Esileht Sünnitus vannisünnitus, kõhulahtisus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vannisünnitus, kõhulahtisus

Postitas:

Kõht on koguaeg lahti. Ei tea, kas julgen seekord vanni küsida. Ei tahaks lebotada mingis mudruses kollases vees. Või tühjeneb sool siis nii är aselleks ajaks? Mis teha? Kellegil äkki kogemusi vanni täis p……misega? Kõlab rõvedalt se küsimus, aga sama rõve võib see ju seal kohapela olla. Mis teie teeksite? Muidu mulle meeldis vannis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:23; 24.05 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitegevuse alates läheb tavaliselt kõht lahti ning kõik üleliigne väljub kehast enne presse. Muidugi midagi jääb ka soolde ning kui laps allapoole liigub, pressib selle sealt välja, kuid ära muretse. Vettesünnituse puhul on ämmaemandatel spetsiaalne võrguke, millega nad väljaheite veest ära koristavad. Aga jah, tavaliselt on sool selleks hetkeks juba tühi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:19; 24.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah, võrguga saab ainult tahkemat kraami korjata. Seepärast pabistangi. Mul kestnud see puhastumine üle kuu juba. Ilmselt mingi raseda iseärasus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:23; 24.05 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vale on väita et tavaliselt läheb kõht lahti…Ma olen siis vist ebatavbaline sest ahe sünnitusega kummalgi korral ei ole kõht lahti läinud ! Isegi kakahäda ei ole olnud et üldse midagi eest ära punnitaks enne sünnitust…sestap on mõlema sünnitusega julgad tulnud pressidega….no ei saanud enne kuidagi kakatud…
EI usu et sool üldse Täiesti tühi oleks..midagi ikka võib tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette, et vale oleks väita, et \”alati läheb kõht lahti\”. Tavaliselt läheb, aga loomulikult on kogemused ja keha reaktsioonid erinevad.
Saad sünnituse kulgedes samuti vaadata, kuidas kujuneb ja kuidas end tunned. Loodan, et saad ilusti vette sünnitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:19; 24.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus vannisünnitus, kõhulahtisus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.