Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 1,051 kuni 1,080 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

e ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Mina rääkisin sellest eksist, kes nüüd on jälle Yxiku uus naine, tema on teist korda ämbrisse astunud. Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

Piltidel küll tundub suht normis, pulmapildil lausa sale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

e

ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Aga palun ole nii kena ja leia aeg kursustele minekuks, et eesti keele õigekiri selgeks saada. Seda on lihtsalt nii valus lugeda, et enam ei suuda. Ma tõtt-öelda polegi midagi nii hullu varem näinud.

Ja mis saab edasi? Käid aga mänguväljakul ja Hessis, aga millal tööle kavatsed minna ja kust selle töökoha leiad? Lapsed kasvavad kiiresti, pead hakkama ise teenima, et oma elu finantseerida.

Ma ei suuda ära imestada, milline idioot sa oled. Ilmselgelt teda kursused siin ei aita, ta ongi madalama intellektiga. Mind üllatab sinu rumalus, et sa sellest aru ei saa.

Mina olen idioot, kes ma iga päev pikad päevad suurfirma juhatuses raban ja ulmeliselt oma palgast Eesti riigile makse maksan?

Meie, maksumaksjate rahast, peetakse teda ja ta lapsi üleval. Aga midagi öelda ei tohi, nii tore, kui saab veel kolm last otsa, kellega riik, tugiisikud, lastekaitse jne tegelema peavad?

Seda enam, et mõistus on päritav, geneetiline, need lapsed saavad samasugused ullikesed olema, kelle jaoks 6 klassi külakooli on vaimse võimekuse tipp. Ma ei ütleks midagi, kui inimene tunnistaks oma puuet ja vaimset mahajäämust ja EI SIGI samasuguseid vallaullikesi juurde.

Milline normintellektiga ema käib lastega igapäevaselt Hessis kräppi söömas, elades vaid teiste raha eest? Iga normintellektiga ema valmistab kartulid, porgandid, kaalikad paari supikondi ja lihatükiga maitsvaks koduseks roaks. Palju naturaalsem ja normaalsem toit ja 10 korda odavam.

Miks see ema ei pea võtma mingit vastutust oma sigimise ja selle eest, mis geneetilise pärandiga need vaesed lapsed sünnivad?

Ostab mingeid mõttetuid vankrikatteid, ise puupaljas?

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida, ning kelle tähelepanu juhtimine asjaolule, et ta ei oska kirjutada, on samuti kuritegu, siis see sama naine omab aegade lõpuni õigust oma puudelisi haigeid geene paljundada ja kontrollimatult lapsi saada.

Ei pea häbenema, kui tegutsed ja toimetad aladel, kus see välja ei paista.

Ametlikke kirju ei saada… Või kui saadad… teadagi!

Minu mees on düsgraafik, aga see pole teda seganud tõusmast suhteliselt suure ettevõtte juhatuse liikmeks.

Aga tema pluss on see, et on oma eripärast teadlik, kui mõnes kirjapildis kahtleb, siis küsib üle ning üldiselt jääb see järgmiseks korraks ka meelde. Olulisemad kirjad loen tõepoolest mina tihti enne üle.

See ei käi nüüd tsiteeritu kohta, aga ma ei saa aru, mis valu on mingil seltskonnal igal võimalusel kellegi kirjavigadele näidata.

Me ei räägi siin sinu normaalse intelligentsiga abikaasat, kel on lihtsalt düsgraafia, vaid vaimse puudega naisest, kes ei kavatse ega suuda kunagi tööle minna, ei peagi õigesti kirjutama, aga õigus kontrollimatult juurde sigida peab talle alles jääma. Ja õigus riigi raha eest elada.

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

 

 

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

e ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Mina rääkisin sellest eksist, kes nüüd on jälle Yxiku uus naine, tema on teist korda ämbrisse astunud. Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

See maovähenduse asi peab olema nali ????

