Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 1,081 kuni 1,110 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

Rääkimata sellest, et tema geenimaterjal toodab samasugust vaimselt alaarenenud järelkasvu ainult juurde.

See on solvang. Otsene.

Suuremad Üxiku lapsed (vähemalt enamus) on igati tublid ja testid, eriti tüdrukud. Ilmselt tänu sellele, et ei pidanud seal onnis kasvama tema taktikepi all. Suuremad tüdrukud tal olnud ka kohalikud missid ning tublid ja edukad pereinimeseks. Ilmselgelt mitte tänu “isale”.

Mis need vanemad lapsed siia puutuvad? Vaimse mahajäämusega naisega on ju vaid kolm noorimat last.

Geenid loevad, geenid.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No sest siiamaani on ju kõik teda haipinud, et lasku iseseisvalt elu edasi ja niiii tore. Paljunegu lisaks.

Siin on kaks vastandlikku lauset: esiteks iseseisvust soovis ta ise ja seda on tõesti heaks kiidetud, aga teiseks – mitte keegi pole öelnud/soovitanud, et paljunegu juurde. See on praegu puhtalt sinu fantaasia ja õelus, lugupeetud “suurfirma juhatuse rabelev liige”.

Kui tahad olla terve normaalne ühiskonnaliige, siis tuleb hakata oma elu oma raha eest majandama ja elementaarne kirjaoskus omandada.

Selleks tal ongi lk näol abi ja järelvalve, mitte sinusugune lõukoer kannas haukumas. Või pakkusid talle reaalset tuge? Mul jäi see koht vist kahe silma vahele.. Teie “suurkorporatsioon”, kus sa hommikust õhtuni ja puhkepausideta rabad, ei saa väikest abi osutada ja inimene keelekursusele suunata? Irw..
Aga miis sa ikka tühja virtuaalselt rööprähklejat mängid – tee midagi reaalselt. Või ära mölise.

Kui aga on tegemist puudelise naisega, tuleb sellele sigimisele piir panna.

Vaata, selle ütleja ning puude määraja sina nüüd küll pole.

Pole ju nii, et ühest otsast oled tavainimene ehk võid saada nii palju lapsi kui tahad, ja teisest otsast on uiuiui, õppima saata ei tohi, tööle saata ei tohi, aga kandke toetust, et lastekarja ja teda ennast vee peal hoida, sedagi tugispetsialistide järelvalve all.

Ole hea ja kopeeri see koht emahundi kommentaaridest, kus ta midagi niisugust kirjutab või küsib (abi).
Ütlen ette – seda kohta ei ole, ära näe otsimisega vaeva. Sa lihtsalt fantaseerid ja kleebid oma väljamõeldisi teisele inimesele külge. See on inetu ja alatu. Sinu laimamisega peaks emahund lk abiga tegelema, ehk paned siis oma rumala suu kinni.
Suurfirma juhatuse rabelev liige, my ass..

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole hea ja kopeeri see koht emahundi kommentaaridest, kus ta midagi niisugust kirjutab või küsib (abi). Ütlen ette – seda kohta ei ole, ära näe otsimisega vaeva. Sa lihtsalt fantaseerid ja kleebid oma väljamõeldisi teisele inimesele külge. See on inetu ja alatu. Sinu laimamisega peaks emahund lk abiga tegelema, ehk paned siis oma rumala suu kinni. Suurfirma juhatuse rabelev liige, my ass..

ma pole küll tsiteeritu, kuid kui tõenäoline on, et emahund leiab 3 lapse kõrvalt endale sellise töö. millega suudab end ja lapsi ära majandada ilma sots toetusteta?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole hea ja kopeeri see koht emahundi kommentaaridest, kus ta midagi niisugust kirjutab või küsib (abi). Ütlen ette – seda kohta ei ole, ära näe otsimisega vaeva. Sa lihtsalt fantaseerid ja kleebid oma väljamõeldisi teisele inimesele külge. See on inetu ja alatu. Sinu laimamisega peaks emahund lk abiga tegelema, ehk paned siis oma rumala suu kinni. Suurfirma juhatuse rabelev liige, my ass..

ma pole küll tsiteeritu, kuid kui tõenäoline on, et emahund leiab 3 lapse kõrvalt endale sellise töö. millega suudab end ja lapsi ära majandada ilma sots toetusteta?

No ja mis siis, kui ta saabki mingil hetkel sotsiaalsete abi? Tegelikult saab ju juba praegu, sest lastekaitse jne teenused maksame ju ” meie” kõik kinni.

Kui inimesel ei ole elus vedanud ning pole seljataga rikkaid vanemaid, head haridust ja töökohta, siis ei ole sa kuidagi vähem hea lapsevanem. Igaüks elab nii nagu oskab. Ei ole nii, et ainult rikkad ja ilusad võivad lapsi saada. Kui ongi veidi lihtsamas peres probleeme, siis selle jaoks meil ongi lastekaitse, sotsiaaltöötajad jne.

