Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

See on nüüd küll päris hea nali ????

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks ???? uskumatu tüüp ikka.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/a8099381-d025-476d-bc06-469c41c09152

MIna arvan, et see oli AS omanäoline protest homonduse ja homoabielude vastu, mitte niivõrd soov mitmenaisepidamine legaliseerida. Tsitaat petitsioonist:

Selgituseks:

Kuna saamasooliste jaoks on oma petitsioon tehtud, siis ei saa üht vähemuste gruppi eelistada teistele. Seega tuleb seda küsimust arutada koos samasooliste abieluküsimusega.

 

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll päris hea nali ????

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks ???? uskumatu tüüp ikka.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/a8099381-d025-476d-bc06-469c41c09152

MIna arvan, et see oli AS omanäoline protest homonduse ja homoabielude vastu, mitte niivõrd soov mitmenaisepidamine legaliseerida. Tsitaat petitsioonist:

Selgituseks:

Kuna saamasooliste jaoks on oma petitsioon tehtud, siis ei saa üht vähemuste gruppi eelistada teistele. Seega tuleb seda küsimust arutada koos samasooliste abieluküsimusega.

Tema tausta ja väljaütlemisi teades on see ikkagi selle jaoks, et ise omada mitut naist. Ta on selle selgelt välja öelnud ju korduvalt. Siin teemaski ju ütles, et üks naine olgu laste saamiseks ja kodutööde ka, teine seksiks vms.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll päris hea nali ????

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks ???? uskumatu tüüp ikka.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/a8099381-d025-476d-bc06-469c41c09152

MIna arvan, et see oli AS omanäoline protest homonduse ja homoabielude vastu, mitte niivõrd soov mitmenaisepidamine legaliseerida. Tsitaat petitsioonist:

Selgituseks:

Kuna saamasooliste jaoks on oma petitsioon tehtud, siis ei saa üht vähemuste gruppi eelistada teistele. Seega tuleb seda küsimust arutada koos samasooliste abieluküsimusega.

Tema tausta ja väljaütlemisi teades on see ikkagi selle jaoks, et ise omada mitut naist. Ta on selle selgelt välja öelnud ju korduvalt. Siin teemaski ju ütles, et üks naine olgu laste saamiseks ja kodutööde ka, teine seksiks vms.

Ja kes keelab tal pidada kasvõi kümmet naist?
Sel mehel on alati olnud probleem, et ei saa ühtegi. Kui, siis mõne peast lihtsa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kes keelab tal pidada kasvõi kümmet naist?

Ei saa ka aru, mis see probleem on. Mitut võib ju pidada, ainult abielluda saab korraga ainult ühega. Aga ta pole selle praeguse ühegagi ju abielluda tahtnud, seega milles probleem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll päris hea nali ????

Yxikmees on algatanud paar aastat tagasi petitsiooni polügaamia heakskiitmiseks ???? uskumatu tüüp ikka.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/a8099381-d025-476d-bc06-469c41c09152

MIna arvan, et see oli AS omanäoline protest homonduse ja homoabielude vastu, mitte niivõrd soov mitmenaisepidamine legaliseerida. Tsitaat petitsioonist:

Selgituseks:

Kuna saamasooliste jaoks on oma petitsioon tehtud, siis ei saa üht vähemuste gruppi eelistada teistele. Seega tuleb seda küsimust arutada koos samasooliste abieluküsimusega.

sellisel juhul, miks ainult polügaamia? kui juba, siis juba, ikka polüandria ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi pakub sellist teenust? Ja mis see maksta võib?

Ehk siis lapse, lapsed kellegi juurde suveks. Ma mäletan, et mina olin suvevaheajati vanaema juures. Ka olid minu lapsed minu ema juures suviti.

Nüüd kus ema enam pole ja ämm ka hooldekodus pole last kellegile jätta.

Kuna täna tuli 3 päevane laps koju ja 1,5 aastane on ka suht jonnakas, siis oleks hea, kui saaks 1,5 aastase lapsehoidu, paariks kuuks. Seda seniks, kuni ma ise hooajatööga ühele poole saan ja saaksin abiks olla.

Kas sellise teenuse puhul 1000 eur/kuu saaks hakkama? Või on see oluliselt kallim? Jutt siis summast mida mina maksaksin, maksude tasumine jääks teenuseosutaja südametunnistusele. Oli plaan otsida ukrainast abielupaar, mees tööle vormistada firmasse ja naine oleks jäänud koduabiliseks, kuid võõrtööjõuga on nagu on, ehk pole.

