Esileht Kodunurk Vanakooli raske vatitekk

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vanakooli raske vatitekk

Postitas:
Kägu

Kas kellegi on kogemust, kus tänapäeval saab veel neid vanakooli raskeid vatitekke turvaliselt osta?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodimaailmast tellides näiteks selline:

https://www.voodimaailm.ee/tekid/63595/tekk-merkys-cotton-400

See on vanakooli vatitekk, aga vähemasti see, mis mul on, ei ole nii raske kui lapsepõlve tekid. Igal juhul on see soe ja raske, kõvasti raskem kui kõik muud tänapäeval müüdavad tekid. ostsin endale, aga nüüd lapsele hakkas meeldima ja ärandas selle 😀 Peaks vist uue tellima.

Voodimaailmast ma olen korduvalt tellinud, Leedu firma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. teki kirjelduses on märgitud, et kerge kaal, aga seda ei tasu eriti uskuma jääda. Võrreldes teiste moodsate tekkidega on see ikka parasjagu raske.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodimaailmast tellides näiteks selline:

https://www.voodimaailm.ee/tekid/63595/tekk-merkys-cotton-400

See on vanakooli vatitekk, aga vähemasti see, mis mul on, ei ole nii raske kui lapsepõlve tekid. Igal juhul on see soe ja raske, kõvasti raskem kui kõik muud tänapäeval müüdavad tekid. ostsin endale, aga nüüd lapsele hakkas meeldima ja ärandas selle ???? Peaks vist uue tellima.

Voodimaailmast ma olen korduvalt tellinud, Leedu firma.

Toote kirjelduses on ju, et see on kerge tekk. TA otsib omale rasket tekki.

Mina ostsin omale raskusteki. Kasutan juba aastaid ja olen rahul. Kõikidele siiski ei pruugi selline tekk meeldida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toote kirjelduses on ju, et see on kerge tekk. TA otsib omale rasket tekki.

ja seda ma räägingi, et kuigi tootekirjeldus ütleb, et see on kerge, on see tegelikkuses siiski piisavalt raske, et kui keegi endale tellib, siis ei tasu oodata, et see on mingi õhuline pehmus nagu mõni suletekk või polüesterkiuga tekk. Mul on kõik teised tekid kodus palju kergemad sellest vatitekist, mille kohta tootekirjeldus miskipärast ütleb, et see on kerge. 🙂

Aga muidu seal müüakse veel ühte puuvillast tekki, mis paistab pildi pealt õhem, ka see on tegelikult suhteliselt raske. Ikka tunned, et tekk on peal, mitte ei ole kuskil vahu sees.

Raskustekk on midagi muud, see ikka juba korralikult vajutab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartus Uuskasutuskeskuses ma hiljuti nägin täitsa korralikku ja puhast vanakooli vatitekki, aga ma ei tea, kas see oleks teemaalgataja meelest “turvaline ost”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada on igas poes turvamehed, kui TA oma turvalisuse pärast muretseb. Mida või keda sa muidu kardad, kui tohib küsida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada on igas poes turvamehed, kui TA oma turvalisuse pärast muretseb. Mida või keda sa muidu kardad, kui tohib küsida?

Kirpe, täisid ja koisid.
Kõik ei taha endale neid majja tuua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, teemaalgatajana pidasin turvaliste ostude all seda, et interneti kaudu ostes ostan sisuliselt põrsast kotis 🙂

Tavapoodides pole paraku selliseid raskeid ja puuvillavatist tekke müügiks kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegi on kogemust, kus tänapäeval saab veel neid vanakooli raskeid vatitekke turvaliselt osta?

Mina kunagi sain ühe Harku naistevanglast. st mullekingiti sealt ostetu aga ma ei tea kas nad ikkaneid toodavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi sellise firmaga on kogemust?

https://vatitekid.wixsite.com/edredon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Vanakooli raske vatitekk