Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 22 postitust - vahemik 1,111 kuni 1,132 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:

Vau, Täkk oli nõus steriliseerimisega? Tema eesmärk seni olnud ju aina arutult paljuneda. Ime, et naisel seda teha lasi.

Miks sa üldse lasid asja kohtutäiturini minna asjadl. Palju lihtsam on ju kohe ära klaarida.

Tead sa võid ju mõelda, et lähed tööle, kuid kas seal kandis on sinu erialale vastavaid pakkumisi, mis kellaajaliselt lasteaiaga sobiks? Nagu ma aru olen saanud, siis mingit tuguvõrgustikku sul ei ole seal. Lasteaialapsed on palju haiged ka, pole niisama lihtne see tööle minek. Või on sul Raplas töökoht ootamas sellest ajast, kui Täku juurde kolisid?

Võlga maksin tagasi siis juba kui eks mehega koos elasime ja see väär ja vale et ma ei oskaks iseseisvalt majandada.oskan ikka küll eks vaataku enne ennast lapsed polnud paljad ega näljas ega pole seda ka nüüd.olen ka varasemalt üürikorteris elanud ja tean millega pean arvestama.minu keha minu otsus.töökohta pole kuid nüüd juba vaikselt vaatan ja otsin kui veel väiksem laps kodus on ja lasteaias ei käi. Tean et Raplas raske tööd leida kuid küll midagi ikka leian mis sobib ka kella ajaliselt et saan hommikul lapsed lasteaeda viia ja õhtul neile lasteaeda järgi minna

Ma usun ka, et küll midagi ikka leiad. Kas lapsele lasteaia koht olemas? Olen kuulnud, et pikad järjekorrad Raplas ning pole sõimeealistele kohti pakkuda. Ta sul vist ju aasta kandis? Mäletan, et eelmise aasta lõpus sündis.

jah väiksem sai nüüd 11.november 1.aastaseks.Jah lasteaia koht olemas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa olid Täkuga üle 6 aasta koos, võlg juba eelmisest elust pärit….Püha jumal, mis see summa siis on, et nii paljude aastatega ka ei saa lahti veel. Tavaliselt on ju nii, et kui ametliku graafiku sõlmid, siis konto tehakse lahti aga Täkk kuskil ees pool mainis, et sul arestitud.

 

 

Tegelikult see kohtutäitur pole maailma lõpp, küll ükskord läbi saab. Kahjuks see su krediidi jalajälje igaveseks rikkunud. Aga noh, maailmas on hullemaid asju ka.

 

Suur julgus ikka sinust võlgades olles sellise mehega veel 3 last hankida, teades, kui kuidas seisus on kasvõi kodu.

Usun, et sa oled hea emme oma lastele ja ega muu ei loegi. Küll elu läheb edasi ja oled aina tugevam.

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, Täkk oli nõus steriliseerimisega? Tema eesmärk seni olnud ju aina arutult paljuneda. Ime, et naisel seda teha lasi.

Miks sa üldse lasid asja kohtutäiturini minna asjadl. Palju lihtsam on ju kohe ära klaarida.

Tead sa võid ju mõelda, et lähed tööle, kuid kas seal kandis on sinu erialale vastavaid pakkumisi, mis kellaajaliselt lasteaiaga sobiks? Nagu ma aru olen saanud, siis mingit tuguvõrgustikku sul ei ole seal. Lasteaialapsed on palju haiged ka, pole niisama lihtne see tööle minek. Või on sul Raplas töökoht ootamas sellest ajast, kui Täku juurde kolisid?

