Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:

Suhtlen ikka, enamasti läbi messengeri. Interneti ajastu ju.

äkki hakkaksid internetiajastul ka veebiseksi harrastama? oleksid moodne ja rohkem lapsi ka ei sünniks

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.06 21:31; 24.06 11:36; 24.06 23:41; 26.06 04:14; 30.06 23:39; 01.07 23:49; 02.07 09:43; 03.07 10:23; 05.07 10:53; 08.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks vähemasti tunnustada minu ohverdust. Teiseks, kui katkised on need inimesed, kes tulevad spermadoonori abiga, kes oma isast ei tea mitte kui midagi. Üksi jõuate alati last kasvatada, aga proovige koos mehega seda teha.

Ära hakkab tüütama paljulapseliste perede jutt, kus laste saamise ja kasvatamise eest peaks eriliselt tunnustama nende ohverdust ja andma neile ordeneid. Samal ajal ollakse tigedad nende peale, kes on piirdunud vaid ühe lapsega või kel mingitel, enamasti tervislike põhjustel, lapsi pole. Sisisetakse kurjalt, et mis õigusega saab osa inimesi enda peale rohkem raha kulutada, aga paljulapselistel läheb kogu sissetulek laste kasvatamise peale ja vihaga soovitakse kummalise maksu näol “rahakamaid” karistada. Õnnelik ja oma valikutega rahulolev inimene nii ei räägiks. Kui keegi on teinud valiku, et soovib perre rohkem lapsi, siis on see nende vaba tahe ja ei ole mõtet hakata pärast ohvrit mängima, virisema ja teisi süüdistama, et miks küll teised piirduvad väiksema laste arvuga. Ühiskonda panustamisega, teadlikult positiivsele iibele kaasa aitamisega pole siin sageli midagi pistmist, need on olnud pigem egoistlikud soovid, partneri kinnihoidmiseks, et keegi vanaduses abistaks või siis juhtunud kaitsmata vahekordadest. Igal viiendal paaril olevat lastesaamisega üldse raskusi. Karistada neid maksuga või heita neile ette doonorrakkude kasutamist, kõlab sama jaburalt, kui keelata või trahvida inimesi, kes loovad kärgperesid. Perekooli kirjutatud lugudest on näha, kui palju inimesi on tulnud katkistest peredest, kuigi neil on olnud klassikaline peremudel, aga vanemad olid närvilised, elasid ennast üksteise ja laste peal välja, kodus oli pingeline õhkkond ja nad tundsid, et polnud oodatud. See on iga pere enda otsustada, kui palju on peres lapsi, keda päriselt soovitakse, kui paljude eest suudetakse vaimselt ja füüsiliselt hoolitseda, et neist kasvaksid korralikud, terve psüühikaga, täisväärtuslikud inimesed ja mitte kellegi asi pole teiste valikuid kritseerida või kedagi karistada.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks, kui katkised on need inimesed, kes tulevad spermadoonori abiga, kes oma isast ei tea mitte kui midagi.

Need lapsed on ilmselt palju õnnelikumad, sest nende emad on asja hoolikalt läbi mõelnud ja tublid ja endaga hakkamasaavad inimesed. Nad on võimelised pakkuma lapsele turvatunnet, hoolt ja armastust, mida sinu lastel pole kellelgi olnud. Lapse jaoks on oluline stabiilne olukord kodus, olgu seal siis isa, vanaema või ükskõik kes, aga perekond ei tohiks olla mingi läbikäiguhoov, nagu sinu elu on. Vaesed ja tobud ei hakka sellist asja tegema. Sinusugusest isast pole lastel mitte mingit kasu. Viskad oma 100-150 eurot ja kogu lugu, isegi lapse emaga ei räägi ühtki sõna, rääkimata lapsega suhtlemisest. Sa pole ühtki oma lastest kasvatanud. Ja sinu arust peaks nad õnnelikud olema, et terve ilm mingeid poolõdesid ja -vendi täis. Kui mõnest neist ka normaalne inimene kasvab, siis sinu roll on siin küll olematu.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole enam S juba üle 3 aasta. S leidis, et maaelu pole tema jaoks. Kuid hiljem on avaldanud soovi uuesti proovida, kuid siis oli mul juba elukaaslane ja laps.
Aga see on ka põhjus, miks ütlesin, et võiks ju võimaliku lahkumineku korral lapsed jagada. S lapsi ei saa, kuid armastab lapsi (oli ka atesteeritud lapsehoidja). Ma muidugi ei tea, kas tema pakkumine on veel jõus. Ja polügaamia pole vist kummagile meeltmööda.

