Esileht Pereelu ja suhted vanemad naised?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: vanemad naised?

Postitas:

Tere!Kas kellegil on olnud samamoodi või oskab keegi öelda!?Olen leidnud mitu korda,kui mehega riius,et ta on otsinud tutvumisportaalidest endast 10-15 aastat vanemaid naisi ja nendega kokku saanud.Aga olen alati järele uurinud,et mganud ta nendega ei ole.Ma ei saa aru mis ta tahab nendest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 10:33; 27.02 10:53; 27.02 10:56; 27.02 15:41; 02.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riidlemisi meie peres ette ei ole tulnud. Seega tunnen end turvaliselt. Aga sinu kirja lugedes jäin mõttele, et tavaliselt mehed ikka noolivad nooremaid naisi. Aga äkki ta teeb eelluuret, milline sa ise sellises vanuses olla võid. Aga kes nende mõtteid tegelikult ikka lugeda oskab. Kõige parem, küsi otse mehe käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin tema ütles,et otsib mõistmist mis mul ei ole tema vastu aga ei tea kas see päris tösi on!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 10:33; 27.02 10:53; 27.02 10:56; 27.02 15:41; 02.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin tema ütles,et otsib mõistmist mis mul ei ole tema vastu aga ei tea kas see päris tösi on!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 10:33; 27.02 10:53; 27.02 10:56; 27.02 15:41; 02.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi võib olla selles, et keegi temast noorem ei ole teda tahtnud, isegi mitte kokku saada. Vanemad naised on nii meeleheitel, et on nõus korra kokku saama ja siis kui on su mehe ära näinud, ka edasisest loobunud.
Järelikult on su mees nii vilets luuser, et isegi meeleheitel naised teda ei taha. Kuna räägid ise, et oled tihti temaga riius, siis võibki olla viga tema iseloomus. Otsi endale korralik mees, keda ikka nooremad naised ka tahavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!Kas kellegil on olnud samamoodi või oskab keegi öelda!?Olen leidnud mitu korda,kui mehega riius,et ta on otsinud tutvumisportaalidest endast 10-15 aastat vanemaid naisi ja nendega kokku saanud.Aga olen alati järele uurinud,et mganud ta nendega ei ole.Ma ei saa aru mis ta tahab nendest?[/tsitaat]
Ju siis otsib küpset inimest, kes oskab teda kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!Kas kellegil on olnud samamoodi või oskab keegi öelda!?Olen leidnud mitu korda,kui mehega riius,et ta on otsinud tutvumisportaalidest endast 10-15 aastat vanemaid naisi ja nendega kokku saanud.Aga olen alati järele uurinud,et mganud ta nendega ei ole.Ma ei saa aru mis ta tahab nendest?[/tsitaat]tõesti huvitab, et mis moodi sa järele uurid, et ta nendega maganud ei ole??? teed mingid spets proovid või paned hüpnoosi alla või on sul mingi salajane jälgimisseade või…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on jah küpsuses.
Vanem naine on kogenud elus nii mõndagi ja tegelikult…voodis on nad ju ka paremad. Ning tänapäeval kipub olema ka nii, et vanemad naised hoolitsevad endi eest rohkem ning on palju parema väljanägemisega, kui noored.
Ning täiesti vale arvamus, et vanemad naised on meeleheitel. Vanemal naisel, vastupidi on kõik juba olemas ja ta elus on puudu vaid väike adventure. Kindlasti ei otsi ta mingit uut meest enda kõrvale. Tahab lihtsalt hullata. Temavanuste meestega pole ju voodis enam miskit teha.
Ja üks asi veel. Vanem naine ei kavatse otsida sind üles ja lobiseda välja et magas su mehega. Aga noorematel on kohe vajadus otsida üles ka mehe naisuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskit sorti Oidipuse kompleks. Eriti ei usu, et seda paljudel esineb, mees on sul kiiksuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle kallis teemaalgatajast naiivitar… Vanemat naist otsis ka minu kallis kaasa ja tõenäoliselt teeb ta seda siiani (ei viitsi nuhkida) aga eesmärk ikka üks ja ainus. Päris kindel on see, et nn. \”mõistmist vms\” ta sealt saada ei soovi. Viimasele käole, neid nooremaid mehi on küll ja veel ning teevad sedasorti asju palju.
Asi on ikka väga haiglane ja Oidipuse kompleksist on asi kaugel. Tihti on asi vanema naise majanduslikus kindlustatuses, ta teab, mida voodis soovib, tal on kindlad veendumused ja arusaamad elust, ta on võõras ja mehel puudub igasugune kohustus seda naist hiljem kasvõi teretada.
Niisama lobisemiseks ei ole sedasorti tegusid teha vaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see oidipuse kompleks on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 10:33; 27.02 10:53; 27.02 10:56; 27.02 15:41; 02.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kle kallis teemaalgatajast naiivitar… Vanemat naist otsis ka minu kallis kaasa ja tõenäoliselt teeb ta seda siiani (ei viitsi nuhkida) aga eesmärk ikka üks ja ainus. Päris kindel on see, et nn. \”mõistmist vms\” ta sealt saada ei soovi. Viimasele käole, neid nooremaid mehi on küll ja veel ning teevad sedasorti asju palju.
Asi on ikka väga haiglane ja Oidipuse kompleksist on asi kaugel. Tihti on asi vanema naise majanduslikus kindlustatuses, ta teab, mida voodis soovib, tal on kindlad veendumused ja arusaamad elust, ta on võõras ja mehel puudub igasugune kohustus seda naist hiljem kasvõi teretada.
Niisama lobisemiseks ei ole sedasorti tegusid teha vaja![/tsitaat]
No kuule, kui mehel oleks vaja vaid seksi, siis valiks ta iga kell noorema eksemplari. Aga Sina oled mõelnud, mis Su mehel sinust puudu jääb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kuule, kui mehel oleks vaja vaid seksi, siis valiks ta iga kell noorema eksemplari. Aga Sina oled mõelnud, mis Su mehel sinust puudu jääb?[/tsitaat]No see on umbes samast sarjast arvamus, et kõik mehed tahavad ainult saledate naistega seksida. Kõigile meestele meeldivad ainult pikkade juustega naised, kõikidele meestele meeldivad suured rinnad jne.

