusid vaid mõned kommentaarid inimestelt, kes neid päriselt näinud.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes siin ütles, et miks naisest räägitakse kui pole avaliku elu tegelane…..siis 90% infost on Ardi enda jagatud ju. Lisandusid vaid mõned kommentaarid inimestelt, kes neid päriselt näinud.

Olen alati imestanud, et misasi küll sunnib ühte täiskasvanud meest oma eraelulisi detaile sotsmeedias jagama. Ok, temal on suur tähelepanuvajadus, aga tema lähedastel ju pole ja nemad ei soovi avalikkuse ette kistud saada. Kohutavalt vastutustundetu käitumine mu meelest.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et ta ise pole enam teemasse kirjutanud.

“Saeb” vist.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Saeb” vist.

Eks ta ole oma vitsad saanud, et ei tasu nii palju pläriseda oma asjadest.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Saeb” vist.

Loodetavasti on nii. Mäletan seda inimest juba 10+ aastat tagasi Naisteka foorumis VÄGA isiklikel ja kohati piinlikel teemadel häbitundeta sõna võtmas.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olla saama otsingul taas🥴

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

🤢

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see tähendab? Jälle otsib uut naist?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On ta kunagi üldse mitte-otsingul olnud?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nagu näha, siis  muudkui leiab ka. Miks ta ei peaks siis otsima.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Saeb” vist.

Loodetavasti on nii. Mäletan seda inimest juba 10+ aastat tagasi Naisteka foorumis VÄGA isiklikel ja kohati piinlikel teemadel häbitundeta sõna võtmas.

Ise ju õngitsete taoliste teemade ja kommentaaridega uudishimulikult infot ja provotseerite teda sõna võtma.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Saeb” vist.

Ise ju õngitsete taoliste teemade ja kommentaaridega uudishimulikult infot ja provotseerite teda sõna võtma.

Kui natuke ringi vaatad siis lõika endised teemapüstitused on tema enda tehtud ja ilma provotseerimiseta. Pigem on ta ise provotseerinud kõike.

Aga ega pole vajagi teda siia vastama, aastad on näidanud niigi, milline ta on, vaevalt midagi uut.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nüüd küll päris hea nali 😀

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks 🙂 uskumatu tüüp ikka.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/a8099381-d025-476d-bc06-469c41c09152

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin ei ole vaja midagi õngitseda. Inimene ise oma suures tähelepanuvajaduses teeb selle töö ära.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

OMAD. VITSAD. PEKSAVAD.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks 🙂 uskumatu tüüp ikka.

Ma küll mäletan seda, kui sellest rääkis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haige inimene. Endal oli siis naine majas ja tited tagatoas karjumas. Ikka vähe.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haige inimene. Endal oli siis naine majas ja tited tagatoas karjumas. Ikka vähe.

Tal oli sel ajal kaks väikelast, ühele otsiski juba ära andmise kohta ( praegune teema)….Oma naisele ei suuda abiks olla aga selliste lollust aga saab tegeleda.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te toidate seda teemat? Ikkagi olete uudishimulikud ja loodate, et Yksikmees tuleb vastama?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te toidate seda teemat? Ikkagi olete uudishimulikud ja loodate, et Yksikmees tuleb vastama?

Ei ole mingit uut infot vaja sealt oodata, internetis niigi kõik avalik. Ja kus tegijaid, seal nägijaid…

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,132 )

Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.