Vabandust, kas ma sain õigesti aru nüüd – mõtled lapse(d) eksnaisele S-le sokutada ja siis nende mõlema naisega seksima hakata? No see sulle ilmselt meeldiks.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 12:27; 01.07 18:10; 02.07 19:06; 05.07 12:22; 13.07 13:56; 29.09 07:07; 05.10 20:24;
To report this post you need to login first.

Yxik, mis sest lastekaitse teemast sai? Kas neilt on mingit abi loota?

Me võime siin kõik karjas yxikut peksta, ei meeldi osad ta valikud mullegi. Aga hetkel on siiski ühe kahe titaga emaga, kes ei tule olukorraga toime ning mingit abi te vajate. Lapsed ei ole ju süüdi ja nemad peavad ikka turvalise keskkonna saama.

Kas sul yxik mõnda teismelist last ei ole, kes suveks sinu juurde koliks ja lastega toime tulla aitaks, mingi tasu eest muidugi? Parim oleks siiski see, kui laps saaks oma kodus oma ema-isa läheduseses olla, aga üksi kahe pisikesega on raske. Jah, enamus naisi saavad hakkama (ka mul on laste vahe 1.5 aastat ja sain hakkama), aga kui mõnel on raskem versioon lastest või enda psüühika nõrgem, siis nad vajavad abi.

Ma ei tea, mis sai. Suhtlesid elukaaslasega, mind kodus polnud.

Sa ei suhtle oma elukaaslasega? Huvi ei tunne?

Suhtlen ikka, enamasti läbi messengeri. Interneti ajastu ju.

See oleks peaaegu naljakas, kui see nii kurb ei oleks.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.07 12:54; 01.07 13:07; 01.07 15:45; 01.07 22:40; 01.07 23:24; 02.07 20:36; 03.07 14:41; 04.07 21:11; 05.07 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan siiski, et tal on vaja keskkonna vahetust ajutiselt, kuni ta maha rahuneb.

Mida mu silmad loevad? 1,5a räägid nagu jonnivast täiskasvanust??? Las rahuneb küla peal???

Ta rahunebki teises keskkonnas maha, sest seal hoitakse teda ja hoolitsetakse tema eest. Niipea kui koju tuuakse, tunneb pisike end sootuks mahajäetuna.

Kus on sinu ajud? 1,5a ei jonni. Ta vajab hoolitsust ja turvatunnet.[/quote]

Ma saan aru, et tal on turvatunnet vaja, aga ma ei tea kuidas seda pakkuda, sest mul on praegu kiire töö hooaeg ja ise ma seda teha ei saa. Kodust ära pean ma hiilima, et laps ei märkaks, sest kui märkab, siis klammerdub kätega ümber minu jalgade. Ilmselt seetõttu, et mina olen see, kes talle unelaulu laulab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba 9 lehekülge! Tõutäkk on klassikaline n-kumees, keda laste kasvatamine eriti ei huvita. Puid saagida on põnevam. Teda ümber kasvatada ei ole mõtet. Kui laste emad on ka sellised pooletoobised, siis sellised teemad siia foorumisse tekivad.

Lastekasvatamine ei too sisse vaid viib välja ja sellepärast ma peangi puid saagima, mitte põnevuse pärast.
Ja täietoobiseid naisi pole ju kusagilt võtta.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole enam S juba üle 3 aasta. S leidis, et maaelu pole tema jaoks. Kuid hiljem on avaldanud soovi uuesti proovida, kuid siis oli mul juba elukaaslane ja laps.

