Esileht Ilu vananev rasune nahk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: vananev rasune nahk

Postitas:
Kägu

Milliseid tooteid kasutate vananemise vastu olen 40), kui nahk on rasune ning võivad aegajalt tekkida punnid, samas siiski tekivad juba ka kortsud? Üldse tundub nahk kuidagi paks ja ebaühtlane, kaldub ka punetama, aga päris rosaatsea vms siiski pole. Aknevastased tooted on enamasti just noorele nahale, samas kortsuvastased tooted ummistavad poore.

Kellel samalaadsed probleemid nahaga, kuidas olete lahendanud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dermalogica age bright serum hoiab punnide tekke hästi kontrolli all ja on mõeldud just vanemale nahale. Kasutan enamasti kord päevas (õhtul) kreemi alla, aga võib ka kaks korda päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niacinamide 10% + Zinc 1%, proovi seda seeumit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sarnane nahk. Hoolimata kortsudest on nahk rasune, kaldub vistrike tekkele, võib muuutuda punetavaks – see on nn. pindkuivus, mis võib esineda ka rasuse nahe korral.

Ainus kreem, mis mulle sobib, on Eucerin Urea Repair (Urea 5%) näopesu järgselt veidi niiskele näonahale kantuna – imendub hästi, niisutab hästi, jätab naha pehmeks ja siledaks (ei mingit kiskumise ega kareduse tunnet), ei soodusta vistrike teket.

Vanuse poolest võiks vananemisvastaseid kreeme kasutada, kuid mitte üksi vananemistavastane kreem ei sobi mulle: küll ei imendu piisvalt hästi, küll ei niisuta piisavalt (nahk jääb “kiskuma” või/ja karedaks), küll on liiga rasvane. Jäängi vist Urea Repairi kasutama. Silmaümbruskreemi valik on mul lihtsam, sest silmade ümber saan ka toitvamaid kreeme kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale Babor’i ensüümkoorija kasutuselevõttu, ca 2 aastat tagasi, ei ole mul vistrikke enam tekkinud (olen 45). Võtab minu arust punetust ka vähemaks, nahk on palju ühtlasem. Komedoone tekib palju vähem. Samas, naha rasusus on jäänud, mis on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhas e-vitamiini õli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis su rutiinid on?

Uskumatu, keegi ongi väljamaiste reklaamide väärtõlgetest selle sõna lõpuks üle võtnud. Õnneks on kõik sellest siiani väga pikki aastaid hoidunud. Jääb loota, et see nüüd ka levima ei hakka. Mis krdi “rutiinid” eesti keeles!

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis su rutiinid on?

Uskumatu, keegi ongi väljamaiste reklaamide väärtõlgetest selle sõna lõpuks üle võtnud. Õnneks on kõik sellest siiani väga pikki aastaid hoidunud. Jääb loota, et see nüüd ka levima ei hakka. Mis krdi “rutiinid” eesti keeles!

On hommikune ja on õhtune rutiin. Võid kasutada ka režiimi, kui tahad. Või tava või traditsiooni. Ehk midagi, mida sa teed järjepidevalt. Kui kasutad samu asju nii hommikul kui õhtul, kasuta sõna ainsuses. Ning jah, nahahoolduses on see kasutatav sõna, et anda edasi konkreetset infot-mida sa teed ja mida sa kasutad.

Võid nüüd edasi halada. Teemasse sul midagi tarka öelda ei ole.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier  niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 40-aastaselt alles hakkasin tasapisi kreeme kasutama. See oli minu naha parim aeg. Punne ja läikimist enam ei olnud, kortse veel mitte. Kui olin 25-aastane ja kosmeetiku juures taaskord punne pigistamas, ütles kosmeetik mulle: kümne aasta pärast on teie kord naerda! Nii oligi.

