Esileht Pereelu ja suhted Vanameelsed lärmitsevad jälle

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 174 )

Teema: Vanameelsed lärmitsevad jälle

Postitas:
Kägu

Muide, minu arust sai EKRE ka just kooseluseadusega tuule tiibadesse. Enne oli ta manduva Rahvapartei jäänus ja oli olemas arvestatav väljavaade nišiparteiks hääbuda.

Natuke enne, aga nad leidsid väga tänuväärse “pede”trummi ja õigustuse oma olemasolule ja laia kõlapinna homoviha kultiveerides,. mida usinalt kasutavad. Mis neil muud õigupoolest on peale võõraviha, homoviha, ukraina-viha? Ei kata see rahvusluse promomine seda isegi napilt ära, eestlane ei ole nii pimedalt vihkav kunagi olnud.

Minu meelest neil ainult viha ja millegi maha tegemine-keelamine ongi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti oli ok, kui 6-aastased söekaevanduses töötasid.

See on ju siiamaani ok, ehkki  tänapäeval töötavad nad koobaltikaevanduses. Aga kuna see meie silma ei riiva, siis lasku edasi. Peaasi, et meie oma nutivahendid ja elektriautod saame.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte väga kauges minevikus loeti hälbeks nii homo- kui transseksuaalsus. Pandi ravimajja ka. Ilmselt umbes kümne, hiljemalt kahekümne aasta pärast on zoofiilia seadustatud ja sinu taoline sõnavõtt loetakse pesuehtsa vanameelse vihkaja omaks. Nii pedo-, zoo- kui nekrofiilia seadustamiseks on liikumised juba käimas.

Kõige kahekeelsemad inimesed on just sellised, kes peavad end sallijateks, samas sallides ainult neid liikumisi, mis on juba piisavalt läbi mälutud ja ette söödetud, et omaks tunnistada. Uusi ideid ei salli te miskipärast absoluutselt.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kommentaar on vastuseks sellele, kes ütles:

Zoofiilia on hälve ja siis tuleks küll ravimajja panna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte väga kauges minevikus loeti hälbeks nii homo- kui transseksuaalsus. Pandi ravimajja ka. Ilmselt umbes kümne, hiljemalt kahekümne aasta pärast on zoofiilia seadustatud ja sinu taoline sõnavõtt loetakse pesuehtsa vanameelse vihkaja omaks. Nii pedo-, zoo- kui nekrofiilia seadustamiseks on liikumised juba käimas.

Kõige kahekeelsemad inimesed on just sellised, kes peavad end sallijateks, samas sallides ainult neid liikumisi, mis on juba piisavalt läbi mälutud ja ette söödetud, et omaks tunnistada. Uusi ideid ei salli te miskipärast absoluutselt.

Siin on ju küsimus selles, et kas see teine pool on võimeline ise otsustama, ütlema ei või jah, olema nõus või mitte nõus. Täiskasvanud täie mõistuse juures inimene ilmselgelt on. Laps ilmselgelt ei ole. Loom samuti. Jne. Sa tõmbad võrdusmärgi võrreldamatute asjade vahele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende väärnähtuste (majaseinte sodimine või “ülimalt viltu”(?) vaatamine) ei aita kuidagi see, kui homokooselu abieluks nimetada. Pigem soditakse ja vaadatakse siis hoopis rohkem. Kuskil oli sellest juttu, et kui homotrall kooseluseadusega algas, olid homod rohkem stigmatiseeritud ja kogesid kiusu rohkem kui varem, kui polnud mingeid kooseluseadusi ega “pride” värki.

Usas olid päris edukad need Stonewalli rahutused. Minu arvates ka mustanahalistesse suhtutakse tolerantsemalt Eestis juba.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeb väga kurvaks, kuidas inimesed valivad oma suhtumist. Praegu on moes tohutult karjuda mustanahaliste ja geide tunnustamise teemal. Samas aga kui minu kehapuudega last koolis narritakse ja mõnitatakse tema puude pärast, siis viskab koolipsühholoog üleolevalt muiates ainult, et kasvatagu laps endale paksem nahk. Ja ütleb, et puude tõttu igapäevase tagakiusamise all kannatav laps võib käia tema juures jutustamas. Mitte midagi rohkemat teha ei peeta üldse vajalikuks.

