Esileht Pereelu ja suhted Vanematel suur vanusevahe

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Vanematel suur vanusevahe

Postitas:

Siin ikka ja jälle arutletud küsimuse üle, et mis siis ikka kui mees on vanem, armastus ei küsi iga jne. Alati on naisi keda köidab vanem mees, eriti kui mehel raha ja sotsiaalne staatus kõrgem.
Nendele, kellele see mõtet meeldib, allpooltoodud link kasulik lugeda.
Mitmed uuringud on seda ennegi tõestanud, midagi uut selles pole, küll aga see kõige kokkuvõtlikum.

http://www.sciencedaily.com/releases/2014/02/140226165303.htm?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+sciencedaily%2Ftop_news%2Ftop_health+%28ScienceDaily%3A+Top+Health+News%29

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju otseselt vanusevahes, vaid lihtsalt vanuses. See uuring näitab, et mida vanemalt mees lapse saab, seda suurem risk. Nii, et mees ja naine võivad ka ühevanused olla, aga kui otsustavad lapse saada hilstes kolmekümnendates, siis on riskid oluliselt suuremad kui näiteks kahekümnendates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üks neist võrdlemisi suure vanusevahega suhtes olevatest inimestest. Ja laps tulekul, nii et saab mis saab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee….minuarust on naistega ju sama??? Mida vanem naine on, seda suuremad on riskid…seega 45 aastane naine sünnitama sobib aga 45 aastane mees isaks saada on juba risk??? Sama teeb välja ju…Lihtsalt mingis vanuses kõigil riskid suuremad.
Ma aktsepteerin pigem 45 aastast värsket isa, kui ema…Isegi 35 aastane rase, kes näeb tõesti välja nagu 35, mitte noorem ja särtsakam, näeb õõvastav välja…Just üks naaber on umbes sellises vanuses ja hakkab teist last saada..vastik vaadata kohe..muidu ei ole rasedate vastu midagi, aga kui ikka vanust omajagu, siis ega rasedus ilusamaks ei tee…kahju ta mehest, mees on kena 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:26; 28.02 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris ¨okeeriv. Samas kirjutavad siin paljud vanemad naised, et neil on vanemas eas terved lapsed sündinud. Võib arvata, et ka nende partnerid on sama vanad kui nemad ise. Samas need häired ja kõrvalekalded, mida uuringus mainitakse, ei ilmnegi ju väikelastel, need ilmnevad ilmselt alles laste sirgudes või varases täiskasvanueas. Uhh, ei ole meeldiv seda uuringut lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pole otseselt küll vanusevahega seotud ja riskid on ka naistel vanusega suuremad. Hämmastust tekitab küll see 35a raseda näide… selles vanuses naised ongi veel särtsakad ja nooruslikud valdvalt, vähemasti need, keda mina tean :-). Raseduseks igati sobiv vanus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis minu tutvus/teadmisringkonnas on ära vajunud nägudega \”vanad\” 35 aastased….võibolla isegi 40, minesatea…Minu jaoks on 30a ikka viimane piir lapse saamiseks…Edasised tunduvad mulle juba veidi vanad….Ma tean ka 30 aastast kes näeb kuidagi vajunud välja ja no ei ole ilus…
Paraku on nii, et niipalju kui mina \”vanemaid\” rasedaid näinud olenm ei ole rasedus neile hästi mõjunud..Kui rasedus tavaliselt roosaks ja rõõsaks vms teeb, siis nende puhul on nägu eriti veel ära vajunud, jume on kahvatu, silmad on kottis ja üldse kuidagi vaevatud olek…kole kole.

Aga mis puudutab artiklik, siis eks mul siis tuleb leppida sellega, et mu lapsed võivad olla/saada haigeks…esimese lapse sündides oli mees 32 ja teise lapsega 35….eks ta kolmanda ajaks olegi seal 40 vast, kui peaksime kolmandat soovima…Olen temast tunduvalt noorem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:26; 28.02 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ju siis minu tutvus/teadmisringkonnas on ära vajunud nägudega \”vanad\” 35 aastased….võibolla isegi 40, minesatea…Minu jaoks on 30a ikka viimane piir lapse saamiseks…Edasised tunduvad mulle juba veidi vanad….Ma tean ka 30 aastast kes näeb kuidagi vajunud välja ja no ei ole ilus…
Paraku on nii, et niipalju kui mina \”vanemaid\” rasedaid näinud olenm ei ole rasedus neile hästi mõjunud..Kui rasedus tavaliselt roosaks ja rõõsaks vms teeb, siis nende puhul on nägu eriti veel ära vajunud, jume on kahvatu, silmad on kottis ja üldse kuidagi vaevatud olek…kole kole.

Aga mis puudutab artiklik, siis eks mul siis tuleb leppida sellega, et mu lapsed võivad olla/saada haigeks…esimese lapse sündides oli mees 32 ja teise lapsega 35….eks ta kolmanda ajaks olegi seal 40 vast, kui peaksime kolmandat soovima…Olen temast tunduvalt noorem :)[/tsitaat]

ilmselt sulle on tutvusringi juhtunud jah kõik äravajunud, ise olen 30 ja minu tutvusringis on ka 40-seid, keegi pole äravajunud, rasedad on rõõsad ja armsad.

Aga ma millegi pärast ei usu, et see uuring mingi eriti adekvaatne on 😀

Igal juhul minu mees oli 36 ja mina olin 25, ki lapse saime ja riskitegur määrati küll vaid ema vanust arvestades…..ema ja isa vanusevahe ei saa küll kuidgai autismi tekitada, se eon ju jabur 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ajast ära vajunud nägu takistab sünnitamist või on sünnitushaiglas nüüd nägude kontroll? mina sünnitasin 40.a. ja ei huvita, kes kellegi arvates on minul nägu ära vajunud või näen ma lihtsalt kole välja.
Enesehinnang on piisavalt kõrge, et sellised piiratud mõttemaailmaga inimeste pseudoprobleemid minule korda ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis ajast ära vajunud nägu takistab sünnitamist või on sünnitushaiglas nüüd nägude kontroll? mina sünnitasin 40.a. ja ei huvita, kes kellegi arvates on minul nägu ära vajunud või näen ma lihtsalt kole välja.
Enesehinnang on piisavalt kõrge, et sellised piiratud mõttemaailmaga inimeste pseudoprobleemid minule korda ei lähe.
[/tsitaat]

Sünnitushaiglas nägude kontroll… 😀 logisin end extra sisse, et sellele postitusele kiitust avaldada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanematel suur vanusevahe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.