Praegu olen veidi üle 50. Mul on kerge kuperoosa. Päeval kasutan punetust vähendavaid, rahustavaid kreeme. Neid on mitmetes sarjades. Öökreemiks on vananemisvastased. Üritasin  40-aastaselt ka juba kasutada toitvamaid kreeme, aga need panid naha kihelema. Mu nahk ei tahtnud neid siis veel. Mingeid kergemaid kreeme siis tasapisi hakkasin kasutama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

Puhastus? Happed? Essentsid? Retinool? Ei miskit?

Tundub, et raha nagu oleks, aga teadmisi mitte.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt on reegel, et rasusele nahale õli veel otsa ei panda, v.a puhastusvahend. Kreemid-seerumid peaks olema õlivabad. Sellest ka punetav paksenenud nahk ja punnid, poorid on ummistunud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

Puhastus? Happed? Essentsid? Retinool? Ei miskit?

Tundub, et raha nagu oleks, aga teadmisi mitte.

No aga hari mind siis? Hüaluroonhape on niisutavas kreemis olemas, palju neid happeid veel vaja on?

Raha kohta käivast kommentaarist ei saa paraku aru, l’Occitane on kaubamajades müüdav laiatarbekosmeetika, mitte midagi ekstravagantselt kallist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt on reegel, et rasusele nahale õli veel otsa ei panda, v.a puhastusvahend. Kreemid-seerumid peaks olema õlivabad. Sellest ka punetav paksenenud nahk ja punnid, poorid on ummistunud.

Kus kohast selline reegel?
Esiteks – õli eemaldab rasu. Mida rohkem rasu eemaldada (ja niiskust tagasi anna) seda rohkem nahk tunneb vajadust rasu toota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tugevalt vananevale nahale ei aita enam mingi kreem. Tuleks laseriga plats puhtaks lüüa ja siis hakata otsast peale nahahooldusega. Ma teeks laser + ipl + tugev keemiline koorimine kuurina. Kreemid ja kodused happed saavad ainult toetada hea naha seisukorda.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

Puhastus? Happed? Essentsid? Retinool? Ei miskit?

Tundub, et raha nagu oleks, aga teadmisi mitte.

No aga hari mind siis? Hüaluroonhape on niisutavas kreemis olemas, palju neid happeid veel vaja on?

Raha kohta käivast kommentaarist ei saa paraku aru, l’Occitane on kaubamajades müüdav laiatarbekosmeetika, mitte midagi ekstravagantselt kallist.

Ma ausalt öeldes ei oska isegi kuskil otsast pihta hakata. Naine, kes on 40, ei oska sõnagi inglise keelt ega kasuta internetti ega sotsiaalmeediat, on suht lootusetu juhtum. Kes peab hüaluroonhapet happekoorijaks või pigem, et kõik happed on niisutajad.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

Puhastus? Happed? Essentsid? Retinool? Ei miskit?

Tundub, et raha nagu oleks, aga teadmisi mitte.

No aga hari mind siis? Hüaluroonhape on niisutavas kreemis olemas, palju neid happeid veel vaja on?

Raha kohta käivast kommentaarist ei saa paraku aru, l’Occitane on kaubamajades müüdav laiatarbekosmeetika, mitte midagi ekstravagantselt kallist.

Ma ausalt öeldes ei oska isegi kuskil otsast pihta hakata. Naine, kes on 40, ei oska sõnagi inglise keelt ega kasuta internetti ega sotsiaalmeediat, on suht lootusetu juhtum. Kes peab hüaluroonhapet happekoorijaks või pigem, et kõik happed on niisutajad.

Mida sa siin täpsemalt taotled siis? Inglise keele ja sotsiaalmeedia sissetoomine on juba täiesti seosetu jutt. Kes üldse ei oska tänapäeval inglise keelt ja mis see siia puutub? Küsimus oli esitatud esimeses postituses, et reaalsed inimesed jagaksid oma toimivaid “rutiine” või kuidas sa seda eesti keelt väänasidki. Tootekirjeldusi internetis oskab igaüks lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punetusele kalduv nahk tihtipeale ei talu neid retinoole ja muid kangeid asju, läheb veel hullemaks. Aitab laserravi, teeb nii punetuse kui punnid paremaks ja naha paremini toonusesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida sa praegu kasutad? Mis su rutiinid on?

Praegu on l’Occitane Aqua Réotier niisutav päevakreem ja Immortelle seerum ja silmakreem õhtuti. Olen nendega iseenesest rahul, aga tundub, et midagi võiks veel proovida.

Puhastus? Happed? Essentsid? Retinool? Ei miskit?

Tundub, et raha nagu oleks, aga teadmisi mitte.

No aga hari mind siis? Hüaluroonhape on niisutavas kreemis olemas, palju neid happeid veel vaja on?

Raha kohta käivast kommentaarist ei saa paraku aru, l’Occitane on kaubamajades müüdav laiatarbekosmeetika, mitte midagi ekstravagantselt kallist.

Ma ausalt öeldes ei oska isegi kuskil otsast pihta hakata. Naine, kes on 40, ei oska sõnagi inglise keelt ega kasuta internetti ega sotsiaalmeediat, on suht lootusetu juhtum. Kes peab hüaluroonhapet happekoorijaks või pigem, et kõik happed on niisutajad.

Mida sa siin täpsemalt taotled siis? Inglise keele ja sotsiaalmeedia sissetoomine on juba täiesti seosetu jutt. Kes üldse ei oska tänapäeval inglise keelt ja mis see siia puutub? Küsimus oli esitatud esimeses postituses, et reaalsed inimesed jagaksid oma toimivaid “rutiine” või kuidas sa seda eesti keelt väänasidki. Tootekirjeldusi internetis oskab igaüks lugeda.

Sest informatsiooni on lademetes. Jah, ka “päris inimestelt”, mitte tootekirjeldusi. Aga kui sa tahad pipardada vaid sõna rutiin kasutamise üle, siis ole edasi teadmatuses.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka pigem rasune nahk, nt mittemingeid öökreeme ei saa kasutada.

Päevakreem on mul Tilk! Regenerate me, kerge koostisega. Kuna ökotoode, siis veidi spetsiifilise lõhnaga. Peale hommikust pesu ja enne kreemitamist toniseerin nägu Hoia teepuuõliveega.

Õhtuti duši all pesen nägu Puhas Loodus näopesugeeliga, teepuuõli eelistatult, paar-kolm x nädalas masseerin ka näoharjaga.

Öökreemi asemel on kanepiseemneõli! Väga rahul. Ostangi a la Prismast vm toidupoest. Valan pisikesse pudelisse ümber, mis vannitoas. Võib kasutadaka seespidiselt, kuid söömiseks säilib avatult külmikus umb 2 kuud, määrimiseks sobib pikemalt.

Silmakreeme kasutan erinevaid, kuid neid valgustpeegeldavaid osakesi sisaldavad kreemid vist tõesti veidi toimivad, kuidagi värskem näen välja (ja mul on pisike beebi!)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eelmine. Lisan veel, et pealemääritavate asjade puhul ei ole keskendunud tingimata vananemise märkidele, no ei usu, et möks aitab. Pigem just nahatüübile, et ei oleks punne pidevalt.

Vananemise osas usu, airab pigem näomassaaž (mistõttu kasutan näoharja ja kreemitades keskendun pikemalt kulmude vahele, viimane nt võrreldes mu õdedega näeb parem välja), näojooga (ei viitsi), miimika kontrollimine mõiatlikkuse piires (ma ikka naeran vabalt, aga kulmukortsutus…), üldine elustiil (päike, tubakas, alkohol….) ja geenid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On hommikune ja on õhtune rutiin. Võid kasutada ka režiimi, kui tahad. Või tava või traditsiooni. Ehk midagi, mida sa teed järjepidevalt. Kui kasutad samu asju nii hommikul kui õhtul, kasuta sõna ainsuses. Ning jah, nahahoolduses on see kasutatav sõna, et anda edasi konkreetset infot-mida sa teed ja mida sa kasutad.

Ei, sõna “rutiin” ei tähenda eesti keeles mitte ühtegi neist sinu pakutud asjadest. Ei, see ei ole mingi eriline “nahahoolduses kasutatav sõna”, sa lihtsalt kasutad seda valesti.

