Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

Need, kes guugeldada taipavad, polegi ju tema sihtgrupp. Tema sihtgrupp on need, kellele piisab sellest, et tüüp ei joo, suudab töökohta pidada, naist ei peksa, isegi ei suitseta vist.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisest küljest – need naised, kes pärast kogu seda täiesti avalikku infot Yksiku kohta soovivad kõigest hoolimata temaga peret mängima, ongi ilmselt Yksiku-taolise ära teeninud. Mäng käib ju lahtiste kaartidega – naised teavad täpselt, kelle saavad. Nii et oma viga!

Kuna üksik on korduvalt öelnud, et talle sobivad väga hästi kerge vaimupuudega naised, siis on tegelikult natukene ülekohtune öelda, et naine ongi sellise mehe ära teeninud. Vaimupuudega naine ei tule selle peale, et googeldada meest. Samuti ei oska vaimupuudega ära tunda meest, kes ei ole hea mees.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisest küljest – need naised, kes pärast kogu seda täiesti avalikku infot Yksiku kohta soovivad kõigest hoolimata temaga peret mängima, ongi ilmselt Yksiku-taolise ära teeninud. Mäng käib ju lahtiste kaartidega – naised teavad täpselt, kelle saavad. Nii et oma viga!

Kuna üksik on korduvalt öelnud, et talle sobivad väga hästi kerge vaimupuudega naised, siis on tegelikult natukene ülekohtune öelda, et naine ongi sellise mehe ära teeninud. Vaimupuudega naine ei tule selle peale, et googeldada meest. Samuti ei oska vaimupuudega ära tunda meest, kes ei ole hea mees.

Viimaste laste ema puhul on see paraku ilmselge, teistega pole kursis 🙁 Minu silmis on see lihtlabane naiste ärakasutamine. Loodan, et sellel naisel on tugi olemas lähedaste näol nüüd üksi hakkama saades. Samas on hea meel, et see vanamehe juurest minema sai.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalikud, kes selle mehe tegemisega kursis, räägivad, et vaevu viimaste laste ema pakkis asjad kokku aga elas veel sees  kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud. See lahtine veel, et kas mõelmad naised samaaegselt aga igatahes oma peamist vajadust tegutseb nendega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vot, mees teebki seda naistevahetust senikaua, kuni naised on nõus temaga olema. Ja neid naisi ikka jagub nagu näha. Ei tea, mis magnet sellel tõutäkul küljes on, et naised temale tormi jooksevad? Uskumatu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalikud, kes selle mehe tegemisega kursis, räägivad, et vaevu viimaste laste ema pakkis asjad kokku aga elas veel sees kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud. See lahtine veel, et kas mõelmad naised samaaegselt aga igatahes oma peamist vajadust tegutseb nendega.

Jessas, milline kompott! Siin on ilmselt tõesti mitmel juhul pada leidnud kaane(d). Ei pea silmas seda viimaste laste ema, kes asjad pakkis.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalikud, kes selle mehe tegemisega kursis, räägivad, et vaevu viimaste laste ema pakkis asjad kokku aga elas veel sees kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud. See lahtine veel, et kas mõelmad naised samaaegselt aga igatahes oma peamist vajadust tegutseb nendega.

Milline eks? See, kellele ta mingi hädise sõiduki ostis ja kes sellega avarisse sattus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, ma ei saa aru, kas täkul on nüüd kaks naist korraga majas? Mõlemad naised on sellega päri?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, ma ei saa aru, kas täkul on nüüd kaks naist korraga majas? Mõlemad naised on sellega päri?

No näed, hea tõestus, et unistused täituvad. Täkk ju tahtis kahte naist endale, üks on see eksnaine, keda ta armastas, aga kes ei saanud lapsi ja siis mingi teine, kes teeb lapsi juurde. Ja siis saaks ka ilusti hakkama, kahe naisega kantseldavad lapsi ja täkk saaks oma asjadega tegeleda. Nagu näiteks puulõhkumine ja veel mõni armuke. Selle eelmisega oli see häda, et ei saanud üksi lastega hakkama, aga täkk ju lastekasvatamisega ei tegele. Kõik jälle täku jaoks vinks-vonks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täkk ju tahtis kahte naist endale, üks on see eksnaine, keda ta armastas, aga kes ei saanud lapsi ja siis mingi teine, kes teeb lapsi juurde.

