Esileht Pereelu ja suhted Vanemad naised

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Vanemad naised

Postitas:
Kägu

Mina märkan küll kui noormees on kena välimusega. Endast vanemat meest mul olnud ei ole ja ma tõesti olen ka päris noorte poistega seigelnud. Aga jah, mitte alaealistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga enamuse vanemate naiste jaoks meenutavad noored mehed oma poegi ja võeh….

Ei meenuta. Nendel naistel on endil peas miskit nihkes, kui näed 15 aastat nooremat oma pojana.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus on veidi üldistav. Kuid käib ju klubides käivate inimeste kohta. Seega võtakski seda nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

n

Mul on vastupidi. Olen naine 50+. Ja mind sebivad kangesti nooremad mehed. Mind ennast aga kohe üldse nooremad mehed ei huvita. Otsin endaealist (sobib +/-3 aastat).

Ma ka 50+. Klubitada enam ei viitsi, aga mul ihas konto. Ja seal samuti suht massiliselt noori mehi proovivad minuga tutvuda. Mulle tundub, et nad lihtsalt arvavad, et minuvanuse naise saab kergemini kätte. Et on sellised tüübid, kes üldiselt naistele huvi ei paku ja siis et mingitki seksi saada, loodavad minuvanuselt saada. Nii et meelitatult ma ennast sellepärast küll ei tunne, pigem tüütu on.

Täpselt sama siin. Täiesti tüütu. Paar tükki on keeldumise peale otse öelnud, et ole siis ilma, nagunii nii vana mutti enam keegi ei taha.
Olengi pigem ilma, aga enda poegade vanustega või veel noorematega küll midagi aretama ei hakkaks. Väkk, rõve!
-10 minu vanusest on alampiir minu jaoks.

Minu mõistus ei võta, miks 35+ naine peaks tahtma 22 aastast noormeest. Ühelegi 35+ naisele ei paku 22 aastane seksis midagi uut. Kvaliteeti seksis sealt vaevalt saaks, kvantiteeti küll, aga ehk on asi selles, et see 35+ tunneb ennast siis veel ihaldusväärse 20+-na, kui noore kuti ära sebib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mõistus ei võta, miks 35+ naine peaks tahtma 22 aastast noormeest. Ühelegi 35+ naisele ei paku 22 aastane seksis midagi uut. Kvaliteeti seksis sealt vaevalt saaks, kvantiteeti küll, aga ehk on asi selles, et see 35+ tunneb ennast siis veel ihaldusväärse 20+-na, kui noore kuti ära sebib.

Jah, 35+ vanuses 22-aastast ei oleks minagi tahtnud. 22-aastane on veel noor, pole ta voodis veel osav ega midagi. Aga 50-aastasena on minu piir just 35. 35-aastased mehed on reeglina voodis juba üsna head, nii et neid ma enam ei välista. Veel nooremaid tõesti ei taha, kuskile peab ju piiri panema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mõistus ei võta, miks 35+ naine peaks tahtma 22 aastast noormeest. Ühelegi 35+ naisele ei paku 22 aastane seksis midagi uut. Kvaliteeti seksis sealt vaevalt saaks, kvantiteeti küll, aga ehk on asi selles, et see 35+ tunneb ennast siis veel ihaldusväärse 20+-na, kui noore kuti ära sebib.

Jah, 35+ vanuses 22-aastast ei oleks minagi tahtnud. 22-aastane on veel noor, pole ta voodis veel osav ega midagi. Aga 50-aastasena on minu piir just 35. 35-aastased mehed on reeglina voodis juba üsna head, nii et neid ma enam ei välista. Veel nooremaid tõesti ei taha, kuskile peab ju piiri panema.

Mul on poeg 35. Tänan, ei ???? ise olen 53.
Aga eks igaüks teeb seda, mida õigeks peab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka 50+. Klubitada enam ei viitsi, aga mul ihas konto. Ja seal samuti suht massiliselt noori mehi proovivad minuga tutvuda. Mulle tundub, et nad lihtsalt arvavad, et minuvanuse naise saab kergemini kätte. Et on sellised tüübid, kes üldiselt naistele huvi ei paku ja siis et mingitki seksi saada, loodavad minuvanuselt saada. Nii et meelitatult ma ennast sellepärast küll ei tunne, pigem tüütu on.

Ja sulle tundus, et ma olen meelitatud? Just kirjutangi, et ma pole üldse huvitatud. Aga mees ei jäta. Ja ihas on ka minul konto. Seal otsivad tõesti ka 20-aastased kontakti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööklubis võiks küll nooremate meestega tantsida. Hing on noor. Veidi vaheldust oma vanainimese ellu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poeg 35. Tänan, ei ???? ise olen 53. Aga eks igaüks teeb seda, mida õigeks peab ????

Nojah, sa ole 53 mitte 50. Minu jaoks on minu vanus miinus 15 see piir 🙂 Ja poeg on mul 27, nii et poja vanune see 35 ka ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll ja küll on ka neid juhuseid, kus emad oma tütarde peikad üle löövad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanemad naised