Päris head huumorit saab siin teemas, teisi süüdistad inglise keele mitteoskamises, aga ise tõlgid “routines” valesti. Sa ole ise parem vähem sotsiaalmeedias ja mine selle asemel eesti keele kursusele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On hommikune ja on õhtune rutiin. Võid kasutada ka režiimi, kui tahad. Või tava või traditsiooni. Ehk midagi, mida sa teed järjepidevalt. Kui kasutad samu asju nii hommikul kui õhtul, kasuta sõna ainsuses. Ning jah, nahahoolduses on see kasutatav sõna, et anda edasi konkreetset infot-mida sa teed ja mida sa kasutad.

Ei, sõna “rutiin” ei tähenda eesti keeles mitte ühtegi neist sinu pakutud asjadest. Ei, see ei ole mingi eriline “nahahoolduses kasutatav sõna”, sa lihtsalt kasutad seda valesti.

Päris head huumorit saab siin teemas, teisi süüdistad inglise keele mitteoskamises, aga ise tõlgid “routines” valesti. Sa ole ise parem vähem sotsiaalmeedias ja mine selle asemel eesti keele kursusele.

Lõpeta ära. Igas teemas tuleb mõni loll targutana eesti keelest ja saadab inimesi keelt õppima.

Sõna rutiin on laensõna. Misiganes sina mõtled, mida see tähendab, ei tähenda, et sinu arusaam ongi eesti keel.

Ja nahahooldusest ei kirjuta sa ikka. Peaasi, et saaks muidu vinguda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult ka seda sõna ei kasutaks, aga vaatasin spetsiaalselt praegu järgi ja ÕS annab sellise tulemuse:

rutiin</span><span id="x39589_2_i" class="m_x_i" style="font-weight: bold; vertical-align: super; font-size: x-small; color: #000000; font-family: 'Arial Unicode MS', Arial, Helvetica, sans-serif;">1</span><span style="color: #000000; font-family: 'Arial Unicode MS', Arial, Helvetica, sans-serif;"> <</span><span class="grg" style="color: #000000; font-family: 'Arial Unicode MS', Arial, Helvetica, sans-serif;"><span id="x39589_3_mt" class="mt"><a style="color: #2460ad;">22</a>e</span>: <span id="x39589_4_mvq" class="mvq">-tiini, -tiinijuurdunud harjumus(ed), üksluine korduvusLanges rutiiniArgi+rutiinRutiini+töörutiini+vaba

Seega mulle tundub, et sobib küll, sest juurdunud harjumused need näohoolduse tegevused just ongi ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna rutiin on laensõna.

Vaaaauuuuu, nõu šitt, šerlok!

Misiganes sina mõtled, mida see tähendab, ei tähenda, et sinu arusaam ongi eesti keel.

Tähendab küll. Mina nimelt olen targem kui sina ja nii nagu mina ütlen on õige.

Ja nahahooldusest ei kirjuta sa ikka.

Eesti keel ongi tähtsam kui mingid iluprotseduurid.

Sina nüüd mine tee oma rutiine, tupsuta hailaiterit tšiikbõunidele ja pronzerit templitele, siis on pärast ilus juutjuubis tutoorialse tšekkida.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tšekka parem oma komasid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sooviks tõlgendust, mida tähendab 09:05 Käo arvates sõna “rutiin” eesti keeles?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun, siin on selle sõna õigesti kasutamise õpetus.

Punasega on märgitud VALE kasutus. Samamoodi valesti kasutab see nahahooldus-kägu siin teemas. ÕIGED variandid on märgitud rohelisega.

https://www.eki.ee/dict/ametnik/index.cgi?Q=rutiin

Eriti tähelepanelikult soovitan lugeda lingi viimast lauset.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja palun, eraldi selle värdkeelendi mitmuses kasutamisest. Taaskord palun tähelepanu pöörata viimasele lausele.

https://www.eki.ee/dict/ametnik/index.cgi?Q=rutiinid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Ilu vananev rasune nahk