Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vankri müüjatele-kas kevadel/suvel müüakse rohkem?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: vankri müüjatele-kas kevadel/suvel müüakse rohkem?

Postitas:

mul oleks vankri soov suveks, kas kevadel/suvel soovitakse rohkem oma vanker välja vahetada nt kergkäru vastu ja turul leidub hetke seisuga rohkem vankreid?
lihtsalt olen vaadanud praegugi juba kasutatud vanker-kärusi, aga mõtlesin et kui talvine aeg läbi saab ja soojemad ilmad tulevad, ehk siis leidub rohkem müügis olevaid vankreid…või ei ole vahet, mis aastaaeg on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:50; 04.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et kevadel tuleb müüki rohkem kergkärusid, kuid ka nõudlus nende vastu on suurem, kuna talv on läbi ja paljud soovivad on suurerattalised kergema vastu välja vahetada.
Müüki vast pannakse kah rohkem kevadehakul, sest mõned ehk kardavad et ega talvel niikuinii kregkärusid ei osteta…Samas mõni paneb juba siis müüki kui talvel kelguga liiklema hakkab ja teab et kergkäru enam kevadel ei kasuta…Siis kas ostetakse talve jooksul see käru ära või ootab kuskil müügikuulutuses sobivat ostjat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 16:36; 04.02 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, tänud…ma mõtlesingi, et kas tuleks praegu juba uurida või siis oodata kevadeni, ehk tuleb rohkem kärusi müüki
aga minu soov oleks siiski vanker-käru osta, kergkäru meil juba endisest lapsest alles 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:50; 04.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa…ma sain valesti aru. sain aru et kergkäru otsite. Aga tavalisi vanker-kärusid on aastaringselt müügil. Neid müüakse siis kui laps enam seda ei vaja, seega olenemata aastaajast 🙂 Kergkärude puhul jah tavaliselt mõeldakse et kevadel läheb paremini kaubaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 16:36; 04.02 23:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vankri müüjatele-kas kevadel/suvel müüakse rohkem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.