Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:

Pange 1.5a lapsehoidu siis paar korda nädalas või midagi. Miks on vaja ööseks ära saata?

Sest tal on jonnituurid. Niipea kui üks meist või mõlemad toast välja läheme, kasvõi kööki, on lapsel kohe kisa lahti. Õues ka samamoodi, lähed kasvõi 10m eemale, kohe kisa lahti. Mõtlesime, et keskkonnavahetus aitaks. Öösiti vahel hakkab kisama ja vähkreb hirmsat moodi.

Teie laps KARDAB!!!!, Mitte ära ei tule saata, vaid osata last rahustada. See pole jonn, ta kardab. Hirmu veelgi suurema hirmutamisega ravida ei saa. Mis joon, kus teie mõistus on ?????

+38
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange 1.5a lapsehoidu siis paar korda nädalas või midagi. Miks on vaja ööseks ära saata?

Sest tal on jonnituurid. Niipea kui üks meist või mõlemad toast välja läheme, kasvõi kööki, on lapsel kohe kisa lahti. Õues ka samamoodi, lähed kasvõi 10m eemale, kohe kisa lahti. Mõtlesime, et keskkonnavahetus aitaks. Öösiti vahel hakkab kisama ja vähkreb hirmsat moodi.

1,5a ei jäetagi ilma järelvalveta ei õue ega tuppa. Sellel lapsel puudub igasugune turvatunne ja tundub, et põhjusega, kui ta lihtsalt minema tahetakse saata kodust. 1-2 kuud on terve igavik nii väiksele lapsele. Ta ei mäletagi kodu pärast. Pange kuulutus üles kohalikku fb gruppi ja poe juurde, vast leiate kellegi, kes koju appi tuleb. Aitab emal toimetada kahe lapsega ja õpetab, kuidas hakkama saada. Hoiab kodus beebit vahepeal, et ema saaks tegeleda vanema lapsega. Sügisel äkki siis pole ka vaja seda pisikest niigi hirmul last kodust minema lasteaeda saata. Või kui tõesti on raske, äkki pöördute lastekaitse poole. Vast suudavad nemad abi organiseerida.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,5a ei jäetagi ilma järelvalveta ei õue ega tuppa. Sellel lapsel puudub igasugune turvatunne ja tundub, et põhjusega, kui ta lihtsalt minema tahetakse saata kodust. 1-2 kuud on terve igavik nii väiksele lapsele. Ta ei mäletagi kodu pärast. Pange kuulutus üles kohalikku fb gruppi ja poe juurde, vast leiate kellegi, kes koju appi tuleb. Aitab emal toimetada kahe lapsega ja õpetab, kuidas hakkama saada. Hoiab kodus beebit vahepeal, et ema saaks tegeleda vanema lapsega. Sügisel äkki siis pole ka vaja seda pisikest niigi hirmul last kodust minema lasteaeda saata. Või kui tõesti on raske, äkki pöördute lastekaitse poole. Vast suudavad nemad abi organiseerida.

Koduabiline on hea mõte. Aitaks toimetada. Kuulutuses ei oleks vaja töötasust midagi mainida, meelitab ainult Šaakaleid ligi.

