Esileht Pereelu ja suhted Vanameelsed lärmitsevad jälle

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 174 )

Teema: Vanameelsed lärmitsevad jälle

Postitas:
Kägu

Kas tõesti antud tüüpi meeleavaldus läheb korda kellelegi aastal 2023? Mõistaksin neid, kui praegu oleks aasta 2003.

https://www.delfi.ee/artikkel/120194154/otsepilt-ja-fotod-toompeal-riigikogu-ees-avaldatakse-meelt-abieluvordsuse-vastu

 

+30
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seal osaleb see tuntud perebänd? Mis neid sinna kohale viis? Viisakad noored inimesed. Kas usk on pea segi ajanud?

+18
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keegi võiks sellele kõrgete elekrihindade vastu protsestijale öelda, et hinnad on juba mõnda aega keset päeva miinuses olnud. Teeb endale ilmaasjata seal häbi praegu. Kui tema võttis mingi kõrge hinnaga fiksi, siis see on tema enda vigastus.

+31
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seal osaleb see tuntud perebänd? Mis neid sinna kohale viis? Viisakad noored inimesed. Kas usk on pea segi ajanud?

Ja ongi nii, esinevadki. Päris kurb.

+16
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks sellele kõrgete elekrihindade vastu protsestijale öelda, et hinnad on juba mõnda aega keset päeva miinuses olnud. Teeb endale ilmaasjata seal häbi praegu. Kui tema võttis mingi kõrge hinnaga fiksi, siis see on tema enda vigastus.

Küll nad sügisel jälle taevasse lendavad, riigil on vaja käibemaksu teenida ja mida kõrgem elektrihind, seda rohkem va kõlisevat tuleb.

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks sellele kõrgete elekrihindade vastu protsestijale öelda, et hinnad on juba mõnda aega keset päeva miinuses olnud. Teeb endale ilmaasjata seal häbi praegu. Kui tema võttis mingi kõrge hinnaga fiksi, siis see on tema enda vigastus.

Küll nad sügisel jälle taevasse lendavad, riigil on vaja käibemaksu teenida ja mida kõrgem elektrihind, seda rohkem va kõlisevat tuleb.

No ma pakun kah, et Kaja ongi see, kes börsihinda reguleerib ????

Peaks talle ütlema, et tõstku Meta hinda ka, mul aktsiad vaja maha müüa, aga hind praegu miinuses.

+25
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks sellele kõrgete elekrihindade vastu protsestijale öelda, et hinnad on juba mõnda aega keset päeva miinuses olnud. Teeb endale ilmaasjata seal häbi praegu. Kui tema võttis mingi kõrge hinnaga fiksi, siis see on tema enda vigastus.

Küll nad sügisel jälle taevasse lendavad, riigil on vaja käibemaksu teenida ja mida kõrgem elektrihind, seda rohkem va kõlisevat tuleb.

No ma pakun kah, et Kaja ongi see, kes börsihinda reguleerib ????

Peaks talle ütlema, et tõstku Meta hinda ka, mul aktsiad vaja maha müüa, aga hind praegu miinuses.

Ma ei tea kes seda süsteemi juhib, aga piisab kui soome kaabel läheb remonti, narva elektrijaamas ka mingi blokk remonti ja pauhti lendab elektrihind lakke. See börsi värk on eestis nii – eestis toodetud elektri ostavad teised riigid etre odavalt ära ja siis müüvad hiljem võrku kallilt tagasi. Eesti müüb kohe ära pea kõik co2 kvoodid mis aastas saadakse, saab sealt tulu eelarvekavade lappimiseks ja kui tuleb ise rohkem põlevkivist elektrit toota, siis EE ostab Co2 kvoodid turult kallilt tagasi ja tarbija maksab selle kinni.

Meta ei puutu siia kuidagi.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on staar-meeleavaldajad, igal pool ja igas asjas meelt avaldamas. Lasku käia, kui muud teha ei ole.

+22
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanameelsed lärmitsevad jälle

Sina kuulsid lärmi? Hea kui teemast räägitakse! Ei ole kaua aega tagasi, kui pidime kõik teistsugused ravimajja paigutama ja ütlema, et olete ebanormaalsed. Nüüd peame omaks võtma ja õnne soovima. Nüüd kästakse teha nii! Minu isa ütleb, et tema armastab oma kahte tõupulli, äkki peaks selle armastuse ka paberil vormistama. Mõtle kui ilus, läheb kahe pulliga hommikul turuplatsile kapsaid ostma. Loveislove.