Võlga maksin tagasi siis juba kui eks mehega koos elasime ja see väär ja vale et ma ei oskaks iseseisvalt majandada.oskan ikka küll eks vaataku enne ennast lapsed polnud paljad ega näljas ega pole seda ka nüüd.olen ka varasemalt üürikorteris elanud ja tean millega pean arvestama.minu keha minu otsus.töökohta pole kuid nüüd juba vaikselt vaatan ja otsin kui veel väiksem laps kodus on ja lasteaias ei käi. Tean et Raplas raske tööd leida kuid küll midagi ikka leian mis sobib ka kella ajaliselt et saan hommikul lapsed lasteaeda viia ja õhtul neile lasteaeda järgi minna

Ma usun ka, et küll midagi ikka leiad. Kas lapsele lasteaia koht olemas? Olen kuulnud, et pikad järjekorrad Raplas ning pole sõimeealistele kohti pakkuda. Ta sul vist ju aasta kandis? Mäletan, et eelmise aasta lõpus sündis.

jah väiksem sai nüüd 11.november 1.aastaseks.Jah lasteaia koht olemas

Lasteaia kohti jagatakse Raplas kevadeti, mis sa tahad öelda, et kevadel anti poole aastasele lapsele latseaiakoht? Minule tuli lasteaiakoha pakkumine mai kuu lõpus, kui neid jagati.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võlg tekkis Yxikuga koos elades, ta ei andnud raha? Mõtlen seda, et sa tema juurde kolides ju pidid ka millestki elama, kohe ju ei sündinud esimene laps vist.

See võlg tekkis küll jah eks mehega kooselu ajal kuid mitte seepärast et eks mees mulle raha ei andnud andis küll kui küsisin kuid laen sai võetud hoopis isa hooldekodu kulute katteks

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau, Täkk oli nõus steriliseerimisega? Tema eesmärk seni olnud ju aina arutult paljuneda. Ime, et naisel seda teha lasi.

Miks sa üldse lasid asja kohtutäiturini minna asjadl. Palju lihtsam on ju kohe ära klaarida.

Tead sa võid ju mõelda, et lähed tööle, kuid kas seal kandis on sinu erialale vastavaid pakkumisi, mis kellaajaliselt lasteaiaga sobiks? Nagu ma aru olen saanud, siis mingit tuguvõrgustikku sul ei ole seal. Lasteaialapsed on palju haiged ka, pole niisama lihtne see tööle minek. Või on sul Raplas töökoht ootamas sellest ajast, kui Täku juurde kolisid?

Võlga maksin tagasi siis juba kui eks mehega koos elasime ja see väär ja vale et ma ei oskaks iseseisvalt majandada.oskan ikka küll eks vaataku enne ennast lapsed polnud paljad ega näljas ega pole seda ka nüüd.olen ka varasemalt üürikorteris elanud ja tean millega pean arvestama.minu keha minu otsus.töökohta pole kuid nüüd juba vaikselt vaatan ja otsin kui veel väiksem laps kodus on ja lasteaias ei käi. Tean et Raplas raske tööd leida kuid küll midagi ikka leian mis sobib ka kella ajaliselt et saan hommikul lapsed lasteaeda viia ja õhtul neile lasteaeda järgi minna

Ma usun ka, et küll midagi ikka leiad. Kas lapsele lasteaia koht olemas? Olen kuulnud, et pikad järjekorrad Raplas ning pole sõimeealistele kohti pakkuda. Ta sul vist ju aasta kandis? Mäletan, et eelmise aasta lõpus sündis.

jah väiksem sai nüüd 11.november 1.aastaseks.Jah lasteaia koht olemas

Lasteaia kohti jagatakse Raplas kevadeti, mis sa tahad öelda, et kevadel anti poole aastasele lapsele latseaiakoht? Minule tuli lasteaiakoha pakkumine mai kuu lõpus, kui neid jagati.

Väiksem on mul Rapla lasteaed Päkapikk koha ootejärjekorras

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas emahunt37 oled tööl kunagi käinud?ja kust sa Raplas töö leiad seal kandis pole ju tööd võtta nii lihtsalt

Ja kui saad pea 1500 kuus miks siis tööle minna ja nii kui nii sul pole ka kogemusi mingeid.?a sry lapsi valmis voolida…. ainult oskad

Oled Rapla tööturuga nii hästi kursis? Raplamaal on palju tootmisettevõtteid, jaekaupluseid jms.

