Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vankri otsinguil

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: vankri otsinguil

Postitas:

Minul on ees seismas vankri valik. Meeldivad kolm varianti:
1. Roan Marita või Rocco (ei tea mis vahet neil kahel on)
2. Milly classic
3. Ballerina Babyactive

kas oskab keegi lähemalt neist rääkida? Mul on tähtis et oleks kõrge vanker, korvi osaga, korvi osa võialikult suur ja neli suurt ratast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:14; 31.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi valisin Roani Marita ja Rocco vahel – valituks sai Rocco, sest selle lükkesanga kõrgust sai reguleerida, Marinal sellist võimalust polnud (minu jaoks oli see lükkesanga reguleerimine vajalik).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Roan Marita ja teoreetiliselt vist saab selle sanga kõrgust kuidagi reguleerida, aga see on väga natuke. Ja pidurid mulle ka ei meeldi – neid annab ikka kangutada ja oma jalanõusid lõhkuda. Muus osas olen küll rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 17:34; 31.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Funktsioonidelt kõik põhimõtteliselt samad, nii et võta, mis välimuselt kõige rohkem meeldib 🙂 Aga muidu, miks see korv just võimalikult suur peab olema? Ma ise arvasin ka muidugi esimest last oodates sama ja valisin seetõttu Roan Marita. Reaalsus oli aga see, et ca 5-6 kuuselt ei tahtnud laps enam selles suures korvis olla, sest ta oli seal nii peidus, et ei näinud välja ja pidin ta istumisosale ümber kolima. Mõni laps jääb ehk jah juba vankrit nähes sügavasse unne ja ei ärka enne 3-4h, aga paljud hakkabadki u 6-kuuselt ümbritseva vastu huvi tundma ja kui siis seal suures sügavas korvis uni peaks ära minema, hakkab neil lihtsalt igav ja sellest on üldiselt vaja valjuhäälselt märku anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline seepärast, et viimased lapsed on kaua seal korvis olnud ja oleks veel olnudki, kui ühel lapsel poleks kitsaks jäänud ja teisel tuli välja kolida, sest järgmine beebi tuli peale. Kaks last olnud 10 kuud seal ilusti. Ei ole neil igav olnud. Esimene laps magas vankrikorvis pikalt, ikka 9 kuud ja kergkärus veel nelja aastaseltki köik oma löunauned 🙂 Samas teine laps ei ole vankri söitu eriti saanudki , kuna oli selline aeg kus olime autoratastel palju. Kolmas oli 10 kuud ja neljas ka ikka pea 10 kuud. Kolmas oleks kauemgi olnud, kui uus beebi poleks peale tulnud 🙂 . Ja mulle meeldivadki suured vankrid, need nii ägedad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:14; 31.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütar magas vist aastani, aga me kasutasimegi põhiliselt lõunaunede ajal, ehk et ei hakanud igav seal magada midagi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 17:34; 31.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas oskab keegi öelda, kas Roan Sofia Prestige vankrile saab ka teiste firmade turvahälle peale panna?

Ma ei leidnud kuskilt infot ja ilmselt siin paljudel kogemus olemas, et millised adapterid oleks vaja soetada.

Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine vankri otsinguil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.