Ei mõista, miks lasteaeda nii hirmsasti kardetakse ja võrreldakse jalust ära saatmisena.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.06 21:12; 23.06 22:03; 24.06 09:45; 24.06 11:40; 24.06 12:34; 26.06 12:01; 26.06 12:51; 26.06 13:40; 26.06 14:06; 26.06 22:28; 02.07 18:31; 02.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,5a on pensioniealisele liiga suur vastutus ja koormus, mina olen 38 ja ei soovi isegi naabrite 3a hoida, sest ma ei jõua tal kogu aeg sabas joosta. 1,5 veel ei räägi, ei käi potil korralikult, ei saa riidesse, on kohmakas ja koba, sellisel peab kogu aeg silma peal hoidma, et kuskile ei kukuks või õnnetult hukka ei saaks, lisaks mähkmete vahetus, pesemine, riietamine, söötmine, magamapanek, see ei ole reaalne pensioni eas inimesele.
Lapse ema peab end nüüd kokku võtma ja kahega tegelema hakkama ja sina ei tohi eeldada, et lisaks lastele maja läigib, peenrad on rohitud õhtusöök valmis, ema peab pühenduma vaid lastele ja nendega tegelemisele.
Mul on kolm last, kõik keisriga ja väikese vanusevahega, iga kord olen koju tulnud ja kohe kõigiga tegelema hakanud, lasteaias ei käinud neist keegi, olingi kodus oma lastega. Keisri puhul tuleb ennast kiiresti liigutama hakata, siis läheb ka haavavalu kiiremini üle, nädal aega max on selline kerest hell tunne, aga siis läheb üle.
Ja tõesti, su lapsel on hirm, mitte jonn, tal puudub turvatunne, võõra inimese juurde viies süveneb see veelgi ja tagasi saate lapse, kes klammerdub ja nutab veel hullemini. Kahe kuuga unustab ta teid ära ja harjub oma hoidjaga, siis toote ta koju tagasi ja ta peab jälle teiega harjuma, siis viite ta lasteaeda ja jälle peab ta uue keskkonnaga harjuma, lapse närvikava saab tõsiselt häiritud.
Parem lahendus on tõesti see kui otsite inimese, kes käiks teie kodus emal abiks päevasel ajal, nii jääb laps oma harjumuspärasesse keskkonda ja emal on ka veidi lihtsam.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 09:47; 24.06 12:17; 24.06 12:52; 26.06 14:23; 26.06 22:55; 27.06 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte 1,5-aastane laps kodust ära saata, kui just beebi on tulnud, on muidugi täiesti jabur. Tal on niigi kohanemisraskused uue olukorraga ja siis saadetakse ema-isa juurest hoopis ära. Kahju, et olete selles hooaja-raha teenimises nii kinni ja ei saa uue lapse sündides normaalselt puhkust võtta (nii ema kui isa) ja lasta tervel perel rahulikult uue olukorraga harjuda. Aga noh, orav rattas ja eks sissetulekut on ka vaja, et kogu see pere ülal hoida.

Ma soovitaks ka pigem otsida keegi oma koju appi. Kasvõi pooleks päevaks iga päev. Kes siis tegeleks kas selle 1,5-aastasega või aitaks beebit valvata, kui ema tegeleb teise lapsega või vahepeal puhkab. See võiks ju olla isegi keegi teismeline, kes soovib suveks lisaraha – kui ta on teie kodus, siis on ju koguaeg ka pilk peal, mida hoidja teeb ja et lapsed on ikka hoitud. Eks selliseid inimesi leiab kõige parem tutvuste kaudu… vaata oma kodukohas ringi, uuri naabritelt ja raamatukogutädilt.

Aga need näited siin teemas, kus keisrilõigetega sünnitanud emad teisi maha teevad, kuna nad ise nii suurepäraselt hakkama said – no annab kirjutada! Iga sünnitus on erinev ja iga ema on erinev. Mõnel on keiser väga kerge, mõnel jälle raske, nii nagu vaginaalse sünnitusegi puhul. Emad võiksid ikka teisi emasid natuke paremini mõista (eriti kui endalgi neid lapsi juba 3). Kui on planeerimata keiser, siis võib see olla isegi väga traumeeriv ja sünnitusjärgne deprekas ei pruugi olla kaugel… nii ka muude sünnitusvormide puhul.

Loodan, et laps saab hoitud!

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 10:50; 29.06 14:10; 01.07 10:57; 03.07 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm. Mul kolm last keisriga, alates synnist toimetasin nendega ise. Mis see keiser nii hull on, pole ju mainimist väärtki. Valulikkus on esimene päev-kaks.

Hmm. Oled sina alles hädine naine, kui lausa KOLM korda ei saanud sünnitamisega hakkama! Mina olen küll neli last täiesti ise sünnitanud, valuvaigisteidki ei kasutanud. Lisaks pole ma kunagi päevade ajal krampide pärast rivist väljas olnud vōi migreeniga pimedas toas lamanud – vot nii vinge naine olen mina.

