Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vankri kriis…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Vankri kriis…

Postitas:

Ei teagi kohe mida teha. See vankri valik on raske. Tahaks teha ikka õiget otsust, et pärast ei peaks kahetsema.
Alguses oli kindel valik Tako Jumper X, aga mida rohkem seda vaatasime seda vähem meeldima hakkas. Vankri korvi osa tundus jube pisike.
Siis jälle vaatasime ja otsisme. Lõpuks jäi silma Babyactive JET Calssic 3in1 komplekt. Piltidelt vaadates meeldib väga, aga mida rohkem pilte vaadata seda rohkem hakkan mõtlema nende esirataste peale. Netist kusagilt ei leia kellegi kogemusi ka selle vankri kohta.
Nüüd vaadates veel ringi ja surfates on hakanud meeldima Ballerina Style. Kuid see ei oleks nagu ikka see.
Kas 360 ees liikuvad rattad on ikka talvel head isegi kui neid saab lukustada?
Olen vaadanud ka ABC Designe vankreid. Leitsin ühe kolmerattalise mis meeldis aga nii kui seda ise poes kahel emmel nägin enam ei meeldinud. Kole nägi välja.
Quinni vankrite kohta sooviks ka infot saada. Ega nad ümber lähe ja kuidas nendega talvel sõita on.
Paluks teie kogemusi ja nõu, milline vanker. käru oleks hea. Hea oleks kui oleks nö. 3in1.
Elame 3 korrusel, kookoniga vankrid eriti ei meeldi, hea oleks kui vanker oleks kerge ning sellega oleks hea sõita ka kruusateel. Samuti võiks see lihtsalt kokku käia kuna oleme üsna liikuvad nii autoga kui jalgsi.
Valiku tegemine on läinud järjest raskemaks aga peagi peagi peab juba ära otsutama ning ära ostma.
Mille põhjal olete teie lõpliku otsuse langetanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:33; 10.02 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhh sama seis siin 😀
Esimese lapsega kasutasin Jedo Bartatina. Supper käru. Ainult, et see ostukott on väga ebapraktiline(tuleb vankri küljest lahti ja lohiseb mööda maad).
Talvel oli see käru asendamatu. Igalt poolt läks läbi 🙂
Nüüd ise vaatan Roan’it. See on peaaaegu samasugune ainult, et ostukorv on metallist ja tundub natuke suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan samuti et võiks olla õhkkummid ja istumisosa kaasas, vankrikorv võiks olla, nagu ütlesin siis kookon ei meeldi. Need rattad jäid ennem kirjutamata.
Olen lugenud et osad kärud pidid krigisema, korra juhtusin isegi seda kuulma ning mõtlesin et see vanker mis oma lapsele ostan ei tohiks krigiseda. Sa vist väheke keeruline. Ei oska kohe kuidagi otsustada. Hea oleks kui keegi tooks välja plussid ja miinused enda vankri kohta, mille järgi sai otsus tehtud. Ehk on siin keegi kes kasutab või oli valikus need vankrid mis ennem välja tõin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:33; 10.02 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõesti raske otsus. Mina olen peaaegu raseduse algusest valinud ja otsinud seda õiget. Nüüd hiljuti sa ikka välja valitud – Jedo Neiva. Kuigi siiamaani kaldun vahel Ballerina Leather’i poole. Pooldasin korviga vankrit. Jedol on see 80 cm. Samas tahtsin, et lükkesang oleks üleveetav, et korvi seljatugi oleks reguleeritav, et rattad oleks õhkkummiga, et oleks rihmvedrustus, et saaks asetada ka Maxi-Cosi turvahälli. Kõik need omadused on Jedol olemas. Elame maal ja õnneks ei pea arvestama vankri valikul seda, et ta peab mahtuma kuskile lifti või ma peaksin jõudma seda trepist üles vedada. Auto tagaruum on ka piisavalt suur ja sinna peaks igasugune käru probleemideta mahtuma.
Ma olen esmarase ja varasemaid kogemusi vankrite-kärudega pole. Tegelikult pole reaalset ettekujutust, milline käru on kõige praktilisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Tutis Zippy ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin Tako Jumper X. Alguses tahtsin Babyactive Ballerinat, aga pärast ühte kogemust lükata nelja suurerattalist vankrit, mis pidevalt kiiva kiskus, siis enam sellist ei tahtnud (ei olnud Ballerina vanker). Siis sain aru, et esirattad peavad ikka pöörlevad olema. Nii raske oli suurerattalisega linnas manööverdada, pidevalt pidi vankri esirattais tõstma.
Järgmine valik oli Tako Warrior, aga poes näppisime nii Jumperit kui Warriori ja otsustasime Jumperi kasuks. Tal esirattad rohkem laiali ja tundus kuidagi parem. Ka müüja soovitas pigem Jumperit. Hind oli ka hea. Korv on minu arvates üsna suur ja ilus on see vanker ka 🙂 Ootan juba, millal kärutama saaks minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neile, kes kärutavad Roanidega, kas vanker kriuksub ka? Jalutan iga päeva lapsega pargis, kus üle ühe vankri on Roan ja nad kõik kriuksuvad kohutavalt, vankrit ennast pole veel nähagi, aga krigin juba kostab kaugele.