Aga see on ka põhjus, miks ütlesin, et võiks ju võimaliku lahkumineku korral lapsed jagada. S lapsi ei saa, kuid armastab lapsi (oli ka atesteeritud lapsehoidja). Ma muidugi ei tea, kas tema pakkumine on veel jõus. Ja polügaamia pole vist kummagile meeltmööda.

Vabandust, kas ma sain õigesti aru nüüd – mõtled lapse(d) eksnaisele S-le sokutada ja siis nende mõlema naisega seksima hakata? No see sulle ilmselt meeldiks.

Polügaamia tähendabki kooselu mitme naisega, sealhulgas ka seksimist ja muidugi see meeldiks mulle, aga karta on, et teised osapooled pole sellest huvitatud.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks, kui katkised on need inimesed, kes tulevad spermadoonori abiga, kes oma isast ei tea mitte kui midagi.

Need lapsed on ilmselt palju õnnelikumad, sest nende emad on asja hoolikalt läbi mõelnud ja tublid ja endaga hakkamasaavad inimesed. Nad on võimelised pakkuma lapsele turvatunnet, hoolt ja armastust, mida sinu lastel pole kellelgi olnud. Lapse jaoks on oluline stabiilne olukord kodus, olgu seal siis isa, vanaema või ükskõik kes, aga perekond ei tohiks olla mingi läbikäiguhoov, nagu sinu elu on. Vaesed ja tobud ei hakka sellist asja tegema. Sinusugusest isast pole lastel mitte mingit kasu. Viskad oma 100-150 eurot ja kogu lugu, isegi lapse emaga ei räägi ühtki sõna, rääkimata lapsega suhtlemisest. Sa pole ühtki oma lastest kasvatanud. Ja sinu arust peaks nad õnnelikud olema, et terve ilm mingeid poolõdesid ja -vendi täis. Kui mõnest neist ka normaalne inimene kasvab, siis sinu roll on siin küll olematu.

Last saab ikka kasvatada vaid see vanem, kes lapsega koos elab. Distantsilt laste kasvatamine on keeruline. Niipalju on minust ikka abi olnud, et autosõidu olen neile selgeks teinud. 3/4 täisealistest lastest on saanud juhiloa eksamid tehtud 17 aastaselt, vaid vanemal poisil läks juhilubade saamine 4 kuud üle. Kindlasti on ka muid asju, mida olen saanud õpetada, või milleks minust on kasu olnud lisaks elatise maksmisele.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu praeguse naise kohta ütles, siis “nagu oleks valikut olnud”.

See Säde oli juba sündinud kui Yxik tegi teema prügikonteinerist ja nurises, et titemähkmed ajavad kasti liiga ruttu täis ja tema peab jälle 3€ maksma. Kujutate ette siis seda “hoolin küll lastest” juttu? Kui ma seda lugesin, mõtlesin tõesti, et Yxik on purjus. Paraku vist polnud ja et osalt oli teema tehtud selleks, et teada anda, et tal on miski naiselaadne tekkinud ja järjekordne laps sündinud, pidin kurbusega nentima, et see julm teema koos mõtteviisiga oli ikla päris ja kaine ja reaalne.
Saate aru – prügiarve vs perekond?! ????

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.06 11:57; 30.06 12:06; 30.06 12:14; 30.06 17:55; 30.06 17:59; 30.06 20:45; 01.07 10:17; 01.07 17:14; 06.07 14:31; 06.07 14:45; 06.07 15:17; 12.07 10:28; 12.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

yxik, vaata oma sünniaastat – kust võtad sa kindluse, et suudad nendele praegu või tulevikus tehtud lastele kuni ülikooli lõpuni ehk järgmised 20 aastat normaalse rahalise kindluse tagada?

Mis ülikoolist sa räägid? Neist tulevad samasugused küünetehnikud nagu vanemadki lapsed. Haritud naisi ju Yxik ei salli (tead küll ex nr.2 saagat).

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.06 11:57; 30.06 12:06; 30.06 12:14; 30.06 17:55; 30.06 17:59; 30.06 20:45; 01.07 10:17; 01.07 17:14; 06.07 14:31; 06.07 14:45; 06.07 15:17; 12.07 10:28; 12.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu praeguse naise kohta ütles, siis “nagu oleks valikut olnud”.