Aga kui mu teine laps oli nädalane ja mees esimest korda mweie juurest pooleks päevaks ära läks, leidis to kodust eest nutva naise, kes ei teadnud, kuidas kahesele lapsele lōunatki teha, kui noorem kogu aeg rinnal tahab olla. Muidugi, leidsime lahenduse, harjusime, elu loksus paika. Heita KOLMEPÄEVASE teise lapse emale ehk äsja haiglast tulnud ja esmakordselt mitme väikese lapsega toimetamist õppivale naisele ette, et tal see kohe välja ei tule, see on alles tase. Muidugi üheksalapselisel isal võiks küll see olukord juba käpas olla.

+11
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 00:57; 24.06 11:10; 26.06 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellisel peab kogu aeg silma peal hoidma, et kuskile ei kukuks või õnnetult hukka ei saaks, lisaks mähkmete vahetus, pesemine, riietamine, söötmine, magamapanek, …

Ilmselt see 1,5 aastane ei saa juba praegu neid “teenuseid” ja lihtsalt istub hommikust õhtuni kuskil aiaga piiratud nurgas.

Ja isegi seal aias on ta neetult tüütu ja tuleks kuhugi ära sokutada.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 19:22; 24.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi üheksalapselisel isal võiks küll see olukord juba käpas olla.

Ega tema vist ei ole ju ühtki last ise kasvatanud. Muuga ei oska ka seda selgitada, miks seda abilist hakatakse otsima alles siis, kui kolmepäevane on kodus. Pereplaneerimisest pole Yxik muidugi samuti midagi kuulnud, et ei plaaniks lapse sündi kõige kiiremale hooajale. Aga eks lapsed ongi tema jaoks suguelu tagajärg, mitte mingi planeeritud või oodatud sündmus. Nüüd ongi häda käes. 50+ mees peab äkitselt esimest korda elus ka lastega tegelema hakkama ja tuleb üllatusena, et käivad närvidele ja nutavad. Siis tahakski lahti kuidagi saada.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yxik, kus sa selle naise üldse leidsid? oli ikka noor, lastetu ja mittesuitsetav? veider, paadunud perekoolikuna on minust see info mööda läinud, ka see äraantav 1,5aastane tütar on uus info, imikust rääkimata 😀
viimati mäletan, et sul oli naine, kes mingi mänguautoga avariisse sattus – kas sellega said lapsed või juba uus naine?

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.06 21:31; 24.06 11:36; 24.06 23:41; 26.06 04:14; 30.06 23:39; 01.07 23:49; 02.07 09:43; 03.07 10:23; 05.07 10:53; 08.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga need näited siin teemas, kus keisrilõigetega sünnitanud emad teisi maha teevad, kuna nad ise nii suurepäraselt hakkama said – no annab kirjutada! Iga sünnitus on erinev ja iga ema on erinev. Mõnel on keiser väga kerge, mõnel jälle raske, nii nagu vaginaalse sünnitusegi puhul. Emad võiksid ikka teisi emasid natuke paremini mõista (eriti kui endalgi neid lapsi juba 3). Kui on planeerimata keiser, siis võib see olla isegi väga traumeeriv ja sünnitusjärgne deprekas ei pruugi olla kaugel… nii ka muude sünnitusvormide puhul.

Kes siis ennast näeb! Eks see ole see pinnapealsus, teemasse süvenematta mõttetult lahmida. Lahenduste pakkumise asemel on lihtsam alati kitule minna. Lastekaitsesse võiks ju kituda ka nende emade peale, kes lapsele 600 eur kuus ei kuluta või kes kodus töötud on. Mõni pakub, et lapse hoidmine alla 2000 eur ei tule kõne allagi, aga ise 70 eurost lasteaia kohatasu peab maksma, siis vaata, et hakkab nutma, kallis.

Muidugi on sünnitused erinevad, emad erinevad, aga siin seda rääkida, no ennem väsid.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.06 21:12; 23.06 22:03; 24.06 09:45; 24.06 11:40; 24.06 12:34; 26.06 12:01; 26.06 12:51; 26.06 13:40; 26.06 14:06; 26.06 22:28; 02.07 18:31; 02.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ongi häda käes. 50+ mees peab äkitselt esimest korda elus ka lastega tegelema hakkama ja tuleb üllatusena, et käivad närvidele ja nutavad. Siis tahakski lahti kuidagi saada.

Me juba kuulsime sellisest, kes tegi kolm keisrit järjest ja kantseldas kõik lapsed.
Kas tuleb selline naine ka ära, kes teenib 4000€ kuus ja kantseldab kõik lapsed? Siis oleks Yxikuga võrreldav.