Mul omal on Tako JumperX, täitsa ok vanker on, aga vähemalt minu omal on ratastega palju jama olnud, terve ring on juba ära vahetatud- nii sise kui väiskummid, aga usun, et pigem on see halb juhus ja ebaõnn. Korv on 74cm, minu kahele esimesele lapsele oleks sellest küll ja rohkemgi veel olnud, aga kolmas laps on ilmatu pirakas ja 7k oli see korv juba väike, käru osasse aga veel talvel panna ei taha, liiga lahtine minu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib X-lander xa need uued mudelid, aga ei tea kas see hea vanker. Meil oluline ,et mahuks lifti ka.Olen igapäev mõelnud, et mis vanker ikka osta.Ükskord meeldib 1 siis teine.Algul ka tahtsin Quinnyt, aga kolmerattalist ikka ei taha enam.Ei teagi mida teha või osta. Kookoniga kindlasti ei taha ja tumedat värvi vankrit ka mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 19:48; 11.02 09:15;
To report this post you need to login first.

Quinny on tõeliselt mõnus !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]Quinny on tõeliselt mõnus ![/tsitaat]
Aga kas kolmerattaga pole kuidagi raskem, eriti lumes lükata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 19:48; 11.02 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka kolmerattaline Quinni, lumes lükamisega pole muret, sõidan vahel ka mitte päris puhastel teedel. Ainus mis mulle ei meeldi, et Dreami vankrikorvi ava on jube suur ja see korvi katte püstine äär väga madal, seega talvel ma panen vihmakile alati peale, et tuul ei puhuks vankrisse, kuna elan mere ääres üsna.
Ma tegelikult ise selle vankri sain tuttavatelt, kuna ei osanud ka midagi konkreetset tahta ja olen üsna rahul. Ma seda vankrit kuhugi kõrgetele korrustele ka vedama ei pea, samas vajadusel käib korv jube lihtsalt raami küljest lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen ka autofriik, siis kiusatus on valida ka lapsevankrit kroomvelgede järgi. Ootan siiski esimest last ja ei tea vankritest tootjate järgi midagi, küll aga oskaks hinnata poes müügis olevatel vankritel vedrustust, laagreid, vastupidavust ja kergust – ainsaks probleemiks on, et Tartus poodides on koleda väljanägemisega vankrid, ilusaid olen vaid netis näinud aga seal ei saa ju enne tellimist ise selliseid asju hinnata.
Kas keegi oskaks soovitada Tartus poode, kus suur valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu leidsin siit perekoolist listi vankri juures olulisi asju, mida tuleks vastavalt oma elustiilile vaadata. Ma katsun otsida, kas leian selle üles, sest see oli tõesti hea.
Minu esimese lapse vanker on Gesslein F6. Meile tundus vahetatavate esirataste olemasolu väga oluline, kuid elu näitas, et tegelikult oleme kogu aeg suurte ratastega hakkama saanud. Asi, mis ei tundunud nii oluline, kuid mida kasutame igapäevaselt – üleviidav sang.
Üks oluline osa (mida õnneks üks tuttav mul ka vaadata käskis) – vankri laius. Mu ema elab sellises vanas paneelikas, millel on kitsas lift. Aeg ajalt käime ikka emal külas ning tõesti oluline on see, et vanker ka seal lifti mahuks. Endal majas korralik uus lift ning sellist probleemi kodus pole.