 

 

Hea tõutäkk! Ütle et kas sa päriselt arvad et see teema  ja su vastused ei jõua siit lastekaitseni? Nii naiivne ikka olla ei saa ju?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea tõutäkk! Ütle et kas sa päriselt arvad et see teema ja su vastused ei jõua siit lastekaitseni? Nii naiivne ikka olla ei saa ju?

Mis siin enam tänitada, juba jõudsidki ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te toidate seda teemat? Ikkagi olete uudishimulikud ja loodate, et Yksikmees tuleb vastama?

Mida sa ise teed? Viimane kommentaar siin teemas enne sinu oma, oli kirjutatud mitu päeva tagasi. Seega teemat toitsid ja tõstsid sa ise. Teadagi, miks.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see teema lihtsalt tookord avas lastekaitse silmad. Ükski teema ei aita lapsi ära võtta, ära võeti ikka ju reaalsete tõendite põhjal, mis kodus tuvastati. Laste perest eraldamine on ikka üsna äärmuslik meede.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi pakub sellist teenust? Ja mis see maksta võib?

Ehk siis lapse, lapsed kellegi juurde suveks. Ma mäletan, et mina olin suvevaheajati vanaema juures. Ka olid minu lapsed minu ema juures suviti.

Nüüd kus ema enam pole ja ämm ka hooldekodus pole last kellegile jätta.

Kuna täna tuli 3 päevane laps koju ja 1,5 aastane on ka suht jonnakas, siis oleks hea, kui saaks 1,5 aastase lapsehoidu, paariks kuuks. Seda seniks, kuni ma ise hooajatööga ühele poole saan ja saaksin abiks olla.

Kas sellise teenuse puhul 1000 eur/kuu saaks hakkama? Või on see oluliselt kallim? Jutt siis summast mida mina maksaksin, maksude tasumine jääks teenuseosutaja südametunnistusele. Oli plaan otsida ukrainast abielupaar, mees tööle vormistada firmasse ja naine oleks jäänud koduabiliseks, kuid võõrtööjõuga on nagu on, ehk pole.

Hea tõutäkk! Ütle et kas sa päriselt arvad et see teema ja su vastused ei jõua siit lastekaitseni? Nii naiivne ikka olla ei saa ju?

Antud teema alguses olnud kahele lapsele on VEEL üks lisaks sündinud. Nende kahegagi ta oma naist aidata ei suutnud siis ma isegi ei kujuta ette, mis sai kolmanda lapse lisandudes. Ilmselt oli alust laps(ed) eraldada. Loodan, et tal on mõistust juurde tulnud ja on teinud kõik, et lapsed tagasi saada. Facebooki grupis seal selgus, et suurema vist said tagasi aga keskmist ( erivajadusega?) mitte 🙁

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud teema alguses olnud kahele lapsele on VEEL üks lisaks sündinud. Nende kahegagi ta oma naist aidata ei suutnud siis ma isegi ei kujuta ette, mis sai kolmanda lapse lisandudes. Ilmselt oli alust laps(ed) eraldada. Loodan, et tal on mõistust juurde tulnud ja on teinud kõik, et lapsed tagasi saada. Facebooki grupis seal selgus, et suurema vist said tagasi aga keskmist ( erivajadusega?) mitte ????

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

* Naisest hakkab üha rohkem kahju.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud teema alguses olnud kahele lapsele on VEEL üks lisaks sündinud. Nende kahegagi ta oma naist aidata ei suutnud siis ma isegi ei kujuta ette, mis sai kolmanda lapse lisandudes. Ilmselt oli alust laps(ed) eraldada. Loodan, et tal on mõistust juurde tulnud ja on teinud kõik, et lapsed tagasi saada. Facebooki grupis seal selgus, et suurema vist said tagasi aga keskmist ( erivajadusega?) mitte ????

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

* Naisest hakkab üha rohkem kahju.

Ta ju eespool kirjutas, et seda naist pole ta kunagi armastanud ka vaid ainult kulgevad koos laste pärast ( keda ka aina juurde vaja toota).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

11.

Tubli siis.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

11.

Tubli siis.