Kui pöördun selle probleemiga KOV lastekaitseametniku poole ja palun talt abi, siis kehitab too ükskõikselt õlgu ja nähvab, et mingu kiusatav laps psühholoogi  juurde ravile! Kui kirjutan palvekirja Sotsiaalkindlustusametile, paludes tollel sekkuda, siis tuleb sealt vastus, et SKA ei sekku LOV töösse. Ja üritagu lapsevanemad ise LOV lastekaitseametnikule augu pähe rääkida, et too neid kehapuudega lapse jätkuva tagakiusamise osas pisutki abistaks.

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei  tõtta iialgi appi mitte ükski  riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! 🙁

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei  tõtta iialgi appi mitte ükski  riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! ????

Eks ikka füüsilise puudega laste vanemad peavad oma laste eest võitlema, kes siis veel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei tõtta iialgi appi mitte ükski riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! ????

Eks ikka füüsilise puudega laste vanemad peavad oma laste eest võitlema, kes siis veel.

Aga täpselt seda lapsevanem ju teebki.  Teiseks – miks mustanahalist teismelist, kes kurdab, et keegi olla teda ühe korra neegriks nimetanud, ei saadeta psühholoogi jutule? Samuti ei oota keegi, et vaid tema ema üksi tema eest võitleks, vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne. Kas inimeste väärtus on tõesti muutunud niivõrd erinevaks?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga täpselt seda lapsevanem ju teebki.  Teiseks – miks mustanahalist teismelist, kes kurdab, et keegi olla teda ühe korra neegriks nimetanud, ei saadeta psühholoogi jutule? Samuti ei oota keegi, et vaid tema ema üksi tema eest võitleks, vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne. Kas inimeste väärtus on tõesti muutunud niivõrd erinevaks?

Mul on selle kohta oma teooria, mis tugineb subjektiivsusele, mitte faktidele. Nõrku ei sallita, puudega (nähtava) inimesi peetakse balastiks, võimetuks. Nagu vaimset tervist ka ei peeta terviseks tihti. Ja ega on olemas nii positiivset kui negatiivset diskrimineerimist, seda õpetatakse minu teada pedagoogidele. Ei tea kahjuks, mis riik mõtleb laiemalt, kohtusse ei soovi sattuda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei tõtta iialgi appi mitte ükski riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! ????

Eks ikka füüsilise puudega laste vanemad peavad oma laste eest võitlema, kes siis veel.

Aga täpselt seda lapsevanem ju teebki. Teiseks – miks mustanahalist teismelist, kes kurdab, et keegi olla teda ühe korra neegriks nimetanud, ei saadeta psühholoogi jutule? Samuti ei oota keegi, et vaid tema ema üksi tema eest võitleks, vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne. Kas inimeste väärtus on tõesti muutunud niivõrd erinevaks?

Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Korralda ka meeleavaldus. Kirjuta lehte artikkel. Sa lihtsalt kurdad kusagil foorumis ja lausa paistad arvavat, et kui ühe ühiskonnagrupiga käitutakse halvasti, peab teistega samamoodi tegema. Mustanahalised ja geid on aastaid tegelenud enda õiguste eest võitlemisega, ega varem neid ka keegi eriti ei kuulanud või inimeseks pidanud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne.

Kuskohas ja sa räägid vist mõnest muust riigist… https://elu24.postimees.ee/7629330/lauljatar-sissi-avaldab-karmi-toe-oma-minevikust-see-mote-et-ma-ei-taha-enam-elada-on-aratuskell

Ei seisa keegi nende eest, keda kiusatakse!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne.

Kuskohas ja sa räägid vist mõnest muust riigist… https://elu24.postimees.ee/7629330/lauljatar-sissi-avaldab-karmi-toe-oma-minevikust-see-mote-et-ma-ei-taha-enam-elada-on-aratuskell

Ei seisa keegi nende eest, keda kiusatakse!

… välja arvatud ainult siis, kui see kiusatav või “kiusatav” on mustanahaline või gei.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei tõtta iialgi appi mitte ükski riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! ????

Eks ikka füüsilise puudega laste vanemad peavad oma laste eest võitlema, kes siis veel.

Aga täpselt seda lapsevanem ju teebki. Teiseks – miks mustanahalist teismelist, kes kurdab, et keegi olla teda ühe korra neegriks nimetanud, ei saadeta psühholoogi jutule? Samuti ei oota keegi, et vaid tema ema üksi tema eest võitleks, vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne. Kas inimeste väärtus on tõesti muutunud niivõrd erinevaks?

Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Korralda ka meeleavaldus. Kirjuta lehte artikkel. Sa lihtsalt kurdad kusagil foorumis ja lausa paistad arvavat, et kui ühe ühiskonnagrupiga käitutakse halvasti, peab teistega samamoodi tegema. Mustanahalised ja geid on aastaid tegelenud enda õiguste eest võitlemisega, ega varem neid ka keegi eriti ei kuulanud või inimeseks pidanud.

Ma kirjutasin lehte artikli, kuid seda ei avaldatud. Meeleavalduse korraldamiseks olen liialt väsinud, kuna aastatepikkune võitlus oma lapse eest on viinud kõik jõuvarud.

P.S. Tõtt öelda on maakeral mustanahalisi rohkem kui valgeid, seega ma ei saa aru, kes siin tegelikult vähemus on. Ja sõbranna on mul lesbi, juba aastakümneid, ning pole kunagi näinud et keegi talle kuidagi halvasti ütleks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis – täielik nulliring see abiküsimine, kui jutt ei ole mustanahalisest ega geist! Miskipärast mustanahalist ei saadeta iialgi psühholoogi juurde, vaid sekkutakse silmapilkselt tema mõnitaja osas. Sama ka geidega! Füüsilise puudega lapse kohus on aga kõik mõnitused välja kannatada, temale ei tõtta iialgi appi mitte ükski riiklik institutsioon. Millest niisugune räige vahetegemine riigi poolt?! ????

Eks ikka füüsilise puudega laste vanemad peavad oma laste eest võitlema, kes siis veel.

Aga täpselt seda lapsevanem ju teebki. Teiseks – miks mustanahalist teismelist, kes kurdab, et keegi olla teda ühe korra neegriks nimetanud, ei saadeta psühholoogi jutule? Samuti ei oota keegi, et vaid tema ema üksi tema eest võitleks, vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne. Kas inimeste väärtus on tõesti muutunud niivõrd erinevaks?

Aga miks sa siis midagi ette ei võta? Korralda ka meeleavaldus. Kirjuta lehte artikkel. Sa lihtsalt kurdad kusagil foorumis ja lausa paistad arvavat, et kui ühe ühiskonnagrupiga käitutakse halvasti, peab teistega samamoodi tegema. Mustanahalised ja geid on aastaid tegelenud enda õiguste eest võitlemisega, ega varem neid ka keegi eriti ei kuulanud või inimeseks pidanud.

Ma kirjutasin lehte artikli, kuid seda ei avaldatud. Meeleavalduse korraldamiseks olen liialt väsinud, kuna aastatepikkune võitlus oma lapse eest on viinud kõik jõuvarud.

P.S. Tõtt öelda on maakeral mustanahalisi rohkem kui valgeid, seega ma ei saa aru, kes siin tegelikult vähemus on. Ja sõbranna on mul lesbi, juba aastakümneid, ning pole kunagi näinud et keegi talle kuidagi halvasti ütleks.

Homod võitlevad ka. Abiellumine ja lapsed kasvõi. Tahad lapsi ja ei saa, võrreldes heteroga. Mis puutub puuetesse, siis USAs on kurtidel tõlgid kaasas ja nad töötavad nt dokumentidega, nagu kahele makstakse palka, aga USAs saab ka ammu homo abielluda. Meil ongi teisiti ja usu mind, vähemused peavadki kauem ootama. Vähemalt on meil meditsiin arenenud ja sõda pole meie maal, ka siis oli raske.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

… välja arvatud ainult siis, kui see kiusatav või “kiusatav” on mustanahaline või gei.

Mismoodi nende eest siis nii kangesti “seistakse”, kui tänaval tappa või sõimata saab, koolis kiusatatkse jne? Kes konkreetselt seisab ja mida teeb? Need mõttetud lippudega vehkimised ja poolt-vastu paraadid ei aita reaalselt kedagi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaid riik sekkub tema kaitseks silmapilkselt, juhtum heidetakse kogunisti ajakirjandusse jne.

Kuskohas ja sa räägid vist mõnest muust riigist… https://elu24.postimees.ee/7629330/lauljatar-sissi-avaldab-karmi-toe-oma-minevikust-see-mote-et-ma-ei-taha-enam-elada-on-aratuskell

Ei seisa keegi nende eest, keda kiusatakse!

… välja arvatud ainult siis, kui see kiusatav või “kiusatav” on mustanahaline või gei.

Sissi ongi mustanahaline ju…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on ju küsimus selles, et kas see teine pool on võimeline ise otsustama, ütlema ei või jah, olema nõus või mitte nõus. Täiskasvanud täie mõistuse juures inimene ilmselgelt on. Laps ilmselgelt ei ole. Loom samuti. Jne. Sa tõmbad võrdusmärgi võrreldamatute asjade vahele.