Antud juhul mitu instantsi on leidnud, et Täku peres ei olnud asjad normi piires ning vastavalt ka tegutseti. Ta veeretab süüd naise kaela, et ei tule toime kes aga ma olen kindel, et väga suurt rolli mängis ka Täku enda minevik ja maine.  Temast pole olnud ju ühegi lapse kasvatajat.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ja mis siis, kui ta saabki mingil hetkel sotsiaalsete abi? Tegelikult saab ju juba praegu, sest lastekaitse jne teenused maksame ju ” meie” kõik kinni.

Kui inimesel ei ole elus vedanud ning pole seljataga rikkaid vanemaid, head haridust ja töökohta, siis ei ole sa kuidagi vähem hea lapsevanem. Igaüks elab nii nagu oskab. Ei ole nii, et ainult rikkad ja ilusad võivad lapsi saada. Kui ongi veidi lihtsamas peres probleeme, siis selle jaoks meil ongi lastekaitse, sotsiaaltöötajad jne.

Antud juhul mitu instantsi on leidnud, et Täku peres ei olnud asjad normi piires ning vastavalt ka tegutseti. Ta veeretab süüd naise kaela, et ei tule toime kes aga ma olen kindel, et väga suurt rolli mängis ka Täku enda minevik ja maine.  Temast pole olnud ju ühegi lapse kasvatajat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu hinnangul on see väga ebatõenäoline paraku.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta ei peagi, kui kolmanda lapse tagasi saab, saab ju üle 900 euro toetust, Ardi peab ka vähemalt 600 eurot välja käima (mida ta vist küll ei tee arvestades eelnevat elu), aga noh, eks elab ära kuidagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta ei peagi, kui kolmanda lapse tagasi saab, saab ju üle 900 euro toetust, Ardi peab ka vähemalt 600 eurot välja käima (mida ta vist küll ei tee arvestades eelnevat elu), aga noh, eks elab ära kuidagi.

Kui tõenäoline on see laps tagasi saada, eriti erivajadusega laps ( Täku enda avaldatud info). Kui inimesel puudub iseseisvalt hakkama saamise kogemus, siis 3 last vanuses 1-4? Ma muidugi ei tea detaile, kuid ei pea seda reaalseks.  Muidugi oleks lastel tore koos kasvada aga lihtsalt seal nii segased lood neil. Ema ja isa ei saa omavaheline suheldud. Nagu Täku jutust aru saada, siis nad kohtuvad temaga umbes kord kuus. Ei ole märk usaldusest ja hakkama saamisest.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt ei leiagi ja vajabki abi. Temasugustele need süsteemid ongi mõeldud. Aga jutt oli praegusest ja sellest mammutteemast siin – siin pole ta kordagi midagi küsinud. Too kommentaator aga lahmis nagu karjak s*tta.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on see nii suur asi, et ta sealt Täku-peremustrist välja murdis. Usun, et ta leiab mooduse enda ja laste heaolu tagamiseks. Ei ole see Rapla nii väike urgas midagi, et tööd pole. Midagi ikka leiab, lihttööst küll puidust pole, ma olen täitsa kindel. Kellaajad muidugi on eraldi teema aga usun, et asi laheneb. Kui pisem on umbes aastane siis sügisel peab ilmselt tööle minema (suvel lasteaiad enamasti kinni). Aega valmistuda ja mõelda.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tõenäoline on see laps tagasi saada, eriti erivajadusega laps ( Täku enda avaldatud info). Kui inimesel puudub iseseisvalt hakkama saamise kogemus, siis 3 last vanuses 1-4? Ma muidugi ei tea detaile, kuid ei pea seda reaalseks. Muidugi oleks lastel tore koos kasvada aga lihtsalt seal nii segased lood neil. Ema ja isa ei saa omavaheline suheldud. Nagu Täku jutust aru saada, siis nad kohtuvad temaga umbes kord kuus. Ei ole märk usaldusest ja hakkama saamisest.