“1,5-aastane lasteaeda” on muide riiklik poliitika, sest seda toetab hüvitiste süsteem. Kui mõnel naisel on tahtmine tööle minna, on see hea süsteem ja kirutakse omavalitsust, kui koht piisavalt ruttu ei vabane. Kui on vaja Yxikut tümitada, on see aga halb süsteem. Vastavalt vajadusele, kas parasjagu on v.tuviha või mitte.

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 11:43; 29.06 22:55; 30.06 23:15; 01.07 00:03; 02.07 10:41; 03.07 11:29; 06.07 14:48; 08.07 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ausalt ei kõlba te lapsevanemateks. Kui nii idioot olla, et nii väikse vahega lapsed teha, siis võiks energiat ja jaksu jaguda, et kõigega hakkama saada. Seda nii mõistuse puudumise kompenseerimiseks.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser ei ole nii hull kui siin üritatakse väita. Minule tehti esimene erakorraliselt ja nii kiiresti, et seljasüst ei jõudnud mõjuma hakata, jooksupealt tehti kõik ettevalmistused, opitoas lasti tuimesti kanüüli ja samal ajal arst juba lõikas. Arsti sõnad minu valuröögatuse peale olid, et Naine, nüüd sa pead selle ära kannatama!!! Oli valus, aga kannatasin ära, püsti sain kolmandal päeval ja sealt edasi toimetasin lapsega kodus ise.
Teine keiser 3a hiljem oli nii lihtne, et jalutasin 4h peale oppi oma palatisse koos lapsega, ämmaemand küll pakkus, et saadab mind vetsu või toob valuvaigistit, aga no ei olnud kuskilt valus. Nädala pärast toimetasin kodus koos kolmeaastase ja imikuga.
Kolmas keiser oli 2a pärast, laps oli suur ja peale keisrit valutas terve sisikond-magu, kopsud, soolikad, põis, kõik oli nii valus, et isegi hingamine tegi haiget. Oma palatisse jalutasin siiski ise 4h hiljem. Kaks päeva peale keisrit olin kodus üksi 5a, 2a ja vastsündinuga, mees käis tööl. Käisin lastega poes, mänguväljakul jne.
Aga mul oli ka mees, kes ei eeldanud minult täisteenindust, korras tube ega ka õhtusööki. Ta teadis kus on tolmuimeja, kuidas käib tööle pesumasin ja kartulite keetmine tuli ka hästi välja.
Siin teemas aga ei olegi põhiprobleem selles, et naisel oli keiser, probleem on selles turvatundeta 1,5 aastases lapses, kes on järsku nagu üle jäänud ja kes ei sobitu enam pilti, sest majja tuli uus beebi. See 1,5a vajab oma vanemate hoolitsust ja tähelepanu praegu rohkem kui midagi muud, aga selle asemel tahetakse ta viia kuskile mujale jalust ära.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 09:47; 24.06 12:17; 24.06 12:52; 26.06 14:23; 26.06 22:55; 27.06 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser ei ole nii hull kui siin üritatakse väita. Minule tehti esimene erakorraliselt ja nii kiiresti, et seljasüst ei jõudnud mõjuma hakata, jooksupealt tehti kõik ettevalmistused, opitoas lasti tuimesti kanüüli ja samal ajal arst juba lõikas. Arsti sõnad minu valuröögatuse peale olid, et Naine, nüüd sa pead selle ära kannatama!!! Oli valus, aga kannatasin ära, püsti sain kolmandal päeval ja sealt edasi toimetasin lapsega kodus ise.

Teine keiser 3a hiljem oli nii lihtne, et jalutasin 4h peale oppi oma palatisse koos lapsega, ämmaemand küll pakkus, et saadab mind vetsu või toob valuvaigistit, aga no ei olnud kuskilt valus. Nädala pärast toimetasin kodus koos kolmeaastase ja imikuga.

Kolmas keiser oli 2a pärast, laps oli suur ja peale keisrit valutas terve sisikond-magu, kopsud, soolikad, põis, kõik oli nii valus, et isegi hingamine tegi haiget. Oma palatisse jalutasin siiski ise 4h hiljem. Kaks päeva peale keisrit olin kodus üksi 5a, 2a ja vastsündinuga, mees käis tööl. Käisin lastega poes, mänguväljakul jne.