Aga eelmise vastuse kommentaariks – mis valu sul on oma uut naist eksiga üldse kokku lasta? Hoia neid siis teineteisest lahus, kui mõlemad intriigitsema hakkavad. Oma lapsi pead sa ikka toetama ja selles osas võiksid nii palju mees olla, et kui vaja, lähed vead vajaliku mööbli kohale ja ei tilbenda uue naisega eksi nähes, kui see nii palju paksu verd põhjustab.

Esiti ma ei teadnud, et kapp lastele läheb ja pärast ütles eks, et saab ise hakkama.

Ei lähegi S nüüd kohale, aga niipalju ju võiks eks lubada, et istub autos.

Miks ta üldse kaasas olema peaks? Pidevalt liigutegi sedasi paarikaupa ainult?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

e ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Mina rääkisin sellest eksist, kes nüüd on jälle Yxiku uus naine, tema on teist korda ämbrisse astunud. Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

See maovähenduse asi peab olema nali ????

Aga eelmise vastuse kommentaariks – mis valu sul on oma uut naist eksiga üldse kokku lasta? Hoia neid siis teineteisest lahus, kui mõlemad intriigitsema hakkavad. Oma lapsi pead sa ikka toetama ja selles osas võiksid nii palju mees olla, et kui vaja, lähed vead vajaliku mööbli kohale ja ei tilbenda uue naisega eksi nähes, kui see nii palju paksu verd põhjustab.

Esiti ma ei teadnud, et kapp lastele läheb ja pärast ütles eks, et saab ise hakkama.

Ei lähegi S nüüd kohale, aga niipalju ju võiks eks lubada, et istub autos.

Miks ta üldse kaasas olema peaks? Pidevalt liigutegi sedasi paarikaupa ainult?

Sest ühildame Raplas käigud ka poeskäikudega.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nüüd ei saa aru. Naine peab kevadeks 30 kg maha võtma, aga mida sina pead? Kas sa näiteks ühe ruutmeetri talvega eluruumidest suudad ära remontida? Ei, sa ei pea ju.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida

Õigluse huvides: mina tean naist, kes kirjutab umbes samaväärselt, aga on väga tubli tööline – ma oma kahe magistriga ei suudaks elu sees nii ideaalset puhtust-korda hoida ja kuigi kohusetunnet on mul endalgi, imetlen tema oma, sest mina võin palju vabamalt võtta ja sellest ei juhtu midagi. Intellekt ei määra isiksuseomadusi ja ka lihtsamatele inimestele on töökohad olemas, ehkki naiste puhul madalapalgalised. Majandama peab muidugi õppima, aga selles annab ka endale paar lihtsat reeglit seada (igati jõukohane) ja juba on suur osa tehtud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

Lolliks oled läinud või? 30 kg tema pikkuse juures on ju liig mis liig. Nüüd peab sinu pärast veel operatsioonile ka minema, 30 kg ei saa mingi nipiga poole aastaga maha.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nüüd ei saa aru. Naine peab kevadeks 30 kg maha võtma, aga mida sina pead? Kas sa näiteks ühe ruutmeetri talvega eluruumidest suudad ära remontida? Ei, sa ei pea ju.

Asjakohane küsimus!

Täkk võiks lubada, et renoveerib samaks ajaks ära alumise korruse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

Lolliks oled läinud või? 30 kg tema pikkuse juures on ju liig mis liig. Nüüd peab sinu pärast veel operatsioonile ka minema, 30 kg ei saa mingi nipiga poole aastaga maha.

See Üxik on soe peast. Õnneks maivähendusopile ei saa ka nii naljalt, kui just ei lähe oma raha eest. Aga seksi ja iga nimel on see mees nõus kõike tegema. Ega ta neid armukesi ka ilmselt ju tasuta ei tarbinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

S pole milleski süüdi aga samas pole ta ka kuidagi asjaga seotud.

Lapsed elavad emaga ja ei käi ju absoluutselt sinu juures, kuigi on ju päris suured juba. Seega puudub Silvial ka seos nendega.

Seega ma ei saa aru, et miks ta peab üldse oma nina teie asjadesse toppima. Mis on tema kommenteerida, kuidas sa oma laste ja nende emaga suhtled.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

e

ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Aga palun ole nii kena ja leia aeg kursustele minekuks, et eesti keele õigekiri selgeks saada. Seda on lihtsalt nii valus lugeda, et enam ei suuda. Ma tõtt-öelda polegi midagi nii hullu varem näinud.

