Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vand

Postitas:

Kas vanematele naistele meeldivad nooremad mehed, ning millises vanuses täpsemalt, enda kogemus selline, et kahes erinevas klubis jäin silma 35+ naistele, ise olen 22

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind koju ei viidud klubist, siis ilmselt piisavalt palju ei meeldinud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

35 ja vanem naine? 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sellest kevadisest tibupojast pea poole vanem, seega ikka on “vanem naine ” küll tema jaoks ju 😀

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema jaoks kindlasti vanem naine, kõrvatagused märjad alles ju ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on küsimus, et kas sulle meeldivad vanemad naised. No nii kogemuste saamiseks, näiteks. Mul on ka kunagi üks noor kutt järele jooksnud, väga otseselt ütles, et tahab minusuguse vanema (olin vist 31) naisega seksida, et saada elukogemust. Minule see ei sobinud, kuigi ego oli upitatud ja natuke isegi erutas mõte, et keegi tuleb nn. koolitusele. Eks ööklubides on rohkem desperate naisi ja ilusad noored poisid on ikka parem saak kui vanad paksud pässid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi on 20+ mehed ja 30+ naised oma seksuaalselt aktiivsuselt ühel tasemel – mõlemad on seksuaalsuse tipus. Purjus naistega seksimine muidugi võib olla kahtlane – haigused, draamad abikaasaga, valestimõistmised. Kui, siis sinu asemel võtaks mõne “vanema naise” ette kainena ning ise kõike läbi mõelnuna – kondoomid, koht, jälgid, et mingeid lubadusi ei jaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnele vanemale naisele kindlasti meeldivad nooremad mehed igat moodi ja ka enda partnerina. Aga mitte kõigile. Mulle tegelikult näiteks ei meeldi.

Jah, ööklubis võin vaadata, sest noored mehed näevad lihtsalt kenad välja – noored inimesed üldiselt näevad kenad välja, eriti kui on näha, et spordist ka kauge kaarega mööda ei käi. Aga mingis (üheöö)suhte arendamise mõttes kindlasti ma ei taha 22-aastasest midagi teada, suhteliselt laps alles minu jaoks. Ise olen 36, nii võrdluseks. Kui meesterahvas oleks alates vanusest 28-29, siis ehk võiks midagi kaaluda, äkki? Sellist lühiajalist lõbutsemist? Pikemaajalist suhet muidugi mitte, sellise vanusevahega oleksime ikkagi liiga erinevas kohas enda eludega pika suhte jaoks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )