Esileht Rasestumine ja lapse ootamine (vanker)/käru: ka vankrikorv, pöörlevad rattad, hea vedrustus, üleviidav sang

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: (vanker)/käru: ka vankrikorv, pöörlevad rattad, hea vedrustus, üleviidav sang

Postitas:

Mida sellise kirjelduse peale vaatama peaks hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 17:23; 07.08 13:51;
To report this post you need to login first.

minu jaoks vastas sellistele kriteeriumitele Teutonia BeYou V3 (w3 ratastega) ja selle soetasingi. Hullult mugav manööverdada igal juhul. Korv on ka siuke kinnisema suuga, kui mõnel muul ilusama disainiga (maitse asi loomulikult see disain) vankril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:47; 08.08 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on sel sang üleviidav? piltidelt hästi ei saa aru. Eestist ostsid? poest/järelturult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 17:23; 07.08 13:51;
To report this post you need to login first.

Sang on üleviidav. Tellisin mypram.com-st, sai ~143 euri odavamalt kui beebicenterist ostes (ootama pidin u 1,5 kuud, aga mul aega oli, kuna tellisin aegsasti). Minu arust see vankri omaduste jutt räägib juba enda eest. Aga katsuda ja vaadata saad beebicenterist eelnevalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:47; 08.08 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hartan Topline S http://www.beebimaailm.ee/product/hartantopS15/lang/et/
Saab ka korviga osta ning soovikorral esisilda muuta (kas väiksemad manööverdatavad rattad või suured, maastikule sobivad rattad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine (vanker)/käru: ka vankrikorv, pöörlevad rattad, hea vedrustus, üleviidav sang

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.