Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vanem laps süles.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vanem laps süles.

Postitas:

Eelmise teema algatjaga mu mure natuke sarnane. Ka minul oli keiser 2010. Laps nüüd 1,7 kuune ja kaalub 14 kg. Õhtuti, kui istun diivanil tahab mürakaru aga mul süles möllata. Muidugi kõhu peal. Kallistab, naerab, musitab. Olen teda viimasel ajal rohkem nüginud küljele, et päris keset kõhtu ei ole, aga natu mures olen ikkagi. Kuna olen ka Clexane süstija on kõht valus ka. Kaua võin tal lasta enda kõhu peal olla, enne kui konkreetselt keelan, või ei luba enam sülle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll keisrit olnud ,kuid mu esimene laps on nüüd teise lapse sünniks 1a11k vanune, ja kaalub ka 14 kg. Olen teda raseduse ajal ikka iga päev tõstnud kui vaja ja süles saab ka iga päev olla. Viimased kuud ,kui ta sülle tuleb ,võtan ta nagu küljepeale toetatuna( ise ma istun sel ajal muidugi). Nüüd on käsil viimane kuu ja tõstan vaid siis kui tõsine vajadus selleks ,kuna see koormab kõhtu. Sülle saab ikka piiramatule, ja siis kui tahab. Ta tavaliselt muul ajal ei tahagi ,kui õhtul enne magama minekut ja vahel ka päeval. Proovi lapsele seletada ja teda suunata kõhult veidi eemale. Ma olen mängu hoos saanud mõned jalahoobid lapselt kõhtu ja ehmatab ära selline asi, aga pahandada ka ei saa nii pisikesega sellepärast ,ta ei saa päris hästi aru ,miks ei tohi ja miks peab olema ettevaatlik. Katsu ka ise hoida oma kõhtu, kui laps tuleb ,siis juba suuna teda. Ära tal sülle tulemist päris ära küll keela, nii pisike vajab ema lähedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole ka keisrit olnud, aga olen hetkel 25+ nädalat rase ja laps kaalub ca 11kg (1a10k). Siiani pole lapsel väga keelanud süles olemist ja kui ta tahab tõstmist, siis ikka tõstan. Olen kõhutitaga vist kaubale saanud, sest tundab, et ta asetseb ainult ühel pool, kuna olen harjunud suuremat ikka vasakul pool kandma:) siis kõhutita tundub rohkem olevat paremal küljel;) Samas lööb mulgi vahel siuke imelik valu kõhtu, siis panen ikka suurema maha või annan võimalusel nt issile. Kuna kõht on mul juba päris suur, siis olen üritanud suuremat hoida kõrgemal, et ta otseselt kõhu peale ei suruks vaid pigem ikka selle palli peal:D Arst noomis mind juba eelmine kord, kui seal käisin, et Eesti naised on ikka kanged mutid:D aga samas kui naine on harjunud enne trenni tegema, siis ta võib ju raseduse ajal seda jätkata. Ma leian, et sama on ka lapse eest hoolitsusega. Keha on harjunud suurema lapse kandmisega ja ma ei saa ju suuremat kõigest nyyd ilma jätta. Lõpuks ta ütles, et naine ikka tunneb ise ära kus piir on;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vanem laps süles.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.