Esileht Beebi ja mitmikud Vanker kaksikutele

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Vanker kaksikutele

Postitas:

Oleme poes käinud vaatamas vaid Emmaljunga Double Viking lapsevankrit ja Bugaboo vaatasime ka üle, kuigi neil kohapeal seda kaksikute varianti pole, aga raamist sai ikka aimu.
Teisi variante olen internetis vaadanud.

Kui aus olla ei orienteeru selles kaksikute vankri teemas üldse.

Esimene laps kasutas Mutsy vankrit, käis hästi kokku ja sai raami kenasti autos hoida, elasime kortermajas.

Nüüd elame oma majas ja plaan oli selline suurema korviga mõnus vanker ühele lapsele osta, et siin pole hullu, kui vanker kobakas, aga nüüd kahega jooksis mõistus kokku 🙂

Need kaks varianti mida nüüd kaksikutele vaatasime, tunduvad jube kitsad, kas lastel on ikka mõnus selles Emmaljungas näiteks olla? Kogemusi?

Või milliseid vankreid ise olete kasutanud ja olete väga rahule jäänud?

Igasugune info oodatud.
Meil veel aega on õnneks, et valida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Emmaljunga, selline kookonitega ja hiljem sai istumisasendisse panna. Täiesti hea vanker, polnud väga raske ega kobakas. Me seda kaasa ei vedanud üldjuhul autoga, aga kui väga vaja oli, käis ta ilusti kokku. Hiljem kui lapsed juba istusid, sai ostetud kergkäru kõrvale, mis käis vihmavarjuks kokku ja oli mugavam autoga kaasa võtta. Me vanker on praegu müügis kui huvi on: http://www.okidoki.ee/item/5541236/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 23:02; 25.04 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohekohe nelja kuuseks saavad kaksikud. Alauses otsisime ja uurisime ka lolliks ennast. Lõpuks saime hea pakkumise TFK kärule. Ja no ma olen ülemaga rahul. Poes mahub liikuma ilusti, isegi väikeses Põlva serveris saab hakkama. Rattad on head ja töötavad lumes ka hästi. Minu nelja kuusel on korvides veel ruumi küll. Ja lisaks kõigele on käru ilus ka! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus TFK, väga hea käru. Mahub ilusti liikuma, hea liikuvuseg. Olen igati rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Meil sünnivad kaksikud maikuus. Olen käinud ja pakkumised võtnud Emmaljungale kui ka TFK-le. TFK jäi rohkem silma. Küsiks, et kas Teil ei ole plaanis TFK korve eraldi maha müüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaksikutel oli TFK, väga hea vanker-käru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud arvamuste eest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Bugaboo ja super rahul. Nii kerge ja lihtne liikuda sellega. Korvid ei ole väikesed, talvekombega ja villase tekiga hetkel lapsed ja täiesti ok. Mahub igast uksest sisse, soovitaks kindlasti ka mõõte vaadata, sest mitme teise vankriga poleks me koduuksest sisse saanud 🙂 Mina TFK välistasin, kuna sellel isteosa ainult näoga väljapoole (parandage kui eksin) ja teadsin esimese lapse ajast, et tahan kindlasti alguses, et lapsed oleks istuma kolides nägu minu poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ostate neid kärusid omale või titadele. Minul on ka kaksikud täna juba koolilapsed ja meil oli Poola käru, sai kärutatud palju, poes mahtus ilusti liiklema, sang oli üleviidav, kasutusaeg oli väike kahe aastaselt nad enam kärus ei püsinud eriti. kui reisil käisime siis oli kasutusel 2×1 lapse käru kasutusel metroos eskalaatorites kergem opereerida. Olin lastega 3 aastat kodus ja minu arust palju kasulikum investeering. titadel täiesti savi millises vankris tuduvad peaasi et mugav oleks neil olla. Muideks nad ei mäletagi et milline käru neil oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:27; 05.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ostate neid kärusid omale või titadele. Minul on ka kaksikud täna juba koolilapsed ja meil oli Poola käru, sai kärutatud palju, poes mahtus ilusti liiklema, sang oli üleviidav, kasutusaeg oli väike kahe aastaselt nad enam kärus ei püsinud eriti. kui reisil käisime siis oli kasutusel 2×1 lapse käru kasutusel metroos eskalaatorites kergem opereerida. Olin lastega 3 aastat kodus ja minu arust palju kasulikum investeering. titadel täiesti savi millises vankris tuduvad peaasi et mugav oleks neil olla. Muideks nad ei mäletagi et milline käru neil oli.

Loomulikult ma ostan käru endale, mina ju pean sellega liiklema. Lastel on peaasi, et mugav ja turvaline oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnist alates kasutasin kaks kasutatud üksikvankrit kuni 5 kuud. Sain netist iga vanker 20 euroga. Kuna Üks laps magas kauem, teine läks natuke hiljem magama, üks karjus kohuvaludest ja teist ei äranud ülesse. Siis kui lapsed said 7 kuuiseks, kasutan tfk vanker. Olen väga rahul. Mahub sōiduauto tagaruumi, aga ta on väga raske tostmiseks üle 15 kg!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ostate neid kärusid omale või titadele. Minul on ka kaksikud täna juba koolilapsed ja meil oli Poola käru, sai kärutatud palju, poes mahtus ilusti liiklema, sang oli üleviidav, kasutusaeg oli väike kahe aastaselt nad enam kärus ei püsinud eriti. kui reisil käisime siis oli kasutusel 2×1 lapse käru kasutusel metroos eskalaatorites kergem opereerida. Olin lastega 3 aastat kodus ja minu arust palju kasulikum investeering. titadel täiesti savi millises vankris tuduvad peaasi et mugav oleks neil olla. Muideks nad ei mäletagi et milline käru neil oli.