Ja mis saab edasi? Käid aga mänguväljakul ja Hessis, aga millal tööle kavatsed minna ja kust selle töökoha leiad? Lapsed kasvavad kiiresti, pead hakkama ise teenima, et oma elu finantseerida.

Ma ei suuda ära imestada, milline idioot sa oled. Ilmselgelt teda kursused siin ei aita, ta ongi madalama intellektiga. Mind üllatab sinu rumalus, et sa sellest aru ei saa.

Mina olen idioot, kes ma iga päev pikad päevad suurfirma juhatuses raban ja ulmeliselt oma palgast Eesti riigile makse maksan?

Meie, maksumaksjate rahast, peetakse teda ja ta lapsi üleval. Aga midagi öelda ei tohi, nii tore, kui saab veel kolm last otsa, kellega riik, tugiisikud, lastekaitse jne tegelema peavad?

Seda enam, et mõistus on päritav, geneetiline, need lapsed saavad samasugused ullikesed olema, kelle jaoks 6 klassi külakooli on vaimse võimekuse tipp. Ma ei ütleks midagi, kui inimene tunnistaks oma puuet ja vaimset mahajäämust ja EI SIGI samasuguseid vallaullikesi juurde.

Milline normintellektiga ema käib lastega igapäevaselt Hessis kräppi söömas, elades vaid teiste raha eest? Iga normintellektiga ema valmistab kartulid, porgandid, kaalikad paari supikondi ja lihatükiga maitsvaks koduseks roaks. Palju naturaalsem ja normaalsem toit ja 10 korda odavam.

Miks see ema ei pea võtma mingit vastutust oma sigimise ja selle eest, mis geneetilise pärandiga need vaesed lapsed sünnivad?

Ostab mingeid mõttetuid vankrikatteid, ise puupaljas?

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida, ning kelle tähelepanu juhtimine asjaolule, et ta ei oska kirjutada, on samuti kuritegu, siis see sama naine omab aegade lõpuni õigust oma puudelisi haigeid geene paljundada ja kontrollimatult lapsi saada.

Selle taustal ongi pisut veider lugeda, et sa soovitad tal kursustele minna. SEE teeb sind idioodiks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa sellise sinu mõistes paksu naise siis üldse võtsid? Ta on nii nii lühike, mis ta peaks sinu meelest kaaluma 30kg vms?

Sa ei ole terve inimene ausõna.

Ise sa oled nii saamatu suhete loomisel ning sa ei saa oodata ja eeldada, et kõik su eksnaised ja lastekari peavad olemavahel BIG happy family olema!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

e

ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Aga palun ole nii kena ja leia aeg kursustele minekuks, et eesti keele õigekiri selgeks saada. Seda on lihtsalt nii valus lugeda, et enam ei suuda. Ma tõtt-öelda polegi midagi nii hullu varem näinud.

Ja mis saab edasi? Käid aga mänguväljakul ja Hessis, aga millal tööle kavatsed minna ja kust selle töökoha leiad? Lapsed kasvavad kiiresti, pead hakkama ise teenima, et oma elu finantseerida.

Ma ei suuda ära imestada, milline idioot sa oled. Ilmselgelt teda kursused siin ei aita, ta ongi madalama intellektiga. Mind üllatab sinu rumalus, et sa sellest aru ei saa.

Mina olen idioot, kes ma iga päev pikad päevad suurfirma juhatuses raban ja ulmeliselt oma palgast Eesti riigile makse maksan?

Meie, maksumaksjate rahast, peetakse teda ja ta lapsi üleval. Aga midagi öelda ei tohi, nii tore, kui saab veel kolm last otsa, kellega riik, tugiisikud, lastekaitse jne tegelema peavad?

