Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 3 postitust - vahemik 481 kuni 483 (kokku 483 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

Ma väga loodan, et naisel on tagala, kes aitab tal eluga edasi minna ning õigluse jälile seada Yxiku suhtes, et ta täidaks oma kohustusi nii rahaliselt kui ka reaalselt tegeledes.

Minagi loodan seda. Kolm pisikest last üksi kasvatada ja siis veel elatise nõudega tegeleda. Mul võttis selle sisse andmine aasta aega, sest peale lahku minekut olin omadega nii läbi. Lisaks manipuleeris mees minuga, et ma elatist ei nõuaks. Loodan südamest, et sel naisel on jõudu ja pealehakkamist laste eest seismisel. Ja et ta saab adekvaatset abi.

Ma kaldun arvama, et tema puhul ka saab olema terrorit kuna juba varem ju Yxik pakkunud välja, et üks naine kodus laste saamiseks, teine seksimiseks jne. Arvan, et ega seekordki ta naist rahule ei jäta ning vääriliselt ei tegele elatise jm. Ta ei ole ühtegi oma last kunagi päriselt kasvatanud, ainult valmis treinud ja siis pere lõhkunud.

Minu mõistus ei võta, kuidas selline tropiga üldse lapsi ollakse tegema, 2022.a aga ta pole endiselt suutnud luua inimlikke elutingimusi, mida lubab aastast 2004 umbes. Muust rääkimata.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et ega seekordki ta naist rahule ei jäta ning vääriliselt ei tegele elatise jm.

Elatist tema maksab alati nii palju, kui arvab endale jõukohaseks oleva, mitte nii palju, kui ametlik miinimum on. Ma ei saa aru, kuidas seda tüüpi siis kunagi kohtusse ei anta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis naised need on, kes tema õnge lähevad?!?! Ma ei oleks elusees nõus saama juurde lapsi mehega, kellel neid juba 11+ ja uhab aina juurde.

Ta on 10+ aastat oma pervolikku naiseotsingut jaganud, kas googeldada ei osata.

+1
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 481 kuni 483 (kokku 483 )

Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.