Kas siis on juba teada, et uus armuke saab lapsi?

Ja, kas tõesti võib olla, et täkk armastas eksnaist? Ei usu! Kas ta ise tunnistas seda? Mu meelest käitus ta selle naisega ka väga inetult. Mingi teema oli, eksnaise alaealised lapsed ei tohtinud täku poole elama tulla vmt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kas tõesti võib olla, et täkk armastas eksnaist? Ei usu! Kas ta ise tunnistas seda? Mu meelest käitus ta selle naisega ka väga inetult. Mingi teema oli, eksnaise alaealised lapsed ei tohtinud täku poole elama tulla vmt.

Sellel eksnaisel polnud lapsi, muidu tingimused muidugi olid samad, et lapsi ei tohi kaasa tulla ja peab olema alla 70 kg, mis tähendas, et eksnaine läks ikka trullaks ära, kuigi mahtus kriteeriumite sisse, sest oli lühike. Siis ähvardati lahkuminekuga, kuna hakkas iha kaduma. Muidugi pole Tõutäkk kellegagi hästi käitunud, selle saatis mingi mopeediga ringi sõitma, kuigi sõita ta ei osanud, et ei peaks ise teda kärutama. See siis sõitiski üsna pea kellelegi ette ja jäi invaliidiks. Aga tema kohta ta ütles küll, et armastas. Ega see Yxiku puhul ei tähenda normaalset käitumist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalikud, kes selle mehe tegemisega kursis, räägivad, et vaevu viimaste laste ema pakkis asjad kokku aga elas veel sees kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud. See lahtine veel, et kas mõelmad naised samaaegselt aga igatahes oma peamist vajadust tegutseb nendega.

Milline eks? See, kellele ta mingi hädise sõiduki ostis ja kes sellega avarisse sattus?

Jah, see pontsakas, kes mingil moel ei vastanud füüsilistele nõudmistele ja invaliidsuse tõttu maha kanti. Nüüd sobib jälle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel eksnaisel polnud lapsi, muidu tingimused muidugi olid samad, et lapsi ei tohi kaasa tulla ja peab olema alla 70 kg, mis tähendas, et eksnaine läks ikka trullaks ära, kuigi mahtus kriteeriumite sisse, sest oli lühike. Siis ähvardati lahkuminekuga, kuna hakkas iha kaduma. Muidugi pole Tõutäkk kellegagi hästi käitunud, selle saatis mingi mopeediga ringi sõitma, kuigi sõita ta ei osanud, et ei peaks ise teda kärutama. See siis sõitiski üsna pea kellelegi ette ja jäi invaliidiks. Aga tema kohta ta ütles küll, et armastas. Ega see Yxiku puhul ei tähenda normaalset käitumist.

????????????Saatis mopeediga ringi sõitma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????????Saatis mopeediga ringi sõitma.

Ostis talle mopeedauto, kuigi ta ei olnud võimeline lube tegema ja liiklusest midagi ei taipa. No tulemus oli kohe käes, silmamõõt null ja keeras teisele autole pläraki ette.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel eksnaisel polnud lapsi, muidu tingimused muidugi olid samad, et lapsi ei tohi kaasa tulla ja peab olema alla 70 kg, mis tähendas, et eksnaine läks ikka trullaks ära, kuigi mahtus kriteeriumite sisse, sest oli lühike. Siis ähvardati lahkuminekuga, kuna hakkas iha kaduma. Muidugi pole Tõutäkk kellegagi hästi käitunud, selle saatis mingi mopeediga ringi sõitma, kuigi sõita ta ei osanud, et ei peaks ise teda kärutama. See siis sõitiski üsna pea kellelegi ette ja jäi invaliidiks. Aga tema kohta ta ütles küll, et armastas. Ega see Yxiku puhul ei tähenda normaalset käitumist.

????????????Saatis mopeediga ringi sõitma.

Ma ka naeran nii, et munad märjad. Silmamunad. < Loll väljend, aga mis siis!