Aga mul oli ka mees, kes ei eeldanud minult täisteenindust, korras tube ega ka õhtusööki. Ta teadis kus on tolmuimeja, kuidas käib tööle pesumasin ja kartulite keetmine tuli ka hästi välja.

Siin teemas aga ei olegi põhiprobleem selles, et naisel oli keiser, probleem on selles turvatundeta 1,5 aastases lapses, kes on järsku nagu üle jäänud ja kes ei sobitu enam pilti, sest majja tuli uus beebi. See 1,5a vajab oma vanemate hoolitsust ja tähelepanu praegu rohkem kui midagi muud, aga selle asemel tahetakse ta viia kuskile mujale jalust ära.

Sinu teadmised keisrist on täiesti asjatundmatu inimese kommentaar. Las olla, ei viitsi.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.06 21:12; 23.06 22:03; 24.06 09:45; 24.06 11:40; 24.06 12:34; 26.06 12:01; 26.06 12:51; 26.06 13:40; 26.06 14:06; 26.06 22:28; 02.07 18:31; 02.07 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser ei ole nii hull kui siin üritatakse väita. Minule tehti esimene erakorraliselt ja nii kiiresti, et seljasüst ei jõudnud mõjuma hakata, jooksupealt tehti kõik ettevalmistused, opitoas lasti tuimesti kanüüli ja samal ajal arst juba lõikas. Arsti sõnad minu valuröögatuse peale olid, et Naine, nüüd sa pead selle ära kannatama!!! Oli valus, aga kannatasin ära, püsti sain kolmandal päeval ja sealt edasi toimetasin lapsega kodus ise.

Teine keiser 3a hiljem oli nii lihtne, et jalutasin 4h peale oppi oma palatisse koos lapsega, ämmaemand küll pakkus, et saadab mind vetsu või toob valuvaigistit, aga no ei olnud kuskilt valus. Nädala pärast toimetasin kodus koos kolmeaastase ja imikuga.

Kolmas keiser oli 2a pärast, laps oli suur ja peale keisrit valutas terve sisikond-magu, kopsud, soolikad, põis, kõik oli nii valus, et isegi hingamine tegi haiget. Oma palatisse jalutasin siiski ise 4h hiljem. Kaks päeva peale keisrit olin kodus üksi 5a, 2a ja vastsündinuga, mees käis tööl. Käisin lastega poes, mänguväljakul jne.

Aga mul oli ka mees, kes ei eeldanud minult täisteenindust, korras tube ega ka õhtusööki. Ta teadis kus on tolmuimeja, kuidas käib tööle pesumasin ja kartulite keetmine tuli ka hästi välja.

Siin teemas aga ei olegi põhiprobleem selles, et naisel oli keiser, probleem on selles turvatundeta 1,5 aastases lapses, kes on järsku nagu üle jäänud ja kes ei sobitu enam pilti, sest majja tuli uus beebi. See 1,5a vajab oma vanemate hoolitsust ja tähelepanu praegu rohkem kui midagi muud, aga selle asemel tahetakse ta viia kuskile mujale jalust ära.

Sinu teadmised keisrist on täiesti asjatundmatu inimese kommentaar. Las olla, ei viitsi.

Ega jah, kolm keisrit ei tee veel asjatundjaks, neid peaks olema umbes 10, siis võib juba natuke eksperdiks pidada ennast.
Ühe olen ise ka sünnitanud, aga tema oli juba sündides surnud, sünnitamise eksperdiks ei pea just selle ühe kogemuse pärast, pole nagu millegagi võrrelda. Keisrid erinesid kõik üksteisest nagu öö ja päev, sellepärast julgen ka üht-teist väita ja selgeks teha, et keiser ei ole nii hull kui siin selgeks teha proovitakse. Keisri kõrvalt on võimalik ka teiste laste eest hoolitseda, mida kiiremini ennast liigutama hakkad, seda kiiremini saad ka valudest lahti.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 09:47; 24.06 12:17; 24.06 12:52; 26.06 14:23; 26.06 22:55; 27.06 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser ei ole nii hull kui siin üritatakse väita. Minule tehti esimene erakorraliselt ja nii kiiresti, et seljasüst ei jõudnud mõjuma hakata, jooksupealt tehti kõik ettevalmistused, opitoas lasti tuimesti kanüüli ja samal ajal arst juba lõikas. Arsti sõnad minu valuröögatuse peale olid, et Naine, nüüd sa pead selle ära kannatama!!! Oli valus, aga kannatasin ära, püsti sain kolmandal päeval ja sealt edasi toimetasin lapsega kodus ise.