Seda enam, et mõistus on päritav, geneetiline, need lapsed saavad samasugused ullikesed olema, kelle jaoks 6 klassi külakooli on vaimse võimekuse tipp. Ma ei ütleks midagi, kui inimene tunnistaks oma puuet ja vaimset mahajäämust ja EI SIGI samasuguseid vallaullikesi juurde.

Milline normintellektiga ema käib lastega igapäevaselt Hessis kräppi söömas, elades vaid teiste raha eest? Iga normintellektiga ema valmistab kartulid, porgandid, kaalikad paari supikondi ja lihatükiga maitsvaks koduseks roaks. Palju naturaalsem ja normaalsem toit ja 10 korda odavam.

Miks see ema ei pea võtma mingit vastutust oma sigimise ja selle eest, mis geneetilise pärandiga need vaesed lapsed sünnivad?

Ostab mingeid mõttetuid vankrikatteid, ise puupaljas?

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida, ning kelle tähelepanu juhtimine asjaolule, et ta ei oska kirjutada, on samuti kuritegu, siis see sama naine omab aegade lõpuni õigust oma puudelisi haigeid geene paljundada ja kontrollimatult lapsi saada.

Ei pea häbenema, kui tegutsed ja toimetad aladel, kus see välja ei paista.

Ametlikke kirju ei saada… Või kui saadad… teadagi!

Minu mees on düsgraafik, aga see pole teda seganud tõusmast suhteliselt suure ettevõtte juhatuse liikmeks.

Aga tema pluss on see, et on oma eripärast teadlik, kui mõnes kirjapildis kahtleb, siis küsib üle ning üldiselt jääb see järgmiseks korraks ka meelde. Olulisemad kirjad loen tõepoolest mina tihti enne üle.

See ei käi nüüd tsiteeritu kohta, aga ma ei saa aru, mis valu on mingil seltskonnal igal võimalusel kellegi kirjavigadele näidata.

Me ei räägi siin sinu normaalse intelligentsiga abikaasat, kel on lihtsalt düsgraafia, vaid vaimse puudega naisest, kes ei kavatse ega suuda kunagi tööle minna, ei peagi õigesti kirjutama, aga õigus kontrollimatult juurde sigida peab talle alles jääma. Ja õigus riigi raha eest elada.

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

Ma pean paraku nõustuma sinu sõnavõtuga.

Kuskil eespool ta kommenteeris nende mingite vankrikatete kohta, et oma tibule pole millestki kahju. Ma olen täitsa kindel, et sellel lapsel on sügavalt savi nendest katsetest, tema heaolu ei olene sellest. Selle asemel, et osta sadade eurode eest sellist sodi, võiks selle raha panna hoopis oma võlgade tasumiseks.

Täkk on ka ikka täitsa loll, kui teab, et naisel pole majandamise oskust, siis oleks võinud juba ammu sekkuda ja kasvõi paberile eelarve tegema. Laste vanuste järgi on näha, et nad ongi tehtud täpselt nii, et kui vh läbi siis kohe uus sündimas. Ilsmelt see ema saab miinimum vh….selle nimel siis….

Suured pered on ägedad ja tublid, kuid just selliste käitujate pärast peetaksegi neid kõiki sarisigijateks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümme aastat on möödas ja s*ttagi pole muutunud perekoolis. Ikka erutab teid Tõutäku/yxikmehe teema ja te võite lehekülgede kaupa sellest jahuda. Kas see muudab asja või mehe käitumist? Vastus on, et ei muuda. Las tema elab nagu tahab, milleks püüda teda ümber kasvatada. Teine asi on muidugi see, kui see kommenteerimine siin teile endale mingit rahuldust annab, no siis laske samas vaimus edasi.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümme aastat on möödas ja s*ttagi pole muutunud perekoolis. Ikka erutab teid Tõutäku/yxikmehe teema ja te võite lehekülgede kaupa sellest jahuda. Kas see muudab asja või mehe käitumist? Vastus on, et ei muuda. Las tema elab nagu tahab, milleks püüda teda ümber kasvatada. Teine asi on muidugi see, kui see kommenteerimine siin teile endale mingit rahuldust annab, no siis laske samas vaimus edasi.