See Säde oli juba sündinud kui Yxik tegi teema prügikonteinerist ja nurises, et titemähkmed ajavad kasti liiga ruttu täis ja tema peab jälle 3€ maksma. Kujutate ette siis seda “hoolin küll lastest” juttu? Kui ma seda lugesin, mõtlesin tõesti, et Yxik on purjus. Paraku vist polnud ja et osalt oli teema tehtud selleks, et teada anda, et tal on miski naiselaadne tekkinud ja järjekordne laps sündinud, pidin kurbusega nentima, et see julm teema koos mõtteviisiga oli ikla päris ja kaine ja reaalne.

Saate aru – prügiarve vs perekond?! ????

Sa loed vist palju teiste raha, et jälgid teiste prügiarveid ja et kes neid maksab?

Kust meie teame. Võib-olla naine sai vanemahüvitist, sünnitoetust, lapsetoetust ja samas yxik pidi tegelikult paljud lapsega seonduvad kulutused (sh suurem prügikonteiner) kinni maksma. See pole üldse haruldane rahade “jaotus” perekonnas: raha naisele, kulutused mehele. Kõrvale veel jutt, et “kas sa oma lapsest siis tõesti ei hooli”.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.06 11:43; 29.06 22:55; 30.06 23:15; 01.07 00:03; 02.07 10:41; 03.07 11:29; 06.07 14:48; 08.07 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu praeguse naise kohta ütles, siis “nagu oleks valikut olnud”.

See Säde oli juba sündinud kui Yxik tegi teema prügikonteinerist ja nurises, et titemähkmed ajavad kasti liiga ruttu täis ja tema peab jälle 3€ maksma. Kujutate ette siis seda “hoolin küll lastest” juttu? Kui ma seda lugesin, mõtlesin tõesti, et Yxik on purjus. Paraku vist polnud ja et osalt oli teema tehtud selleks, et teada anda, et tal on miski naiselaadne tekkinud ja järjekordne laps sündinud, pidin kurbusega nentima, et see julm teema koos mõtteviisiga oli ikla päris ja kaine ja reaalne.

Saate aru – prügiarve vs perekond?! ????

Sa loed vist palju teiste raha, et jälgid teiste prügiarveid ja et kes neid maksab?

Kust meie teame. Võib-olla naine sai vanemahüvitist, sünnitoetust, lapsetoetust ja samas yxik pidi tegelikult paljud lapsega seonduvad kulutused (sh suurem prügikonteiner) kinni maksma. See pole üldse haruldane rahade “jaotus” perekonnas: raha naisele, kulutused mehele. Kõrvale veel jutt, et “kas sa oma lapsest siis tõesti ei hooli”.

Ei, ma loen palju Yxiku teemasid, sest need on nii õppematerjal, kuidas mitte elada, et paremat pole tahtagi.

Meie perel on 240 l konteiner ja tühjendus iga kuu. Korra hinda ei teagi, aga vist midagi kolme ja viie vahel.
Kui mu pereliikme pärast kast ka iga päev täis saaks, ei mõtlekski nutta, vaid tühjendaks ja maksaks. Mina ei oska väikseimat arvet, mis mulle saadetakse, perekonnaga kõrvutada.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.06 11:57; 30.06 12:06; 30.06 12:14; 30.06 17:55; 30.06 17:59; 30.06 20:45; 01.07 10:17; 01.07 17:14; 06.07 14:31; 06.07 14:45; 06.07 15:17; 12.07 10:28; 12.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu praeguse naise kohta ütles, siis “nagu oleks valikut olnud”.

See Säde oli juba sündinud kui Yxik tegi teema prügikonteinerist ja nurises, et titemähkmed ajavad kasti liiga ruttu täis ja tema peab jälle 3€ maksma. Kujutate ette siis seda “hoolin küll lastest” juttu? Kui ma seda lugesin, mõtlesin tõesti, et Yxik on purjus. Paraku vist polnud ja et osalt oli teema tehtud selleks, et teada anda, et tal on miski naiselaadne tekkinud ja järjekordne laps sündinud, pidin kurbusega nentima, et see julm teema koos mõtteviisiga oli ikla päris ja kaine ja reaalne.