Teine keiser 3a hiljem oli nii lihtne, et jalutasin 4h peale oppi oma palatisse koos lapsega, ämmaemand küll pakkus, et saadab mind vetsu või toob valuvaigistit, aga no ei olnud kuskilt valus. Nädala pärast toimetasin kodus koos kolmeaastase ja imikuga.

Kolmas keiser oli 2a pärast, laps oli suur ja peale keisrit valutas terve sisikond-magu, kopsud, soolikad, põis, kõik oli nii valus, et isegi hingamine tegi haiget. Oma palatisse jalutasin siiski ise 4h hiljem. Kaks päeva peale keisrit olin kodus üksi 5a, 2a ja vastsündinuga, mees käis tööl. Käisin lastega poes, mänguväljakul jne.

Inimesed on erinevad. Sinu kogemus ei olnud ehk nii hull, aga kellelgi teisel ehk oli. Sa ei saa oma kogemuse põhjal väita, kuidas see teistel naistel on, sest see pole lihtsalt võimalik. Kui kõik protseduurid kulgeksid kõikidel ühte moodi kergelt, siis oleks see arstiteadus ikka päris lihtne.

Minu meelest on aga kurb see, et yxikul on kaks väikest last kodus, ja juba räägib ta uue naise leidmisest, kes talle veel lapsi sünnitaks.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 12:56; 26.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on aga kurb see, et yxikul on kaks väikest last kodus, ja juba räägib ta uue naise leidmisest, kes talle veel lapsi sünnitaks.

Rääkis või. Viimane jutt, mis temalt silma jäi, oli selline, et kui see praegune naine nüüd jalga laseb kolme lapsega, siis mõne aasta pärast hakkab mõnele 20-aastasele suggar-daddyks, et on nagu mõttekam rahapaigutus kui jälle uus perekond.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igalt poolt teemadest ju silma jäänud juba, et see poolseniilne papi otsib juba uut 20a nooremat kümnenda lapse ema.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 16:11; 26.06 13:19; 30.06 10:44; 02.07 08:24; 03.07 15:18; 08.07 11:06; 28.09 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igalt poolt teemadest ju silma jäänud juba, et see poolseniilne papi otsib juba uut 20a nooremat kümnenda lapse ema.

Eks see on vist mõne soovunelm.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline ema suudab või tahab oma lapse kuhugi ära anda?
Ei ole sõnu.
Arvatavalt, minna vanamehele seksi- ja sünnitusmasinaks, pole eriti kirgas kriit.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:37; 06.10 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli selle teemaga seoses meelde see “Tujurikkuja” osa, kus bernhardiinikutsikat magama taheti panna, sest “alguses oli ta nii väike ja nunnu, aga nüüd kasvas suureks”. Ja paketis oli uus kutsikas, kes oli väike ja nunnu.

Teemaalgatajal läheb veel poolteist aastat mööda ja siis on vaja juba kolmest ja pooleteisest ära ssokutada, sest järgmine “uus ja nunnu” on saabunud. Ilmselt igaühel veel erinev isa ka.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 20:06; 24.06 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli selle teemaga seoses meelde see “Tujurikkuja” osa, kus bernhardiinikutsikat magama taheti panna, sest “alguses oli ta nii väike ja nunnu, aga nüüd kasvas suureks”. Ja paketis oli uus kutsikas, kes oli väike ja nunnu.

Teemaalgatajal läheb veel poolteist aastat mööda ja siis on vaja juba kolmest ja pooleteisest ära ssokutada, sest järgmine “uus ja nunnu” on saabunud. Ilmselt igaühel veel erinev isa ka.

