Esileht Ilu ja tervis Vanemad naised.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Vanemad naised.

Postitas:

Tere.Kuidas siis on.Kas naised hakkavad peale 30 kaalu juurde koguma ja selle säilitamine on raskem,kui nooremalt.Või tegu müüdiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu hakkab ikka 50. eluaasta lähistel kogunema.
Kasuta tühikuid, paha on sinu teksti lugeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma vanake ei jaksa enam kuidagi oma 30-aastast ahtrit järel vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan 43, pole jämedamaks läinud; töökaaslased (43 ja 48) samamoodi: dieeti ei pea, aga ikka jälgime, mida suhu paneme ja liigume palju jalgsi. Esiti ei paista küll kellegi pealt, et hakkaks kaalu koguma:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole täheldanud. arvan, et need, kes ka noorena söömist jälgima pidid, neil on raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul peab paika, kusil 37-38-aastaselt võtsin päris palju juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40+ ilmselt mõne kilo juurde võtnud, aga kahtlustan, et see pigem uute heade õllemarkide süü kui vanuse.
Säilitanud ja jälginud pole, kaalunud ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37 ja sale, nagu ka 10-15 aastat tagasi, aga tunduvalt paremas vormis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb geenidest ning toitumis- ja trenniharjumustest, aga reeglina JAH. vananades ainevahetus aeglustub ja rasva hakkab kogunema sellistesse kohtadesse kus seda varem polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tähele pannud, et kui osad noored naised kaotavad trenni tulemusena kaalus kenasti, siis naistega vanuses 40-50 seda enam ei juhtu. Võid rasket trenni teha 4-5 korda nädalas, mõju kaalule on null, sama lugu tselluliidiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuskil 58 vanuselt ei saanud enam nii palju magusat süüa kui varem. Kaal kippus tõusma. Aga arvan, et pole veel väga hull, 177 pikkus ja kaal 74kg. Meil famiilis päris pakse polegi õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui noorena võisin süüa absoluutselt kõike, valimatult, ilma juurde võtmata, siis nüüd (43) pean natuke mõtlema söögile. Ei saa mõtlematult magusat sisse lahmida, või kui lahmin, siis pean pisut rohkem liigutama. Aga kaal ikka normis. Lihtsalt enam pole see kaal täiesti võõras teema mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen eluaeg samas kaalus olnud, välja arvatud otse peale sünnitust (umbes 55 kg suhteliselt pika kasvu juures). Ja olen 40, paar last ikka ka.
Mul perekonnas teised naised ka samasugused \”kondid\”. Juurde on hakanud võtma peale menopausi, siis on tulnud hakata toitumist jälgima.
Senini söön ikka kõike, mis hing ihaldab. Olen vaid märganud, et keskkohale mõjub see, kui süüa pikemat aega peale kella kuute. Kui keskkohast jämedamaks lähen, siis tuleb lihtsalt söögiaegu natuke jälgida. Aga nii oli ka nooremana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.Kuidas siis on.Kas naised hakkavad peale 30 kaalu juurde koguma ja selle säilitamine on raskem,kui nooremalt.Või tegu müüdiga.[/tsitaat]
Üksikmees?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üksikmees?[/tsitaat]Ei, tema ei kirjuta põhimõtteliselt kunagi käona. Alati oma nime alt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen alati pidanud jälgima, mida söön, võiks öelda, et eluaeg. kuna olen ka jälginud, siis olen ikka normaalkaalus püsinud. vahest kui ei jälginud, tuli ikka mõni kilo juurde, näiteks jõulude aeg. ning peale 30-ndat oli raske neist lahti saada. kui nooremana sain kaalu alla võtta kui paar päeva kergelt sõin ja trenni tegin, siis nüüd üle 30sena tundub nii, et mis tuleb see jääb:( kuid reegel ei ole see kindlasti, kõik sõltub ikka inimese kehatüübist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Vanemad naised.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.