Saate aru – prügiarve vs perekond?! ????

Too teema oli tehtud küsimusena, et mismoodi keegi on lahendanud ära küsimuse lühiajalisese jäätmete koguse suurenemise kohta.
Praegu on lahenduseks 770l konteiner, mida tühjendatakse tavapäraselt, ehk 4 korda aastas. Ja maapiirkonnas on konteineritühjendamine kallim, kui linnas. Minul näiteks 16eur.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nagu praeguse naise kohta ütles, siis “nagu oleks valikut olnud”.

See Säde oli juba sündinud kui Yxik tegi teema prügikonteinerist ja nurises, et titemähkmed ajavad kasti liiga ruttu täis ja tema peab jälle 3€ maksma. Kujutate ette siis seda “hoolin küll lastest” juttu? Kui ma seda lugesin, mõtlesin tõesti, et Yxik on purjus. Paraku vist polnud ja et osalt oli teema tehtud selleks, et teada anda, et tal on miski naiselaadne tekkinud ja järjekordne laps sündinud, pidin kurbusega nentima, et see julm teema koos mõtteviisiga oli ikla päris ja kaine ja reaalne.

Saate aru – prügiarve vs perekond?! ????

Sa loed vist palju teiste raha, et jälgid teiste prügiarveid ja et kes neid maksab?

Kust meie teame. Võib-olla naine sai vanemahüvitist, sünnitoetust, lapsetoetust ja samas yxik pidi tegelikult paljud lapsega seonduvad kulutused (sh suurem prügikonteiner) kinni maksma. See pole üldse haruldane rahade “jaotus” perekonnas: raha naisele, kulutused mehele. Kõrvale veel jutt, et “kas sa oma lapsest siis tõesti ei hooli”.

Kõik lastega tulevad toetused lähevadki elukaaslasele, lisaks on 500eurise limiidiga coopi kaart ja lisaks veel annan raha kui küsitakse, samas tema ostab kõik lapsele ja söögikraami. Mina maksan kõik arved va tema mobiili-interneti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pean tunnistama, et ei hakanud kõiki vastuseid lugema. aga teema juurde. olen nõus hoidma teie 1,5 aastast last ühe kalendrikuu. Garanteerin arendamise, toidu, professionaalse kasvatuse. olen teadusmagistri kraadiga eripedagoog-nõustaja st, et saan hakkama ka erivajadustega lastega. söök on mahe ja tervislik, päevakava on paigas. mina olen üles kasvatanud kolme edukat ja tervete närvidega last, julgen lubada, et ka hoiulapsega on minu juures oldud aja jooksul kõik hästi. tasu selle teenuse eest on 3000.-

Esimene postitus, mis on 100% teemasse.
Kindlasti teenus on hea ja kvaliteetne ja võib-olla leiad ka rikkureid, kes suudavad sellist summat maksta. Ja üldiselt võttes arvesse perekoolikate nõuannet, et pikaajalise hoiu jaoks on meie 1a ja 7k vanune laps liiga väike, siis jääme päevahoiu juurde. Ning kus häda kõige suurem, siis abi kõige lähemal ja võtsime kinni (nr2) tütre abistavast käest. Loomulikult tasu eest, kuid numbrid jätan targu nimetamata, kuna siin võivad luurata ka inimesed maksuametist, kes oskavad imehästi arvutada ja seejärel maksunõude esitada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pean tunnistama, et ei hakanud kõiki vastuseid lugema. aga teema juurde. olen nõus hoidma teie 1,5 aastast last ühe kalendrikuu. Garanteerin arendamise, toidu, professionaalse kasvatuse. olen teadusmagistri kraadiga eripedagoog-nõustaja st, et saan hakkama ka erivajadustega lastega. söök on mahe ja tervislik, päevakava on paigas. mina olen üles kasvatanud kolme edukat ja tervete närvidega last, julgen lubada, et ka hoiulapsega on minu juures oldud aja jooksul kõik hästi. tasu selle teenuse eest on 3000.-

Esimene postitus, mis on 100% teemasse.

