Esileht Kodunurk vannitoas mingid imelikud putukad

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: vannitoas mingid imelikud putukad

Postitas:
ussikene

ma ei oskagi kirjeldada täpselt, aga sellised hõbedased-hallikad pikad volaskid ja liiguvad oi kui kiiresti. On ennast sisse seadnud minu elamisse juba pikemat aega. Mees väidab, et niiskusest ja väga süütud elukad. Mind igastahes häirivad totaalselt ja ei ma ei tea kas kujutan ette aga neid viimasel ajal nii palju tekkinud. Igastahes vastik kui mingid sellised koduloomad on. kas on kellelgi kogemusi, kuidas neist vabaneda

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: vannitoas mingid imelikud putukad

http://www.asergeev.com/pictures/archives/2008/653/jpeg/02.jpg
Kindlasti sellised putukad. Need on majasoomukad ja tõesti tekivad nad niiskusega. Mul on nad ka koguaeg kodus olnud ja mina neid küll ei karda. Kui saan kätte siis õrnalt juba puutudes laguneb ta ära nagu tolm. Aitab see, kui kodu kuivana hoida suudad. Vannitoas on seda siiski raske teha.

Please wait...
Postitas:
Repi

Meil kutsuti neid niiskuselutikateks.
Vannitoa ust soovitan pidevalt lahti hoida. Eriti hea on see muidugi keskküttega elamises, kus muude ruumide õhk kipub kütteperioodil liiga kuivaks minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin raamatupest kodunduse raaamatust, et nendest lahti saamiseks tuleb tuhksuhkur segada pooleks booraksiga ja neile söömiseks jätta. Kavatsen ise seda katsetada, kui teaks vaid kus kohast boorakist osta, sest meil peale 3 aastat vannitoas, kolisid nad ka vannitoa kõrvale tuppa, kus ei ole niiskust üldse.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kodunurk vannitoas mingid imelikud putukad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.