Esileht Lapse ootamine vankri valik.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: vankri valik.

Postitas:

Olen nüüd uurinud palju neid vankreid ja kõige rohkem meeldivad need nn poolakad. Need on välimuselt kõige ilusamad ja tunduvad ka kõige etemad. Mul on sõelale jäänud: milli classic, taco acoustic, roan emma, baby fashion fanary ,babyactive ballerina. See viimane on eriti kena veel välimuselt. Kas keegi oskab neid lähemalt kommenteerida? Ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:35; 14.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 5 laps tulekul ja aastatega läbi käinud ikka nii paarkümmend lapsevankrit. Poolakad on küll ilusad välimuse poolest aga pole väga vastupidavad. 4nda lapsega juba ostsin lõpuks kasutatud Emmaljunga ja ka nüüd soetasime kasutatud aga hästi hoitud emmaljunga 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:02; 15.01 06:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu mulle see emmaljunga kohe üldse ei meeldi. hirmus kole välimuselt ja väga ülehinnatud. Mul on ka viies laps tulekul ja ühe lapsega oli ka poolakas ning olin ülirahul kuid kahjuks seda firmat enam ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 19:35; 14.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu mulle see emmaljunga kohe üldse ei meeldi. hirmus kole välimuselt ja väga ülehinnatud. Mul on ka viies laps tulekul ja ühe lapsega oli ka poolakas ning olin ülirahul kuid kahjuks seda firmat enam ei ole.

Mis firmat pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult maitse asi, kas meeldib või mitte 🙂
Mina sain 140€ ja selle raha eest käru rohkem, kui küll 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:02; 15.01 06:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see on, et poolakad ei pea vastu. Minu Roan sõidutab juba neljandat last ja seda igapäevaselt. Jah, raam küll roostes, aga kui seda aegajalt spraydega töödelda ja üle värvida, siis pole hullu. Mulle meeldib just selle vankri vedrustus, asendamatu talvistes oludes ja aukus tänavatel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see vankri valik olegi maitse asi, mulle isiklikult poolakad üldse peale ei lähe. Võib olla praegu on juba ilusamaid, aga kui viimane laps sündima hakkas, siis nägid kõik poolakad välja nagu juudi jõulupuud. Ei mõtle siin kedagi solvata, vb on hetkel olukord paranenud.
Olen kõigile kolmele lapsele emmaljunga ostnud – kohutavalt mugavad on ja kui teiste vankrite omanikud on minu oma lükata proovinud, on kõik väga imestunud ja väitnud, et see vanker sõidab ju ise.
Emmaljunga hind on küll kõrge, ostsin oma vankrid umbes 1000.- ja maha müüsin kui õigesti mäletan 700, mis teeb tegelikuks hinnaks ainult 300 ja veidi peale, arvestades inflatsiooni ja seda, et raha oli mõned aastad vankri all kinni. Aga isegi, kui neid vankreid järelturul nii hea hinnaga maha ei saaks müüa, ostaks ma selle ikkagi – mugavus on see mille eest olen nõus raha välja käima.
Lapse mugavus ja heaolu siinjuures kõige olulisem, kas ostaksite omale auto, millega kohutavalt ebamugav sõita on? Või siis, kas vahetaksite BMW sangjongi vastu ja oleksite rahul?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 4a tagasi Babyactive Ballerina. Jäin igati rahule. Küll aga kahetsen, et ostsin selle 3in1 koos turvahälliga. Häll oli küll igatepidi jama. Käru ise oli ilus ja vastupidav. Korv üsna suur ja lai, materjal läks väga hästi puhtaks ja vedrustus oli ka hea.

Miinustena tooks välja vaid selle, et õhkkummid läksid väga ruttu tühjaks. Vb sain praagid, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes juudi jõulupuud, tõesti on väga maitsekates tagasihoidlikes toonides ja mustrites.
Nendega on vist see, et kuidas joppab. Minu Babyactive Ballerinal ütlesid üles need vidinad, mis rattaid kinni hoidsid – hüppasid suvalisel hetkel küljest ära ja kadusid jäljetult. Traadijupiga sai parandada: kui juba teine ratas alt ära tuli, hakkasin traati pidevalt kaasas kandma. Aga sugulastel näiteks oli umbes samal ajal ostetud sama mudel ja midagi sellist ei juhtunud. Nad tellisid enda omale küll ekstra natuke suuremad rattad, võibolla need olid ka vastupidavamad.
Ah ja värv pleekis ka kõvasti, sellega peab arvestama. Meie tumehall muutus aja jooksul heledaks lillakashalliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud nn poolakad. Üldiselt head vankrid, aga jah – pikemat aega (nt 4 last järjest ära kärutada) nad eriti vastu ei pea. Üks pleekis ära, teisel läks lõpuks lükkesang katki (oli üleviidav) ja üks amort purunes. Aga niimoodi võib Emmaljungaga ka juhtuda (EJ on mul samuti olnud). Ma arvan, et ühe lapse saab kindlasti ära kärutada (ja kui lähebki katki, siis on ju garantii veel olemas), ja kui hästi hoida, kestab järelturu jaoks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tulekul 4-s laps ja eelmisest lapsest on alles Emmaljunga (mille ostsime kasutatuna 2-e lapse poolt). Läheb ka nüüd käiku (olgugi et 4-s laps selle vankriga sõitma hakkab, siis kulumismärgid on ainult beebitarvete kotil). Olen väga rahul sellega, kuna elame maal ja lumes, lörtsis, mastikul, murul, metsas jne sõidab üli hästi. Ilmselt kui ma elaks kortermajas, siis ma seda vankrit ei eelistaks. Tegemist küllaltki raske ja suure vankriga, mida ka igapäevaselt autosse ei viitsiks pakkida jne. Meil kergvankriks quinny, mis sõidab autos kaasas nii turvahälli ratastena kui ka lapse kasvades kergkäruna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise lapsega EJ Mondial, nüüd ostan sama, ilmselt de lux raamiga. Olen suur käritaja ja lihtsalt paremat vankrit pole talvel sõitmiseks, kui laps suuremaks saab siis ostan Cybexi või EJ NXt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka mitmeid kärusi proovinud ja noh, jaa need ajavad asja ära aga no krigisevad, rooste tekkib jms.
Mina ka plaanin EJ seekord osta sest elan maal ja klassikalist suurt tanki vaja. Sama raha eest ( 400€) saab uue Poolaka aga EJ kvaliteet ka kasutatuna hoopis teine. Ei aja marki taga aga lihtsalt kogemus näitas, et sellele saab kindel olla. Ei viitsi testima ja vahetama hakata kärusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega oli EJ City Cross, väga rahul olin, hetkel olen veel valiku vahel kas EJ v crescent(kui õigesti kirjutasi)
Sõbranna kõrval olen saanud lükata erinevaid vankreid ja no Ej on Ej see on minu silmis oma hinda väärt.
Samas nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine vankri valik.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.