Eestis väga reaalne. Meil eraldatakse laps perest jäädavalt ikka vaid väga ekstreemsetel juhtudel. See ema kindlasti saab oma lapse tagasi. Ja lastetoetused+ elatis ca 1500 eurot kokku. Mõned kõrgharitud ei teeni isegi palgatööga nii palju.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
emahund37

Ütlen ka taas sõna sekka enda kaitseks.nagu ma siin juba varem kirjutasin siis kohtutäituri saan varsti omal kaelast ära ehk siis tegelen oma võlaga.miks arvatakse et ma kogu elu vaid sotsabile lootma jään ja ei pääse tööle see pole ka nii kui väiksem laps läheb lasteaeda lähen tööle.ja ma pole sarisigitaja nagu siin väidetakse peale viimase lapse sündi lasin end ära steriliseerita.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
emahund37

Kui tõenäoline on see laps tagasi saada, eriti erivajadusega laps ( Täku enda avaldatud info). Kui inimesel puudub iseseisvalt hakkama saamise kogemus, siis 3 last vanuses 1-4? Ma muidugi ei tea detaile, kuid ei pea seda reaalseks. Muidugi oleks lastel tore koos kasvada aga lihtsalt seal nii segased lood neil. Ema ja isa ei saa omavaheline suheldud. Nagu Täku jutust aru saada, siis nad kohtuvad temaga umbes kord kuus. Ei ole märk usaldusest ja hakkama saamisest.

Eestis väga reaalne. Meil eraldatakse laps perest jäädavalt ikka vaid väga ekstreemsetel juhtudel. See ema kindlasti saab oma lapse tagasi. Ja lastetoetused+ elatis ca 1500 eurot kokku. Mõned kõrgharitud ei teeni isegi palgatööga nii palju.

ma saan ka töövõimetoetust.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Re

Ütlen ka taas sõna sekka enda kaitseks.nagu ma siin juba varem kirjutasin siis kohtutäituri saan varsti omal kaelast ära ehk siis tegelen oma võlaga.miks arvatakse et ma kogu elu vaid sotsabile lootma jään ja ei pääse tööle see pole ka nii kui väiksem laps läheb lasteaeda lähen tööle.ja ma pole sarisigitaja nagu siin väidetakse peale viimase lapse sündi lasin end ära steriliseerita. 

Vabandan aga kas siis tegeled enda võlaga kui kohtutäituri kaelast ära saada?

0
-5
Please wait...

Postitas:
emahund37

jah tegelen ehk siis maksan oma võlga vaikselt tagasi uueks aastaks on mul kohtutäitur kaelast ära

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hull

Vabandan aga kust kindel oled,et sul just jaanuaris läbi saab?Kui sa ei käi tööl vaid elad abist ja miks sul siis puue on ma  sportlikust huvist uurin?

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vau, Täkk oli nõus steriliseerimisega? Tema eesmärk seni olnud ju aina arutult paljuneda. Ime, et naisel seda teha lasi.

Miks sa üldse lasid asja kohtutäiturini minna asjadl. Palju lihtsam on ju kohe ära klaarida.

Tead sa võid ju mõelda, et lähed tööle, kuid kas seal kandis on sinu erialale vastavaid pakkumisi, mis kellaajaliselt lasteaiaga sobiks? Nagu ma aru olen saanud, siis mingit tuguvõrgustikku sul ei ole seal. Lasteaialapsed on palju haiged ka, pole niisama lihtne see tööle minek. Või on sul Raplas töökoht ootamas sellest ajast, kui Täku juurde kolisid?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma saan ka töövõimetoetust.

Siis veel mingi 300- 500 eurot lisaks.

Need, kes siin õigekirja kallal vinguvad- kooliõpetajate sissetulek on väiksem, kui sellel naisel.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah tegelen ehk siis maksan oma võlga vaikselt tagasi uueks aastaks on mul kohtutäitur kaelast ära

Ma küsin täitsa rumala küsimuse- miks sa ostsid neid sadu eurosid maksvaid käru katteid (mis kõik ühesugused ja samale käru mudelile), selle asemel, et võlast lahti saada? Muidugi tagantjärele targutamine ei aita, kuid kui inimesel on soov võlgadest lahti saada siis ta teebki selle nimel rahalisi valikuid.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No millest me siis räägime, elu nagu kuninga kassil.  Töövõimetuse raha, elatis, peretoetused….Mis motivatsioon peaks olema üldse tööl käia. Vanemahüvitis ka juba kolm korda järjest jooksnud, vaadates laste vanuseid.

Lapse tagasi peaks saama siis ammugi, tuleb ju lasterikka pere toetus ja lapse puuderaha lisaks.

Aga IKKAGI pole suutnud ära majandada ja täituri küüsis.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas võlg tekkis Yxikuga koos elades, ta ei andnud raha? Mõtlen seda, et sa tema juurde kolides ju pidid ka millestki elama, kohe ju ei sündinud esimene laps vist.

0
0
Please wait...

Postitas:
emahund37

Vau, Täkk oli nõus steriliseerimisega? Tema eesmärk seni olnud ju aina arutult paljuneda. Ime, et naisel seda teha lasi.

Miks sa üldse lasid asja kohtutäiturini minna asjadl. Palju lihtsam on ju kohe ära klaarida.