Aga ma ei võrdlegi. Ma ütlen, et töö nende asjade seadustamiseks on juba käimas ja sinusugused tembeldatakse õige varsti vihkajateks.

Või kui sa võrdlust tahad: mispärast on lubatud organidoonorlus, aga mitte nekrofiilia? Esimeseks on täiskasvanud inimene täie mõistuse juures oma loa andnud ja kõik on ametlik. Miks mitte teine?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui sa võrdlust tahad: mispärast on lubatud organidoonorlus, aga mitte nekrofiilia? Esimeseks on täiskasvanud inimene täie mõistuse juures oma loa andnud ja kõik on ametlik. Miks mitte teine?

Kas annab VEEL lollimaks minna?!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui sa võrdlust tahad: mispärast on lubatud organidoonorlus, aga mitte nekrofiilia? Esimeseks on täiskasvanud inimene täie mõistuse juures oma loa andnud ja kõik on ametlik. Miks mitte teine?

Kas annab VEEL lollimaks minna?!

No näed, pesueht vihkaja! Siis peaksid hästi mõistma neid, kes transseksuaalsuse peale samamoodi kraaksatavad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loomadega seksimine on loomade jõuga ja vastu nende tahtmist vägistamine. Loom ei soovi sinu armastust.

Kust tead? Loomadel on jooksuaeg ja sel ajal nad vägagi tahavad “armastust”. Muide lausa soovitatakse nt emast kassi pulgakesega stimuleerida, sest siis arvab ta, et on viljastatud ja lõpetab kiimlemise.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, pesueht vihkaja! Siis peaksid hästi mõistma neid, kes transseksuaalsuse peale samamoodi kraaksatavad.

Tegelikult geid ise väga vist ei pidavat sallima transseksuaale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust tead? Loomadel on jooksuaeg ja sel ajal nad vägagi tahavad “armastust”. Muide lausa soovitatakse nt emast kassi pulgakesega stimuleerida, sest siis arvab ta, et on viljastatud ja lõpetab kiimlemise.

Jah, loomaarstid on isegi yt videosid pannud sellest vist, aga see pole siiski suguühe. Suguühe peaks toimuma armastava paari vahel armastuse väljendamiseks, ideaalis, või lihtsalt seksimiseks ja heaolu saamiseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ent, geid (mehed), kuna meestel on suur sugutung, siis nad seksivad pigem seksimise pärast. Bathhouseid jne, nii olen saanud aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma ei võrdlegi. Ma ütlen, et töö nende asjade seadustamiseks on juba käimas ja sinusugused tembeldatakse õige varsti vihkajateks.

Et pedofiilia seadustamiseks on töö juba käimas? Okei. Kus ja mil viisil?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeb väga kurvaks, kuidas inimesed valivad oma suhtumist. Praegu on moes tohutult karjuda mustanahaliste ja geide tunnustamise teemal. Samas aga kui minu kehapuudega last koolis narritakse ja mõnitatakse tema puude pärast, siis viskab koolipsühholoog üleolevalt muiates ainult, et kasvatagu laps endale paksem nahk. Ja ütleb, et puude tõttu igapäevase tagakiusamise all kannatav laps võib käia tema juures jutustamas. Mitte midagi rohkemat teha ei peeta üldse vajalikuks.

Kui pöördun selle probleemiga KOV lastekaitseametniku poole ja palun talt abi, siis kehitab too ükskõikselt õlgu ja nähvab, et mingu kiusatav laps psühholoogi juurde ravile! Kui kirjutan palvekirja Sotsiaalkindlustusametile, paludes tollel sekkuda, siis tuleb sealt vastus, et SKA ei sekku LOV töösse. Ja üritagu lapsevanemad ise LOV lastekaitseametnikule augu pähe rääkida, et too neid kehapuudega lapse jätkuva tagakiusamise osas pisutki abistaks.

Seda on ääretult kurb lugeda ja minu arvates näitab see juhtum vaid üht– Eesti ei ole väga arenenud riik, mis puudutab erisuste aktsepteerimist. Eriti taunitav on siin täiskasvanute ja ametnike suhtumine, sest kui nemad lastele suunda ei näita, siis pole ju imestada, kui praegused lapsed tulevikus samasugused mühkamid on.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loomadega seksimine on loomade jõuga ja vastu nende tahtmist vägistamine. Loom ei soovi sinu armastust.

