Esileht Kodunurk vannituppa aurusaun?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vannituppa aurusaun?

Postitas:

mõtlesime tavavanni välja visata ja panna mõnusa avara kandilise dushinurga, kus saab ladistada.

poes käies jäid silma dushinurgad, kus sees nn massaaziduss, mis masseerib siis kõrguse järgi vaadates… kintse?
on keegi midagi sellist kasutanud?

on veel nn aurusaunad-dushikabiinid? on kellegil ja kas leiab sagedast kasutust?

eelmises elamises oli meil massaazivann, mis suure müra ja üüratu veekoguse tõttu suht harva kasutust leidis. niisama tavavannis ka ei viitsi vedeleda… leilisauna armastame küll, kas see aurusaun on veidigi võrreldav? aur peaks suht intensiivne tulema nii väikses kabiinis, kas kuum aur vastu jalgu ei tule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on aurusaun… väga mõnus… kasutust leiab tavaliselt korra nädalas, vahel tihedamini, vahel harvemini… ma kupatan lapsed aurusauna kui neil nohu hakkab tulema… teen kõva eukalüptiauru, väga hästi saab kõik lõõrid puhtaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead ainult korraliku ventilatsiooniga arvestama.Niiskust koguneb palju ja tagajärg on hallitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aurusaun oli mu ammune unistus ja nüüd on ta mul juba aasta aega olnud.Tegime vannitoas remonti, viskasime du¨ialuse välja ja ostsime aurusauna. Kuumust saab reguleerida nii nagu sulle sobib. Ise määrad temperatuuri, vastu jalgu ei tule mingit kuuma. Paned veidike aroomiõli aurukapslisse ja naudid, enamasti on nendes kabiinides ka veekindlad raadiod, kuulad muusikat ja naudid:) pealegi põletab see kaloreid ka 🙂 Kui on nina kinni ja kerge kurguvalu, siis teeb aurusaun hingamisteed mõnusasti lahti. Massa¸ipaneel on samuti olemas, seda ma väga tihti ei kasuta, aga lapsed kasutavad.Meil on üsna sügava vanniosaga kabiin, nii, et lapsed saavad seal niiöelda vannis ka käia. Mulle meeldib leilisaun ka väga, aga aurusaun on siiski lemmikum!
Meil siis see mudel
http://www.coral.ee/?id=0&gid=0&keel=ee&view=prod&g_id=1&subid=&prod_id=9

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie peame oma auruga du¨inurga ilmselt välja viskama. kogu aeg on jamad sellega. kõigepealt läks lükanduks katki, mingi plastosa, mida on raske asendada. siis lakkas aur üldse töötamast, oli katlakivi täis. selle puhastamine oli sihuke hobuse unenägu, et… terve kabiin tuli seinast eemale lohistada, et taha pääseda. selle lohistamisega läks miskit äravoolu juures veel katki. aur hakkas küll tööle, aga uks on katki ja alt tilgub kusagilt.
uut kabiini ei osta kindlasti enam. paneme du¨ialuse ja kardina lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk vannituppa aurusaun?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.