Minu arust ei ole üldse tubli.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju tal neid lapsi siis kokku on?

11.

Tubli siis.

Vastutustundetu seksisõltlane.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan südamest, et härra Tõutäkk on ennast kokku võtnud, oma naisest ja perest hoolima hakanud, ei ürita lapsi jalust ära sokutada ja naist ainult seksiks kasutada, nagu ta eelnevates kirjutistes oma pereelu on eksponeeritud. See on lihtsalt ebanormaalne, milline üks mees pereisa ja elukaaslasena on, süda läheb pahaks.

Või siis loodan, et see naine on nelja tuule poole vehkat teinud sellise inimese juurest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud 🙁  Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

See on ju lausa haige käitumine. Nagu siin lugeda saab, siis inimesel on 11 last ja ta ikka veel ei suuda oma elu ja valikute eest vastutust võtta?!

Kas naine läheb siis kahe või kolme lapsega üksi elama või jääb mõni isa kasvatada?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

Nii kahju nii naisest, kui kõikidest lastest. Aga selline see üksik terve elu on olnud, temale ongi oluline ainult sugutungi rahuldamine, muust ta ei hooli. Ma olen oma elus igasuguste inimestega kokku puutunud, olen teinud nii sotsiaaltööd probleemsete vanematega peredes, kui ka noorsootööd, aga ma ei ole elus näinud Üksiku sugust inimest. Ka kõige suurematel joomatuuridega vanematel oli selgusehetked,kus said aru et tuleks sterriliseerida end, et mitte teha juurde lapsi. Lisaks hetked, kus ikkagi laste ja pere koosolemiseks nähti vaeva.

Mul on lihtsalt nii kahju ta lastest, armastus on täielik defitsiit seal peres, katkised hinged lihtsalt kasvamas 🙁

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

See on ju lausa haige käitumine. Nagu siin lugeda saab, siis inimesel on 11 last ja ta ikka veel ei suuda oma elu ja valikute eest vastutust võtta?!

Kas naine läheb siis kahe või kolme lapsega üksi elama või jääb mõni isa kasvatada?

Ma ei taha avalikult öelda, kuhu ta lastega kolib aga see pole üürikorter……

Sellest mehest ei ole laste lasvatajat, koos elades ei ole temast lastega tegelejate, mis siis lahus olekust rääkida. Pole ühegi lapsega iial olnud temast ju nendega tegelejat, heal juhul elatist maksnud sandikopikaid.

Kurb see kõik. Kurb, et järjekordne naine ja lapsed on kõrvale heidetud kaltsuna. Ilmselt võetakse kohe uus ette, nagu senine elu näidanud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

Nii kahju nii naisest, kui kõikidest lastest. Aga selline see üksik terve elu on olnud, temale ongi oluline ainult sugutungi rahuldamine, muust ta ei hooli. Ma olen oma elus igasuguste inimestega kokku puutunud, olen teinud nii sotsiaaltööd probleemsete vanematega peredes, kui ka noorsootööd, aga ma ei ole elus näinud Üksiku sugust inimest. Ka kõige suurematel joomatuuridega vanematel oli selgusehetked,kus said aru et tuleks sterriliseerida end, et mitte teha juurde lapsi. Lisaks hetked, kus ikkagi laste ja pere koosolemiseks nähti vaeva.

Mul on lihtsalt nii kahju ta lastest, armastus on täielik defitsiit seal peres, katkised hinged lihtsalt kasvamas ????

Eks neid mehi on palju, kellele on kõige olulisem vaid oma sugutungi rahuldamine. Aga selliseid tõesti ei tea, kes sealjuures tõesti teadlikult ja tahtlikult tahavad suures koguses ka järeltulijaid toota. Üldjuhul mehed on huvitatud sellest, et saaks pidevalt oma sugutunge rahuldada (erinevate naistega) ilma “tagajärgedeta”.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

See on ju lausa haige käitumine. Nagu siin lugeda saab, siis inimesel on 11 last ja ta ikka veel ei suuda oma elu ja valikute eest vastutust võtta?!

Kas naine läheb siis kahe või kolme lapsega üksi elama või jääb mõni isa kasvatada?

Ma ei taha avalikult öelda, kuhu ta lastega kolib aga see pole üürikorter……

Sellest mehest ei ole laste lasvatajat, koos elades ei ole temast lastega tegelejate, mis siis lahus olekust rääkida. Pole ühegi lapsega iial olnud temast ju nendega tegelejat, heal juhul elatist maksnud sandikopikaid.

