Esileht Väikelaps Vanavanemad ei taha lapselapsi hoida

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Vanavanemad ei taha lapselapsi hoida

Postitas:

Las sinu vanemad hoiavad lapselapsi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei võtaks. Mitte, et oma lapselapsi ei armastaks, aga ausalt öeldes armastan ennast rohkem ning minu vaba aeg peab kuuluma mulle. Nädalavahetus on ok, aga kindlasti mitte nädal-kaks. Ja kes ütleb, et 6-8 aastased on asjalikud ja saavad hakkama, siis jah, SAAVAD hakkamma, aga see ei vähenda vastutuse suurust, rutiinimuutust, lõpmatuid küsimusi-vastuseid-pärimisi – ühesõnaga tüütust.
Ja olengi seda meelt, et igaüks kasvatagu ise oma lapsed. Selline “tahaks mehega omaette olla” tuleks enne lastesaamist läbi mõelda.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Meil on nii, et hoiavad need vanavanemad, kellel endal omal ajal abilisi polnud. Need, kellel oli kaks paari vanavanemaid pidevalt abiks, need ei hoia. Reaalselt hoidmist on vaja olnud umbes 2-3 nädalavahetust aastas, aga see teadmine, et põhimõtteliselt saaks, on päris palju toeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugu, et nii on, aga ega midagi muud teha ei olegi kui et käite koos lastega seal. Vanavanemaid, kes lapsi ei taha, ei saa sundida lastega tegelema. Meie elasime äiaga ühe hoovi peal ja ta ei hoidnud mitte kordagi meie lapsi. Minu meelest ta isegi ei puudutanud neid mitte kordagi, kui välja jätta käesurumine õnnitlemise puhul. Ei olnud paha inimene, oli lihtsalt selline tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei võtaks. Mitte, et oma lapselapsi ei armastaks, aga ausalt öeldes armastan ennast rohkem ning minu vaba aeg peab kuuluma mulle. Nädalavahetus on ok, aga kindlasti mitte nädal-kaks. Ja kes ütleb, et 6-8 aastased on asjalikud ja saavad hakkama, siis jah, SAAVAD hakkamma, aga see ei vähenda vastutuse suurust, rutiinimuutust, lõpmatuid küsimusi-vastuseid-pärimisi – ühesõnaga tüütust.

Ja olengi seda meelt, et igaüks kasvatagu ise oma lapsed. Selline “tahaks mehega omaette olla” tuleks enne lastesaamist läbi mõelda.

ja imelik on ka see suhtumine, et teen lapsed, olen väsinud ja tüdinenud – vanavanemad on “kohustatud” nüüd mind igatepidi välja aitama. Aga milleks nii palju lapsi sain ja ette oli teada, et aega endal selle kõrvalt enam olema ei hakka, seda ei oska kommenteerida.
Oma elu, omad valikud, omad kohustused.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:32; 09.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu armsal vanaemal oli 3 last ja 5 lapselast. Suvel jagasid tema lapsed alati oma puhkused nii, et üks puhkas juunis, teine juulis ja kolmas augustis. Meie, lapselapsed, olime kogu suve vanaema juures maal ja alati oli kellegi vähemalt üks vanematest ka sel ajal seal. Kaunid suved ja soojad mälestused …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Väikelaps Vanavanemad ei taha lapselapsi hoida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.