Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vannitoa remont…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vannitoa remont…

Postitas:
Kägu

Kui suur peaks eelarve olema…vaja teha seinad,põrand,lagi,põrandaküte,ker.plaat dussinurka jm. tööraha… kaua aega kulub ja keskmine materjalikulu…? U.8 ruutmeetrit ruum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Vannitoa remont…

3900¤,kaks nädalat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]3900¤,kaks nädalat.[/tsitaat]
Kaks nädalat, sellega olen nõus aga 3900¤ on ikka ülepakutud 2000-2300¤ peaks väga kenasti hakkama saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oskan vaid nii palju kaasa rääkida, et tegin vannitoa remonti suvel 2010, Tallinnas. Vannituba mul muidugi imepisike – mingi 1,6 x 1,5 m. Põrandakütet ei pannud.
Plaadid sai -20% ale ajal ostetud ja paar kasti suisa võileivahinnaga (kuna olid avatud ja 1 v 2 plaati ära võetud, 15.- EEK kast:)).
Seina + põrandaplaadid + porte läksid 4600.- krooni, väga suure osa moodustas sellest porte. Lisaks lagi ja 3 lampi.
KOKKU töö ja materjal 16000 eeku ehk veidi üle 1000 euro siis. 10 päeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea tõesti, mida te nii palju olete kulutanud. Mul läks 1,82m2 du¨iruumi peale kroonideks teisendatuna (kuna alustasin krooniajal ning osaliselt läks aastasse 2011, oli lihtsam kõik kroonidesse teisendada) 9888,75 EEK. See sisaldab põrandakütet, kipskarkassi ja kipsplaate (niiskuskindlaid), niiskustõket, ust koos lengi ja tuulutusrestiga, du¨itrappi koos kaanega, valamut, boilerit, WC potti, valamu segistit, du¨isegistit, laelampi ja peeglikapi lampi, peegelkappi, põranda betoonaluse valamist, kahhelplaate seina (15 m2), põrandaplaate, vuugitäidet, kõikvõimalikke silikone, nakkedispersioone jne. Isegi põrandakütte paigaldamiseks vajalikud liimipulgad on sellesse summasse sisse arvestatud, rääkimata kruvidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on 5m2 peale 4500euri varutud. Sellest 1200-1500 läheb mullivannile. seega soojustuse, põrandakütte, torud, boiler, plaadid, põrandalauad ja kogu konstruktsioon põrandale, seina, lakke + ehitusraha (2meest 90 euri päev 9,5h päevas) jääb 3000euri. Mul vaja veel ka vanad seinad ja põrand välja lõhkuda. Arvata on, et töömeestele kulub 1000 euri. Materjal siis seega 2000.-
Tööd ilmselt peame viimistluse osas tegema ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegime u 4 m2 vannitoa remondi eelmisel suvel. Boiler ja põrandaküttega põrand jäid vanad. Kõigepealt kutsusime hinnapakkumist tegema ühe töömehe, kes pidi töö ära tegema 2 nädalaga ja hinnaks soovis 1000 eur. Tundus kallis, nii et mees pidi ohates töö ise käsile võtma. Meie mõõtude järgi teha lastud vannitoamööbel (valamukapp+kõrge kapp) + peegel + valgustid + plaadid, segistid, valamu, torud, kipssein + igasugu möksid jm vajalik materjal läksid maksma u 1000 eur, klaasist du¨iseina saime tasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kaks nädalat, sellega olen nõus aga 3900¤ on ikka ülepakutud 2000-2300¤ peaks väga kenasti hakkama saama.[/tsitaat]

Kui ise töö teed siis tõesti aga,kui vajad profesionaalset abi siis alla 3900 ei leia.Seegi on ilma käibeta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minul on 5m2 peale 4500euri varutud. Sellest 1200-1500 läheb mullivannile. seega soojustuse, põrandakütte, torud, boiler, plaadid, põrandalauad ja kogu konstruktsioon põrandale, seina, lakke + ehitusraha (2meest 90 euri päev 9,5h päevas) jääb 3000euri. Mul vaja veel ka vanad seinad ja põrand välja lõhkuda. Arvata on, et töömeestele kulub 1000 euri. Materjal siis seega 2000.-
Tööd ilmselt peame viimistluse osas tegema ise.[/tsitaat]

Eelmise aasta lõpus uurisin Balteco vannide hindu – hinnad ALGASID 1500-st eurost.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vannitoa remont…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.