Esileht Tööelu, raha ja seadused. Vanemahüvitise saamise perioodil pangalaenu võtmine…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vanemahüvitise saamise perioodil pangalaenu võtmine…

Postitas:

… Kas antakse? Ei hakka panka tüütama enne, siin kindlasti palju teadjaid 🙂

Tänud ette 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:32; 07.05 09:37; 07.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb täiesti konkreetsest pangast, kas VH loetakse sissetulekuks või ei ja millises ulatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel läheb vanemahüvitis Swedbanki kontole. Kas on võimalik laenu võtta sellisel juhul ka SEB- st või Sampost? Juhul muidugi kui üldse antakse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:32; 07.05 09:37; 07.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 a tagasi olin viimast kuud rase. Ka siis sain olla kaastaotleja. Tegemist swediga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea milline pank kõige soodsamalt 10- 15000 laenu annab? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 09:32; 07.05 09:37; 07.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saab! Sel juhul, kui emapalk on piisavalt suur ja sul on olemas töökoht, kuhu peale lapsehoolduspuhkust naaseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hetkel läheb vanemahüvitis Swedbanki kontole. Kas on võimalik laenu võtta sellisel juhul ka SEB- st või Sampost? Juhul muidugi kui üldse antakse :)[/tsitaat]

Teed avalduse ja lased VH edaspidi teise panka kanda. Üks laenu saamise nõue ongi tavaliselt pankadel, et kolid kogu oma igapäevase pangandusega laenuandja juurde üle.

Sain VH saamise ajal kodulaenu (jaanuaris SEB-st). Kaaslaenaja peab olema, kui üksi võtta, siis VH ajal ei taheta tõesti anda. Me võtsime elukaaslasega koos, mina tegin taotluse, kuna mul oli konto SEB-s, elukaaslane oli kaaslaenaja.

Pane laenunõustaja juurde aeg. Nii saab kõige selgema pildi võimalustest. Teiste kogemuse järgi on raske, kuna kõigil on ju erinevad kohustused, tagatised, sissetulekud. Siin on väga palju asju, mis rolli mängivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin alles laenu ja saan siiani veel VH. laenu anti probleemideta.Pangaks Swedbank. Kaastaotlejaks abikaasa ja kinnituseks sooviti tööandjalt kirja et peale VH lõppu on mul koheselt võimalik soovi korral tööle tagasi pöörduda.
Laenu taotlemise hetkel laekus VH SEB panka ja kuna soovisin Swedpangast laenu siis nende tingimuseks oli, et VH peab hakkama laekuma Swedpanka.Avasin Swedpangas konto,teatasin uue konto nr pensioniametisse,pensioniametist viisin tõendi panka et VH hakkab edaspidi nende panka laekuma ja oligi kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Vanemahüvitise saamise perioodil pangalaenu võtmine…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.