Minu vankri miinus on see, et ostukorv on madal ning tegelikult sinna midagi panna ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli oluline, et vankril oleks kindlasti neli suurt ratast ja et ta oleks võimalikult kvaliteetne ja vastupidav – elame maakohas ja jalutan iga päev pikki maid, nii metsas kui kruusatee peal. Ja seda tahtsime ka, et ta ei oleks selline üleni tume või hall või beezh, nagu paljud vankrid kipuvad olema 🙂 Et oleks ka natukegi mingit rõõmsamat värvi sees.
Oli tõesti jube raske see valik, vahepeal hakkas tunduma, et sellist vankrit ei olegi olemas 🙂 Aga lõpuks ostsime Gesslein F10, mis tundus kõigile tingimustele vastavat. Saab kasutada nii vankri kui käruna, lisaks veel panna turvahälli raami peale (et oleks mugav näiteks poes käia). Kõige kergem see vanker just ei ole (mitte ka väga raske õnneks), aga kuna ei ole tarvis seda kuskile trepist üles sikutada, siis sel ei olegi meie jaoks väga tähtsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka tutis zippy. samuti rahul. alguses plaansisme kindlasti osta gessleini aga, kui selgus, et ma ei jaksa isegi raami osa üksinda eriti tõsta ,nooo ikka väga raske, siis loobusin. samuti on see raamiosa väga lai. kuna pean ka vankrit iga päev kolmandale korrusele vedama, siis valisime zippy just tema kerguse pärast. koos vankrikorviga kuskil 10 kg ainult ja jaksan kogu kupatust tõsta koos, ka koos lapsega. raam käib samuti imeväikseks kokku, et sobib ka pisemasse autosse. veel on tal mõnus suur kaarvari ka istumisosal, mida vajadusel saab lapsele täispikkuses peale tõmmata, kaasasoleval turvahällil on kate jne. ühesõnaga ka mugav, et müüakse kogu komplektina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates jäävad vankri valimisel kõige enam jänni need, kes üritavad leida võimatut. Ei ole võimalik, et ühel ja samal vankril on erinevad vastandlikud omadused. Näiteks vanker, millega on hea sõita maastikul ja kruusateel, ei saa olla mitte kuidagi samal ajal ülikergelt manööverdav ja pöörlevate ratastega. Samuti ei tasu oodata, et selline vanker saaks olla kaalult imekerge ja mõõtmetelt väike.

Seega – lähtuge ikka sellest, mis teie elukorralduse juures kõige olulisem. Mõned asjad, mille üle mõelda:
1) Kas soovite kindlalt kasutada sama raami ka käruosa puhul? Sageli selgub, et pärast vankrist välja kasvamist, on mõistlik kasutada hoopis kergkäru ja kogu aur, mis läks üleviidava sanga jm käruosa puhul oluliste asjade valimisele osutus asjatuks.
2) Kui sõidate absoluutselt igal nädalavahetusel linnast maale, siis võib olla mõistlik muretseda maale hoopis teine vanker (näiteks kasutatud), mitte vaevata ennast iga kord vankri kokkupakkimisega ja väikeste ratastega kruusateel ukerdamisega.
3) Pöörake tähelepanu vankrikorvi suurusele. Kui on karta, et laps võib pärida oma kahemeetrise issi suure kasvu, siis pole mõtet raisata raha vankri peale, mille korvi mahub laps ainult paaril esimesel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vankri kriis…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.