Esileht Beebi ja mitmikud vankrikorv

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vankrikorv

Postitas:
Kägu

Mul on eelmised lapsed sügisel sündinud ja kasutasin siis kookoniga vankrit. Nüüd 1. kevadebeebi ja vanker korviga. Kas peaks midagi lapsele pehmenduseks alla panema korvi sisse?

Meil Lenne kevadine kott-kombe, kui palju riideid sinna alla peaks panema, et õue minna? Eks see on kõik sisetunde ja katsetamise asi, aga jagage ikkagi oma kogemusi ja nippe, mida sinna vankrikorvi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vankrikorvi põhjas on madrats tavaliselt, seega pehmenduseks midagi pole vaja panna. Hügieeni mõttes olen vankrikorvi põhja pannud voodilina/tekikese, et kui laps ajab piima välja, siis ei saa madrats mustaks ja üldse naha vastas ka mõnusam. Selles osas pole üldse vahet kas vankrikorv või kookon, mõlemaga toimisin samamoodi.

Tänase ilmaga ilmselt piisabki kottkombe panemisest toariiete peale ja korvile kate peale. Rohkem kihte võib juba palavaks minna. Igaks juhuks võib ju õhukese tekikese kaasa võtta ja vajadusel peale panna lapsele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vankrikorvi põhjas on madrats tavaliselt, seega pehmenduseks midagi pole vaja panna. Hügieeni mõttes olen vankrikorvi põhja pannud voodilina/tekikese, et kui laps ajab piima välja, siis ei saa madrats mustaks ja üldse naha vastas ka mõnusam. Selles osas pole üldse vahet kas vankrikorv või kookon, mõlemaga toimisin samamoodi.

Tänase ilmaga ilmselt piisabki kottkombe panemisest toariiete peale ja korvile kate peale. Rohkem kihte võib juba palavaks minna. Igaks juhuks võib ju õhukese tekikese kaasa võtta ja vajadusel peale panna lapsele.

Lisan omalt poolt veel niipalju, et oleneb kui külmakartlik laps on. Minu poisi jaoks on talvekombe juba liiast. Kevad kombe all on ainult bodi, sokid ja õhukesed kindad . Talvel oli talvekombes sanamoodi- niikui paksemalt panin, kuumenes üle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lambavill võib olla aastaringselt all. Hoiab temperatuuri ühtlaselt, suvel ei aja last higistama. Aga ainult siis, kui mingit lina vahele ei pane.

See, kas k-s kombe alla veel midagi, on küll iga päev erinev ja sõltub ka kombest. Mul varieerub see isegi samal päeval – kas olen õues juba 9-10 paiku või kell 14, temperatuuri erinevus suur. Rääkimata siis tuulest – mus küll korvi sisse ei puhu, aga külm tuul muudab korvi seinad külmaks (meil aitas sügisel just lambavill selle vastu).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil korvi pohjas lambanahk ja selle peal kookon.  ja kookonis on lenne lohvaka kombeka sees beebi. Kui oli kulmem, panin riideid rohkem selga.  Beebil praegu seljas vaid yks kiht pikakäiselist.
Tundub paks riietus, aga kui ta ei rahmelda, siis palav ei ole. Ma ise magaks samasugusena oues paris hasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud vankrikorv