Mitte nende saamatute üle, pigem lõbusa kirjelduse peale 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olengi see üksiku ex elukaaslane ja laste ema kes nüüd tema juurest ära kolis koos kahe lapsega ja see pole jah üürikorteris vaid Rapla naiste turvakodu elan siin tibudega nii kaua kuniks saan jalad alla ja  leian üürikorteri endale ja lastele kolmest lapsest on kaasas kaks tütart poja veel hoolduspere ex elukaaslane maksab lastele ka korralikult elatist 250 euri lapse pealt. lapstel on siin igatahes normaalsemad tingimused kui Ardi juures elades samasugused normid elutingimused vaatan ka uute üürikorterisse. lisaks tegi Ardi minu seljataga selle vanaema teema postituse siia foorumisse mina ei teadnud sellest mitte midagi sest ma poleks iialgi olnud nõus laskma oma last kuskile võõrasse kohta hoiule andmast.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olengi see üksiku ex elukaaslane ja laste ema kes nüüd tema juurest ära kolis koos kahe lapsega ja see pole jah üürikorteris vaid Rapla naiste turvakodu elan siin tibudega nii kaua kuniks saan jalad alla ja leian üürikorteri endale ja lastele kolmest lapsest on kaasas kaks tütart poja veel hoolduspere ex elukaaslane maksab lastele ka korralikult elatist 250 euri lapse pealt. lapstel on siin igatahes normaalsemad tingimused kui Ardi juures elades samasugused normid elutingimused vaatan ka uute üürikorterisse. lisaks tegi Ardi minu seljataga selle vanaema teema postituse siia foorumisse mina ei teadnud sellest mitte midagi sest ma poleks iialgi olnud nõus laskma oma last kuskile võõrasse kohta hoiule andmast.

Oehh, kahju kuulda, kuid loodan tõesti, et saate jalad alla.  Aga kas kolmanda lapse saate tagasi? Saan aru, et see võeti ära ja nüüd hooldusperes jah?

Tõesti loodan, et saate jalad alla.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olengi see üksiku ex elukaaslane ja laste ema kes nüüd tema juurest ära kolis koos kahe lapsega ja see pole jah üürikorteris vaid Rapla naiste turvakodu elan siin tibudega nii kaua kuniks saan jalad alla ja leian üürikorteri endale ja lastele kolmest lapsest on kaasas kaks tütart poja veel hoolduspere ex elukaaslane maksab lastele ka korralikult elatist 250 euri lapse pealt. lapstel on siin igatahes normaalsemad tingimused kui Ardi juures elades samasugused normid elutingimused vaatan ka uute üürikorterisse. lisaks tegi Ardi minu seljataga selle vanaema teema postituse siia foorumisse mina ei teadnud sellest mitte midagi sest ma poleks iialgi olnud nõus laskma oma last kuskile võõrasse kohta hoiule andmast.

Palju edu sulle, armas ema! Pere purunemine on kurb aga sellise mehe juurest pääsemine on õnn. Ta aheldab naisi sinna urkasse olematutesse elutingimustesse ja ootab naiselt vaid seksi ja vastu …ei paku midagi.

Loodan, et saad lastega elu joonele. Tubli, et ära tulid!

Kas see tõsi, et tal mitu naist juba platsis seal?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb lugeda seda kõike ???? Loodan, et leiad vajaliku abi, et jalad alla saada. Mind ikkagi huvitab, et kuidas teie pojal läheb, kui tihti te kohtute, saate varsti jälle koos elada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ära muretse lapsehoidja, varsti varsti on niikuinii uus noor naine rase ja vajab ka lapsehoidjat.

Ta vist juba pakkus ennast. Selleks uueks siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud.

See Silvia või? Ardi jutu järgi tahtnud too küll tagasi tulla, aga no Yxiku jutt ei pruugi päris aus olla. Eks iga mees taha võimekam paista kui ta on.
See S sai ju avariis vigastada ja läks paksuks ning see Yxikule ei sobinud? Lapsi neil vist ka ei olnud, suhe oli ju maru lühike. S nõudis abielu, Ardi kantis kohe ruttu oma maad ja varad laste nimele. Vat nii vahva ja hoolitsev mees on!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui kõrval majas oli juba armuke ning nüüdseks eksabikaasagi sisse kolinud.

See Silvia või? Ardi jutu järgi tahtnud too küll tagasi tulla, aga no Yxiku jutt ei pruugi päris aus olla. Eks iga mees taha võimekam paista kui ta on.