Kindlasti teenus on hea ja kvaliteetne ja võib-olla leiad ka rikkureid, kes suudavad sellist summat maksta. Ja üldiselt võttes arvesse perekoolikate nõuannet, et pikaajalise hoiu jaoks on meie 1a ja 7k vanune laps liiga väike, siis jääme päevahoiu juurde. Ning kus häda kõige suurem, siis abi kõige lähemal ja võtsime kinni (nr2) tütre abistavast käest. Loomulikult tasu eest, kuid numbrid jätan targu nimetamata, kuna siin võivad luurata ka inimesed maksuametist, kes oskavad imehästi arvutada ja seejärel maksunõude esitada.

Aga millist summat sa ootasid siis? Töö on ju ööpäevaringne (ehk siis kolmes vahetuses) ja puhkepäevadeta. Arvuta ümber viieks 8-tunniseks tööpäevaks nädalas, tuleb päris odav.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etskae, langevarjuhüppeid näikse aega olevat oma kibekiire hooajatööö kõrvalt teha, lapse jaoks see eest aega napib:

https://www.youtube.com/watch?v=VvRCsRUdUeU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR011p6XiqCcVtpBnEidcZlqB61PQz0wsJSckyBzFNtfyEravFTRAHnej6c

No ma ei tea.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 06:23; 08.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Etskae, langevarjuhüppeid näikse aega olevat oma kibekiire hooajatööö kõrvalt teha, lapse jaoks see eest aega napib:

https://www.youtube.com/watch?v=VvRCsRUdUeU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR011p6XiqCcVtpBnEidcZlqB61PQz0wsJSckyBzFNtfyEravFTRAHnej6c

No ma ei tea.

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

ja selle raha eest prügivedu juurde ei tellinud? ma ei kujuta ette, et kuuma suvega tühjendataks konteinerit kolme kuu tagant…

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.06 21:31; 24.06 11:36; 24.06 23:41; 26.06 04:14; 30.06 23:39; 01.07 23:49; 02.07 09:43; 03.07 10:23; 05.07 10:53; 08.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

ja selle raha eest prügivedu juurde ei tellinud? ma ei kujuta ette, et kuuma suvega tühjendataks konteinerit kolme kuu tagant…

Mõttetu on selle inimesega vaielda, ta maksab iga kell enne 100€ langevarjuhüppeks, kui panustaks oma lastele selle. Selline ongi meie yxik. Ilmelt juba 10. lapse ema kandidaat ka välja vaadatud. On ikka noor, sale ja mittesuitsetav?

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 16:11; 26.06 13:19; 30.06 10:44; 02.07 08:24; 03.07 15:18; 08.07 11:06; 28.09 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pean tunnistama, et ei hakanud kõiki vastuseid lugema. aga teema juurde. olen nõus hoidma teie 1,5 aastast last ühe kalendrikuu. Garanteerin arendamise, toidu, professionaalse kasvatuse. olen teadusmagistri kraadiga eripedagoog-nõustaja st, et saan hakkama ka erivajadustega lastega. söök on mahe ja tervislik, päevakava on paigas. mina olen üles kasvatanud kolme edukat ja tervete närvidega last, julgen lubada, et ka hoiulapsega on minu juures oldud aja jooksul kõik hästi. tasu selle teenuse eest on 3000.-

Esimene postitus, mis on 100% teemasse.

Kindlasti teenus on hea ja kvaliteetne ja võib-olla leiad ka rikkureid, kes suudavad sellist summat maksta. Ja üldiselt võttes arvesse perekoolikate nõuannet, et pikaajalise hoiu jaoks on meie 1a ja 7k vanune laps liiga väike, siis jääme päevahoiu juurde. Ning kus häda kõige suurem, siis abi kõige lähemal ja võtsime kinni (nr2) tütre abistavast käest. Loomulikult tasu eest, kuid numbrid jätan targu nimetamata, kuna siin võivad luurata ka inimesed maksuametist, kes oskavad imehästi arvutada ja seejärel maksunõude esitada.