Loe teemat veidi tähelepanelikumalt.
Tegemist ongi laste isaga, kellel on erinevate naistega kokku juba 9 last.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:35; 30.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

asenduskodud. varemalt olid lastekodud

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asenduskodud. varemalt olid lastekodud

Ei. Minuteada on ka praegu võimalik võtta lastekodudest, ehk praeguse nimetusega perekodudest omale lapsi vaheajaks. Ja selle eest ka makstakse asenduskodu toetust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 päevasest pole ma rääkinud. Jutt käib 1,5 aastasest.
Point on selles, et mul on veel ca 2 kuud hooajatööd teenistusega 4000+eur/kuu, peale seda on hooaeg läbi. Siis saaksin abiks olla ja lapse saab sügisel ka lasteaeda panna.

aga äkki teeks veerandi võrra vähem tööd ja tegeleks selle aja hoopis ise lapsega? naine saaks selle aja puhata ja jaksaks õlejäänud aja ise lastega olla.
rahaliselt tuleks sama välja kui veerand tulust ära maksta ning saaksid ise ka maigu suhu, mida laps tähendab, äkki siis jääb see maimuke viimaseks?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.06 21:31; 24.06 11:36; 24.06 23:41; 26.06 04:14; 30.06 23:39; 01.07 23:49; 02.07 09:43; 03.07 10:23; 05.07 10:53; 08.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota, ma olen ka midag maha maganud, kas ma saan aru, et mõlemad lapsed on Yksiku omad?
Aga saata 1,5-aastane, lähedust otsiv laps võõraste juurde, mida sellega saavutada soovitatakse, et laps vanematest võõrduks? Praegu vajab ta veelgi rohkem hellust, hoolivust, tähelepanu, kuna peres on teine laps sündinud,

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 08:40; 27.06 10:20; 28.09 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja isik kõrvale jätta.
Kui on naine kes tahab minna 1.5aastase juurest tööle, sest talle see titendus mõjub halvasti, tunneb et enam ei suuda ja tahab täiskasvanute seltskonda. Paneks lapse lasteaeda või võtaks hoidja. Kas see naine saab ka hukkamõistu? 1.5 aastased käivad ju juba lasteaias ka mõnes peres. Või on neil hoidjad, sest emapalk on läbi ja raha on vaja. Põhjused selleks on erinevad inimestel. Kas põhjused õigustavad 1.5 aastase lähedusvajadust?

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 09:07; 25.06 09:24; 26.06 09:31; 29.06 07:24; 29.06 07:48; 29.06 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja isik kõrvale jätta.

Kui on naine kes tahab minna 1.5aastase juurest tööle, sest talle see titendus mõjub halvasti, tunneb et enam ei suuda ja tahab täiskasvanute seltskonda. Paneks lapse lasteaeda või võtaks hoidja. Kas see naine saab ka hukkamõistu? 1.5 aastased käivad ju juba lasteaias ka mõnes peres. Või on neil hoidjad, sest emapalk on läbi ja raha on vaja.

Tihti saavadki hukkamõistu kusjuures. Mina hukka ei mõista, kui laps hoidu läheb (mul endalgi läheb kaheselt), aga TA tahab lapse saata ära mitmeks kuuks, mitte ainult päevaseks ajaks, vaid saatagi ära ja tuua paari kuu pärast tagasi. Selle mõistan küll hukka jah. Vaene laps 🙁

+32
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 20:47; 25.06 09:16; 26.06 12:35; 28.06 21:57; 28.06 22:23; 29.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja laste emaga on see ka niimoodi läbi mõeldud ja tema ka arvab et nii oleks parim lahendus? Et tema hoolitseb vaid beebi eest ja keegi mõnd aega aastase eest?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 09:07; 25.06 09:24; 26.06 09:31; 29.06 07:24; 29.06 07:48; 29.06 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ju mähkmeid pesta ja sellega seonudvalt kõiki teisi märjaks ja mustaks saavad riidehunnikuid pesta pole tarvis, ja kui midagi pesta on vaja, on selleks automaatne pesumasin, seega üks kolmandik tööd, mida kunagi enne oli, ja mida laste kõrvalt ka tehti, jääb ju ära.
See aeg saab kuluda puhtalt lastega tegelemisse. Mitte nii, et uneajast soojendad vett ja nühid käsitisi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 09:46; 08.07 11:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.