Ja sa ise oled siin teemas siis mille pärast? Naljanina.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

e ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Mina rääkisin sellest eksist, kes nüüd on jälle Yxiku uus naine, tema on teist korda ämbrisse astunud. Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Meil on kokkulepe, et kui kevadeks 30kg maha ei saa, siis läheb maovähendusopile.

Piltidel küll tundub suht normis, pulmapildil lausa sale.

Üxik ostis talle mingi käula rollerauto, millega see tädi kohe vist esimesel päeval avarii tegi kodu teeotsas. Tervise kahjustumise tõttu hakkas kaalu koguma ja mehe iha kadus.

Ma ei saa aru, miks ta veab sinna koju endale naisi, kellest pole tööl käijate, vaid istuvad kodus peed laiaks lihtsalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

See on solvang. Otsene.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks ta veab sinna koju endale naisi, kellest pole tööl käijate, vaid istuvad kodus peed laiaks lihtsalt.

Sest Yxik ei tahagi majanduslikult sõltumatut, iseseisvat ja oma peaga mõtlevat naist…

ja selline naine ei oleks ju nagunii nõus seal lobudikus elama, lastekarja sünnitama-kasvatama, tema sulaseid kantseldama, aiamaal ja põllul rügama ja kõige selle juures veel pidevat seksi pakkuma… või siis pidevalt rase – titega kodus olles ei saaks ikkagi tööl käia.

Yxik tahabki meelega temast sõltuvat naist, kes kodus orjaks ja lapsi kasvataks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümme aastat on möödas ja s*ttagi pole muutunud perekoolis. Ikka erutab teid Tõutäku/yxikmehe teema ja te võite lehekülgede kaupa sellest jahuda. Kas see muudab asja või mehe käitumist? Vastus on, et ei muuda. Las tema elab nagu tahab, milleks püüda teda ümber kasvatada. Teine asi on muidugi see, kui see kommenteerimine siin teile endale mingit rahuldust annab, no siis laske samas vaimus edasi.

Nõustun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

See on solvang. Otsene.

Suuremad Üxiku lapsed (vähemalt enamus) on igati tublid ja testid, eriti tüdrukud. Ilmselt tänu sellele, et ei pidanud seal onnis kasvama tema taktikepi all. Suuremad tüdrukud tal olnud ka kohalikud missid ning tublid ja edukad pereinimeseks. Ilmselgelt mitte tänu “isale”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tragid *

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

See on solvang. Otsene.

Suuremad Üxiku lapsed (vähemalt enamus) on igati tublid ja testid, eriti tüdrukud. Ilmselt tänu sellele, et ei pidanud seal onnis kasvama tema taktikepi all. Suuremad tüdrukud tal olnud ka kohalikud missid ning tublid ja edukad pereinimeseks. Ilmselgelt mitte tänu “isale”.

Välimus on küll 50% tänu isale samuti. Tütredon isadesse, pojad emadesse välimuselt.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida

Õigluse huvides: mina tean naist, kes kirjutab umbes samaväärselt, aga on väga tubli tööline – ma oma kahe magistriga ei suudaks elu sees nii ideaalset puhtust-korda hoida ja kuigi kohusetunnet on mul endalgi, imetlen tema oma, sest mina võin palju vabamalt võtta ja sellest ei juhtu midagi. Intellekt ei määra isiksuseomadusi ja ka lihtsamatele inimestele on töökohad olemas, ehkki naiste puhul madalapalgalised. Majandama peab muidugi õppima, aga selles annab ka endale paar lihtsat reeglit seada (igati jõukohane) ja juba on suur osa tehtud.

Täkk on kurtnud, et ei olnud eriti osav perenaine. Aga noh, millal tema on millegiga rahul olnud.

Usun, et kui lastekaitse aitas eksnaisel minema kolida, siis pidasid nad mujal elamist lastele paremaks ja turvalisemaks. Niisama lampi ju turvakodusse elama ei viida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

See on solvang. Otsene.

