Esileht Beebi ja mitmikud Vanker ja turvahäll

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Vanker ja turvahäll

Postitas:

Olen vankri ja turvahälli otsinguil ning ootaks natuke soovitusi. Sai käidud poes neid oma silmaga vaatamas ja käega katsumas. Nüüd on aga küsimus kust osta/tellida.

Turvahällidest jäi sõelale Cybex Cloud Q Plus. Maksab see Eestis 319€ ja otsisin, kas kuskilt oleks võimalik ka soodamalt leida. Leidsin sellise lehe nagu https://www.naturalbabyshower.co.uk
Koos postikuluga tuleks hinnavahe Eestiga 50€, mis on ka raha. Kas keegi on sealt tellinud? Või teab mõnda muud lehte, kust saaks Eestisse ka tellida?

Vankritest on minu südame võitnud Emmaljunga Mondial de Luxe, kuid olen nõus selle ostma vaid mingi väga hea alega. Hakkasin siis uurima Rootsi lehti (võimalus on lasta ka kohapealt Eestisse ruua, seega saatmine ei ole niivõrd oluline). Leidsin sellise lehe ja tuleb tunnistada, et hind on minu jaoks lausa utoopia. Kas keegi targem oskab seletada, millest nii odav hind?
http://www.lekcenter.se/catalog/product/view/id/3796/s/emmaljunga-mondial-de-luxe-lounge-grey/category/120/
Tahaks enne kui kellegi ostma saadan ikka kindel olla, et asi ka õige on (jah, lugesin sealt ka välja, et praegu ei ole vankrit laos olemas. Õnneks on meil veel mõni kuu aega ka). Või teab keegi mõnda teist lehte/poodi, kust oleks võimalik soodsamalt saada, kui Eestist (ca 1100€)?

Tänan ette neid, kes võtavad vaevakd aidata! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 16:09; 22.10 07:44; 22.10 11:33; 27.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mytoys.de lehelt tellitakse sageli turvavarustust, ma muidugi ei tea, kas seda brändi ja mudelit seal leidub…
Ja mis Emmaljunga odavat hinda puudutab siis kas tegemist on sama komplektiga kui meil müüakse? Äkki oled siinseks võrdluseks võtnud komplekti hinna (raam+ vankrikorv+ istumisosa) aga rootsi lehel müügil raam+ korv? Või lihtsalt vana hooaja mudel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See EJ on ainult korvi osa, sp odav hind. Raam tuleb eraldi osta ja siis on hind suurem. Beebikeskuses on juba mitu kuud EJ vankritele soodukad, vaata sealt. Üldiselt on EJ vankrid igas riigis kallid, Eesti üks soodsamaid. Sai mingi aeg uuritud Soome/Rootsi/Inglismaa jne hindasid. Sellest aastast tõusid mudelite hinnad.
Kui ikka hind kõrge, siis aasta vanu mudeleid müüakse palju odavamalt FBis EJ turul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuna vankri- ja kärusõltasi, kellel pole rahaga paremat teha, on Eestis nii palju, siis ei näe mingit põhjust uut vankrit osta. Uute vankrite hinnad on üle mõistuse kallid, järelturg samas on täiesti ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Mytoys.de-s kahjuks Cybex Cloud Q mudelit ei ole, sinna vaatasin juba esimesena. 🙂

Suur tänu Kägu 20.58. Seljuhul hoian kindlasti silma peal kasutatud vankritel. Kuigi mulle just see kindel mudel väga meeldib, siis nii vihane ma raha peale ei ole, et nii kõrget hinda maksta. Seda enam, et esimese lapse aastaseks saades sai ka vanker EJ Scootri vastu vahetatud, mida plaanin ka sellel korral teha. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 16:09; 22.10 07:44; 22.10 11:33; 27.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Popid kohad on ka prams ja überkids. Vaata neid veebipoode ka.

Sovitan ka käru vaadata järelturult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:15; 25.10 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naturalbabyshower on ok leht. Tellisn kogu varustuse sealt ja mingit probleemi ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiti oligi kindel plaan tellida überkids.com’ist. Olin selle lehe juba salvetanud endale, kuid nüüd tellima hakates nad enam Eestisse ei saada (vähemalt nii väidab koduleht). 🙁
Kas oskad selle prams täpse lehe öelda? Googeldades ei leidnud kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 16:09; 22.10 07:44; 22.10 11:33; 27.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naturalbabyshower on OK koht, tellisin sealt Cloud Q ja Priami vankri.
Uberkids Cybexi asju Eestisse ei saada, aga neilt on võimalik tellida EshopWeDrop kaudu.
Cybexi Platinum seeria asjad on heade soodukatega ka Babyton lehel, olen sealt turvatoole tellinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cloud Q turvahälle on päris palju kasutatuna müüa ja väga hea hinnaga. Ühe lapse poolt kasutatud turvahäll on suht võrdväärne uuega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei leia enam seda prams.net poodi. Aasta tagasi sain mitu soovitust selle kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 11:15; 25.10 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitu FB-s gruppidega “turvahällide ja -toolide jutunurk” (saad tellimiskohtade infi). Ühel Inglismaa lehel on müügil turvahälli, isofix aluse ja käru komplekt megasoodsa hinnaga ja paljud on neid tellinud just äritsemise eesmärgil (või vajavad näiteks ainult ühte osa kogu komplektist), nii et saad selle cloud Q koos isofix alusega sama hinnaga, mis siit poest ainult turvahälli. Müüakse nt FB Marketplace-s väga palju.

Emmaljungade jaoks on FB-s “Emmaljunga turg”, soovitan ka liituda. Seal palju uueväärseid, saad soodsamalt. Ise sain ka aru, et kui turvavarustuse tahaks uue osta, siis vankri puhul pole mingit mõtet uut osta, sest heas korras vankreid on siiski palju müügil. Kusjuures saingi lõpuks ikka VÄGA soodsa hinnaga väga korraliku vankri, kuigi eesmärk oli saada nii umbes kuni 600-ga (sain 160 :D). Aga jah 500-600 olin nõus maksma, selle eest saab juba päris hea, päris vähe kasutatud vankri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 11:57; 27.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin turvahälli ära ja sain kätte ka. Kindel nõudmine meil oli, et turvavarustus peab olema uus. Vankri võib vaadata kasutatult.
Nüüd tekkis aga küsimus, kui kaua tohib Cybex Cloud Q mudelit kasutada? Ei pea silmas lapsega kasutamist, vaid üleüldist kasutusaega. Turvahällil on sisse pressitud ajaks 08/15. Ei suutnud googeldades seda infot leida ja paberitest ka mitte. Vanema lapsega kasutusel Cybex Solution Q-fix ja sellel oli minu mäletamist mööda kirjas, et kasutusaeg 4 aastat. Äkki targemad oskavad öelda, kust selle info leida võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 16:09; 22.10 07:44; 22.10 11:33; 27.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan küsida sealtsamast FB grupist, seal on see hiljuti ka teemaks olnud. Ma ise enam vastust ei mäleta..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 11:57; 27.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vanker ja turvahäll

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.