Tunnihinnaks tuleks 4.167 eurot. Nii et see pole palju. Pigem vähe. Pane toit juurde ja ta teeb väga odavalt. Kuigi, ka mõni rikkus võib seda kalliks pidada, kuid seda pigem pealiskaudsusest ja võhiklikkusest. Kui ise peaks seda keegi neist tegema, siis oleks odav.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 09:46; 08.07 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu on selle inimesega vaielda, ta maksab iga kell enne 100€ langevarjuhüppeks, kui panustaks oma lastele selle.

Mis 100 €? Video all on link, kust leiab ka hinnakirja. Üks hüpe 299.-, seitsme hüppega täiskursus 1059.- või kogu kursuse eest korraga makstes 969.-.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 01:53; 27.06 14:22; 08.07 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis 100 €? Video all on link, kust leiab ka hinnakirja. Üks hüpe 299.-, seitsme hüppega täiskursus 1059.- või kogu kursuse eest korraga makstes 969.-.

Päriselt? Maksab 300 eurot hüppe eest ja viriseb, et prgügikasti tühjendamise eest peab 5 eurot rohkem maksma? Haige sell, tõesõna.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 23.06 18:58; 23.06 19:25; 23.06 20:01; 24.06 11:25; 24.06 15:10; 26.06 09:09; 27.06 07:50; 29.06 09:32; 29.06 20:25; 29.06 21:14; 30.06 09:09; 30.06 10:09; 01.07 11:47; 01.07 17:27; 02.07 09:32; 02.07 10:48; 02.07 21:10; 03.07 20:35; 05.07 11:47; 08.07 09:06; 08.07 19:45; 12.07 10:43; 28.09 08:06; 30.10 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

Titega, siis teist veel polnud. Elukaaslane sai temaga hakkama.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

ja selle raha eest prügivedu juurde ei tellinud? ma ei kujuta ette, et kuuma suvega tühjendataks konteinerit kolme kuu tagant…

Meil hajaasustuses käib vedu iga 3 kuu tagant.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

ja selle raha eest prügivedu juurde ei tellinud? ma ei kujuta ette, et kuuma suvega tühjendataks konteinerit kolme kuu tagant…

Mõttetu on selle inimesega vaielda, ta maksab iga kell enne 100€ langevarjuhüppeks, kui panustaks oma lastele selle. Selline ongi meie yxik. Ilmelt juba 10. lapse ema kandidaat ka välja vaadatud. On ikka noor, sale ja mittesuitsetav?

See raha oli mul suitsetamise pealt kokku hoitud, st ma ei suitseta.
10-nda võib praegusega ka teha, aga siis nii 6 aasta pärast, kui just varem polügaamses suhtes pole.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu on selle inimesega vaielda, ta maksab iga kell enne 100€ langevarjuhüppeks, kui panustaks oma lastele selle.

Mis 100 €? Video all on link, kust leiab ka hinnakirja. Üks hüpe 299.-, seitsme hüppega täiskursus 1059.- või kogu kursuse eest korraga makstes 969.-.

Seal on see lugu, et kaitseliit pakkus esmahüppajatele tasuta hüpet 1500m kõrguselt sundavanemisega. 4000m, vabalangemisega hüppe puhul tuli ise juurde maksta 111eur. Ilmselt saan nüüd osaleda sõjalistel hüpetel, seda siis tasuta, sõjalise väljaõppe raames.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tolleks päevaks väikese palgikogusega klient pealelõunaks kokku lepitud. Seega ennelõuna oli ilusti vaba.

Ja miks siis oma tittedega ei tegelenud?

ja selle raha eest prügivedu juurde ei tellinud? ma ei kujuta ette, et kuuma suvega tühjendataks konteinerit kolme kuu tagant…

Meil hajaasustuses käib vedu iga 3 kuu tagant.

Alati on võimalus leping ümber teha. Elan ka hajaasustuses ja käib iga kuu vedu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 25.06 18:30; 26.06 13:36; 26.06 14:02; 26.06 21:54; 27.06 15:30; 28.06 23:08; 29.06 20:52; 30.06 10:45; 30.06 14:37; 01.07 13:07; 02.07 18:36; 05.07 07:38; 08.07 20:57; 08.07 23:49; 13.07 23:03; 29.09 08:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.