Suuremad Üxiku lapsed (vähemalt enamus) on igati tublid ja testid, eriti tüdrukud. Ilmselt tänu sellele, et ei pidanud seal onnis kasvama tema taktikepi all. Suuremad tüdrukud tal olnud ka kohalikud missid ning tublid ja edukad pereinimeseks. Ilmselgelt mitte tänu “isale”.

Välimus on küll 50% tänu isale samuti. Tütredon isadesse, pojad emadesse välimuselt.

Millest sa räägid. Mina olen ka oma ema ja isa laps ning emalt pole välimuses küll midagi (ema pruunide silmade ja tumedate juustega, mina olen isa moodi, siniste silmade ja heledate juustega). Ei ole nii, et need tüdrukud ilusad 50% tänu isale.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, mis sul hakkas?

Mind pole kordagi seganud selle naise kirjastiil, vaid kirjutasin, et just on huvitav olnud lugeda. Mitte millimeetritki mõnitamist või halvasti mõtlemist, ammugi ütlemist. Kust sa seda üldse välja lugesid või miks nii tundlik oled sel teemal, peaksin pigem küsima..

Mis Hessis? Sul on kõik segamini nagu puder ja kapsad. Rahune maha, kulla inimene.

Minu mõte oli suunatud hoopiski lastele, et kuidas nemad hiljem oma elus hakkama saavad.

See siin on sinu kommentaar, mida tsiteerin:

Ei ole usutav. Miks? Sest meile kõigile (enamikele) on juba koolipingis jäänud meelde, kuidas on õige kirjutada. Temale ju ei jäänud meelde ja nüüd on vana pea äkki “salvestama hakanud”?

Pole ridagi juttu “huvitavast lugemisest”. Mida sa kuskil kümme lehekülge tagasi arvasid öelnud olevat, ma ei tea ja polegi oluline. Jutt on sellest kommentaarist ja siin pole sa öelnud, et toda naist on huvitav lugeda. Ei. Sa räägud jällegi üldistavalt kõigist (pehmendada püüdes siis enamikest), targutad, kuidas keegi koolipingis on midagi meelde jätnud ning ülbitsed, et “temale ju ei jäänud meelde”. Lisaks viitad üleolevalt `a la ega vanas eas õpigi.
Tõesti väga armastusväärne ja “mitte millimeetritki halvustamist”. Mkmm. Puhas heasoovlikkus ja muidugi abi.
Jajaa…

Mina reageerin täpselt nii, nagu seest tuleb. Mõnest kommentaarist või inimesest on ükskõik, teise puhul ütlen sõna sekka vastavalt emotsioonidele.
Kuna sina suhtud sellesse naisesse üleolevalt, reageerin mina kiusule ka vastavalt. Ja ei, mul ei ole seda Perekooli tüüpilist mõtteviisi, et kui temperamentsemalt reageerida, on reageerija mingi traumaga. Ei ole. Aga kiusule astun alati vastu ja mitte tuima inimese kombel lihtsalt “Oi-oi!, öeldes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei lähegi S nüüd kohale, aga niipalju ju võiks eks lubada, et  istub autos.

Miks sa teda üldse pead kaasa tassima? Ta ei oska üksi kodus olla või mis asja?

Tervislik kaalulangetus on 0,5-1kg. Nädalas. Aastas on 52 nädalat.
Mõtle nüüd ise, kas su Ess kevadeks saakski ilma tervist rikkumata 30kg alla.
Sa oled haigem kui ma arvasin. Te mõlemad olete. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen idioot, kes ma iga päev pikad päevad suurfirma juhatuses raban…

IP näitab, et väga nagu pole rabelemist. Neid kommentaare sinult on ikka päris palju ja mitte just unetundide arvelt…

Aga makse maksab maksta. Jäta meelde!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ühildame Raplas käigud ka poeskäikudega.

Sa üksi ei oska poes käia? Too Ess pidi ju üldse Prismast delikatesse ainult ostma?
Tohib küsida, mis haridus ja eriala sel Essil on? Kellena ta töötas enne sinu juurde mattumist?

Oeh, anna kannatust mis perekond!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ühildame Raplas käigud ka poeskäikudega.

