Esileht Hobinurk Vanilla ninja

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Vanilla ninja

Postitas:

Kuidas uus lugu meeldib? (“No Regrets”) Minu arvates kena ja stiililt sobib neile.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 20:46; 22.07 16:07; 22.07 16:34;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on neid vaadates tunne, nagu nad üritaks taas tiinekad olla. Comeback’i puhul ootaks mingit sisu, elukogemust.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha küll maha teha, aga kahjuks see lugu ei meeldi, kuidagi igav on.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle samuti ei meeldinud uus lugu. Peale pikka pausi taas lavale tulla sellise looga, siis see mõjus kuidagi suhteliselt kehvalt. Nagu oleks vanalt plaadilt mingit vähetuntud lugu mänginud.

Lisaks on naised kõik juba (vist?) emadeks saanud? Kuidagi jah tütarlapselikult mõjusid. Kuigi eraldi artistina on Lenna palju tugevama kuvandiga. Hetkel jah veidi pettumus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates just oligi emadusest mõjutatud, eriti arvestades et Lenna tütar on videos.

Triinu Kivilaan on nii kena. Lenna samuti. Piret ja Katrin on nagu eemal pisut.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 20:46; 22.07 16:07; 22.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne asja puhul on tark teada, kuna lõpetada, muidu võib kunagise ilusa mäelestuse ära lörtsida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne asja puhul on tark teada, kuna lõpetada, muidu võib kunagise ilusa mäelestuse ära lörtsida.

Minu arvates selline kannapööre stiilis tulekski kasuks, nagu selles loos

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.07 20:46; 22.07 16:07; 22.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole pettumust, sest ega nad ennegi millegi erilisega silma ei paistnud. Piret ja Katrin vist ei oskagi väga laulda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“No regrets” laulul ja ka videol polegi väga viga, aga nende esimest come-backi laulu oli pisut nukker vaadata. Peale Triinu näevad teised ikka väga keskealised välja, kahjuks pole siin ka Lenna vokaali väga kuulda. Triinu aga nii hästi kui Lenna ei laula (kuigi paremini kui ülejäänud kaks).

https://www.youtube.com/watch?v=pcRmwd-32LU

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 18:39; 23.07 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“No regrets” laulul ja ka videol polegi väga viga, aga nende esimest come-backi laulu oli pisut nukker vaadata. Peale Triinu näevad teised ikka väga keskealised välja, kahjuks pole siin ka Lenna vokaali väga kuulda. Triinu aga nii hästi kui Lenna ei laula (kuigi paremini kui ülejäänud kaks).

https://www.youtube.com/watch?v=pcRmwd-32LU

Kuidas siis keskealised välja peaks nägema.  Keskealised näevad alati välja nagu keskealised. Vanus on alati see, mis on dokumentides. Mingit “oma vanusest nooremat” väljanägemist ei ole. Nii vana nagu oled, selline näedki välja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin sama mõtlema. Et see “näevad välja kui keskealised” kõlas nagu halvustav hinnang. Nagu oleks keskealiseks olemises midagi halba, mida peaks iga hinna eest vältima ja varjama.

Nad ju ongi keskealised. Juba emad. Vaatasin seda videot, ja kõik näevad väga ilusad välja. P.S Ka keskealine saab ilus olla…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin sama mõtlema. Et see “näevad välja kui keskealised” kõlas nagu halvustav hinnang. Nagu oleks keskealiseks olemises midagi halba, mida peaks iga hinna eest vältima ja varjama.

Nad ju ongi keskealised. Juba emad. Vaatasin seda videot, ja kõik näevad väga ilusad välja. P.S Ka keskealine saab ilus olla…

Mõtlesin pigem seda, et stiil oli sel laulul (“Gotta get it right”) sama, mis 15-20 aastat tagasi ja siis see kõik kokku nii hästi ei mõjunud. Stilistiliselt sobib selline muusika just teismelistele tüdrukutele pigem. No minu arvates, ilmselt eksin. Tegelikult oli seal küsimus muidugi grimmikunstnikes, kes mu arvates head tööd ei teinud. Just esimeses laulus, “no regrets” videos olid kõik loomulikud. Naised ise on muidugi ägedad ja Lennas on punki jätkuvalt.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 18:39; 23.07 10:03;
To report this post you need to login first.

Lenna on küll väga kaunis naine. Kunagi oli kusjuures täitsa keskmise välimusega, ent nüüd on ilus! Ja cool ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Vanilla ninja