See S sai ju avariis vigastada ja läks paksuks ning see Yxikule ei sobinud? Lapsi neil vist ka ei olnud, suhe oli ju maru lühike. S nõudis abielu, Ardi kantis kohe ruttu oma maad ja varad laste nimele. Vat nii vahva ja hoolitsev mees on!

Nad abiellusid aga see pidu pikalt ei kestnud jah sest naisele ei sobinud maaelu. Nüüd ilsmelt jälle sobib siis. See naine vist ei saa lapsi, meelde jäänud siit teemast Yxiku jutust.

Aga kui tal armuke ka veel seal elab siis äkki jah kummalgi naisel oma funktsioon.

 

Selles osas ei ole kahjuks viimane naine erinev, et lastega üksi jääb- see mees pole iial ühegi last kasvatanud ega nendega tegelenud. Pole temast isa olijat. Õudne mees, põrmustab elusid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üürikorterit raske leida siin Raplas kuid soovin siia Raplasse elama jääda õnneks pole kiired ka siit välja kolimisega ka Rapla lastekaitsega on koostöö sujuma hakanud nad toetavad ja aitavad mind igati. kui saan kindlama pinna omale on kindel loodus mul ka poja tagasi saada. siiamaani pole laste isa Ardi mite kordagi laste vastu huvitundnud et kuidas neil läheb jne. Tütre sain lastehoidu panna ja vald maksab ühe kuu ise ta hoiu arve edaspidi hakkan ma maksma 35euri ja toituraha 3euri.Raplas lasteaia kohad täis Rapla raamatukogus teevad ka lastehoiu et lasteaia kohtate puutust leeventada mõlemad tütred mul ka lasteaia järjekorras

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Silvia on jah Ardi juures tagasi ja kohe peale seda kui ma sealt lastega läinud olin. naisteka foorumis vist Ardi väitis et tollele Silviale maa elu ei sobib huvitav et nüüd järsku taas sobib

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda tean et see ex kaasa Silvia seal tagasi on kuid tolle armukese kohta pole rohkem kuulnud ja ei huvita ka mida Ardi teeb vedagu või 10 naist ja armukest sinna enda juurde kus pole elutingimusi tööl ta käib kuid vaja on raha muule raisada maja remont lõpetamata ise ostis   28 500 elektriauto Nissan leafi temal kütus kallis ja sama ka elekter ta siiamaani para koi ja kooner.Mina oma eluga nüüd väga rahul temast eralti elades see mees ei muudu kunagi ja loodan et ta selle Silviaga uusi lapsi ei saa aga nagu ta mulle enne lahkumis ütles et tema otsib uue naise ja saab uued lapsed siis kahtlen et ta muutub

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan küsimast pojal läheb hästi saame hetkel veel kokku kord nädalas kuid lastekaitse juttu kohaselt on mul suurem loodus poja tagasi koju saada kui Ardil ka tütar kes oli varem issikas et taha isegi mitte isa juurde minna vaid minu juures elada

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga  kurb ja masendav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema nende lastega on? Olu jutt, et lapaed ja pereelu. Ok, saan aru. Aga kui nüüd nö ametlik naine (S) lapai ei saa ja need tehakse mujale, siis mis pereelu see on? S tolereerib sellist (koos)elu vormi?
Seda, et ükski laps naisi kinni ei houa, oleks pimegi pidanud juba nägema. Siis milleks need lapsed? Auhinda ta ikka ei saa, sest need lapsed ei ela ju temaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, ostab 28tuh auto aga nagu viimane koi otsis lapsele mingit rapet turvatooli 30€ eest. See mees on kohutav!

Loodan, et nüüd pisikesed ja nende ema saavad elu paika. Kurb, et selline inimene on nende isa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema nende lastega on? Olu jutt, et lapaed ja pereelu. Ok, saan aru. Aga kui nüüd nö ametlik naine (S) lapai ei saa ja need tehakse mujale, siis mis pereelu see on? S tolereerib sellist (koos)elu vormi?

Seda, et ükski laps naisi kinni ei houa, oleks pimegi pidanud juba nägema. Siis milleks need lapsed? Auhinda ta ikka ei saa, sest need lapsed ei ela ju temaga.

Tal on lapsi juba üle 10 niigi, mis vahet seal on, kui mõni veel mööda ilma laiali. Nagunii ta ühegagi neist ei tegele ega kasvata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.