Sa üksi ei oska poes käia? Too Ess pidi ju üldse Prismast delikatesse ainult ostma?

Tohib küsida, mis haridus ja eriala sel Essil on? Kellena ta töötas enne sinu juurde mattumist?

Oeh, anna kannatust mis perekond!

Ta polegi vist käinud tööl kuskil otseselt. Mingist lapsehoidja paberist on juttu olnud.

No sellises urkas elades ei saa üksi poodigi, mis siis tööle käimisest rääkida.  Kui tal paberid olemas, siis seal maakonnas on lasteaedades ja koolides puudu õpetajate abisid ja abiõpetajaid, kuid Üksik ei luba kodust välja ma arvan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

e

ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Aga palun ole nii kena ja leia aeg kursustele minekuks, et eesti keele õigekiri selgeks saada. Seda on lihtsalt nii valus lugeda, et enam ei suuda. Ma tõtt-öelda polegi midagi nii hullu varem näinud.

Ja mis saab edasi? Käid aga mänguväljakul ja Hessis, aga millal tööle kavatsed minna ja kust selle töökoha leiad? Lapsed kasvavad kiiresti, pead hakkama ise teenima, et oma elu finantseerida.

Ma ei suuda ära imestada, milline idioot sa oled. Ilmselgelt teda kursused siin ei aita, ta ongi madalama intellektiga. Mind üllatab sinu rumalus, et sa sellest aru ei saa.

Mina olen idioot, kes ma iga päev pikad päevad suurfirma juhatuses raban ja ulmeliselt oma palgast Eesti riigile makse maksan?

Meie, maksumaksjate rahast, peetakse teda ja ta lapsi üleval. Aga midagi öelda ei tohi, nii tore, kui saab veel kolm last otsa, kellega riik, tugiisikud, lastekaitse jne tegelema peavad?

Seda enam, et mõistus on päritav, geneetiline, need lapsed saavad samasugused ullikesed olema, kelle jaoks 6 klassi külakooli on vaimse võimekuse tipp. Ma ei ütleks midagi, kui inimene tunnistaks oma puuet ja vaimset mahajäämust ja EI SIGI samasuguseid vallaullikesi juurde.

Milline normintellektiga ema käib lastega igapäevaselt Hessis kräppi söömas, elades vaid teiste raha eest? Iga normintellektiga ema valmistab kartulid, porgandid, kaalikad paari supikondi ja lihatükiga maitsvaks koduseks roaks. Palju naturaalsem ja normaalsem toit ja 10 korda odavam.

Miks see ema ei pea võtma mingit vastutust oma sigimise ja selle eest, mis geneetilise pärandiga need vaesed lapsed sünnivad?

Ostab mingeid mõttetuid vankrikatteid, ise puupaljas?

Öelge siis kõik otse välja, et naine, kes tööleminekuks pole oma vaimse puude tõttu kunagi võimeline ja seda ei tohi temalt isegi küsida, ning kelle tähelepanu juhtimine asjaolule, et ta ei oska kirjutada, on samuti kuritegu, siis see sama naine omab aegade lõpuni õigust oma puudelisi haigeid geene paljundada ja kontrollimatult lapsi saada.

Selle taustal ongi pisut veider lugeda, et sa soovitad tal kursustele minna. SEE teeb sind idioodiks.

No sest siiamaani on ju kõik teda haipinud, et lasku iseseisvalt elu edasi ja niiii tore. Paljunegu lisaks. Kui tahad olla terve normaalne ühiskonnaliige, siis tuleb hakata oma elu oma raha eest majandama ja elementaarne kirjaoskus omandada. Nagu me kõik seda tegema peame.

Kui aga on tegemist puudelise naisega, tuleb sellele sigimisele piir panna.

Pole ju nii, et ühest otsast oled tavainimene ehk võid saada nii palju lapsi kui tahad, ja teisest otsast on uiuiui, õppima saata ei tohi, tööle saata ei tohi, aga kandke toetust, et lastekarja ja teda ennast vee peal hoida, sedagi tugispetsialistide järelvalve all.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1,051 kuni 1,080 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.