[/qu

Jah plaan siia Raplasse kuskile kauplusse saaliteenindajaks minna või siis kassasse kogemused olemas eelnevalt

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan aga hundul37 pole ju hüügeen ju päris korras või noh varem ei olnud ja siis tahab saada poodi tööle. kui ta oleks ikka samasugune nagu varem must ja kasimatu…ja kui inimene on puudega miks siis ise maksid hooldekodu kas siis riik ei peaks abistama vähemalt minu tuttav ei pidanud maksma kuna tal oli puue…nii et jh se saad ka aru mida ajad??ä

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ja kui inimene on puudega miks siis ise maksid hooldekodu

Mis hooldekodust sa räägid?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hundu ju mainis,et maksis isa hooldekodu selle pärast tal võlg tekkis.või sain ise aru valesti ja ta ei maksnud vaid luisakab ja tahab et teda ei kiustaks

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandan aga hundul37 pole ju hüügeen ju päris korras või noh varem ei olnud ja siis tahab saada poodi tööle. kui ta oleks ikka samasugune nagu varem must ja kasimatu…ja kui inimene on puudega miks siis ise maksid hooldekodu kas siis riik ei peaks abistama vähemalt minu tuttav ei pidanud maksma kuna tal oli puue…nii et jh se saad ka aru mida ajad??ä

Mulle tundub, et see S on nüüd siia jõudnud. ????

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hundu ju mainis,et maksis isa hooldekodu selle pärast tal võlg tekkis.või sain ise aru valesti ja ta ei maksnud vaid luisakab ja tahab et teda ei kiustaks

ISEGI kui võlad tekkisid järelmaksudest, siis ei ole see põhjus kiusamiseks. Väga paljud ei oska majandada, uskumatult paljud inimesed.
Ta proovib välja rabeleda, mis on minu hinnagul tunnustamist väärt.
Tema sai minema sealt urkast, aga üks läks täitsa tagasi. Ta juba teist korda ämbrit, ilma, et midagi aru saaks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolistab ämbrit*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hundu37 kas oskad Enda kaitseks ka miskit öelda või siis ongi kõik tõsi,et oled must,kasimata ja juuksuris käisid ka ju selle pärast et sind viidi käsikäes sinna kuna sa ei teadnud mis asi on hüügeen

Ise tean kuhu tagasi lähen pole teie asi

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hundu37 kas oskad Enda kaitseks ka miskit öelda või siis ongi kõik tõsi,et oled must,kasimata ja juuksuris käisid ka ju selle pärast et sind viidi käsikäes sinna kuna sa ei teadnud mis asi on hüügeen

Ise tean kuhu tagasi lähen pole teie asi

Oot-oot, mõlemad olete vaimse puudega? Hüügeen? Tõesti paar parajaid.

+9
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandan aga hundul37 pole ju hüügeen ju päris korras või noh varem ei olnud ja siis tahab saada poodi tööle. kui ta oleks ikka samasugune nagu varem must ja kasimatu…ja kui inimene on puudega miks siis ise maksid hooldekodu kas siis riik ei peaks abistama vähemalt minu tuttav ei pidanud maksma kuna tal oli puue…nii et jh se saad ka aru mida ajad??ä

esiteks ma hoolisin oma lähedasest ehk siis isast ja oli valmis maksma ka tema hooldekodu kulusid.sa äkki vahiks enne ennast kui mind siia laimama tuled ma tean väga hästi mis asi juuksur on ja lastekaitse ei viinud mind sinna käsi käes.