Kurb see kõik. Kurb, et järjekordne naine ja lapsed on kõrvale heidetud kaltsuna. Ilmselt võetakse kohe uus ette, nagu senine elu näidanud.

See peab minu meelest olema mingi häire…Pikkade aastate kaupa järjest üha uute naistega lapsi toota ja siis üha uued naised võtta ja uued lapsed peale teha. Ja veel sellises vanuses. Mingi haiglane egomäng, et külvata kogu maa oma lapsi täis?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja? Yxik viskas naise välja ja armuke ka veel? Püha jumal. Tõesti haige inimene.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yxiku kombed ei ole kahjuks muutunud ???? Issand kui kahju mul sellest naisest ja nendest lastest on. Tahaks abi pakkuda!

Postitus oli alguses avalik, nüüd vist sõbralistile vaid.

Tsiteerin naise fb, kus räägib, et üksikema homsest: on see sinu arust mehe poolt normaalne kes ei armasta mind kohtleb mind kui viimast kaltsu ja on minuga koos vaid seksi pärast lisaks petab armuksesga.

See on ju lausa haige käitumine. Nagu siin lugeda saab, siis inimesel on 11 last ja ta ikka veel ei suuda oma elu ja valikute eest vastutust võtta?!

Kas naine läheb siis kahe või kolme lapsega üksi elama või jääb mõni isa kasvatada?

Ma ei taha avalikult öelda, kuhu ta lastega kolib aga see pole üürikorter……

Seda kõike on lihtsalt valus lugeda. Vaesed lapsed, vaene naine…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma väga loodan, et naisel on tagala, kes aitab tal eluga edasi minna ning õigluse jälile seada Yxiku suhtes, et ta täidaks oma kohustusi nii rahaliselt kui ka reaalselt tegeledes.

See mees ei ole normaalne, tema ainus huvi elus on seks ja selle nimel valmis kõigeks, eriti pere lõhkumiseks. Varasemates teemades ta ju alati kurtnud, et nt äsja sünnitanud naine ei taha jne, vaja armukest. Seega ei imesta see osa mind üldse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ühegi lapsega iial olnud temast ju nendega tegelejat

Ära räägi! Kord aastas rivistab kõik oma lapsed üles, ja viib Vembu-Tembumaale. Et aga odavamalt saaks, siis otsib perekoolist kambajõmme, et saaks grupi(loe: soodsama)pileti.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selline see üksik terve elu on olnud, temale ongi oluline ainult sugutungi rahuldamine, muust ta ei hooli

Kui see nii oleks, oleks ju tegelikult hästi. Rahuldaks oma sugutungi naise või naistega  kes ka seksile keskenduvad ja kõik oleks rahul. Eriti praeguses eas oleks see täiesti normaalne, seksida ilma naisi rasestamata.

Aga temal on ju lisaks pidev vajadus lapsi teha. Lapsi, kelle eest hoolitsemise asemel ta muudkui uusi lapsi teha tahab. Miks need lapsed talle vajalikud on, seda mina ei mõista.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma väga loodan, et naisel on tagala, kes aitab tal eluga edasi minna ning õigluse jälile seada Yxiku suhtes, et ta täidaks oma kohustusi nii rahaliselt kui ka reaalselt tegeledes.

Minagi loodan seda. Kolm pisikest last üksi kasvatada ja siis veel elatise nõudega tegeleda. Mul võttis selle sisse andmine aasta aega, sest peale lahku minekut olin omadega nii läbi. Lisaks manipuleeris mees minuga, et ma elatist ei nõuaks. Loodan südamest, et sel naisel on jõudu ja pealehakkamist laste eest seismisel. Ja et ta saab adekvaatset abi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ühegi lapsega iial olnud temast ju nendega tegelejat

Ära räägi! Kord aastas rivistab kõik oma lapsed üles, ja viib Vembu-Tembumaale. Et aga odavamalt saaks, siis otsib perekoolist kambajõmme, et saaks grupi(loe: soodsama)pileti.

No tal ei tohiks ju enam grupipiletiga probleemi olla, enda terve jalgpallimeeskond koos. Aga üks hale, süüdimatu mehike on ta küll, tema lastel võib isa pärast ikka täiega piinlik olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.