Loomulikult ma ostan käru endale, mina ju pean sellega liiklema. Lastel on peaasi, et mugav ja turvaline oleks.

Mina ka muideks liiklesin ja saiu hakkama ja ei kahetse. Ei taha maha teha moodsaid, ilusaid ja ka kahtlemata häid vankreid aga tahtsi öelda kas sellele lühikesele ajale kui see vanker kasutuses on on vaja nii palju investeerida. Mina investeerin täna laste haridusse, huviharidusse, spordivahendid, reisid jne ja see pole üldse odav aga kasulikum kui investeerida ilusasse ja moodsasse vankrisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:27; 05.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega valisime ka selle aja kohta üsna kalli käru, aga mitte hinna pärast. Vaid et välimuselt väga meeldis, kasutasime 1,5 aastat ja jäin ostuga super rahule. Käru oli igati oma hinda väärt ja ei kahetse ostu. Sellest nüüd möödas kohe 9 aastat 🙂 Lapsega sain kodus olla 2aastat ja 6kuud ja midagi tegemata küll ei jäänud, et soodsamat vankrit ei ostnud. Inimesed on erinevad ja võimalused samuti.

Nüüd see kaksikute maailm ajas mind veidi paanikasse 🙂 Varem oli selge pilt silme ees, et tuleb suure korviga vanker, kuna oma maja ja siin hea last välja magama panna. Aga kaksikute vankritest polnud mul mingit pilti silme ees.
Bugaboo hind kerkis lisadega ikka natuke ulmeliseks meie jaoks, kuigi värvivalik on neil mõnusalt suur 🙂
Meie valikuks sai Emmaljunga Double Viking, poes ringi sõites, tundus päris mugav. Arvan, et jään selle valikuga samuti rahule 🙂

Teema polnud tehtud, kellegi valikute maha tegemiseks, ega teiste rahakotti piilumiseks. Vaid puhtalt huvist, milliste vankritega teiste kaksikute emad ringi liiklevad ja milliste valikutega rahule on jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mõni vaatab kindlasti, et ma hulluks läinud aga mina just tellisin endale ja kaksikutele (mais sünnivad tüdrukud) Bugaboo Donkey Twin:). Lisasid ma ei võtnud, ei näinud selleks hetkel vajadust, värvuse võtsin ka neutraalse, et saaks pärast järelturul lihtsamini maha müüa. Aga kaalusin pikalt TFK http://www.tfk.ee/toode/soodne-twinner-twist-duo-ja-2-vankrikorvi-pruun/ või Bugaboo https://www.bugaboo.com/US/en_US/strollers/bugaboo-donkey/twin vahel. Otsustavaks sai see, et kuna me oleme suhteliselt liikuv pere, siis käru käis väga väikseks kokku ja väga kerge võrreldes teistega ning manööverdada oli mõnus. Mõtlesin ka sellele, et plaan on seda kasutada ikka maksimaalselt nii aja kui ka muu mõttes. Järelturul tutvusin ka nende firmadega aga suhteliselt kasutatud juba ja ikka oleks pidanud midagi juurde ostma (korvi või istumisosa) ja siis oleks hind kokku tulnud sama, mis uus.

Kõike head

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ostate neid kärusid omale või titadele. Minul on ka kaksikud täna juba koolilapsed ja meil oli Poola käru, sai kärutatud palju, poes mahtus ilusti liiklema, sang oli üleviidav, kasutusaeg oli väike kahe aastaselt nad enam kärus ei püsinud eriti. kui reisil käisime siis oli kasutusel 2×1 lapse käru kasutusel metroos eskalaatorites kergem opereerida. Olin lastega 3 aastat kodus ja minu arust palju kasulikum investeering. titadel täiesti savi millises vankris tuduvad peaasi et mugav oleks neil olla. Muideks nad ei mäletagi et milline käru neil oli.

Loomulikult ma ostan käru endale, mina ju pean sellega liiklema. Lastel on peaasi, et mugav ja turvaline oleks.

Mina ka muideks liiklesin ja saiu hakkama ja ei kahetse. Ei taha maha teha moodsaid, ilusaid ja ka kahtlemata häid vankreid aga tahtsi öelda kas sellele lühikesele ajale kui see vanker kasutuses on on vaja nii palju investeerida. Mina investeerin täna laste haridusse, huviharidusse, spordivahendid, reisid jne ja see pole üldse odav aga kasulikum kui investeerida ilusasse ja moodsasse vankrisse.

See vankri hind on ikka kopikas selle kõrval, kui palju raha lapse peale läheb tulevikus. Mis investeeringust sa räägid? Vanker maksab kõigest 1000 ringis. Kui perel on raha, et osta sellise hinnaga vankrit, siis on ka raha, et reisida vähemalt kord aastas soojale maale 18 aastat järjest. Pigem ostaksin kasutatud emmaljunga või bogaboo, kui tuttuue Poola vankri. Mugavus ja kvaliteet on tähtsamad. Pealegi saab mitu korda kasutatud emmaljungat edasi myyes rohkem raha tagasi, kui korra kasutatud ja hästi hoitud Poola vankri eest. Kasulikum on mitte osta odavat pahna, millel ei ole turuväärtust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutatud Emmaljunga eest ei pea maksma ca 1000, kõik asjad ei pea ju uued olema. https://osta-ee.postimees.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=92145606&_src=desktop

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 23:02; 25.04 23:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vanker kaksikutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.