+15
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks sellele kõrgete elekrihindade vastu protsestijale öelda, et hinnad on juba mõnda aega keset päeva miinuses olnud. Teeb endale ilmaasjata seal häbi praegu. Kui tema võttis mingi kõrge hinnaga fiksi, siis see on tema enda vigastus.

Küll nad sügisel jälle taevasse lendavad, riigil on vaja käibemaksu teenida ja mida kõrgem elektrihind, seda rohkem va kõlisevat tuleb.

No ma pakun kah, et Kaja ongi see, kes börsihinda reguleerib ????

Peaks talle ütlema, et tõstku Meta hinda ka, mul aktsiad vaja maha müüa, aga hind praegu miinuses.

????????????????????????????

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina kuulsid lärmi? Hea kui teemast räägitakse! Ei ole kaua aega tagasi, kui pidime kõik teistsugused ravimajja paigutama ja ütlema, et olete ebanormaalsed.

Vaatasin ülekannet, tõesti oli kogunenud lärmakas seltskond.

Tänapäeval on probleem, et inimesed ei saa ravi. Sundravi rakendamisest ei maksa üldse rääkida. Kaja Kallase valitsus piirab teadlikult haigekassa rahalisi võimalusi, et inimesed koguneksid Riigikogu ette märatsema, et näidata opositsiooni halvas valguses.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks tuttav kirjutas FBs, et soovib Varrot järgmise eesti presidendina näha. Käis ka seal meekeavaldusel.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanameelsed lärmitsevad jälle

Sina kuulsid lärmi? Hea kui teemast räägitakse! Ei ole kaua aega tagasi, kui pidime kõik teistsugused ravimajja paigutama ja ütlema, et olete ebanormaalsed. Nüüd peame omaks võtma ja õnne soovima. Nüüd kästakse teha nii! Minu isa ütleb, et tema armastab oma kahte tõupulli, äkki peaks selle armastuse ka paberil vormistama. Mõtle kui ilus, läheb kahe pulliga hommikul turuplatsile kapsaid ostma. Loveislove.

Sina siis oleks oma isa ravimajja paigutamise poolt?

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isa ütleb, et tema armastab oma kahte tõupulli, äkki peaks selle armastuse ka paberil vormistama. Mõtle kui ilus, läheb kahe pulliga hommikul turuplatsile kapsaid ostma. Loveislove.

Mis pullid selle kohta ütlevad? Kui on nõus paberil vormistama ja hommikuti kapsaid ostma, siis loveislove.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina kuulsid lärmi? Hea kui teemast räägitakse! Ei ole kaua aega tagasi, kui pidime kõik teistsugused ravimajja paigutama ja ütlema, et olete ebanormaalsed.

Vaatasin ülekannet, tõesti oli kogunenud lärmakas seltskond.

Tänapäeval on probleem, et inimesed ei saa ravi. Sundravi rakendamisest ei maksa üldse rääkida. Kaja Kallase valitsus piirab teadlikult haigekassa rahalisi võimalusi, et inimesed koguneksid Riigikogu ette märatsema, et näidata opositsiooni halvas valguses.

Sina paistad ravi juba kätte saanud olevat. Kiip on edukalt ajju istutatud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanameelsed lärmitsevad jälle

Sina kuulsid lärmi? Hea kui teemast räägitakse! Ei ole kaua aega tagasi, kui pidime kõik teistsugused ravimajja paigutama ja ütlema, et olete ebanormaalsed. Nüüd peame omaks võtma ja õnne soovima. Nüüd kästakse teha nii! Minu isa ütleb, et tema armastab oma kahte tõupulli, äkki peaks selle armastuse ka paberil vormistama. Mõtle kui ilus, läheb kahe pulliga hommikul turuplatsile kapsaid ostma. Loveislove.

Jutt on kahe täikassanud inimese vahelisest suhtest, aga kohe tuleb keegi, kes hakkab rääkima aiaaugust ehk siis pulliga abiellumises. Zoofiilia on hälve ja siis tuleks küll ravimajja panna.

+26
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täiskasvanud ikka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii edasi läheb, siis varsti pole enam õiget ja vale. Kõik on lubatud ning siis on anarhia.
Põhitõed võiksid ikka jääda.
Kodus tehku inimesed mida tahavad.

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt on kahe täikassanud inimese vahelisest suhtest, aga kohe tuleb keegi, kes hakkab rääkima aiaaugust ehk siis pulliga abiellumises. Zoofiilia on hälve ja siis tuleks küll ravimajja panna.

