Esileht Beebi ja mitmikud Vanker väike…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vanker väike…

Postitas:

Siin oli asja teema väljas magamisest ja kükmakraadidest. Minul aga hoopis muu mure; vanker on varsti minu neljakuusele lapsele väike. Kõik päevauned on ta sündimisest saadik väljas maganud ja tahaks, et nii see ka jääks.
Ainuke lahendus oleks laps panna jalutuskärusse ja lasta tal seal magada aga kardan, et ülesse ärgates hakkab ennast pöörama. Tore oleks kui keegi kogenum oskaks selle kohta midagi öelda. Aitäh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 13:00; 23.01 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis muud, kui traksid peale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui suur sul see laps siis on? see peab ikka jube jurakas olema,.. mul mahub 1a5 k küllili vankri korvi isegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui suur sul see laps siis on? see peab ikka jube jurakas olema,.. mul mahub 1a5 k küllili vankri korvi isegi[/tsitaat]

Vankrikorvid on erinevad. Emmaljunga kobakatesse mahuvad veel mõned 3-aastasedki, samas kui Mutsy korv võib vabalt 4-kuusele lühikeseks jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui suur sul see laps siis on? see peab ikka jube jurakas olema,.. mul mahub 1a5 k küllili vankri korvi isegi[/tsitaat]
On jah jurakas- 9kg ja kannab 6-9 kuuse riideid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 13:00; 23.01 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sama suur 6,5kuune kolis just käruossa, kuna ei mahtunud koos lambanahaga korvi. Käruosas on magamiskott, mida saab kinnitada karabiinide ja rihmadega käru põhja külge. Rihmade peal on lambanahk ja laps saab ilusti soojakotis naha peal magada, isegi kui ta keerab ei juhtu midagi. Ruumi on rohkem ja laps magab seetõttu paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tänapäeval ei jää üle muud, kui tõdeda- olete valinud oma vajadustele ebasobiva vankri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vanker väike…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.