Tead sa võid ju mõelda, et lähed tööle, kuid kas seal kandis on sinu erialale vastavaid pakkumisi, mis kellaajaliselt lasteaiaga sobiks? Nagu ma aru olen saanud, siis mingit tuguvõrgustikku sul ei ole seal. Lasteaialapsed on palju haiged ka, pole niisama lihtne see tööle minek. Või on sul Raplas töökoht ootamas sellest ajast, kui Täku juurde kolisid?

Võlga maksin tagasi siis juba kui eks mehega koos elasime ja see väär ja vale et ma ei oskaks iseseisvalt majandada.oskan ikka küll eks vaataku enne ennast lapsed polnud paljad ega näljas ega pole seda ka nüüd.olen ka varasemalt üürikorteris elanud ja tean millega pean arvestama.minu keha minu otsus.töökohta pole kuid nüüd juba vaikselt vaatan ja otsin kui veel väiksem laps kodus on ja lasteaias ei käi. Tean et Raplas raske tööd leida kuid küll midagi ikka leian mis sobib ka kella ajaliselt et saan hommikul lapsed lasteaeda viia ja õhtul neile lasteaeda järgi minna

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hull

Kas emahunt37 oled tööl kunagi käinud?ja kust sa Raplas töö leiad seal kandis pole ju tööd võtta nii lihtsalt

Ja kui saad pea 1500 kuus miks siis tööle minna ja nii kui nii sul pole ka kogemusi mingeid.?a sry lapsi valmis voolida…. ainult oskad

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas emahunt37 oled tööl kunagi käinud?ja kust sa Raplas töö leiad seal kandis pole ju tööd võtta nii lihtsalt

Ja kui saad pea 1500 kuus miks siis tööle minna ja nii kui nii sul pole ka kogemusi mingeid.?a sry lapsi valmis voolida…. ainult oskad

Kust sa tead, et ta pole tööl käinud? Ta on 40le koguneb, vaevalt eluaeg niisama kodus olnud. Varem polnud ju lapsi ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

40le lähenev oli see sõna mis eelmises kommentaaris.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled Rapla tööturuga nii hästi kursis? Raplamaal on palju tootmisettevõtteid, jaekaupluseid jms.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võlga maksin tagasi siis juba kui eks mehega koos elasime ja see väär ja vale et ma ei oskaks iseseisvalt majandada.oskan ikka küll eks vaataku enne ennast lapsed polnud paljad ega näljas ega pole seda ka nüüd.olen ka varasemalt üürikorteris elanud ja tean millega pean arvestama.minu keha minu otsus.töökohta pole kuid nüüd juba vaikselt vaatan ja otsin kui veel väiksem laps kodus on ja lasteaias ei käi. Tean et Raplas raske tööd leida kuid küll midagi ikka leian mis sobib ka kella ajaliselt et saan hommikul lapsed lasteaeda viia ja õhtul neile lasteaeda järgi minna

Ma usun ka, et küll midagi ikka leiad. Kas lapsele lasteaia koht olemas? Olen kuulnud, et pikad järjekorrad Raplas ning pole sõimeealistele kohti pakkuda. Ta sul vist ju aasta kandis? Mäletan, et eelmise aasta lõpus sündis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma küsin täitsa rumala küsimuse- miks sa ostsid neid sadu eurosid maksvaid käru katteid (mis kõik ühesugused ja samale käru mudelile), selle asemel, et võlast lahti saada? Muidugi tagantjärele targutamine ei aita, kuid kui inimesel on soov võlgadest lahti saada siis ta teebki selle nimel rahalisi valikuid.

nagu ma juba ütlesin siis olen ka varasemalt vaikselt seda võlga tagasi maksnud pole kogu raha nende käru katete alla pannud

0
-1
Please wait...

Postitas:
emahund37

No millest me siis räägime, elu nagu kuninga kassil. Töövõimetuse raha, elatis, peretoetused….Mis motivatsioon peaks olema üldse tööl käia. Vanemahüvitis ka juba kolm korda järjest jooksnud, vaadates laste vanuseid.

Lapse tagasi peaks saama siis ammugi, tuleb ju lasterikka pere toetus ja lapse puuderaha lisaks.

Aga IKKAGI pole suutnud ära majandada ja täituri küüsis.

vanemahüvitis kaob ju varsti ära ja koju passima ja ainult sotsabile ma ka ei jää

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma usun ka, et küll midagi ikka leiad. Kas lapsele lasteaia koht olemas? Olen kuulnud, et pikad järjekorrad Raplas ning pole sõimeealistele kohti pakkuda. Ta sul vist ju aasta kandis? Mäletan, et eelmise aasta lõpus sündis.

jah väiksem sai nüüd 11.november 1.aastaseks

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,081 kuni 1,110 (kokku 1,132 )

Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.