Kust tead? Loomadel on jooksuaeg ja sel ajal nad vägagi tahavad “armastust”. Muide lausa soovitatakse nt emast kassi pulgakesega stimuleerida, sest siis arvab ta, et on viljastatud ja lõpetab kiimlemise.

Et omanik peaks siis oma lemmikloomale nö seksteenust pakkuma? See on minu meelest pisut üle võlli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeb väga kurvaks, kuidas inimesed valivad oma suhtumist. Praegu on moes tohutult karjuda mustanahaliste ja geide tunnustamise teemal. Samas aga kui minu kehapuudega last koolis narritakse ja mõnitatakse tema puude pärast, siis viskab koolipsühholoog üleolevalt muiates ainult, et kasvatagu laps endale paksem nahk. Ja ütleb, et puude tõttu igapäevase tagakiusamise all kannatav laps võib käia tema juures jutustamas. Mitte midagi rohkemat teha ei peeta üldse vajalikuks.

Kui pöördun selle probleemiga KOV lastekaitseametniku poole ja palun talt abi, siis kehitab too ükskõikselt õlgu ja nähvab, et mingu kiusatav laps psühholoogi juurde ravile! Kui kirjutan palvekirja Sotsiaalkindlustusametile, paludes tollel sekkuda, siis tuleb sealt vastus, et SKA ei sekku LOV töösse. Ja üritagu lapsevanemad ise LOV lastekaitseametnikule augu pähe rääkida, et too neid kehapuudega lapse jätkuva tagakiusamise osas pisutki abistaks.

Seda on ääretult kurb lugeda ja minu arvates näitab see juhtum vaid üht– Eesti ei ole väga arenenud riik, mis puudutab erisuste aktsepteerimist. Eriti taunitav on siin täiskasvanute ja ametnike suhtumine, sest kui nemad lastele suunda ei näita, siis pole ju imestada, kui praegused lapsed tulevikus samasugused mühkamid on.

Et siis igasuguste parafiiliate soosimine näitab ülimat arengutaset?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeb väga kurvaks, kuidas inimesed valivad oma suhtumist. Praegu on moes tohutult karjuda mustanahaliste ja geide tunnustamise teemal. Samas aga kui minu kehapuudega last koolis narritakse ja mõnitatakse tema puude pärast, siis viskab koolipsühholoog üleolevalt muiates ainult, et kasvatagu laps endale paksem nahk. Ja ütleb, et puude tõttu igapäevase tagakiusamise all kannatav laps võib käia tema juures jutustamas. Mitte midagi rohkemat teha ei peeta üldse vajalikuks.

Kui pöördun selle probleemiga KOV lastekaitseametniku poole ja palun talt abi, siis kehitab too ükskõikselt õlgu ja nähvab, et mingu kiusatav laps psühholoogi juurde ravile! Kui kirjutan palvekirja Sotsiaalkindlustusametile, paludes tollel sekkuda, siis tuleb sealt vastus, et SKA ei sekku LOV töösse. Ja üritagu lapsevanemad ise LOV lastekaitseametnikule augu pähe rääkida, et too neid kehapuudega lapse jätkuva tagakiusamise osas pisutki abistaks.

Seda on ääretult kurb lugeda ja minu arvates näitab see juhtum vaid üht– Eesti ei ole väga arenenud riik, mis puudutab erisuste aktsepteerimist. Eriti taunitav on siin täiskasvanute ja ametnike suhtumine, sest kui nemad lastele suunda ei näita, siis pole ju imestada, kui praegused lapsed tulevikus samasugused mühkamid on.

Et siis igasuguste parafiiliate soosimine näitab ülimat arengutaset?

Mis sa sellega nüüd öelda tahtsid? Et puudega lapse kaitsmine, olgu ta siis diabeetik, kuuldeaparaadiga või ratastoolis, on sinu meelest parafiilia???

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

taburetiga abielluda

Miks ei saa taburetiga abielluda, kui see annab mulle kindlustunde, peab rahulikuna ja ma armastan taburetikest. Armastus on ju ka minu õigus!

taburetiga abielluda

Miks ei saa taburetiga abielluda, kui see annab mulle kindlustunde, peab rahulikuna ja ma armastan taburetikest. Armastus on ju ka minu õigus!

Kas taburet ka sind armastab, seda me kahjuks ju ei tea ja taburet seda ka ei ütle sulle, seega siiski sulle küll kindlustunnet pakkuva taburetiga sa abielluda ei saa

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 174 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanameelsed lärmitsevad jälle