Sina ei ütle siin, kes keda saab või on õigus armastada. Tee omale kõigepealt terminoloogia selgeks. Kes rääkis seksuaalsest kiindumusest? Pride pasundab armastusest. Looma võib ka armastada. Kakakas oli ka alguses rooja väljutamiseks mõeldud. Mõtle ennem kui kired!

+8
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis pullid selle kohta ütlevad? Kui on nõus paberil vormistama ja hommikuti kapsaid ostma, siis loveislove.

Eks neil ole hea tunne ja kindlam olek. Tähtis, et kõik teaksid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina siis oleks oma isa ravimajja paigutamise poolt?

Looma armastamine keelatud? Kas lapsele tohib öelda, emme armastab sind. Ei tohi?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina siis oleks oma isa ravimajja paigutamise poolt?

Looma armastamine keelatud? Kas lapsele tohib öelda, emme armastab sind. Ei tohi?

Milleks selle loomaarmatuse jaoks on paberit vaja? Ma armastan oma kassi, kui lemmiklooma, mitte kui partnerit.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks selle loomaarmatuse jaoks on paberit vaja? Ma armastan oma kassi, kui lemmiklooma, mitte kui partnerit.

Paber kinnitab elukestvat armastust. Ei tundu õige, kui erakonna poliitik käib hobusetallis armastamas võõraid loomi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis ei ole raha, et endale hobust osta. Aga see looma tahtevastane ehk siis vägistamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on vaba riik ja meelt võib avaldada – miks ühed võivad ja teised ei või? Kuhu see sallivus nüüd järsku sai, kui vaated ei ühti? Aga üldiselt ootan järgmist sammu, sooneutraalsus on juba käima lükatud, siis polügaamia ning lapspruudid – kuidagi ei saa aru, et soovahetuseks tahakse anda luba ilma vanemate nõusolekuta, aga alla 18-aastane ei võigi 80-aastasega abielluda? Armastus ju, noh.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on vaba riik ja meelt võib avaldada – miks ühed võivad ja teised ei või? Kuhu see sallivus nüüd järsku sai, kui vaated ei ühti? Aga üldiselt ootan järgmist sammu, sooneutraalsus on juba käima lükatud, siis polügaamia ning lapspruudid – kuidagi ei saa aru, et soovahetuseks tahakse anda luba ilma vanemate nõusolekuta, aga alla 18-aastane ei võigi 80-aastasega abielluda? Armastus ju, noh.

Paku veel midagi välja, tavaliselt tuleb ka see, et saab taburetiga abielluda vms. Nimeta, millises riigis, kus on lubatud homoabielu on ka lapspruudid? Lapspruudid on ikkagi nendes riikides, kus homosid kividega surnuks loobitakse. Sa ajad ikka midagi väga segi.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin sel meeleavaldusel kohal. Keegi ei lärmitsenud.
Tegelikult oli Tallinnas üle hulga aja tore kogemus mitme tuhande inimese hulgas mitte kuulda vene või inglise keelt (ise oskan muide mõlemat üle keskmise hästi). Päike paistis, meeleolu oli hea, Komandandi aed oli täis mängivaid lapsi.

+8
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

taburetiga abielluda

Miks ei saa taburetiga abielluda, kui see annab mulle kindlustunde, peab rahulikuna ja ma armastan taburetikest. Armastus on ju ka minu õigus!

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin sel meeleavaldusel kohal.

Mille või kelle vastu võitled? Mis muutuma peaks?

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt on kahe täikassanud inimese vahelisest suhtest, aga kohe tuleb keegi, kes hakkab rääkima aiaaugust ehk siis pulliga abiellumises. Zoofiilia on hälve ja siis tuleks küll ravimajja panna.

Sina ei ütle siin, kes keda saab või on õigus armastada. Tee omale kõigepealt terminoloogia selgeks. Kes rääkis seksuaalsest kiindumusest? Pride pasundab armastusest. Looma võib ka armastada. Kakakas oli ka alguses rooja väljutamiseks mõeldud. Mõtle ennem kui kired!

Tüüpiline homofoobi argument. Saage aru, et geide ja lesbide suhe on kahe TÄISKASVANUD inimese VABATAHTLIK suhe, loomadega seksimine on loomade jõuga ja vastu nende tahtmist vägistamine. Loom ei soovi sinu armastust.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 174 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanameelsed lärmitsevad jälle