 

Ütle parem ise miks oma eks abikaasa juurde tagasi jooksid kui lubasid mitte kunagi sinna enam tagasi minna

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hundu37 mis see teie asi kuhu lähen ja pole see sinu asi see mida teen kuhu lähen

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandan aga hundul37 pole ju hüügeen ju päris korras või noh varem ei olnud ja siis tahab saada poodi tööle. kui ta oleks ikka samasugune nagu varem must ja kasimatu…ja kui inimene on puudega miks siis ise maksid hooldekodu kas siis riik ei peaks abistama vähemalt minu tuttav ei pidanud maksma kuna tal oli puue…nii et jh se saad ka aru mida ajad??ä

esiteks ma hoolisin oma lähedasest ehk siis isast ja oli valmis maksma ka tema hooldekodu kulusid.sa äkki vahiks enne ennast kui mind siia laimama tuled ma tean väga hästi mis asi juuksur on ja lastekaitse ei viinud mind sinna käsi käes.

Ütle parem ise miks oma eks abikaasa juurde tagasi jooksid kui lubasid mitte kunagi sinna enam tagasi minna.Või mis hea on taas Ardi rahakotti peal elada w vaevalt et saa kuskil enam tööl käid

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oh sind hundu37 küll.ma tunnen kaasa kaua sa seal ju vastu ei pea kuna sa pole ju üksi elanud ema juures ju elasid enne seda ja siis mingi kutti juures

Pole minu asi aga lastest on kahju

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

aga on ju miks räägid juttu mida sa ise ka ei usu lastekaitse võib kinnitada mu sõnu et lubasid Ardi juurde mitte tagasi minna aga ikka läksid.

Mis sellel lastekaitsel Ardi uue naisega pistmist peaks olema?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hundu37 mis see teie asi kuhu lähen ja pole see sinu asi see mida teen kuhu lähen

aga on ju miks räägid juttu mida sa ise ka ei usu lastekaitse võib kinnitada mu sõnu et lubasid Ardi juurde mitte tagasi minna aga ikka läksid.miks sul nüüd järsku emu maal sobib ja enne ei sobinud kui said peale mopeedautoga avariid kindlustuselt kopsaka valuraha siis peale seda järsku elu maal ei sobinud jätsid Ardi maha ja lahutasid

See pole S kes siin S pähe postitab. Mõtle hoopis ,,sõbranna,, või ,,sõbranna eksmehe peale,, kes siin postitusi treivad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh jumal, selle täku naised kaklevad nüüd siin?

Aga perspektiiv pole paha. Laste- ja peretoetus, kolme lapse elatis, töövõimetustoetus… Kui veel tööle minna, siis lisandub palk, miinimum pisut üle 700, tõenäoliselt rohkemgi. Sissetulek kõvasti üle 2000 euro, kisub varsti 3000 kanti. Tasub kodulaenule mõelda, väikelinnas saab sellise sissetulekuga korraliku maja osta.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hundu37 mis see teie asi kuhu lähen ja pole see sinu asi see mida teen kuhu lähen

aga on ju miks räägid juttu mida sa ise ka ei usu lastekaitse võib kinnitada mu sõnu et lubasid Ardi juurde mitte tagasi minna aga ikka läksid.miks sul nüüd järsku emu maal sobib ja enne ei sobinud kui said peale mopeedautoga avariid kindlustuselt kopsaka valuraha siis peale seda järsku elu maal ei sobinud jätsid Ardi maha ja lahutasid

See pole S kes siin S pähe postitab. Mõtle hoopis ,,sõbranna,, või ,,sõbranna eksmehe peale,, kes siin postitusi treivad.

eks mehel võib selles õigus olla üks haige inimene võib jah siin ka nüüd kommenteerimas käija ta pidevalt ka terroriseerib ka mind telefonitsi ta käib siin ka postitusi lugemas see ilmselt tema kes nende hull ja S postituste taga on

Miks Sa käid enda isiklikku elu siin kommenteerimas ja selle kohta selgitusi jagamas? Mingi väärikus võiks ikka olla ju.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 22 postitust - vahemik 1,111 kuni 1,132 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.