Ilmselt oled veel liiga nooreke ja eluvõõras või maailmapilt lihtsalt ahtakene, kui arvad, et kõikidel meestel on täpselt samad maiste-eelistused naiste osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ju siis otsib küpset inimest, kes oskab teda kuulata.[/tsitaat]
ma püüan panna end küpse inimese olukorda. olen 40. ma küll ei viitsiks mõne noore jorsi hädaladamist kuulata. ega ma ema pole talle. otsigu psühholoog.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, küsi mehe enda käest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna peika elas mõnda aega vanema naisega koos. Siiani räägib kuidas talle meeldis, et naine oli tast kõiges peajagu üle. Ka jututeemad olid ääretult huvitavad. Pigem siin see konks, et endast tunduvalt vanemale naisele vaatavad mehed alt üles, neid erutab elukogemus ja kõik muu. Kujuta kas või ise ette, et kas kohtleksid endast 10 aastat vanemat meest samamoodi kui 10 aastat nooremat. Austuse tase naisesse on teine ja mõnda meest erutab see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Küsisin tema ütles,et otsib mõistmist mis mul ei ole tema vastu aga ei tea kas see päris tösi on!?[/tsitaat]Minu meelest väga loogiline põhjus ja aus vastus. Miks sa selles kahtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõistmist, lähedust ja hingesugulust.
Paljud mehed otsivad just vaimset sidet.
Tegelikult pole sul selle mehega midagi peale hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on vaja emafiguuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline naine on imelik. Ei kujutaks ette, et peaksin sellises vanuses selliste asjadega tegelema. Väärtustan ennast. Ei suuda olla selline egoist, ärakasutaja ja enda jagaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis see oidipuse kompleks on?[/tsitaat]

Oijah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis see oidipuse kompleks on?[/tsitaat]
No aga toksi otsinguribasse (seda ikka tead, mis see on) ja vaata, mis saab.
Mina küll täitsa usun, et mehel pole sinuga midagi rääkida, aga kahtlen, kas just vanuse pärast nii on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k07 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tal on vaja emafiguuri.[/tsitaat]Hahahahhaaa! Järjekordne keelepärl. Keegi on liiga palju inglisekeelseid seepe vaadanud ja harrastab otsetõlkeid.

Emafiguuri võib muide papist välja lõigata, oleks probleem lahendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k07 kirjutas:[/small]
Hahahahhaaa! Järjekordne keelepärl. Keegi on liiga palju inglisekeelseid seepe vaadanud ja harrastab otsetõlkeid.

Emafiguuri võib muide papist välja lõigata, oleks probleem lahendatud.[/tsitaat]
Hahaha järjekordne kägu, kes anonüümselt siin kõva itsitaja on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis vanustest ka juttu on? Kui see \”mees\” on 20 ja \”vanem naine\” 30, siis pole eriti raske ära arvata, mida mees otsib. Keskmine 30-aastane naine pole välimuses veel midagi kaotanud võrreldes 20-aastasega, aga mõistust on oi kui palju juurde tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees 29 naised 42 kuni 50.Kuigi ta ema on 53 aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 10:33; 27.02 10:53; 27.02 10:56; 27.02 15:41; 02.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge tüdrukud. mina olen abielus, seaduslikus abielus endast aastaid noorema mehega. meil on ühised lapsed, ehitame koos ühist kodu, meid seob armastus ja meie vahel on kirg.

teate, kui me tuttavaks saime, ütles ta mulle, et hindab minu juures seda, et näen temas neid omadusi, mida ta isegi enda juures oluliseks peab. temaealised nägid ainult muid voorusi- ilusat näolappi, trimmis lihseid ja jõukaid ning positsioonikaid vanemaid. noored naised ei oska armastada. nad on liiga isekad, liiga närvis eneseteostuse pärast. selles oli asi. vanem naine laseb mehel olla ja areneda, oskab toetada ja mõista.

jah ja voodis olen ma kindlalt parem, kui ükski mistahes 20-aastane olla võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kust tulevad naised, kes arvavad, et kõik, mis mehele eluks vaja, on seks ja söök ning et neist ajenditest lähtub ta kõiges oma elus? Ka mees vajab mõistmist ja kuulamist. Vanem naine suudab seda tõenäolisemalt pakkuda kui noor naine. Ka minu mehel on olnud mitu vanemat sõbrannat, ikka kohe palju vanemat – ja mina küll ei kahtlusta, et ta nendega seksiks, hoopis tänulik olen neile, et nad mu mehe mõtteid aitavad selgitada ning sellega omal moel ka mind toetavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted vanemad naised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.