Esileht Kodunurk Vanni tagasein

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vanni tagasein

Postitas:

On keegi kusagil sellist vanni tagaseina müügil näinud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:15; 21.09 02:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole kena, tee printscreeniga ekraanipilt vms,
keegi ei taha 10 minutit oma elust kulutada selleks, et teada saada, mida üks tundmatu kägu otsib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht kole on ju, miks sa tahad sellist plastmassist seina?
Parimal juhul see sobiks kuhugi garaazi, aga sinna paneks kah enne kabiini kui selle.

Aga purjeta kuhugi vannitoapoodi sisse, kindlsti saavad nad selle sulle tellida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:48; 25.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väga hügieeniline – libe plastik ei võta mustust ligi ning lihtne on puhastada. Kui leiad, pane siia ka info üles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väga hügieeniline – libe plastik ei võta mustust ligi ning lihtne on puhastada. Kui leiad, pane siia ka info üles.

Pole tõsi. Selle puhastamine on suhteline õudusunenägu ja hügieenilisusest on asi ka kaugel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väga hügieeniline – libe plastik ei võta mustust ligi ning lihtne on puhastada. Kui leiad, pane siia ka info üles.

Kusjuures ei ole üldse nii. Plastik muutub hallikas-kollakaks, isegi pikemal küürimisel. Tunduvalt raskem puhtana hoida kui näiteks plaaditud seina, kuna plastik on tegelikkuses õrnalt poorne siis tihti küürides alguses tundub nagu ajaks seda mustust ühest kohast teise või hoopis laiali.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ei ole üldse nii. Plastik muutub hallikas-kollakaks, isegi pikemal küürimisel.

Kui teemaalgataja mees on näiteks automaaler, kes selle plasti kenasti ära karestab, vastavate kruntide ja värvidega ära värvib, siis jääb püsima.
Valged autod on ju vähemalt 10a valged, kuigi saavad soola, vihma, asfalti jne sodi palju rohkem, kui vannitoa sein.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 19:48; 25.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väga hügieeniline – libe plastik ei võta mustust ligi ning lihtne on puhastada. Kui leiad, pane siia ka info üles.

Kusjuures ei ole üldse nii. Plastik muutub hallikas-kollakaks, isegi pikemal küürimisel. Tunduvalt raskem puhtana hoida kui näiteks plaaditud seina, kuna plastik on tegelikkuses õrnalt poorne siis tihti küürides alguses tundub nagu ajaks seda mustust ühest kohast teise või hoopis laiali.

Oleneb plastikust. Mul on kogemus dušikabiini tagaseinaga, kus on mitmeid sissevalatud riiulikesi ja õnarusi vidinate jaoks, lisaks on see pind veel krobeline ka – see pole 4 aasta jooksul ei värvi muutnud ega oma libedust kaotanud. Ikka sama lihtne lapiga üle käia kui alguses. Ja püsib vaatamata igapäevasele kasutusele helevalge, mitte mingit kollakat varjundit.
Teine dušikabiin muutus juba paari kuu pärast kollakaks ja mida rohkem küürisin, seda kiiremini ta kaltsiumi ladustas, sest pealispind muutuski üha karedamaks. Aga see oli ikka väga odav asi kah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väga hügieeniline – libe plastik ei võta mustust ligi ning lihtne on puhastada. Kui leiad, pane siia ka info üles.

Kusjuures ei ole üldse nii. Plastik muutub hallikas-kollakaks, isegi pikemal küürimisel. Tunduvalt raskem puhtana hoida kui näiteks plaaditud seina, kuna plastik on tegelikkuses õrnalt poorne siis tihti küürides alguses tundub nagu ajaks seda mustust ühest kohast teise või hoopis laiali.

Oleneb plastikust. Mul on kogemus dušikabiini tagaseinaga, kus on mitmeid sissevalatud riiulikesi ja õnarusi vidinate jaoks, lisaks on see pind veel krobeline ka – see pole 4 aasta jooksul ei värvi muutnud ega oma libedust kaotanud. Ikka sama lihtne lapiga üle käia kui alguses. Ja püsib vaatamata igapäevasele kasutusele helevalge, mitte mingit kollakat varjundit.

Teine dušikabiin muutus juba paari kuu pärast kollakaks ja mida rohkem küürisin, seda kiiremini ta kaltsiumi ladustas, sest pealispind muutuski üha karedamaks. Aga see oli ikka väga odav asi kah.

Tihti on esemetel või nende dokumentides kirjas mis plastiga tegemist on. Sinu dušiseinal on sellist infot?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 12:15; 21.09 02:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Vanni tagasein